صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 49

موضوع: هاست کلاهبردار kharidhostarzan.com

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض هاست کلاهبردار kharidhostarzan.com

متاسفانه به دلیل تحریم هاست را بستن و پاسخ های تیکتهاشون جالبه که پر از توهین و بحثهای طلبکارانه است. دیتاسنترشون انگلیسه و تا اونجا که من میدونم انگلیس تحریمی نکرده.
    پاسخهاشون را میزارم ببینید:

بهتون حق میدم که یک واکنش هیجانی و احساسی داشته باشین .
    و بسیار جالب هست که تنها جایی که در دنیا دیتاسنتر های مختلف داره ایران هست. مثل شاتل آسیاتک و غیره. و اصلا خارج از کشور دیتاسنتر های مختلف وجود نداره و همه از یک دیتاسنتر سرویس می گیرن ! اصلا هم کشور هایی مثل آلمان انگلیس هلند بلژیک امریکا و غیره نیستن و دیتاسنتر هایی مثل xlhost و rackspace و netwise و سایر ، تنها یک سراب بودن که افراد حرفه ای در اینترنت اون ها رو تنها در خواب دیدن !
    اگر حرفه ای بودید همچین حرفی نمیزدید که بقیه مشکل ندارن شما مشکل دارین. انگار که اونها هم از دیتاسنتری که ما خدمات گرفتیم خدمات میگیرن. هر دیتاسنتری هر زمانی که تمایل داشته باشه می تونه خدماتش رو عوض نه.
    شمایی که در اوج تخیلات به سر می برید، کمی به عقب برگردید. مگه سرویس دهنده های دامنه ی جهانی ایران رو تحریم نکردن ؟ پس بعد از اون چی شد؟ همه کوچ کردن به چند سرویس دهنده ی دیگه. پس اگر فکر می کنید در یک روستا با مساحت یک کیلومتر مربع زندگی می کنید، بله تنها یک دیتاسنتر در اونجا موجود هست. اما اگر در دنیا زندگی می کنید چند صد دیتاسنتر موجود هستن.
    دیتاسنتر ما تمایل داشتن به این شکل رفتار کنن اونهم ناگهانی. هیچ بهونه ای هم نیست و مستندات موجود هست که ارسال شد.
    خسارت ؟ بله خسارتتون رو از دیتاسنتر انگلیس لطف کنید و برید تحویل بگیرید. طبق بند 5 قوانین ما ، در صورت تحریمات و سایر مواردی که توضیح داده شده اونجا ، خسارت که هیچ ، هیچ چیز اضافه بر اون هم به شما تعلق نمیگیره. حتی اگر بکاپ ندیم باز هم حقی به گردن ما نیست.
    چون شما قبل از خرید تیکت قوانین را پذیرفتم را گذاشتید و بعد خرید کردید درسته ؟ بند 5 قوانین ما رو هم پس پذیرفتید.
    گرچه ما سعی نکردیم مثل شما دو سه قدیم جلوی پامون رو ببینیم و گفته های بیهوده و احساسی بزنیم. تمامی تلاشمون رو کردیم و پیگیری داشتیم تا بکاپ هارو تحویل کردیم. لیستی از بکاپ ها ارسال کردن. اگر بکاپ شما داخل اون موجود باشه براتون به زودی ارسال میشه.
    در حال جا به جایی به سرور های داخلی بودیم که کمی زمان می گیره. در طول سه سال دوبار گریبان گیر تحریمات شدیم. اما قرار هست اگر ادامه بدیم این دفعه با تجربه ی بالاتری باشه که افرادی مثل شما جلماتی رو همینطوری روی هوا به بیرون پرتاپ نکنن.
    این که ادامه بدیم خیلی بستگی داره. برخی دوستان ابراز ناراحتی و دلتنگی کردن که دوست داشتن تنها با ما ادامه بدن چون از ما و پشتیبانیمون راضی بودن. یک سری افراد هم مثل شما از تخیلاتشون صحبت کردن. باید همه ی تیکت هارو کنار هم بذاریم و بعد بررسی کنیم که درصد مشتریانمون به سمت مثبت هست یا منفی و یا ارزش دارن یا خیر. خیلی ارزون بود سرویس ها و همه ی امکانات رو هم داشت. به همین دلیل خوشی زده بود زیر دل خیلی از کاربران. متاسفانه این تحریم ناگهانی و نابه جا خدشه وارد کرد به کیفیتی که ارائه می کردیم. که اون هم طبیعی هست و شرکت های زیادی دچار این مشکلات شدن . مثل میزبان فا و برخی دیگه.
    در لیستتون که نگاه می کنم یکبار هاست رایگان 250 مگ رایگان سفارش داده بودین که به دلیل عدم رعایت قوانینی که بهتون گفته بودیم ، کنسلش کردیم. مثل اینکه بشدت قوانین رو مطالعه می کنین و به اونها احترام میذارین از گذشته تا به حال.

ه شما حواستون نیست و گفتم اون هم به دلیل هیجاناته . برای مثال ... به خاطر تحریمات نرخ ارز میره بالا ... شما به دادگاه های بین الملل هم که بگیرن کسی به ایران کاری نداره چون بحث تحریمه.
    گفتید که : "ازای دان شدن سرور یا عدم بالا اومدن سایت یه پوئنی برای خریدار در نظر میگیرن" . نمیدونم میخواید خودتونو گول بزنید یا خیر. در بند دیگری نوشتیم که اگر مشکل از هاست ارزان باشه پول بر میگرده. اینجا مشکل از ما نبوده. مشکل از تحریمات بوده. اگر مشکل دارید باید یقه ی تحریمات رو بگیرید.
    قوانین ما دقیقا عین قوانین کشوری هست و در تمامی سایت های هاستینگ چه ایرانی و چه خارجی نوشته میشه. سرچ کنید و ببیند. ما قوانینمون رو از روی قوانین سایت های مشهور ایرانی برداشتیم به همراه یک سری اصلاحیات.
    در موقع تحریم ، شرکت خودش به کسی خسارت نزده. بلکه شرکت های خارجی به اون خسارت زدن. پس از اونجایی که ما باعث خسارت شما نشدیم و دیتاسنتر خارجی شده ... در نتیجه ما هیچ مسئولیتی نداریم. ما کاری نکردیم که بخوایم مسئول باشیم. اونها تحریمات رو اعمال کردن دسترسیمون به فایل هارو بستن. مشکلی از سمت خرید هاست ارزان نبوده. سایت شما توسط انگلیسی ها غیر فعال شده نه خرید هاست ارزان.
    بازم میگم تاثیر هیجانات هست. کمی استراحت کنید همه چیز درست میشه. اینقدر خارج از اعتدال و درستی مطلبی رو نمی نویسید.
    نیازی نیست بیشتر از این تایم صرف تیکت شما بشه. تایم کاری شلوغ هست و باید بکاپ های سایر مشتریان رو هم در اختیارشون بذاریم.
    امریکایی ها تحریم میکنن ایرانی هارو ... شرکت های ایرانی متضرر میشن و تحریم میشن و همه چیزشون رو از دست میدن ... باز خود همین ایرانی ها در مقام طلب و حق مارو بدین بر میان. شما ایرانی هستین ؟ اهل کجایین ؟ حواستون نیست اصلا.
    جدیدا با عزیزان اصفهانی زیاد به مشکل خوردیم. تنها اصفهانی ها. بیشترین تخفیفات رو گرفتن و یا دوست داشتن رایگان استفاده کنن... حالا که تحریم شدیم ... دنبال احقاق حقشون هستن . تمامی طلب هاشون از تحریمات رو میخوان از یه جایی بگیرن. اگر دوست دارین فشار مالی به خاطر قیمت گوشت و مرغ و سایر موارد رو هم ما تقدیم شما کنیم.
    ادامه ندید. همه چیز طبق قوانینی هست که پذیرفتید. زمانی که خریدید تیک قبول قوانین رو زدید و خریدید. میخواستید بخونید و نخرید.
    پا نوشت . زمانی که از ما خرید کردید تاییدیه ی اینماد رو ندیدید؟ در کل دنیا کاربران موظف هستن قوانین رو به صورت دوره ای مرور کنن چون دقیقا فروشنده هر موقع تمایل داشته باشه می تونه قوانین رو تغییر بده و شما موظف به بررسی اونها هستید.
    در ضمن، قانون بحث تحریم از روز اول در سایت موجود بود. رعایت کردید کردید، نکردید مقصر خودتون هستید. طوری صحبت می کنید که انگار قوانین جزو کاغذ باطله های سایت هستن. خیر. شما بشدت موظف به رعایت اونها هستید و قوانین حکم حقوقی دارن و اجرای اونها الزام و الزام و الزام هست. و شما ملزم به اجرای اونها چه بخواید چه نخواید. بله دقت کردم میزان اینکه چقدر فرد باسوادی هستید.
    لحظات خوشی داشته باشید.
    اسم مدیرش جلال علیزاده قلعه نویی
    سایتش kharidhostarzan.com
    و dns روی cheaplyhost.com
    و تا اونجا که من فهمیدم تحریمی در کار نبوده و پول هاست را ندادن دیتاسنتر بلاکشون کرده. دلار گرون شده زدن زیر همه چیز.

- - - Updated - - -

نه اینماد دارن نه آدرسی نه تلفنی
    ویرایش توسط aliramazani : June 5th, 2019 در ساعت 12:08

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    4 پست

پیش فرض پاسخ : هاست کلاهبردار kharidhostarzan.com

درود
    کلاه بردار که کلا زیاده ولی شما چرا به همچین سایتی
    با همچین ضعف مدیریتی در ارائه سرویس اعتماد کردین

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

علیزاده هستم مدیر سایت خرید هاست ارزان.
    ضعف در مدیریت ؟ سه سال هست فعالیت داریم و با کیفیت بالا و خدمات مناسب و مشتریان راضی زیاد. پیام یکی از مشتریان :
    کد:
    سلام - ای کاش این اتفاق نمیوفتاد و من مجبور نبودم از پیش ما برم به سمت  کسی دیگه - من این چند سال خدا شاهده  با شما هیچ مشکلی نداشتم - عالی  بودید
    ایشون موجود بسیار حقیری هستن. ما همه چیز رو بهشون گفتیم و پیام دیتاسنتر رو هم بهشون نشون دادیم اما باز هم در سایت ما بد گویی می کنن و دروغ هارو به ما نسبت میدن. میگن تلفن نداریم. در صفحه ی اول سایت شماره تلفنمون رو قرار دادیم. فکر می کنم از نظر بینانی هم دچار مشکل شدید !
    ایشون حتی نتونستن از سرور ها پینگ بگیرن و اسم دیتاسنتر رو پیداکنن خخ . میگن ما نماینده ی طلاهاست هستیم . خخخ . ما از www.ukservers.com سرویس تهیه کردیم.ایشون رفتن نگاه کردن ما دامنه رو از طلاهاست گرفتیم ، فکر کردن نمایندگی هاست رو هم از اونها گرفتیم. اینقدر آماتور هستید واقعا ؟ .پیام دیتاسنتر به ما که بدون هیچ تذکری به دلیل تحریمات خزانه داری امریکا سایت های مارو بستن و دیلیت کردن و بکاپ دادن در عکس زیر هست : ( روی عکس کلیک کنید تا در سایز بزرگتر دیده شود)

bb.png

البته این دوستمون اینقدری گوش هاشون بسته هست که حتما حاضر هستن بگن که طلاهاست با شما با زبان انگلیسی ارتباط بر قرار کرده. البته میان میگن که دروغ میگید عکس هارو خودتون درست کردید. یوزرنیم و پسورد پنل کاربری دیتاسنتر موجود هست که در اختیار اینماد قرار بگیره و تایید کنن ما مدت ها هست از این شرکت خارجی در حال سرویس گرفتن هستیم.
    در مورد عکس بالا ، وقتی بدون هماهنگی و حتی یک دونه اخطار این کار رو انجام میدن ما چه کاره هستیم. اول سایت هارو پاک کردن و بعد پیام بالا رو برای ما ارسال کردن.
    این دوستمون که این تیکت رو ایجاد کردن ، پیام های خودشون رو گذاشتن ؟ چقدر سخیفانه و بی فکر پیام ارسال کردند. هرچی دلشون میخواد میگن. هرطور دلشون میخواد تصمیم میگیرن . یاد ندارن پینگ بگیرن ... میگن از طلاهاست نمایندگی داشتین. اول میگن دیتاسنتر گفته کسی که این سایت ازشون نمایندگی داشتن پولشو نداده و ما بستیمشون ... بعد میان میگن اینها پول ندادن به نمایندگی و نمایندگی اونهارو بسته.
    اصلا تعادل فکری دارید ؟ متوجه هستید خودتون دارید چی میگید ؟ واقعا در این شرایط مارو خسته تر کردید.
    در این شرایط سخت که نود درصد کاربرانمون رو از دست دادیم و شرایط مناسبی نیست ... عقده های شخصی خودشون رو اینجا بیرون می ریزن. دقت نمی کنن که تحریم یعنی چی.
    به ما پیام دادن که با دیتاسنتر رفتن صحبت کردن که ما پول واریز نکردیم. ایشون در تخیلات خودشون و یا درخواب موضوعاتی رو میبینن و بیان می کنن. اگر پرداخت نکردیم پس عکس زیر چیست ؟ : ( روی عکس کلیک کنید تا در سایز بزرگتر دیده شود)

pp.png

این پرداختی توسط سایت نیک پرداخت انجام شده در 8 روز پیش . سرویس هامون رو 8 روزه می خریم و در اختیار شما قرار می دیم ؟
    در پست بالا گفتید :
    "و تا اونجا که من فهمیدم تحریمی در کار نبوده و پول هاست را ندادن دیتاسنتر بلاکشون کرده. دلار گرون شده زدن زیر همه چیز" . پس عکس بالا که مربوط به پرداختی ما در 8 روز قبل هست مال کجاست ؟ خیریه ؟ کمک به بیماران سرطانی ؟ نمی دونم وقتی اطلاع ندارید چرا دروغ می بندید به بقیه؟ غیر از یک ذهن بد بین و مشکل دار ؟. می دونید همین متن پیامتون رو میشه شکایت کرد و اعاده ی حیثیت کرد ؟ تا بیاید و به همه ی کسایی که دروغ های شمارو خوندن ثابت کنید دروغ گفتید !؟
    ایشون خیلی بچه هستن. به ما پیام دادن میگن : "با دیتاسنتر صحبت کردم و کسی که ازش نمایندگی گرفتین پولشون رو ندادن و بلاک کردن" . باز اینجا میان میگن که "دلار گرون شده و ما پرداخت نداشتیم و دیتاسنتر مارو بلاک کردن". !
    ایشون بکاپ سایتشون رو از ما تحویل گرفتن اما به خاطر لحنشون و دروغ هایی که به ما نسبت دادن باعث شدن که کلاممون رو عوض کنیم و در تیکت ها مناسب با شخصیت و تفکر بچگانشون باهاشون صحبت کنیم. کسی که به دیگران دروغ می بنده و مخصوصا به شرکتی که این همه ارزان باهاشون کنار اومد و بهشون خدمات دهی کرد.
    ایشون حتی یکبار ازمون هاست رایگان دریافت کردن که به خاطر رعایت نکردن قوانین هاست رایگان، هاستشون بسته شد. کلا ایشون تمایلی به رعایت کردن و توجه به قوانین ندارن.
    ایشون بکاپشون رو دریافت کردن و میگن پول هاستو بدید یا یک خدمات دیگر . ما هم گفتیم ما مسئول تحریمات نیستیم. و بهشون گفتیم در بند 5 قوانین اگر مشکلاتی از سمت تحریم باشه ، سایت خرید هاست ارزان مسئولیتی نداره.
    ایشون خسارت میخواستن اما در موقع خرید قوانین مارو پذیرفته بودن و در قوانین نوشته شده بود که در صورت تحریم مسئولیتی با سایت خرید هاست ارزان نیست. تصویری بند 5 قوانین : ( روی عکس کلیک کنید تا در سایز بزرگتر دیده شود)

gh.png

شما قوانین رو خوندید و پذیرفتید و خرید کردید. میخواستید قبول نکنید و نخرید و از شرکت دیگری خرید داشته باشید. تحریم با کسی شوخی نداره. مثل الان که قیمت گوشی ها و کامپیوتر ها اینقدر بالاست. مثل قیمت گوشتی که می خرید و اینقدر بالاست.
    برای شرکت های زیادی تا به حال بحث تحریم پیش اومده که اطلاعاتشون رو از دست دادن و حتی یکی از همکاران هاستینگ ، مدت ها پیش پلیس آلمان هارد های سرورشون رو جدا کرده بودن و در جا سرورشون خاموش شده بود. اسم این همکار رو نمیارم چون خوب نیست و البته سایر همکاران میشناسن این شرکت رو.
    ما تنها می تونیم بگیم حیف که این سه سال خدمات به این ارزانی رو به این افرادی دادیم که اول از ما هاست رایگان گرفتن بعد قوانین هاست رایگان رو رعایت نکردن به خاطر خودخواهیشون و فقط دنبال سود خودشون بودن. بعد از اون وقتی مشکلی پیش اومد ... حاظر نشدن برخی دیگر قوانین مارو قبول کنن.
    از نظر حقوقی ، طی بند 5 قوانین هیچ مسئولیتی با ما نیست. در تاریخ 7 خرداد یعنی 8 روز پیش فاکتور سرور پرداخت شد و سه روز بعد از اطلاعات هاست های با دامنه ی ir رو پاک کردن. دامنه های دات کام هنوز روی سرور ما فعال هستن. سایت خود ما روی سروری راه اندازی شده که هاست ایشون هم بوده. سایت ما هنوز فعال هست. البته به دلیل ورشکستگی مالی که 90 درصد کاربرانمون رو از دست دادیم ، احتمال این هست که تا دو ماه دیگه سایت رو از دسترس خارج کنیم. اینماد داریم. تنها به دلیل اینکه شاید دیگه سایت فعال نباشه اینماد رو از داخل سایت برداشتیم. سه سال هست اینماد دو ستاره داریم.
    ایشون هرچه نوشتن جز خودخواهی و دروغ و تهمت نبود. حوصله ی مارو هم در تیکت ها سر بردند با گفته های بیهوده و خارج از عقل و عدم تخصصشون. خخخ در تیکت ها گفته بودن "با خود سرور مکاتبه کردم و متوجه شدم تحریمی در کار نیست و اونی که ازش نمایندگی گرفتین پول سرور را نداده و بلاکش کردند" . باز اینجا تاپیک ایجاد کردن که ما پول رو ندادیم. اصلا مشخص نیست از خودشون دارن حرف در میارن ؟
    سرور های ما فعال هست ، تنها دامنه های ir پاک شدن. سرور ما هنوز فعال هست و سایت هایی با دامنه هایی غیر از ir روی سرورمون فعال هستن و دارن به کارشون ادامه میدن. سرور که از کار نیفتاده . اطلاعات دامنه های ir رو پاک کردن و به جای اون بکاپ بهمون دادن.
    امروز تلفنی باهاشون تماس گرفته میشه و آدرس دیتاسنتر رو ازشون می گیرم تا ببینم چطوری سرچ کردن که به طلاهاست رسیدن وقتی دیتاسنتر در انگلیس و یک شرکت انگلیسی هست!. دامنه ی cheaplyhost.com مال خودمون هست و دامنه ی مرکزی ما هست که برنامه هایی برای آینده ی اون داریم و جهت در ذهن قرار دادن این دامنه در ذهن کاربران این اسم رو قرار دادیم. یک روش تبلیغاتی محسوب میشه. شما whois گرفتید و نوشته طلا هاست . شما هنوز فرق domain provider رو با host provider نمی دونید. این تقصیر ماست ؟ خسته نشیم از این همه دروغ و تهمتی که از کم تخصصی شما داره بهمون وارد میشه ؟ whois چه ربطی داره به پیدا کردن هاستینگ ؟ در سایت های پینگ ، اگر پینگ هم که بگیرید و بخوان اطلاعات کامل بدن ، طلا هاست رو به عنوان ارائه دهنده ی دامنه نشون میده نه ارائه دهنده ی هاستینگ . واعجبا.
    قرار بود بعد از ارسال بکاپ ها به کاربران، برای حفظ رضایتشون ، مجموعه ی 200 قالب وردپرس فارسی به همراه لیست ایمیل کاربران فعال ایرانی که لیست بسیار قوی و تست شده هست در اختیارشون قرار بدیم. اما ایشون لیاقت هیچی رو ندارن چون جز دروغ و تهمت چیز دیگه ای به ما نسبت ندادن.
    کلا هرچه ایشون گفتند دروغ و تهمت بود که با عکس هایی که قرار دادیم این ها و صداقتمون ثابت شد. حتی تیکت های پیگیری ما به دیتاسنتر هم موجود هستن. برای مثال آخرین پیامی که دیتاسنتر به ما دادن در مورد ارسال بکاپ ها: ( روی عکس کلیک کنید تا در سایز بزرگتر دیده شود)

ba.png

اگر این دوستمون یک مقدار سواد انگلیسی داشته باشن ، با خوندن عنوان این تیکت، متوجه میشن چه اتفاقی افتاده .
    اما یک فرد سودجو خودخواه، غیر از سود خودش ، مگر چیز دیگه ای رو هم متوجه بشن. اگر 1000 نفر - 2 هزار نفر - 100 هزار نفر هم که ضرر کنن ، این نوع افراد تنها دنبال رسیدن به خواسته و سود خودشون هستن.
    ایشون حتی اگر شکایت هم بکنن، چون قوانین مارو پذیرفتن و مستندات نشون میده تحریم شدیم ، هیچ حقی رو نمی تونن داشته باشن. چون اتفاقی که افتاد، دقیقا در قوانین اومده.
    عذرخواهم از عزیزان که این مطلب رو خوندن و لحن تند بنده رو تحمل کردن. ایشون واقعا حوصله ی مارو سر بردن. نتونستن حتی یک پینگ بگیرن که سرور ما کجا هست. میگن از طلا هاست سرور گرفتیم خخخ . اینقدر موضوعات بیهوده در تیکت ها ارسال می کنن و از موضوعاتی صحبت می کنن که اصلا وجود نداره و بی ربط هست که واقعا مارو خسته کردن. واقعا خسته کردن.
    البته ایشون هیچ ضرری نکردن. تنها 14 هزار تومان از ما طلب دارن. سایتشون هم در الکسا رتبه ی جهانی صفر ! داره. اشتباه نخوندید. رتبه ی ایران منظورم نیست. رتبه ی جهانی صفر ! یعنی کلا روزانه یک دونه بازدید هم ندارن. سایتشون هم به صورت بکاپ بهشون تحویل داده شده. ولی با پیام هاشون مارو خسته کردن و هر دروغی دوست داشتن گفتن به خاطر این 14 هزار تومان. البته مبلغ رو بر نمیگردونیم چون ما خراب نکردیم و طی قوانین مسئولیت تحریمات بر عهده ی ما نیست. ما خودمون میلیونی ضرر کردیم. قرار بوده بعد از ارائه ی بکاپ تمامی کاربران برای جلب رضایتشون، به صورت ایمیل براشون لیست ایمیل و قالب فارسی اوجینال ارسال بشه. که برای ایشون البته نمیشه به خاطر دروغ ها و تهمت هاشون.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Wakipersian نمایش پست ها
    درود
    کلاه بردار که کلا زیاده ولی شما چرا به همچین سایتی
    با همچین ضعف مدیریتی در ارائه سرویس اعتماد کردین
    سلام خدمت شما
    شما در جریان مشکلات پیش اومده بودید که اینطور به ما نسبت میدید ؟ 3 سال هست فعالیت کاملا با کیفیتی داشتیم. بدون تذکر تمام سرویس هامون رو بستن و بعد ایمیل ارسال کردن که عکسش در بالا اومده.
    قبل از اینکه اینطوری نظر بدید اول حرف های مارو بشنوید. هشت روز پیش فاکتور دیتاسنتر رو پرداخت کردیم و بعد از سه روز از پرداخت ، اونها حساب هارو و دسترسی هارو بستن و ایمیل ارسال کردن. کاملا ناجوانمردانه.
    انگلیس تحریم نمی کنه ، اما از تحریمات امریکا پیروی می کنه. داخل عکس نوشته شده در پست بالا .
    سریع قضاوت نکنید وقتی کسی در حال دروغ بستن به دیگران هست. بیشتر از کلاهبردار در کشور، دروغگو داریم !

درضمن و درضمن مجدد میگم ، تنها دامنه های ir پاک شدن. سرور ما هنوز فعال هست و سایت هایی با دامنه هایی غیر از ir مثل دامنه های net و com و info و سایر دامنه های بین المللی روی سرورمون فعال هستن.

سعی کنیم حقیقت رو بببینیم و درک کنیم. این روش درست زندگی هست.
    ویرایش توسط dashjalal : June 5th, 2019 در ساعت 10:28

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

توهین های پیاپی این ادم بی شعور را همچنان دارین میبینید. هنوزم داره دروغ میگه. هاست زدی باید پشتیبانی کنی و هاستت همیشه بالا باشه.غلط کردی به هر بهانه ای هاست را میبندی میندازی گردن مشتری.به من چه که دیتاسنتر چیکار کرده.مگه روز اول من از دیتاسنتر خرید کردم.
    من همه نرم افزارهام با وب سرویس به هاست مزخرف شما وصل بودن و الان همه مشتریام ضرر مالی کردن و ازت شاکی هستن. به حای توهین یکم شعور یاد بگیر
    و به جای عکسهای فتوشاپی هم ادرس دفتر شرکت اگه وجود خارجی داره را بزار نه چون ندادن ادرس یعنی اثبات کلاهبرداری

- - - Updated - - -

من خودم بهش اعلام کردم که در وب هاستینگ تاک پست گزاشتم و مخفیانه اینکارو نکردم که تهمتی زده باشم و حالا میخواستم ادب و جوابهاش را ببینید.
    کاربران عزیز ایشون کلا جواب تیکتهاشم همینطوریه ادب را در متنش ببینید.
    ببین بچه
    سایت ما رتبه صفر داره چون اصلا مهم نیست.مهم اون وب سرویس بود که مشتری بهش کانکت میشد. من پول هاستش که چقدر دیگش مونده مهم نیست.مهم تراکنشهایی بود که با اتصال به وب سرویس انجام میشد. الان نرم افزار شارژ ساختمان و باشگاهی و اسنپ فود فولاد قطع شده و هم من ضرر کردم هم مشتری.کی پاسخگوئه؟ از قدیم من با شرکتهای زیادی کار کردم یادمه یه بار شرکت ارتباط نوین یه مشکلی از طریق دیتاسنتر براش پیش اومد کمتر از یک ساعت همه را به سرور جدید منتقل کرد.
    اون بانک ایمیلت هم به درد ما نمیخورد و نیازی بهش نداشتیم.

- - - Updated - - -

بارها و بارها ما رو بچه و بی سواد و تخیلی و خل و دیوونه خطتب کردی چون به نحوه سرویسدهی ضعیفت اعتراض کردیم! جالبه حتی به کل اصفهانی ها هم توهین کردی.
    من حاضر به مناظره علمی با این اقا هستم به شهادت سایت وب هاستینگ تاک تا معلوم بشه کی بی سواده.
    یه بارم گفتی انگلیسی بلد نیستیم!
    من نمیدونم تو وقتی کسی را تا حالا ندیدی و نمیشناسی این حجم از خرعبلات را از کجات در میاری؟ ادب چیز خوبیه

- - - Updated - - -

اینم یه جواب دیگه از تیکت این بی ادب:

موضوع واقعا داره به یک بحث خنده دار تبدیل میشه.
    امروز باهاتون تماس میگیرم تا سوالاتی رو بپرسم. میرید نصف روز فکر می کنید و بعد میاد یک سری چیزهارو می نویسید که اصلا وجود ندارن.
    وای ... اصلا فکر نمی کردم اینقدر باهونش باشین و بفهمین ما از طلاهاست نمایندگی گرفتیم.
    یعنی واقعا، وقتی همچین حرفی زدید که ما از طلاهاست نمایندگی گرفتیم خجالت نکشیدید ؟ اصلا یک لحظه قیمت هارو بررسی نکردید که اگر از اونها بگیریم، باید یک هاست یک گیگ رو 200 هزار تومان ازتون پول بگیریم تا بتونیم پول اونهارو بدیم ؟
    یک سوال مهم. وقتی پینگ گرفتین چه آدرسی بهتون داده شد ؟ اصلا نفهمیدید دیتاسنتر ما اسمش چیه ؟
    خخخخخخخخخخ شاید اون دیتاسنتر انگلیسی ، در لندن ، از طلاهاست نمایندگی گرفتن. اصلا شاید شرکت کریستال هم از طلاهاست نمایندگی گرفته باشه ! طبق سرچ ها و جستجو های شما میشه ها !
    اینطور که شما دارید بررسی می کنید، همه از طلاهاست باید نمایندگی گرفته باشن... حتی دیتاسنتر آسیاتک !
    من شما رو احمق فرض کردم ؟ خیر . فقط گفتم بیهوده صحبت می کنین و فردی بسیار دروغ گو هستید. وقتی میگید از طلاهاست نمایندگی دارن و پول ندادن به دیتاسنتر و بلاکشون کرده ، این بیهوده نیست؟ یک سوال. خواهشا بگین از کجا فهمیدین ما پول دادیم یا ندادیم ؟ چرا وقتی شک کردید ، سعی کردید شکتون رو واقعیت نشون بدید ؟
    ما هشت روز پیش واریز داشتیم طی عکس زیر :
    https://screenshotscdn.firefoxuserco...f0c16bd4ac.png
    بعد از سه روز هاست هارو پاک کردن. بعد اخطار دادن. عکس زیر متن پیام دیتاسنتر هست وقتی اکانت هارو بستن :
    https://screenshotscdn.firefoxuserco...b9793ae578.png
    البته طبق نوع پیگیری هایی که کردین تا سروری که ازشون خدمات گرفتیم رو پیدا کنین و اون نتایج مضحک رو بدست آوردین ، بعید می دونم انگلیسی یاد داشته باشین و بتونین بخونین. البته اشکالی نداره. داخل ترجمه گر گوگل تایپ کنین بهتون ترجمه رو میده.
    اونچیزی که باعث شد پیام ها به شما و لحن ما تند بشه ، واکنش های جالب شما و لحن پر غرور شما و دروغی بود که به ما نسبت دادید وگرنه بسیار محترمانه باهاتون صحبت میکردیم و قرار بود بعد از اینکه لینک بکاپ بهتون تحویل داده بشه لیست ایمیل کاربران فعال ایرانی و همینطور 200 قالب فارسی وردپرس براتون ارسال بشه. اما مگر میشه به فردی که اینقدر دروغ نسبت میده و اینقدر شکاک هست و شک های خودش رو واقعی نشون میده سودی رسوند و به قول خودش پوئنی بهش داد. ما گفتیم مبلغ نقدی بهتون نمیدیم. اما نگفتیم چیز دیگری هم نمیدم برای جلب رضایت. اینها قرار بود یک ماه دیگه به صورت ایمیل ارسال بشه بعد از ارسال بکاپ تمامی کاربران و در تایم آزاد و بعد از پاسخ دادن تمامی تیکت های کاربران.
    حدود ده سال هست از 19 سالگی روانشناسی مطالعه می کنم. شخصیت هارو میشناسم. خیلی تمایل دارم باهاتون تماس بگیرم ببینم چه فردی هست که اینطور ندونسته به دیگران دروغ می بنده. اینطوری میره پینگ میگیره و شرکت خدمات دهنده رو پیدا میکنه. به جای دیتاسنتر انگلیس طلا هاست رو پیدا می کنه و سایر موارد.
    امروز خدمتتون تماس می گیرم. منتظر باشین. به این شماره تلفن 00000000
    راستی گفتید که در وب هاستینگ تاک بقیه تایید کردن که تحریم نبوده و واقعیت چیه ؟ بررسی کردم و کسی پیام نداده بود و تایید نکرده بود. فقط یک نفر که کلا در جریان نبوده گفتن که چطور اطمینان کردین. که اصلا مشخص میشد بنده خدا براتون دلسوزی کرده و تحت تاثیر عنوان نشوتتون قرار گرفته. ما هم مستنداتی اونجا ارائه کردیم که نشون میده تحریمات باعث این مشکل شدن و تنها سایت های ir مشکل دارن و سایت های com و سایر دامنه ها مشکلی ندارن.
    دقت کنین در بند 5 قوانین که پذیرفتین ، از نظر حقوقی هیچ مشکلی گریبان گیر خرید هاست ارزان نیست. این رو ما نمیگیم . یکی از دوستانمون وکیل هست و باهاشون در جریان گذاشتیم. شما قبول کردید و بعد خریدید. پس ملزم به قبول کردن هستین در هر شرایطی چون بحث قوانین یک بحث حقوقی هست. همینطور در تحریمات، هیچکس مقصر نیست. این هم یک بحث حقوقی هست. هرچی شما داد بزنید آی حقم را بدهید، تحریم تحریم هست و باید برید خارج از کشور حقتون رو بگیرید. که کسی هم تا به حال نتونسته. مثل میلیاردها پولی که دست امریکاس و به خاطر تحریم به ایران نداد و ایران هم کاری نتونست بکنه. در تحریم من و هیچ کسی مقصر نیست که بخواد جوابگوی شما باشه.
    سایتتون رو بررسی کردم شما رتبه ای اصلا نداشتین :
    https://screenshotscdn.firefoxuserco...a08492f875.png
    فکر کردم سایتتون بازدید زیاد داشته و مشتری زیاد داشتین که الان اینقدر استرس دارین. هاستتون رو هم 28 هزار تومان پرداخت کردین. برای تمدید ! که اگر بخوام مبلغی برگشت بدم میشه 14 هزار تومان تقریبا ... واقعا یک لحظه الان مجدد که بررسی کردم سوالاتی برام پیش اومد ... اجازه بدین تماس بگیرم.

- - - Updated - - -

بدبخت تو اگه روانشناسی حالیت بود توی اولین تیکتی که بهت دادم و فقط درخواست راه اندازی سریع داشتم من را تخیلاتی و بی سواد خطاب نمیکردی.

بارها و بارها با لحن تمسخر امیز رتبه سایت ما را اعلام.نمیکردی و انقدر بی سوادی که فکر میکنی هاست فقط مال سایته������������� ����
    در کل اطلاعات ما را از سرورهای مسخرت پاک کن و اکانت ما را هم ببند.دیگه نیازی به شما نیست.

نیازی به مزاحمت تلفنی هم نیست که من زنگ بزنی.همینجا اگر رزومه معتبری داری بزار
    منم رزومه و ادرس مدرک تحصیلیم و ارجاع و استعلام معتبر که تا کیلومترها از فک و فامیلتم تو خواب ندیدن به همراه مقالات و پروژه ها وتقدیر نامه هامو میزارم تا یه بچه دوزاری که خودش خوب میدونه شهری که بهش توهین کرد نونشو میده نیاد به یه ادم ۳۵ ساله بگه بچه!

فقط پشتیبانی را ببینید که نگین من دروغ میگم.اگه دستش بهمون میرسید کتکمون هم میزد.

- - - Updated - - -

سایتی که ترافیک و بازدید بالایی داره از یک شرکت حسابی هم سرور تهیه میکنه نه از یکی مثل تو
    نه ادرس داری
    نه تلفن ثابت
    نه ادب پشتیبانی
    نه تاییدیه اینماد
    نه هیچی
    فقط یه سایت وردپرس زدی و بخش کاربری wchms

- - - Updated - - -

دوستان من به ایشون اعلام کردم که در وب هاستینگ تاک پست گزاشتم تا بچه ها داوری کنن و نخواستم پشت سرش تهمت بزنم و خواستم خودشم حاضر باشه.
    حالا شما قضاوت کنید بی شعور کیه

- - - Updated - - -

و تشکر از دوستایی که در خصوصی مستنداتی به من دادن که ابروی ایشون به خاطر دروغاش بیشتر نره و ایشون فکر کنه یه نفر فقط جواب منو داده�������������� ���� که به همونم توهین کرد.

- - - Updated - - -

فقط یه بیسواد تازه به دوران رسیده است که برای پوشاندن ضعف شخصیتی خودش بارها و بارها بقیه را بدون شناخت بیسواد و نفهم و الاغ خطاب میکنه.جالبه ای شخص روانشناسی هم از ۱۹ سالگی خونده
    ویرایش توسط aliramazani : June 5th, 2019 در ساعت 12:20

عضو جدید mobtakeran آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    21 پست

درود
    سایت مذکور دارای نماد دوستاره در گروه خدمات نصب و راه اندازي شبکه کامپیوتر هست و شما طبق قوانین اینماد میتونید هم درخواست ضرر و زیان کنید هم تمام مبلغ پرداختی خودتان را پس بگیرید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

سلام خدمت شما
    مزاحمت تلفنی ؟ مگر در پست اول نگفتید شماره تلفن ندارن ؟ منم با شماره تلفنی که در سایت اعلام شده بود باهاتون تماس گرفتم اما جواب ندادید و الان از متنی که نوشتید مشخص هست که شماره تلفن مارو دیدید و بعد جواب ندادید.
    توهینی از سمت من شکل نگرفت. تنها مناسب با خودتون پیام دادم. چرا تیکت های خودتون رو نفرستادید تا دیگران ببینند با چه لحنی و چه غروری و چه طلبی پیام ارسال کردید ؟ من دقیقا مناسب با خودتون پیام ارسال کردم. چرا با سایر کاربران اینطور صحبت نشد و همیشه احترام بود ؟
    سایت خرید هاست ارزان الان در شرایط مساعدی نیست که بخواد مهربانانه جواب حرکات کودکانه ی شما رو بده. نه من و نه بقیه ی همکاران. چند ده میلیون ضرر . از دست دادن چند صد کاربر فعال. بعد شما بیاید برای سایتی که رتبه ی جهانی 0 در الکسا داره اونطور به ما پیام بدید و به خاطر 14 هزار تومان اونطور دروغ به ما نسبت بدید و که ما ***یدم و کلاهبردار و دروغ میگیم !
    در لحنی که نسبت به شما داشتم بی احترامی نبود. کمی راحتی کلام همراه با تیکه هایی که جملات و نوع لحن خودتون باعث اون شده بود. اشکال رو در خودتون جستجو کنین.
    خیلی جالبه. از ابتدا تا الان متن های خودتون رو نگذاشتید و نوشته های مارو گذاشتید. مگه میشه کسی بد صحبت کرد و بعد با احترام و با کلماتی محبت آمیز و عاشقانه جواب داد ؟ شما فقط جواب های مارو که داریم به شما طعنه میزنیم رو گذاشتید. جواب های خودتون چطور ؟
    همینطور که در حال نوشتن این متن بودم مجدد باهاتون تماس گرفتم ، دیدم که شماره ی ما رو بلاک کردید ! دقیقا مشکل کجاست ؟
    با توجه به متن کوچه بازاری و بچگانه ای که بالا نوشتید دلم کمی سوخت، خواستم بگم نگران نباشید و شماره کارت بدید تا مبلغ 14 هزار تومان رو براتون واریز کنم.
    گفتید که وب سرویس ها روی هاستتون بودن ؟ بررسی کردم وب سرویسی موجود نبود . ربات تلگرام منظورتون هست ؟ چیر خاصی توی بکاپتون موجود نیست در این زمینه. شما برای پیدا کردن مشخصات یک سرور به جای اینکه پینگ بگیرین و لوکآپ آی پی رو بگیرین و بقیه ی موارد ، رفتین whois دامنه رو گرفتین . مطمئن باشم واقعا توانایی نوشتن وب سرویس رو داشتید ؟ البته اشکالی نداره . هاست خودتون بوده هرطور میخواستید میتونستید استفاده کنید.
    در ضمن ، به شما گفته بود در تخیلاتتون به موضوعی فکر می کنید، اون حرفایی که بالا زدید که گفتیم خل و چل و اینطور حرفا ... متاسفانه این رو در حد خودمون نمی دونیم اینقدر کوچه بازاری صحبت کنیم. حالا اگر شما با دیگران اینطوری صحبت می کنید به خودتون ربط داره اما نباید داشته های خودتون رو به دیگران نسبت بدید.
    به نظرم از گفته های شما که مستندات مارو که از پنل کاربری دیتاسنتر اسکرین شات گرفتیم و فرستادیم و گفتید فتوشاپ هست و سایر لحن هاتون که بسیار کوچه بازاری بود و هرچیزی رو دروغ می دونید، میشه فهمید که ما کارمون رو درست انجام دادیم یا نه.
    شما می تونید برید سایت نیک پرداخت و تیکت بزنید که آیا اینها پرداخت داشتن ؟البته اونها به دلیل حفظ حریم خصوصی کاربران، به این سوال پاسخ نمیدن. اما بعد می تونین به ما اطلاع بدین و شماره تیکتتون در اون سایت رو بدین تا ما بهشون بگیم به تیکت شما پاسخ بدن و موارد و توضیحات رو بدن و بگن که به پرداختی ما به دیتاسنتر بوده یا خیر. دیگه این رو که نمی تونیم فتوشاپی کنیم درسته ؟
    به هر حال کاری از دست ما بر نمیاد. شما هرچی بگید و نگید ... هرجا برید داد و بیداد کنید ، تهمت بزنید دروغ بگید، همه چی رو دروغ بدونید، دیتاسنتر انگلیسی که آدرسش در بالا داده شد، اطلاعات دامنه های ir رو پاک کرده و فقط بکاپ بهمون داده. حالا شما هرچی بگین آری یا خیر... چیزی عوض نمیشه. اونا هم نه با ما شوخی دارن نه با شما. کاری که نباید می کردن رو کردن.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

طوری نیست
    متنهای منم شما بزارید
    من ترسی ندارم
    من شماره و ادرس شما را نمیخواستم که بهتون زنگ بزنم یا شما بهم زنگ بزنید
    میخواستم بدم به افرادی که از شما ناراضین برند شکایت کنند.نتیجه دادگاهشم کاری به من نداره.همونطور که در تیکت گفتم شما تقصیر را اتداختی گردن دیتاسنتر منم انداختم گردن شما و به مشتریام گفتم تقصیر هاست بوده مثل خودتون.

- - - Updated - - -

از اینکه منو در wchms بلاک کردی هم ممنون چون دیگه نمیخوام حتی دلیلی برای مراجعه به سایت شما داشه باشم.

- - - Updated - - -

خوب گفتی که نیک پرداخت به دلیل رعایت حریم خصوصی جواب نمیده بر خلاف شما که بارها رتبه سایت و مبلغ پرداختی و .... را با حالت تمسخر اینجا اعلام کردی و نشون دادی توی حفظ حریم خصوصی کاربران هم ضعیفی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mobtakeran نمایش پست ها
    درود
    سایت مذکور دارای نماد دوستاره در گروه خدمات نصب و راه اندازي شبکه کامپیوتر هست و شما طبق قوانین اینماد میتونید هم درخواست ضرر و زیان کنید هم تمام مبلغ پرداختی خودتان را پس بگیرید

بله می تونن پس بگیرن. اما قبل از خرید قوانین رو پذیرفتن و در قوانین گفتیم اگر تحریم پیش بیاد ، ما مسئول نیستیم. دوتا از عزیزان به اینماد شکایت کردن و چون دیدند که قوانین رو پذیرفتن ، توجیه شدن و نتونستن موضوع رو ادامه بدن.
    قوانین حکم قانونی داره ، زمانی که قوانین سایتی رو بپذیرید، هر اتفاقی هم که افتاده بشه ، باز هم قوانین اجرا میشن و اصلیت اجرایی دارن. این رو من نمیگم. یکی از دوستان که وکیل هستن و تا مشکلی پیش میاد باهاشون مشورت میشه هم گفتن. البته شما که دیگه همکار هستید و سایتتون قوانین داره. شما هم باید بدونید.
    این قوانین خرید هاست ارزان هست . بخونید :
    https://kharidhostarzan.com/%D9%82%D...2%D8%A7%D9%86/
    تحریم باعث این مشکلات شده پس بند 5 قوانین اجرا میشه.
    همینطور چون مشکل از سمت ما نبوده و ما باعث ضرر مالی کسی نشدیم، کلاهبرداری و صدمه ی مالی از سمت ما نیست و می تونیم از عنوانی که اینجا گذاشتن شکایت و اعاده ی حیثیت کنیم.
    همینطور اینماد مسئول رسیدگی به شکایت نیست. باید به مراجع قانونی شکایت کنن و هزینه ی اولیه رو بپردازن و بعد اگر حق با ایشون بود ، ما مبلغ 14 هزار تومان رو بهشون بپردازیم. اما اگر حق با ایشون نبود که طبق قوانین و اتفاقات جاری کشور و تحریمات ، حق با ایشون نیست و مداخله ای از سمت ما نبوده و دروغی از سمت ما نبوده ... ایشون حرفشون رد میشه و بعد نوبت به حق طلبی ما میشه. کلا همه چیز میشه ضرر.
    کاش می فهمیدیم وقتی یک کشور دیگه کشورمون رو تحریم می کنه ، و برخی متضرر میشن ، همدیگه رو درک کنیم ونه اینکه خودمون بشیم مثل یک کشور خارجی که مارو تحریم کرده (امریکا) و به ضد خودمون حرکت کنیم.
    ما مدارک اصلی رو ارسال کردیم به ایشون و ایشون گفتن دروغ هست. دیگه نمی دونم باید یوزرنیم و پسورد پنل کاربریمون به دیتاسنتر رو بهشون بدم ؟ یوزرنیم و پسورد پنل صرافی اینترنتی رو بدم ؟ وقتی نمیخوان باور کنن .... بهتر هست از طریق مراجع قانونی اقدام کنن تا کاری کنیم که باور کنن و خوب باور کنن.
    اینماد از داخل سایت برداشته شد دیروز. چون سایت اکثریت مشتریانش رو از دست داد و توانایی حفظ سرور رو نداره و سرور تا یک ماه دیگه فعال هست و بعد از اون دیگه تمدید نمیشه. به همین دلیل به درگاه پرداخت نیاز نداریم و غیر فعال کردیم درگاه پرداخت رو. وقتی به درگاه پرداخت نیاز نباشه ، به اینماد هم نیاز نیست.
    با آرزوی موفقیت.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

شما که هاست معتبرین چرا از واسطه برای پرداخت ارزی استفاده میکنید؟ منکه بیسوادم ویزا کارد و پی پال دارم شما چرا ندارید؟اگه نیدونستم هاست ایرانیم تحریم میکنه که مستقیم خودم از همونجا هاست میگرفتم

- - - Updated - - -

شما ادرس بده اصلا ما بیایم خسارت بدیم.فقط ادرس بده اگه به قول شما حق با شماست دادگاهم حقو میده به شما.فقط ادرس بده
    کسی که میخواد کار کنه یه سرور جایگزین میکنه.نه اینکه درگاه و سایت را کامل ببنده و این نشون میده شما میخواید از این شغل بیاید بیرون به هر دلیلی و تحریم و بستن اکانتها را بهونه کردین.
    ضمنا دیتاستتر شما انگلیسه و انگلیس ایران را تحریم نکرده. ما بیسوادیم شما به غیر از قیمت گوشت یکم اخبار دیگه را هم دنبال کنید بد نیست که ارپا همچنان در برجام.مونده و هیچ تحریمی از جانب اروپاییها برلی ایران وجود نداره.

- - - Updated - - -

قوانین و قرارداد باید کتبی و رسمی باشه
    اینکه چند تا قانون توی سایتت بزاری که هر وقت دلت خواست تغییرش بدی داینامیک که نشد قانون رسمی.این بیشتر یه جور مرامنانه هست نه قانون!
    ویرایش توسط aliramazani : June 5th, 2019 در ساعت 12:53

عضو جدید mobtakeran آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    21 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dashjalal نمایش پست ها
    بله می تونن پس بگیرن. اما قبل از خرید قوانین رو پذیرفتن و در قوانین گفتیم اگر تحریم پیش بیاد ، ما مسئول نیستیم. دوتا از عزیزان به اینماد شکایت کردن و چون دیدند که قوانین رو پذیرفتن ، توجیه شدن و نتونستن موضوع رو ادامه بدن.
    قوانین حکم قانونی داره ، زمانی که قوانین سایتی رو بپذیرید، هر اتفاقی هم که افتاده بشه ، باز هم قوانین اجرا میشن و اصلیت اجرایی دارن. این رو من نمیگم. یکی از دوستان که وکیل هستن و تا مشکلی پیش میاد باهاشون مشورت میشه هم گفتن. البته شما که دیگه همکار هستید و سایتتون قوانین داره. شما هم باید بدونید.
    این قوانین خرید هاست ارزان هست . بخونید :
    https://kharidhostarzan.com/%D9%82%D...2%D8%A7%D9%86/
    تحریم باعث این مشکلات شده پس بند 5 قوانین اجرا میشه.
    همینطور چون مشکل از سمت ما نبوده و ما باعث ضرر مالی کسی نشدیم، کلاهبرداری و صدمه ی مالی از سمت ما نیست و می تونیم از عنوانی که اینجا گذاشتن شکایت و اعاده ی حیثیت کنیم.
    همینطور اینماد مسئول رسیدگی به شکایت نیست. باید به مراجع قانونی شکایت کنن و هزینه ی اولیه رو بپردازن و بعد اگر حق با ایشون بود ، ما مبلغ 14 هزار تومان رو بهشون بپردازیم. اما اگر حق با ایشون نبود که طبق قوانین و اتفاقات جاری کشور و تحریمات ، حق با ایشون نیست و مداخله ای از سمت ما نبوده و دروغی از سمت ما نبوده ... ایشون حرفشون رد میشه و بعد نوبت به حق طلبی ما میشه. کلا همه چیز میشه ضرر.
    کاش می فهمیدیم وقتی یک کشور دیگه کشورمون رو تحریم می کنه ، و برخی متضرر میشن ، همدیگه رو درک کنیم ونه اینکه خودمون بشیم مثل یک کشور خارجی که مارو تحریم کرده (امریکا) و به ضد خودمون حرکت کنیم.
    ما مدارک اصلی رو ارسال کردیم به ایشون و ایشون گفتن دروغ هست. دیگه نمی دونم باید یوزرنیم و پسورد پنل کاربریمون به دیتاسنتر رو بهشون بدم ؟ یوزرنیم و پسورد پنل صرافی اینترنتی رو بدم ؟ وقتی نمیخوان باور کنن .... بهتر هست از طریق مراجع قانونی اقدام کنن تا کاری کنیم که باور کنن و خوب باور کنن.
    اینماد از داخل سایت برداشته شد دیروز. چون سایت اکثریت مشتریانش رو از دست داد و توانایی حفظ سرور رو نداره و سرور تا یک ماه دیگه فعال هست و بعد از اون دیگه تمدید نمیشه. به همین دلیل به درگاه پرداخت نیاز نداریم و غیر فعال کردیم درگاه پرداخت رو. وقتی به درگاه پرداخت نیاز نباشه ، به اینماد هم نیاز نیست.
    با آرزوی موفقیت.
    درود
    متاسفانه این قوانین شما برای اینماد هیچ ارزشی نداره و طبق قوانین کشوری شما باید تو بخش قوانین ، قوانین کشوری را بنویسید چون شما شورای قانونگذار نیستید ، حتی جدیدا اگر کاربری دامنه هم بخره که اصلا قابل فسخ نیست و خودتان میدانید اگر درخواست برگشت وجه بزنند باید برگشت بزنید ... اینکه دیگه شما سرویس فروختی و خدمات ندادی جای خودش هست
    تاپیک زیر را مطالعه کنید
    http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=207959

همانطور که به کاربر خودتان توصیه میکنید قوانین را مطالعه کنند خود شما هم موظف به مطالعه قوانین کشور و اینماد هستید
    نیازی به شکایت در دادگاه نیست و از همان سایت اینماد اقدام کنند و مدارک خرید را بدن شما را موظف خواهند کرد خسارت را پرداخت کنید و ضمنا عدم قراردادن آدرس دقیق پستی و همینطور اطلاعات تماس و لوگو نماد در سایت دارای نماد خودش هم خلاف هست
    اینها را عرض میکنم تا دچار دردسر نشوید
    پاسخ کارشناس وزارت به آقای نصرآبادی را ببینید که تو همان تاپیک هست

نقل قول نوشته اصلی توسط nimafire نمایش پست ها
    پاسخ کارشناس مجموعه بدین شرح بوده است:
    با سلام
    چنانچه قوانین سایت خلاف قوانین تجارت الکترونیک باشد قانون تجارت الکترونیک ارجح می باشد و می بایست رعایت گردد

ویرایش توسط mobtakeran : June 5th, 2019 در ساعت 13:14

12. تعداد تشکر ها از mobtakeran به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)