نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: فضای اسپانسری

عضو جدید dn3.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض فضای اسپانسری

سلام وقت بخیر بچه های وبهاستینگ تالک

دوستان دارم رو ی اپ و سایت کارمیکنیم که نیاز به ی هاست ایران 5 گیگ و هاست دانلود الان 50 گیگ هم کارم راه میوفته تا یک یا دوماه ماه دیعه که تنظیمات و برنامه نویسی پروژه تکمیل شه ( مشکل من 5 گیگ 50 گیگ یا 1ترا نیست ) چون اگه ایننقدر بود میرفتم میخریدم
    ببین کاری که من و اکیپم داریم انجام میدیم اشتراک گذاری ویدیو مثل اپارات هست (اپارات مثال ماهیت کلی کاره که توش ویدیوعه وگرنه از زمین تا اسمون اونی که ما داریم روش کار میکنیم با اپارات تماشا نماشا نیست

ببینید من تعداد کانکشن همزمان و پردازش دانلود واپلودم بالاس
    مصرف رم و سی پی یو و پهنای باند برنامم بالاس
    لوکیشن هم که سرویس میخوام ایرانه

دوستانی که میگن سررور اختصاصی مجازی و غیره بگیر مصرف منابع بالاس اگر میتونین منابع تامین کنین و در زمان که ما خواستیم منابع هم که ما خواستیم افزایش بده اعلام کنه

+لطفا هاستینگ از تورقازاباد و رسیلر الفارسیلر ومستر رسیلر و الفا رسیلر مستر رسیلر و الا ماشالله هم پیشنهاد نده

+لطفا نماد و سابقه کاری داشته باشه هاستینگ و شناخته شذه باشه و زیرساخت و منبع از خودش داشته باشه

+ایا ما مدرک رسمی و غیره داریم برای پروژه ؟ هنوز برنامه نسخه نهاییش اماده نشده انتشار یافت حتما ثبت های رسمی هم میکنیم که بعد از رشد پروژه سنگ اندازی نشه

+درخواست توضیح کامل راجب برنامه نکنید ! هرزمان برنامه انتشار رسمی دادیم میتونین کامل بفهمین چی هست اسرار نکنید

+چه اماری از فعالیت کاربریتون دارین؟ ما برناممون به مدت یکماه بای نسخه دمو خیلی ضعیف که تو نسخه انتشار اصلی با نسخه دمو کلی فرق داره انتشار دادیم و به دانلود بالای 1200 رسیدیم خواستین در مراحل بعد همکاریمون لینک اختیارتون میزاریم برا اثبات حرفم

+هاستینگ چه سودی میکنه ؟بچه ها که از قدیم تو کارن خوب میدونند که اسپانسر ی سایته قوی چقدر تاثیر گذار خواهد بود واسه ی هاستینگ / جدا از اینا اسم هاستینگ در برنامه و در چند جای سایت درج خواهد شد

در اخر برای اینکه سوالی پیش نیاد یوزر من dn3.ir است چون ی زمانی این دامنه مال من بوده الان مال من نیس ربطی هم به من نداره
    ویرایش توسط dn3.ir : March 6th, 2020 در ساعت 23:52

2. # ADS

عضو دائم company_hosting آواتار ها
    myredstation.ir/ myhetzner.ir / myovh.ir/ myleaseweb.ir
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    222
    تشکر شده در
    184 پست

پیش فرض پاسخ : فضای اسپانسری

سلام

در حالت کلی بگم

هر نوع سخت افزار و منابع بخواهید قابل ارائه است ، با هزینه با بصورت رایگان ...

در 3 دیتاسنتر می تونیم میزبانی کنیم

تهران
    شیراز

اگر پروژه شما مناسب باشه و اینده داشته باشه ، متیونیم با هم موارد پیش ببریم و بصورت شراکتی یا میزبان شما باشیم

درصورت نیاز در تماس باشید

با تشکر
    شرکت(داده گستر سینا شیراز ) به شماره ثبت: 38085 "پشتیبانی سایت"
    برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید:حسینی 09372186266 / 22912645-021

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)