نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: عدم آپلود صحیح فایل از طریق اپلود سنتر به سرور دانلود ( با ftp )

عضو جدید hollo.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض عدم آپلود صحیح فایل از طریق اپلود سنتر به سرور دانلود ( با ftp )

سلام وقت بخیر
    یک سرور دانلود داریم که از طریق پلاگین FTP اسکریپت کلیجا به هاست وصل کردم کانکشن برقرار میشه ، فایل ها ساخته میشن اما با سایز 0بایت.... اسکرین شات : https://prnt.sc/p632yu !
    من از یه هاست معمولی وبسایت ( نه دانلود ) برای تست دوم استفاده کردم دقیقا با همین تنظیمات FTP اسکریپت رو از طریق پلاگین خودش وصل کردم بهش و همه چیز خوب کار کرد و فایل ها ایجاد میشدن با حجم خودشون.

علت چی هست کسی میتونه کمک کنه ؟ به نظرم از کانفیگ سرور باشه فایل php.ini قابل دسترس هست و میتونم ویرایش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

2. # ADS

عضو انجمن Nikihost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    261
    تشکر تشکر شده 
    536
    تشکر شده در
    391 پست

پیش فرض پاسخ : عدم آپلود صحیح فایل از طریق اپلود سنتر به سرور دانلود ( با ftp )

نقل قول نوشته اصلی توسط hollo.ir نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    یک سرور دانلود داریم که از طریق پلاگین FTP اسکریپت کلیجا به هاست وصل کردم کانکشن برقرار میشه ، فایل ها ساخته میشن اما با سایز 0بایت.... اسکرین شات : https://prnt.sc/p632yu !
    من از یه هاست معمولی وبسایت ( نه دانلود ) برای تست دوم استفاده کردم دقیقا با همین تنظیمات FTP اسکریپت رو از طریق پلاگین خودش وصل کردم بهش و همه چیز خوب کار کرد و فایل ها ایجاد میشدن با حجم خودشون.

علت چی هست کسی میتونه کمک کنه ؟ به نظرم از کانفیگ سرور باشه فایل php.ini قابل دسترس هست و میتونم ویرایش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    درود
    به اکانت ftp هاست دانلودتون با filezilla متصل بشید و فایل بزارید اپلود شود.اگر اپلود شد که هیچ نشد از سمت ارائه دهنده پیگیری کنید

عضو جدید hollo.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikihost نمایش پست ها
    درود
    به اکانت ftp هاست دانلودتون با filezilla متصل بشید و فایل بزارید اپلود شود.اگر اپلود شد که هیچ نشد از سمت ارائه دهنده پیگیری کنید
    دوست عزیز من چی گفتم شما چی میفرمایی ؟؟!
    من گفتم فقط با اسکریپت مشکل دارم آپلود با فایل زیلا مشکلی نداره ! این چه جوابیه آخه
    من دارم میگم چرا اسکریپت کلیجا با این سرور مشکل داره در صورتی که با سروری که غیر دانلود هست و معمولی هست مشکلی نداره . مشکل از سمت هاست دانلود منه اما چطور میشه حلش کرد ؟

عضو انجمن Nikihost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    261
    تشکر تشکر شده 
    536
    تشکر شده در
    391 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hollo.ir نمایش پست ها
    دوست عزیز من چی گفتم شما چی میفرمایی ؟؟!
    من گفتم فقط با اسکریپت مشکل دارم آپلود با فایل زیلا مشکلی نداره ! این چه جوابیه آخه
    من دارم میگم چرا اسکریپت کلیجا با این سرور مشکل داره در صورتی که با سروری که غیر دانلود هست و معمولی هست مشکلی نداره . مشکل از سمت هاست دانلود منه اما چطور میشه حلش کرد ؟
    شما گفتی که با برنامه تست کردی و مشکلی نداشته.
    اگر با اسکریپ مشکل داره میتونه مشکل از سمت php هم باشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)