صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: حتماً نه،لطفا ! درخواست حمایت و همکاری از مدیران و نویسندگان سایت های موزیک

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    101
    تشکر تشکر شده 
    31
    تشکر شده در
    24 پست

53 حتماً نه،لطفا ! درخواست حمایت و همکاری از مدیران و نویسندگان سایت های موزیک

متاسفانه تو این روزهایی که تعداد خوانندگان از شنوندگان بیشتر هست و بعضی ها (عرض کردم بعضی ها)هم به وسیله ی مافیا و عوامل دیگر براحتی تیتراژ می خوانند و پخش زنده برنامه می روند پشت سر هم کنسرت برگزار می کنند و ...
    جالب اینجا است همه ی صداها شبیه هم هست و دنبال رو یک خواننده هستن (امیدوارم متوجه منظورم شده باشید)
    کسانی هم دارن با استعداد کار می کنند اما حمایت نمی شوند و گمنام می آیند گمنام می روند
    بیشتر از این نمی نویسم شاید هم حوصله خواندن نباشد هم از بحث اصلی پرت بشیم مدیران تاپیک رو حذف کنن
    از مدیران و نویسندگان سایت های پر بازدید موزیک تقاضا دارم آثار این خواننده با استعداد رو گوش کنن و در صورت تمایل به حمایت و همکاری از طریق همین تاپیک اعلام کنند

جواب سوالاتی از قبل از پرسیدن به جهت منحرف نشدن تاپیک:
    -بنده خواننده این آثار نیستم
    -سعی کردم تاپیک بی ربط به انجمن نزده باشم
    -تقاضای اسپانسری ندارم

آثار رو میتونید از وبلاگ زیر دانلود کنید:
    http://yasershahabodini.blogfa.com/

پیشاپیش سپاسگزارم

2. تعداد تشکر ها ازanajafi.ir به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    49
    تشکر تشکر شده 
    47
    تشکر شده در
    21 پست

پیش فرض پاسخ : حتماً نه،لطفا ! درخواست حمایت و همکاری از مدیران و نویسندگان سایت های موزیک

اگه به ایشون دسترسی دارید بگید بره پیش یه استاد خوب.
    صداش هنوز خیلی کار داره.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    101
    تشکر تشکر شده 
    31
    تشکر شده در
    24 پست

پیش فرض پاسخ : حتماً نه،لطفا ! درخواست حمایت و همکاری از مدیران و نویسندگان سایت های موزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط parish نمایش پست ها
    اگه به ایشون دسترسی دارید بگید بره پیش یه استاد خوب.
    صداش هنوز خیلی کار داره.
    ممنون
    بله ز گهواره تا گور دانش بجوی
    خیر اطلاعات تماس ندارم
    اما به هنرجویانشون میگم بهشون بگن.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    123
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    27 پست

در مورد تکراری شدن صداها حق دارید..
    بنده خودم در این مورد خیلی حساس هستم.
    به هیچ عنوان هیچ خواننده ای حق نداره روی سبک یا صدای فردی که خاص او هست اسکی بره..

در مورد دیده شدن خواننده ها هم پول نیاز هست برای انتشار..
    مگه اینکه یک سری راهکار های خلاقانه ای ببینید. تا بتونید اون شخص یا صدارو بشناسونید که اونم کار هرکسی نیست.

این بحث شاید خارج از موضوع انجمن هم باشه.. برای همین جای بحشم اینجا نیست

من خودم قصد راه اندازی یک سایت موزیک در همین راستا رو هم دارم.. به زودی البته

موفق باشید

7. تعداد تشکر ها از quest به دلیل پست مفید

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

دقت بفرمایید اکثر خواننده هایی که در حال حاضر در اوج هستند با کمترین امکانات و بسیار ساده شروع به کار کرده اند و اگر اولین کارهای این عزیزان و گوش بدید متوجه خواهید شد
    برای نمونه عزیزانی همچون:
    محسن چاوشی
    محسن یگانه
    مرتضی پاشایی
    مهدی یراحی
    محمد علیزاده
    میثم ابراهیمی
    ماهان بهرام خان
    رضا صادقی
    و...

صدای این عزیزان مثل یک دیگر نیست .
    کپی از یک دیگر هم نیست
    دلیل موفقیت این عزیزان خاص بودن در نوع صدا و با استفاده از پیروی اصول اولیه که شاید خیلی هم ساده باشه!
    تمام این عزیزان به اولین کارهای خودشون معرفی و معروف شدند
    مخصوصا محمد علیزاده و مهدی یراحی , به این دلیل که اولین کار از تنظیم بسیار مناسب و نمایش تمام توانایی خواننده بوده
    فاکتور میگیریم از آهنگ سازی و کیفیت کار چون باید پذیرفت که به خاطر کبود امکانات شاید خیلی به این موارد پرداخت نشده
    بخش عمده ای از کار با سازهای واقعی نیست و یا...

بنده تمام کارهای این عزیزی که معرفی فرمودید و گوش کردم
    اصلا قابل رقابت با خوانندگانی که عرض کردم نیست و در واقع قدم اول محکم برداشته نشده
    تنظیم ها به صورتی نیست که شنونده جذب بشه - نوع خوندن در تمام کارها مثل هم هست و...
    هیچ امکاناتی لازم نیست , خلاقیت مهمه . کاری که محسن یگانه در نبود امکانات تنها با یک گیتار انجام می داد و یا خیلی دیگه از عزیزان
    پس دلیل موفق به خود آدم بستگی داره و این مورد که می فرمایید صدا ها تکرار هستند
    دوستانه عرض کنم : بنده چون دوستی دارم که استاد موسیقی کلایسک در اترش هستند : هر کس که روی اهنگ خوند الزاما خواننده نیست
    شما هم جدی نگیرید اون صدا و....
    خواننده علم و دانش و فن و صدا می خواد ( شاید صدا آخری باشه)

برای شما و این دوست عزیز هم آرزوی موفقیت می کنم
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

9. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

عضو انجمن vatan3da آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    297
    تشکر تشکر شده 
    118
    تشکر شده در
    89 پست

سلام
    این لینک معرفی کنید
    sendmusic.vatan3da.ir
    برنامه نویس فلاتر (ios)
    09033521000-09050118751

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    101
    تشکر تشکر شده 
    31
    تشکر شده در
    24 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط quest نمایش پست ها
    در مورد تکراری شدن صداها حق دارید..
    بنده خودم در این مورد خیلی حساس هستم.
    به هیچ عنوان هیچ خواننده ای حق نداره روی سبک یا صدای فردی که خاص او هست اسکی بره..

در مورد دیده شدن خواننده ها هم پول نیاز هست برای انتشار..
    مگه اینکه یک سری راهکار های خلاقانه ای ببینید. تا بتونید اون شخص یا صدارو بشناسونید که اونم کار هرکسی نیست.

این بحث شاید خارج از موضوع انجمن هم باشه.. برای همین جای بحشم اینجا نیست

من خودم قصد راه اندازی یک سایت موزیک در همین راستا رو هم دارم.. به زودی البته

موفق باشید
    خوشحالم از این تفاهم.
    به نظر بنده انتشار آهنگ تنها کفایت نمیکنه و کیفیت آهنگ از همه چیز مهم تره من خودم شخصا سایت های موزیک کم میرم و وقتی هم میرم اون کسانی رو که شناختی روی کارهاشون ندارم ابتدا پلی میکنم و بعد دانلود و آرشیو میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    دقت بفرمایید اکثر خواننده هایی که در حال حاضر در اوج هستند با کمترین امکانات و بسیار ساده شروع به کار کرده اند و اگر اولین کارهای این عزیزان و گوش بدید متوجه خواهید شد
    برای نمونه عزیزانی همچون:
    محسن چاوشی
    محسن یگانه
    مرتضی پاشایی
    مهدی یراحی
    محمد علیزاده
    میثم ابراهیمی
    ماهان بهرام خان
    رضا صادقی
    و...

صدای این عزیزان مثل یک دیگر نیست .
    کپی از یک دیگر هم نیست
    دلیل موفقیت این عزیزان خاص بودن در نوع صدا و با استفاده از پیروی اصول اولیه که شاید خیلی هم ساده باشه!
    تمام این عزیزان به اولین کارهای خودشون معرفی و معروف شدند
    مخصوصا محمد علیزاده و مهدی یراحی , به این دلیل که اولین کار از تنظیم بسیار مناسب و نمایش تمام توانایی خواننده بوده
    فاکتور میگیریم از آهنگ سازی و کیفیت کار چون باید پذیرفت که به خاطر کبود امکانات شاید خیلی به این موارد پرداخت نشده
    بخش عمده ای از کار با سازهای واقعی نیست و یا...

بنده تمام کارهای این عزیزی که معرفی فرمودید و گوش کردم
    اصلا قابل رقابت با خوانندگانی که عرض کردم نیست و در واقع قدم اول محکم برداشته نشده
    تنظیم ها به صورتی نیست که شنونده جذب بشه - نوع خوندن در تمام کارها مثل هم هست و...
    هیچ امکاناتی لازم نیست , خلاقیت مهمه . کاری که محسن یگانه در نبود امکانات تنها با یک گیتار انجام می داد و یا خیلی دیگه از عزیزان
    پس دلیل موفق به خود آدم بستگی داره و این مورد که می فرمایید صدا ها تکرار هستند
    دوستانه عرض کنم : بنده چون دوستی دارم که استاد موسیقی کلایسک در اترش هستند : هر کس که روی اهنگ خوند الزاما خواننده نیست
    شما هم جدی نگیرید اون صدا و....
    خواننده علم و دانش و فن و صدا می خواد ( شاید صدا آخری باشه)

برای شما و این دوست عزیز هم آرزوی موفقیت می کنم
    ممنون از شما
    شما با اینکه فکر نکنم تحصیلات موسیقی داشته باشید خیلی محکم دارید صحبت میکنید
    اسامی رو هم خیلی زود باهم قاطی کردید و برای همه یک نتیجه گرفتید
    شما از همون دوستانی هستید که موزیک رو گوش میکنید لذت می برید به دنبال کد پیشوازش میگردید
    اما اگر چشمتون رو باز کنید می بینید موزیک کاور شده از آهنگ های ترک و اروپایی و... هست و در اصل هیچ ارزشی نداره
    اول از همه مجدداً عرض میکنم بنده هیچ نوع ارتباطی با این خواننده ندارم تنها علاقه به صدای او،هنر او و ... باعث شده من موزیک ایشون رو دنبال کنم و دوستان رو دعوت کنم به همکاری
    در انجمن هاستینگ جای این بحث ها نیست شما میتونین در انجمن کیوبیس تاپیک بزنین بنده اونجا مفصل جواب شما رو خواهم داد
    نقل قول نوشته اصلی توسط vatan3da نمایش پست ها
    سلام
    این لینک معرفی کنید
    sendmusic.vatan3da.ir
    ویرایش توسط anajafi.ir : July 25th, 2016 در ساعت 18:48

12. تعداد تشکر ها از anajafi.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

درود. دوست عزيز تا جايي كه بنده ميدونم واسه حمايت از خواننده بايد اهنگ هاشون رو خريد و با دانلود كوچكترين حمايتي ازشون نميشه. در مورد فيلم ها هم اگر موضوع پارتي بازي هست كه تا اخر هم با پارتي ميرن كار ميكنن. اگر هم بر اساس استعداد هست كه اونا فكر ميكنم بتونن استعداد هاي مورد نياز رو پيدا كنن و مطمئنن اين كه يك تعدادي به يك نفر گوش كنند باعث نميشه ايشون بتونه به جايي برسه. بعدشم شما حتي واسه حمايت از اونا حاظر نيستي حتي ١٠ هزار تومان خرج كنين و سايت بسازين براشون اونوقت انتظار از ديگران داريد. موفق باشيد
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

14. تعداد تشکر ها از Farid Saadat به دلیل پست مفید

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط anajafi.ir نمایش پست ها
    ممنون از شما
    شما با اینکه فکر نکنم تحصیلات موسیقی داشته باشید خیلی محکم دارید صحبت میکنید
    اسامی رو هم خیلی زود باهم قاطی کردید و برای همه یک نتیجه گرفتید
    اول از همه مجدداً عرض میکنم بنده هیچ نوع ارتباطی با این خواننده ندارم تنها علاقه به صدای او،هنر او و ... باعث شده من موزیک ایشون رو دنبال کنم و دوستان رو دعوت کنم به همکاری
    در انجمن هاستینگ جای این بحث ها نیست شما میتونین در انجمن کیوبیس تاپیک بزنین بنده اونجا مفصل جواب شما رو خواهم داد
    به صورت خلاصه خواستم عرض کنم یک اثر هنری اگر فاخر باشه و یا ارزش داشته باشه
    توسط خود مرد نشر پیدا میکنه و بعضی مواقع تحسین هم میشه
    می تونه یک نقاشی باشه و یا یک آهنگ
    شاید برای شما هم پیش آمده که یک آهنگ ماه ها دست به دست می چرخه و کسی اسم خواننده و نمی دونه( سال های گذشته به این شکل بود)
    بنده مخالف این هستم که هنر و نباید به خورد مردم داد و تزریق کرد
    تنها چیزی که نیاز به تبلیغ نداره از نظر من هنره
    ولی رو اوردن مردم به هنر نیاز به تبلیغ داره ( کارهای فرهنگی و...)
    ولی اگر شما تبلیغ و صرف هنر کنید و هزینه کنید میشه یک بازار تجاری ( در تمام دنیا هم وجود داره)
    فکر نمی کنم باخ و حتی استاد شجریان با تبلیغ به این درجه رسیده باشن ( از دو مورد کاملا متفاوت اسم بردم در هنر)
    در مجموع خواستم عرض کنم ایشون باید بیشتر تلاش کنه
    موفق باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    101
    تشکر تشکر شده 
    31
    تشکر شده در
    24 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid Saadat نمایش پست ها
    درود. دوست عزيز تا جايي كه بنده ميدونم واسه حمايت از خواننده بايد اهنگ هاشون رو خريد و با دانلود كوچكترين حمايتي ازشون نميشه. در مورد فيلم ها هم اگر موضوع پارتي بازي هست كه تا اخر هم با پارتي ميرن كار ميكنن. اگر هم بر اساس استعداد هست كه اونا فكر ميكنم بتونن استعداد هاي مورد نياز رو پيدا كنن و مطمئنن اين كه يك تعدادي به يك نفر گوش كنند باعث نميشه ايشون بتونه به جايي برسه. بعدشم شما حتي واسه حمايت از اونا حاظر نيستي حتي ١٠ هزار تومان خرج كنين و سايت بسازين براشون اونوقت انتظار از ديگران داريد. موفق باشيد
    وقتی خود ایشون از طریق وبلاگ رسمی دارن موزیک ها رو برای دانلود قرار میدن یعنی رضایت دارن موزیک هاشون رایگان پخش بشه
    در مورد پارتی بازی هم بله چشمتون رو باز کنین متوجه میشین بنده هم از این بابت ناراحت نیستم نوش جونشون
    اما صدا تا شنیده نشه که استعداد کشف نمیشه
    چرا 10 تومن با کمتر از این رقم هم میشه سایت راه اندازی کرد
    شما اینجوری سایت تاسیس میکنین؟
    درگاه پرداخت هم میشه با 10 تومن زد؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)