نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: پوینت کردن دامنه ها روی یک دامنه (کلودفلیر - دایرکت ادمین ) domain pointer

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

پیش فرض پوینت کردن دامنه ها روی یک دامنه (کلودفلیر - دایرکت ادمین ) domain pointer

دوستان سلام
    دامنه ای دارم که با کلودفلیر DNS آن ست شده ... domain.ir سایت روی این دامنه قرار داره
    حال چند دامنه به همین اسم ولی com , org ,net ,biz , ... هم متعلق به منه اما برای دامنه های پوینت شده آی پی سرور رو ست کردم نه کلودفلیر !
    {تا قبل از قرار دادن کلود فلیر همه چیز چک شده و کار رو درست انجام دادم ( در نظر داشتم دامنه عوض بشه و خود سایت ir رو بیاره که همینجور شد ) }
    در حال حاضر هیچ یک از دامنه ها بعد از نوشتن به سایت وصل نمی شند ! چرا مشکل از DNS باعث شده ... کلودفلیر رو نیاز دارم ... یه حدسایی هم میزنم که چی کار میشه کرد چون باید ۲۴ ساعت واسه تغییرات به ایستم گفتم از تجربه دوستان استفاده کنم .
    لطفا راهنمایی کنید که دی انس همه رو کلود فلیر کنم یا برای رسیدن به این خواسته باید کار دیگهای انجام بدم ... کنترل پنل دایرکت ادمکین

2. تعداد تشکر ها از sami85 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

پیش فرض پاسخ : پوینت کردن دامنه ها روی یک دامنه (کلودفلیر - دایرکت ادمین ) domain pointer

دوستان با توجه به اینکه بعضی افراد که در جایگاه استادی ما هستن برای این موضوع همکاری نکردن بعد از یافتن راه حل خواستم دیگران هم استفاده کنند !
    من دامنه ها رو در دایرکت ادمین با DNS سرور پوینت کردم اما اوایل کار به سختی باز می شدن ! اما به مرور زمان این مشکل رفع شد و حالا با سرعت مناسب باز میشن ! اما راه حل کلودفلیر چی بود ؟
    با تماسی که از طریق support.cloudflare.com داشتم به هم دو راه حل گفتن ! که یکیش همین بالایی بود البته حین پوینت کردن تیک (باز شدن با همین دامنه ) رو برداشتم ! و دیگری این بود که دامنه جدید رو توی کلود فلیر ثبت و ست کنید و برای این دامنه رول جدید بسازید Rules
    فروارد کردن دامنه جدید در بالا و در زیرش که دامنه باید بهش ریدایرکت بشه هم کامل (با HTTP ) قرار بدید ...

5. تعداد تشکر ها از sami85 به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)