صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: ویروسی بودن قالب های وردپرس؟ + مشکلات عجیب! (درخواست راهنمایی)

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

پیش فرض ویروسی بودن قالب های وردپرس؟ + مشکلات عجیب! (درخواست راهنمایی)

سلام خسته نباشید. دوستان من با نرم افزار اقدام به طراحی سایت HTML میکنم و برای مشتری هایی که مایل باشن وردپرس باشن این قالب html رو به کسی میدم که تبدیل کنه به وردپرس !! تا الان 5 تا سایت رو اینجوری وردپرس کردم و بالا اوردم
    نکته ای که این وسط وجود داره اینه که هر 5 تا سایت توی این یک سال بارها براشون مشکلای عجیب پیش اومده !
    یکی از سایتا یهو بالای سایت تبلیغات نوشتاری Sims اضافه شده بود
    یکی از سایتا یهو کلا صفحه اول شد حروف عجیب عریب
    یکی از سایتا یهو فایل فانکشن و کتگوری قالب حذف شد و توی ادمین وردپرس یه یوزر با اسم ADnim و دسرتسی مدیریت ساخته شد
    یکی از سایتا هم یهو روی بخش فوتر لینک های نامرئی اضافه شده بود ینی ماوس رو میبردی روی فوتر نه نوشته ای نه شکلی هیچی نبود ولی شکل دست میشد و به سایت های خارجی لینک داده میشد.

الان دیگه تقریبا مطمئن شدم هر مشکلی هست زیر سر روشیه که این دوست من برای تبدیل html به وردپرس انجام داده چون تاحالا یک بار هم توی سایت های Html این مشکلات رو نداشتم و همشون در وردپرس بودن . واقعا خسته شدم هردفه درستش میکنم سه ماه چهار ماه بعد یه مشکل جدید تووش به وجود میاد. حالا سوالم اینه که چاره چیه؟ این قالب های وردپرس شده رو میشه مشکل زدایی کرد که اینجوری نشه؟؟ یا چاره ای جز حذفشون و تبدیل دوباره ی قالب های html به وردپرس نیست؟؟ اینجوری که خیلی هزینه بر میشه برای من که همشون رو دوباره تبدیل کنم

اگه امکانش هست که همین قالب های تبدیل شده مشکل زدایی بشه کسی میتونه اینکارو انجام بده؟ با چقد هزینه؟
    اگه لازم بود که یکی از قالب های تبدیل شده رو قرار بدم که بررسی کنید لطفا آیدی تلگرام بذارین که لینکش رو براتون بفرستم چون پیغام خصوصی برام فعال نیست.

2. # ADS

عضو انجمن persiancoder آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    314
    تشکر تشکر شده 
    546
    تشکر شده در
    361 پست

پیش فرض پاسخ : ویروسی بودن قالب های وردپرس؟ + مشکلات عجیب! (درخواست راهنمایی)

تبدیل html به wp اصولا کد یا فایلی رو به قالب حذف یا اضاف نمیکنه
    وردپرس آخرین نسخه استفاده می کنید؟ قالب رو روی سایتی نصب کنید دسترسی بدید.
    طراحی قالب وردپرس | طراحی وب‌سایت | طراحی گرافیک | تبدیل PSD به WP
    تماس با من: i.alivakili@gmail.com ، 0912 932 8839 ، تلگرام: redgraphic@

عضو انجمن abbas141 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    546
    تشکر تشکر شده 
    472
    تشکر شده در
    283 پست

باسلام

مشکلات میتونه به دلیل کدنویسی وردپرس باشه یا میتونه مشکلات به دلیل امنیت وردپرس باشه ، که باید بررسی بشه ، در صورت امکان جزئیات بیشتری ارائه بفرمایید

یا سورس قالب + مشخصات وردپرس رو در اختیار یک متخصص قرار بدید که براتون بررسی کنه
    - سپیدار گیفت : فروش انواع فلش مموری تبلیغاتی و اختصاصی + فروش انواع پاور بانک تبلیغاتی و اختصاصی

عضو دائم T.Toosi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    278
    تشکر تشکر شده 
    2,936
    تشکر شده در
    1,329 پست

باسلام، به احتمال زیاد دوستتون دستکاری یا کد های تبلیغاتی و .. میگذاره اما بازم برای اطمینان آدرس سایت ها را قرار دهید.

عضو جدید alirezakiani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    9 پست

باسلام و تبریک سال نو ،
    برای رفع مشکل ، تبدیل html به wordpress در خدمتتون هستیم!
    تلگرام اد کنید gomnam9495

طراحی حرفه ای وبسایت ، برنامه نویسی
    طراحی قالب اختصاصی ، خدمات سئو
    فروش هاستینگ نامحدود فقط 1000 تومان ماهانه
    Yahoo Id : pserver telegram Id : gomnam9495

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

سلام
    ببخشید جسارتاً می تونم بپرسم با چه نرم افزاری طراحی میکنید؟
    اگر با نرم افزار Artisteer طراحی کنید بهتون خروجی مستقیم وردپرس هم میده که دیگه محتاج کسی نباشید.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید جسارتاً می تونم بپرسم با چه نرم افزاری طراحی میکنید؟
    اگر با نرم افزار Artisteer طراحی کنید بهتون خروجی مستقیم وردپرس هم میده که دیگه محتاج کسی نباشید.
    اینی که شما میگی خب کدنویسی میخواد اخه من کدنویسی بلد نیستم این برنامه ای که باهاش کار میکنم بدون کدنویسی امکان طراحی رو میده

عضو دائم Rezash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    889
    تشکر تشکر شده 
    2,385
    تشکر شده در
    1,535 پست

سلام
    آیا همه سایت ها روی یک سرور بودند ؟
    شاید واقعا کد نویس مقصر و عمدی در کار نباشد ! شاید یکی از پلاگین های مورد استفاده باگ دارد ؟ یا همه سایت ها روی یک سرور بودند و از طریق سرور نفوذ رخ داده
    بدون اطلاعات کامل نمیشه کسی رو متهم کرد
    حتما نسخه اصلی قالب ها رو که از دوستتون دریافت کردید دارید. نسخه اصلی ( نه نسخه ای که روی سایت ها آپلود و تغییر داده شده ) رو باید بررسی کنید و ببینید ایا باگی به صورت تعمدی قرار دارد یا خیر. در صورت تمایل یکی از قالب ها رو بفرستید تا یک بررسی کلی بکنم.
    بک آپ بگیرید قبل از آنکه پشیمان شوید!
    تشخیص سیستم مدیریت محتوای سایت - سایت شخصی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rojhanweb نمایش پست ها
    اینی که شما میگی خب کدنویسی میخواد اخه من کدنویسی بلد نیستم این برنامه ای که باهاش کار میکنم بدون کدنویسی امکان طراحی رو میده
    کی گفته؟ نرم افزار Artisteer کاملاً بدون کدنویسی است.حتی یک خط کدنویسی هم شما نیاز نیست انجام بدید تمامش با Drag & Drop انجام میشه.
    پیشنهاد میکنم یک بار نرم افزار Artisteer رو امتحان کنید.

عضو جدید mastermind2008 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    4 پست

من مشکل مشابهی با برخی بسته های نصبی جوملا داشتم که با وجود رعایت تمام موارد امنیتی باز هم از سرور ایمیلهای ناخواسته ارسال می شد و برخی مواقع در قالب مشکلاتی به وجود می آمد. با وجود اینکه انواع روش هایی ممکن و افزونه های امنیتی رو تست کردم و حتی با آنتی ویروس و آنتی شل خود هاست هم اسکن و حدود 200 فایل مخرب پیدا و حذف شد ولی مشکل همچنان پا برجا بود تا اینکه کلا اطلاعات هاست رو حذف کردم و بسته نصبی رو از یک سایت معتبر خریداری کردم و فقط دیتابیس قبلی رو به اون اضافه کردم. فقط با این روش مشکلم حل شد. در حدود یک ماه دستم بند بود و هر چیزی رو که بگید تست کردم. متاسفانه فایلهای مخرب در تمام پوشه ها و حتی جاهای دور از دست هم کپی شده بود و رفع عیب بیشتر از نصب مجدد زمان می برد.
    پیشنهاد می کنم جستجو کنید "Site Virus Scanner" هم سایت های خوبی در این زمینه هست هم افزونه های مناسبی برای وردپرس و جوملا به رایگان وجود داره.
    احتمالا دوست شما از نرم افزاری برای تبدیل قالب های HTML به وردپرس استفاده می کنه که کرک شده و کدهای مخرب رو در قالب جا میده یا اگر به صورت دستی تبدیل می کنند احتمالا از کدهایی استفاده می کنند که ریسک بیشتری دارند. شاید هم امنیت هاستتون مشکل داره که البته احتمال این گزینه کمتره چون می فرمایید در سایت های HTML چنین مشکلی ندارید.
    به هر حال یک اسکن بفرمایید که از وجود فایلهای مخرب یا عدم وجودشون مطمئن بشید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)