نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: تفاوت Billing Address و آدرس مشخصات دامین

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    260
    تشکر شده در
    156 پست

پیش فرض تفاوت Billing Address و آدرس مشخصات دامین

سلام دوستان.
    من مدت زیادی است که تاپیکهای این انجمن را میخوانم اما اکنون سوالی دارم.
    اگر من در یک سرویس دهنده خارجی(که با ایران و تحریم مشکل ندارد) به وسیله ویزا کارت هدیه(پیش پرداخت) که بی نام میباشد، تعدادی دامین بخرم با توجه به اینکه برای ویزا کارت باید آدرس کشور صادر کننده کارت را به عنوان بیلینگ آدرس وارد کنم و در مشخصات دامین و بطور کلی آدرس موجود در پروفایل خودم، آدرس ایران را وارد میکنم، آیا سرویس دهنده احتمالا به اینکه آدرس پرداخت(بیلینگ آدرس) و ثبت کننده دامین متفاوت است (آن هم در دو کشور متفاوت) باحتمال اینکه مشکوک شده و دامین یا هاست را پس بگیرد وجود دارد؟
    شما چگونه این مشکل تفاوت در بیلینگ آدرس و آدرس ثبت کننده دامین را حل میکنید. با توجه به اینکه من نمیخواهم از سایتهای عمده فروشی(ریسلری) خرید کنم احتمالا متفاوت بودن بیلینگ آدرس و آدرس دامنه دردسر ساز میشود. در حالت ریسلری، میشه ادعا کرد که دامنه رو به یکی دیگه در ایران فروختید ولی در حالت خرده نمیشه. تازه در حالت ریسلری هم مشروط بر اینکه نام خودتون رو به عنوان ثبت کننده دامنه وارد نکنید میشه دو آدرس متفوت داد و این ادعا رو داشت، چون یه نفر در یک زمان تو دوتا کشور نمیشه! به هر حال نمیشود در یک خرید آدرس یک جای دنیا را داد و فاکتور(بیلینگ آدرس) واسه جای دیگه دنیا باشه!!!! خودتون اگه جای سرویس دهنده بوید مشکوک نمیشدید؟
    مثال دیگه علی بابا است که باید کالا به ایران ارسال بشه و بیلینگ آدرس در آمریکا یا اروپا باشه!
    لطفا راهنمایی کنید. پیشنهاد فروش ندهید.
    ویرایش توسط mri_6889 : September 6th, 2013 در ساعت 23:29

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    540
    تشکر شده در
    305 پست

پیش فرض پاسخ : تفاوت Billing Address و آدرس مشخصات دامین

نقل قول نوشته اصلی توسط mri_6889 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من مدت زیادی است که تاپیکهای این انجمن را میخوانم اما اکنون سوالی دارم.
    اگر من در یک سرویس دهنده خارجی(که با ایران و تحریم مشکل ندارد) به وسیله ویزا کارت هدیه(پیش پرداخت) که بی نام میباشد، تعدادی دامین بخرم با توجه به اینکه برای ویزا کارت باید آدرس کشور صادر کننده کارت را به عنوان بیلینگ آدرس وارد کنم و در مشخصات دامین و بطور کلی آدرس موجود در پروفایل خودم، آدرس ایران را وارد میکنم، آیا سرویس دهنده احتمالا به اینکه آدرس پرداخت(بیلینگ آدرس) و ثبت کننده دامین متفاوت است (آن هم در دو کشور متفاوت) باحتمال اینکه مشکوک شده و دامین یا هاست را پس بگیرد وجود دارد؟
    شما چگونه این مشکل تفاوت در بیلینگ آدرس و آدرس ثبت کننده دامین را حل میکنید. با توجه به اینکه من نمیخواهم از سایتهای عمده فروشی(ریسلری) خرید کنم احتمالا متفاوت بودن بیلینگ آدرس و آدرس دامنه دردسر ساز میشود. در حالت ریسلری، میشه ادعا کرد که دامنه رو به یکی دیگه در ایران فروختید ولی در حالت خرده نمیشه. تازه در حالت ریسلری هم مشروط بر اینکه نام خودتون رو به عنوان ثبت کننده دامنه وارد نکنید میشه دو آدرس متفوت داد و این ادعا رو داشت، چون یه نفر در یک زمان تو دوتا کشور نمیشه! به هر حال نمیشود در یک خرید آدرس یک جای دنیا را داد و فاکتور(بیلینگ آدرس) واسه جای دیگه دنیا باشه!!!! خودتون اگه جای سرویس دهنده بوید مشکوک نمیشدید؟
    مثال دیگه علی بابا است که باید کالا به ایران ارسال بشه و بیلینگ آدرس در آمریکا یا اروپا باشه!
    لطفا راهنمایی کنید. پیشنهاد فروش ندهید.
    بسته به شرکتی که پرداخت انجام میدهید فرق دارد . برای مثال برخی سایتها که با ایران مشکل اساسسی دارند با چک کردن ساعت سیستم هم یوزر شما را مسدود نمایند و برخی سایتها با ip ایرانی هم وارد شوید کاری نداشته باشند .
    در کل بهترین راه برای این کار استفاده از آدرس خارج از کشور و یا استفاده از سایتهایی که با تحریمات کاری ندارند .

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    260
    تشکر شده در
    156 پست

دوست عزیز شرکتی رو فرض کن که با تحریم و ایرانیها مشکلی نداره. ولی فقط کارتهای ویزا و مستر و و پیپال میخواد. اما مشکل در تفاوت اجباری بیلینگ آدرس و آدرس ثبت کننده دامین است. (یعنی برای اینکه ویزا نفهمه، نه اینکه اون شرکته نفهمه) ما باید آدرس خارجی رو برای بیلینگ بزنیم(یعنی به ویزا و اون شرکته بدیم) اما اون شرکته توی موقع ثبت دامنه آدرس ایران رو از ما به عنوان ثبت کننده دامنه گرفته.
    مثلا در یک حالت فرض کن یکی به شما بگه کالا رو به تبریز بفرست اما در آدرس ارسال فاکتور آبادان را نوشته باشه خوب ممکنه شما بگی یه آبادانی میخواد به نامزد تبریزی خودش هدیه بفرسته و پولشم خودش بده.
    حالا اگه یه نفر بیاد بگه جنسو بفرست تبریز بنام خودش ولی فاکتورو بفرست آبادان بازم به نام خودش.شما شک میکنی که این فرد بالاخره تبریزه یا آبادانه؟ حالا اگر تفاپوت در حد دو کشور بسیار دور باشه دیگه بدتر. یه نفر در یک زمان دو جا نیست.
    مشکل از چک کردن آی پی و تحریم غیره نیست. مشکل از اینه که سایت فروشنده فکر کنه مشتری کلاهبرداره به دلیل تفاوت فاحش بیلینگ آدرس و آدرس فرد.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    540
    تشکر شده در
    305 پست

اجباری نیست همیشه آدرس billing با آدرس که به بوزر دادین یکی باشه. تاحالا که برای من همچین موردی پیش نیومده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)