نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ایا از ما حمایت میکنید؟

رأی دهندگان
13. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

10 76.92%
  • خیر

3 23.08%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: نظرسنجی : حمایت از برنامه نویسان ایرانی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    207
    تشکر تشکر شده 
    171
    تشکر شده در
    125 پست

Post نظرسنجی : حمایت از برنامه نویسان ایرانی

سلام خدمت همه دوستان.
    خدمتتون عرض کنم که خیلی وقته یه ایده تو ذهنم هست و میخوایم نظر دوستان را بدونم.
    حدود هفت هشت سالی هست که برنامه نویسی میکنم و ایده ای که اومد تو ذهنم نوشتن یه پنل مثل cpanel یا directadmin هست و باکیم ندارم از اینکه این ایده رو تو عموم مطرح میکنم...
    چرا؟؟ چون میدونم کار هر کس نیس خرمن کوفتن ...
    خوب شاید بگید که چطوری توی این دنیای بزرگ هیچکس تا حالا فکرشو نکرده که یکی رقیب بسازه واسه این...
    باید خدمتتون بگم این پروژه نیاز به یک تیم بزرگ داره و یک نفری که نمیشه یه چیز اساس درمون ساخت و اینکه این هزینه ی بسیار بالایی برای افراد خواهد داشت بخاطر همین هست.
    هدف از ایجاد این تایپیک این هست که چند درصد از شما هاستینگ های محترم حاضر به حمایت از محصول ما هستید و اینکه بجای سی پنل یا دایرکت از پنل ما مثلا استفاده کنید.
    تو نظر سنجی بالا شرکت کنید نظری هم داشتید بگید.

2. تعداد تشکر ها از L0cal به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن p30nama آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    379
    تشکر تشکر شده 
    214
    تشکر شده در
    178 پست

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی : حمایت از برنامه نویسان ایرانی

سلام

اسمشو نمیشه ایده گذاشت چون از قبل وجود داره ولی چون مشابه داخلی نداره خوبه

ولی فکرنکم کسی حاضره سی پنلو ترک کنه و بیا روی پنلی که شما درست میکنید

الان دایرکت هم به اندازه سی پنل موفق نیست

اگه میخواید بین المللی کنید پروژه رو که هزینه بسیار زیادی میخواد اگر داخلی میخواین باشه که بازم باید تبلیغات زیادی بکنید و البته اینکه پنل شما کامل و به نسب

سی پنل و دایرکت هزینه کمتری داشته باشه
    Rapident
    tm.alian67 [at] gmail [dot] com

5. تعداد تشکر ها از p30nama به دلیل پست مفید

عضو جدید Iranicaserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    193
    تشکر شده در
    147 پست

با سلام خدمت شما ببینید این اید شما خوب است اما مشکل اصلی در ایران این است که برخی از ماها اعتقادی به کالا و یا خدمات ایرانی که نمونه برتر خارجی داره نداریم

یک فکر که خیلی ها می کنند این است ........> چی گیر من می آید ---ولشون کن بابا این مشتی بیکارن--------کپی کاری کردن---------و........

یک چیز دیگر ما ایرانیها یک حس حسادت عجیب نسبت به کارهای داریم که نمونه خارجی دارن داریم و همیشه اون کالای ایرانی رو می کوبیم بدون دلیل خاصی فقط بخاطر حسادت از این که این بابا می خواد پولدار بشه و هیچی به ما نمی رسه

تیم ما چندین مدت است از این ایده هاحمایت می کند برای نمونه خود ما یک نرم افزار برای مدیریت مجازی ساز VMware طراحی کردیم و یک تاپیک هم زدیم متسفانه بجای حمایت همه نوع حرفی زدن و بی ارزش کردن کار مارو در صورتی که ما کمکی نخواستیم از کسی و فقط این نرم افزار رو برای راحتی کاربران ایرانی نوشتیم

حالا در مورد شما ما هر نوع کمکی که بتوانیم را از شما می کنیم

http://iranicaserver.com/iranicasupport

این فکر شما قبلا بوده ولی کسی تا 100 نرسونده است و کنار کشیدن همه حالا اگر شما می توانید و در خود می بینید انجام دهید ما اولین نفر خواهیم بود که از کنترول پنل شما بر روی سرور هامون استفاده خواهیم کرد

7. تعداد تشکر ها از Iranicaserver به دلیل پست مفید

عضو انجمن eramserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    275
    تشکر تشکر شده 
    193
    تشکر شده در
    151 پست

با سلام . اگر امکانات این پنل ها باشه یا حتی بهتر از اینها باشه و به صرفه باشه برامون چرا نباید ازش استفاده کنیم؟

Avaco

9. تعداد تشکر ها از eramserver به دلیل پست مفید

عضو انجمن data20 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    121
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    106 پست

سلام
    نظر شخصی و به درست و غلط بودنش کار ندارم و پوزش که زیاد به موضوع مرتبط نیست
    به کرات دیدم بیشتر ایده های این انجمن به سمت VMware و cPanel , WHMCS , ibsng بر می گرده ، کلا هاستینگ
    ایده های خیلی قشنگ تری هم میشه پیدا کرد که به سادگی می شه توجیه کردشون و بعضی این قابلیت هم دارن که از طرف یه سری مراحل وام های بدون بهره یا کم بهره خوبی هم گرفت.
    در مورد تیم . تشکیل گروه . همش برمیگرده به دیدگاه که داریم که نیاز به گفتنش نیست و در بیشتر موارد تیم های تشکیل شده به درجات بالا نمی رسه ولی در خارج ایران حداقل یک طرح جالب که به صورت استارت آپ بالا میاد، شده به جای برسه که هیچ کس فکرشم نمی تونه بکنه و فکر نمی کنم به این زودی ها تو ایران این یک مورد جا بیفته.

11. تعداد تشکر ها از data20 به دلیل پست مفید

عضو جدید sh_p1385 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    52
    تشکر تشکر شده 
    102
    تشکر شده در
    65 پست

اگر میتونید امنیت بالاتر امکانات مشابه و قیمت برابر یا پایین تر رو ارائه کنید چرا که نه
    متاسفانه این ها فقط چند تا کلمه هستند ولی ماه ها و شاید سال ها زمان نیاز دارن برای محقق شدن
    در هر صورت اگر توان انجام کاری رو در خودتون میبینید شروع کنید و زمان رو از دست ندین

13. تعداد تشکر ها از sh_p1385 به دلیل پست مفید

عضو جدید djspammer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    44
    تشکر تشکر شده 
    103
    تشکر شده در
    79 پست

cracked by xxx

به نظرم بیخیال شو
    سفارش برنامه نویسی وب (php)
    پل های ارتباطی -> شماره تماس مستقیم : 09307946800
    تلگــرام : c0_oder@

15. تعداد تشکر ها از djspammer به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    207
    تشکر تشکر شده 
    171
    تشکر شده در
    125 پست

Post پاسخ : نظرسنجی : حمایت از برنامه نویسان ایرانی

سلام

اسمشو نمیشه ایده گذاشت چون از قبل وجود داره ولی چون مشابه داخلی نداره خوبه

ولی فکرنکم کسی حاضره سی پنلو ترک کنه و بیا روی پنلی که شما درست میکنید

الان دایرکت هم به اندازه سی پنل موفق نیست

اگه میخواید بین المللی کنید پروژه رو که هزینه بسیار زیادی میخواد اگر داخلی میخواین باشه که بازم باید تبلیغات زیادی بکنید و البته اینکه پنل شما کامل و به نسب

سی پنل و دایرکت هزینه کمتری داشته باشه
    بله صد در صد ولی هیچ پنلی بدون عیب نیست الان تو همین سی پنل چندین هزار باگ وجود داره.
    شلر اپلود میشه هیچ عکس العملی نشون نمیده یا در مورد ویروس ها و مخرب ها یا در مورد خیلی چیزهای دیگه که خیلی میتونه کارو راحت تر انجام داد.

با سلام خدمت شما ببینید این اید شما خوب است اما مشکل اصلی در ایران این است که برخی از ماها اعتقادی به کالا و یا خدمات ایرانی که نمونه برتر خارجی داره نداریم

یک فکر که خیلی ها می کنند این است ........> چی گیر من می آید ---ولشون کن بابا این مشتی بیکارن--------کپی کاری کردن---------و........

یک چیز دیگر ما ایرانیها یک حس حسادت عجیب نسبت به کارهای داریم که نمونه خارجی دارن داریم و همیشه اون کالای ایرانی رو می کوبیم بدون دلیل خاصی فقط بخاطر حسادت از این که این بابا می خواد پولدار بشه و هیچی به ما نمی رسه

تیم ما چندین مدت است از این ایده هاحمایت می کند برای نمونه خود ما یک نرم افزار برای مدیریت مجازی ساز VMware طراحی کردیم و یک تاپیک هم زدیم متسفانه بجای حمایت همه نوع حرفی زدن و بی ارزش کردن کار مارو در صورتی که ما کمکی نخواستیم از کسی و فقط این نرم افزار رو برای راحتی کاربران ایرانی نوشتیم

حالا در مورد شما ما هر نوع کمکی که بتوانیم را از شما می کنیم

http://iranicaserver.com/iranicasupport

این فکر شما قبلا بوده ولی کسی تا 100 نرسونده است و کنار کشیدن همه حالا اگر شما می توانید و در خود می بینید انجام دهید ما اولین نفر خواهیم بود که از کنترول پنل شما بر روی سرور هامون استفاده خواهیم کرد
    ای کل گفتی بخدا.
    متاسفانه یه عده از دوستان ما 99% این حسو دارن که تا یه چیزی مفهمن یا سرشون میشه از یه زبان برنامه نویسی یا فلان چیز صد نوع عیب و ایراد در میارن و اصلا به زحمتی که براش کشیده شده اهمیت نمیدن.
    خود من اعتراف میکنم تا چندین سال پیش دقیقا اینطوری بودم مثلا یک سایتی رو میدیم که اقا حالا خوب کار میکنه میگفتم اینم زیاد جالب نیست و فلان و... در صورتی که واقعا خوب کار میکرد ولی الان خیلی از سایت های ایرانی ما داره خوب کار میکنه و من بعد از اینکه دیدگاهمو تغییر دادم واقعا میرم تو یه سایتی میبینم خوب کار میکنه میگم افرین واقعا عالیه چون ما واقعا فقدان یه سری چیزا رو داریم
    ممنون ار حمابت شما

سلام
    نظر شخصی و به درست و غلط بودنش کار ندارم و پوزش که زیاد به موضوع مرتبط نیست
    به کرات دیدم بیشتر ایده های این انجمن به سمت VMware و cPanel , WHMCS , ibsng بر می گرده ، کلا هاستینگ
    ایده های خیلی قشنگ تری هم میشه پیدا کرد که به سادگی می شه توجیه کردشون و بعضی این قابلیت هم دارن که از طرف یه سری مراحل وام های بدون بهره یا کم بهره خوبی هم گرفت.
    در مورد تیم . تشکیل گروه . همش برمیگرده به دیدگاه که داریم که نیاز به گفتنش نیست و در بیشتر موارد تیم های تشکیل شده به درجات بالا نمی رسه ولی در خارج ایران حداقل یک طرح جالب که به صورت استارت آپ بالا میاد، شده به جای برسه که هیچ کس فکرشم نمی تونه بکنه و فکر نمی کنم به این زودی ها تو ایران این یک مورد جا بیفته.
    سلام متاسفانه ما ایرانیا چیزی به اسم صبر نداریم.
    اینقدر مطمعن هستم که میتونم تیمی رو ببندم که واقعا حرفه ای هست و چیزی کمتر از گروه های خارجی نداره ولی فقط از بعضی از چیزا تو ایران باید ترسید.

- - - Updated - - -

cracked by xxx

به نظرم بیخیال شو
    وقتی یه پروژه در ابعاد بین المللی ایجاد میشه مسلما فکری برای این هم هست.
    ولی اینو یادمون نرفته که هیچ کس نمیتونه ادعا کنه من صد در صد کرک تاپذیرم ولی با روش ضد عمل میکنیم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

بنده چندین سال تو زمینه خودم فعالیت کردم که جدا از زمینه فعالیت شماست
    بنده 3 سال پیش ایده ای رو مطرح کردم که هم در ایران و هم در خارج قابل استفاده بود و تعداد زیادی هم کاربر داشت ولی بیشترین جملاتی رو که شنیدم براتون لیست می کنم :
    "
    نیاز به سرمایه بالا داره (این جمله رو از اون دسته افرادی شنیدم که انتظار دارن کل یک راه رو یک شبه برن و فکر می کنن قرار هست کل کار یک جا انجام بشه در صورتی که افراد فعال در این زمینه می دونن که پله پله طی کردن این مسیر و این ایده ها خیلی مهم هست حتی اگر شما این توانایی رو دارید که یهو اول کار با تمامی امکانات برید جلو.)
    نیاز به چند نفر داره ( نکته جالب اینجاست که این مورد رو همه نکته منفی می دونن. متاسفانه ما ایرانی ها همیشه در زمینه های مختلف قصد تنها کار کردن رو داریم در صورتی که همه ما می دونیم با تنها کار کردن به نتیجه ای نمیشه رسید.)
    زمانبر هست ( حیلی جالبه که همه انتظار دارن نتیجه کارشون یک هفته بعد از شروع باشه و نتیجه هم باشد درامد بسیاررررررررر بالا باشه)
    80% من ( این مورد از اسپانسر هایی شنیده میشه که فکر می کنن چون 2 قرون پول قرار هست بدن در نتیجه بیشترین سهم رو دارن. در واقع پول خودشون رو بیشتر از تجربه چندین ساله شخص مقابل، توانایی برنامه نویسی اعضا، وقت و زمان دیگران می دونن در صورتی که حتی توی رویا هم خودشون در چنین جایگاهی نخواهند بود و چنین توانایی هایی رو بدست نمیارن.)
    و ....

نکته جالبی که توی این موارد قابل مشاهده هست اینه که قبل از رسیدن به بحث های اصلی همه از ایده استقبال می کنن، تمجید می کنن ولی وقتی کار به بحث های اصلی و شروع کار میرسه همه منافع خودشون رو در نظر می گیرن.
    به عنوان مثال برای انجام پروژه بنده به دنبال برنامه نویسی بودم که از پس برنامه نویسی و پشتیبانی سیستم مد نظر بر بیاد. همه این ها در اول کار ایده رو عالی و خودشون رو یکی از بهترین کاندید ها برای انجام این کار میدونستن ولی زمانی که بحث به حقوق و سهم میرسید همه یا سهم های فضایی می خواستن یا اعلام می کردن که مثلا ماهی 1 میلیون حقوق می خوان + مثلا 30% از درامد
    در طول این 3 سال بنده ایده خودم رو کاملتر کردم و اخیرا هم مجدد دنبال کسی بودم که بتونه از عهده کار بر بیاد و با گذشت 3 سال هنوز تفکر ها تغییر نکرده و همه دنبال سود و پول مفت اون هم در لحظه شروع به کار هستند.

بنده به یک نتیجه ای در این مدت رسیدم :
    یا باید با خارجی ها کار کنید چون کم ایرانی پیدا میشه که مناسب کار باشه ( از نظر اخلاقی، شخصیتی و تفکری) یا باید سرمایه بسیار بالا داشته باشید تا خودتون به تنهای از پس همه کار ها بر بیاید.

18. تعداد تشکر ها از navid2zp به دلیل پست مفید

عضو انجمن mohammadali3517 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    80
    تشکر تشکر شده 
    208
    تشکر شده در
    172 پست

میشع با قرار دادن ایده های جدید توی پنل به رشد و مصرف بیشترش نه تنها در ایران بلکه در دیگر هاستینگ ها هم رشدش داد

20. تعداد تشکر ها از mohammadali3517 به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)