نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: راه اندازی آسان مانیتورینگ در وردپرس و کاهش داون شدن

عضو جدید ECT آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    19 پست

پیش فرض راه اندازی آسان مانیتورینگ در وردپرس و کاهش داون شدن

هر یک از مدیران وب سایت های وردپرسی باید در مورد در درسترس بودن سایت خودشون بدون در نظر گرفتن ترافیک روزانه آن چه یک بازدید چه یک میلیون… از وب سایت خود مانیتورینگ کنند تا اگر مشکلی در دسترس بودن سایت پیش اومد فورا اطلاع پیدا کنن و مشکل را رفع کنند! خدمات گوناگونی برای نظارت بر آپ تایم و مانیتورینگ سایت شما موجود هست که نسبتا با امکانات معمولی ولی مفید با راه های سریع و آسان ارائه میشوند. از اونجایی که دوستان درخواست میکنن آموزش مفید زیاد بزارم و من نمیتونم بهشون نه بگم + اینکه سایت خودم رو یه سرور مزخرفی به نام پارسپک بود و اکثر اوقات از دسترس خارج بود و من متوجه نمیشدم خیلی از بازدیدکننده هام رو از دست دادم در صورتی که اگه از سرویس مانیتورینگ استفاده میکردم بلافاصله بعد از داون شدن مطلع میشدم و زودتر سایتم رو انتقال میدادم. پس من تو این پست به شما آموزش میدم چگونه سرویس مانیتورینگ را به وردپرس خود با استفاده از افزونه Jetpack اضافه کنید. افزونه Jetpack یک افزونه فوق العاده هستش که میتونه 30 ویژگی عالی رو به وردپرس شما اضافه کنه که یکی از این ویژگی ها مانیتورینگ که یک سرویس رایگان است. این ویژگی سایت شما رو حفظ میکنه و به محض اینکه از دسترس خارج شد خرابی رو شناسایی و فورا به شما اطلاع میده. سرویس مانیتورینگ این افزونه به طور منظم سایت شما رو بررسی میکنه و مطمئن باشید به محض از دسترس خارج شدن و یا داون شدن شما رو مطلع میکنه که اطلاعیه ای به این صورت برای شما ایمیل میشه:
    همچنین هنگامی که مانیتورینگ تشخیص بده سایت شما شما مجددا در دسترس قرار گرفته، جزئیات اینکه سایت شما چه مدت از دسترس خارج بود، کی از دسترس خارج شد، کی مجددا در دسترس قرار گرفت و میزان از دسترس خارج شدن کامل سایت شما که شامل اطلاعات مفیدی میشه رو ردیابی و به شما اطلاع میده:
    هشدار برای شما از طریق یک ایمیل ارسال میشود. شما برای اضافه کردن مانیتورینگ باید افزونه Jetpack رو نصب داشته باشید، بعد سرویس مانیتورینگ رو فعال و تنظیم کنید. مرحله 1 – نصب افزونه Jetpack

درسته من در این پست قصد معرفی سرویس مانیتورینگ رو دارم اما این رو بدونید که افزونه Jetpack دارای امکانات بسیار زیادیست. برای نصب کافیست به افزونه ها / افزودن بروید و jetpack را جستجو کتید. برای استفاده از jetpack شما باید سایت خودتون رو به یک حساب کاربری در WordPress.com اضافه کنید. این کار کمی آزار دهنده است که برای استفاده از این سرویس و یا سرویس های دیگر در این افزونه باید در سایت WordPress.com عضو بشید… پس اگه حساب کاربری در این سایت ندارید باید ثبت نام کنید! بعد از اینکه سایت خودتون رو به WordPress.com لینک کردید شما میتوانید افزونه jetpack را فعال کنید. بعد از فعال کردن حدود 20 سرویس به صورت خودکار در آن فعال است که با رفتن به جت پک/ تنظیمات میتوانید سرویس هایی را که نیاز ندارید غیر فعال کنید. مرحله 2 – فعال سازی و تنظیمات مانیتورینگ

مانیتورینگ یکی از سرویس هایی است که به طور خودکار فعال نیست ، بنابراین به جت پک > تنظیمات مانیتورینگ بروید و بر روی فعال کلیک کنید. اگر این سرویس فال شود یک پیام در بالای صفحه ظاهر میشود که مانیتور فعال شده است. حالا روی پیکربندی کلیک کنید.
    تنظیمات زیادی برای پیکربندی وجود ندارد، در واقع تنها یک گزینه برای ارسال اطلاعیه مانیتوریتگ به ایمیل شماست. امیدوارم این آموزش کاربردی و مفید به دردتون بخوره و کارتون رو راه بندازه. موفق باشید. راه اندازی آسان مانیتورینگ در وردپرس و کاهش داون شدن

2. تعداد تشکر ها از ECT به دلیل پست مفید

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)