نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: سرور اختصاصی ایران | قطعی‌های پی در پی | مشکل سایت یا مشکل سرویس!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض سرور اختصاصی ایران | قطعی‌های پی در پی | مشکل سایت یا مشکل سرویس!

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان ارزشمند. من دو تا سایت فروشگاهی مالتی مدیا با جوملا - j2store دارم که با دو تا شرکت که مدعی بهترین و حرفه‌ای‌ترین هستند هم کار کردم و سرور اختصاصی گرفتم ازشون.

منتهی کارشناسان‌شون تسلط کافی را ندارند که مشکلات پی دی پی پیش آمده را شناسایی و رفع کنند.

مشکلات معمول من اینها هستند:

- کانکشن تایم اوت هر دو سایت -HTTP 200 - بصورت پی در پی با فواصل گوناگون در طول شبانه روز.

- قطعی ارتباط با دیتابیس در هر دو سایت در طول شبانه روز - چند دقیقه - پی در پی با فواصل زمانی گوناگون - HTTP 500 - Internal Server Error -

* سرور اختصاصی که دارم هم 2xXeon - با Ram 32 است. وب سرور هم آپاچی / Nginx و پیش تر هم Litespeed را تست کردم فایده نداشته.

پشتیبانی شرکت هاستیگ میگخ توی لاگ سرور هیچی ثبت نشده! و درواقع قادر به حل مشکل من نیستند.

من پرسشم اینه که با توجه به قطعی های پی در پی در طول شبانه روز آیا مشکل از سایت است یا سرور؟

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,570
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    423 پست

پیش فرض پاسخ : سرور اختصاصی ایران | قطعی‌های پی در پی | مشکل سایت یا مشکل سرویس!

نقل قول نوشته اصلی توسط member99 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت دوستان ارزشمند. من دو تا سایت فروشگاهی مالتی مدیا با جوملا - j2store دارم که با دو تا شرکت که مدعی بهترین و حرفه‌ای‌ترین هستند هم کار کردم و سرور اختصاصی گرفتم ازشون.

منتهی کارشناسان‌شون تسلط کافی را ندارند که مشکلات پی دی پی پیش آمده را شناسایی و رفع کنند.

- کانکشن تایم اوت هر دو سایت -HTTP 200 - بصورت پی در پی با فواصل گوناگون در طول شبانه روز.

- قطعی ارتباط با دیتابیس در هر دو سایت در طول شبانه روز - چند دقیقه - پی در پی با فواصل زمانی گوناگون - HTTP 500 - Internal Server Error -

* سرور اختصاصی که دارم هم 2xXeon - با Ram 32 است. وب سرور هم آپاچی / Nginx و پیش تر هم Litespeed را تست کردم فایده نداشته.

پشتیبانی شرکت هاستیگ میگخ توی لاگ سرور هیچی ثبت نشده! و درواقع قادر به حل مشکل من نیستند.

من پرسشم اینه که با توجه به قطعی های پی در پی در طول شبانه روز آیا مشکل از سایت است یا سرور؟
    این قطعی های اخیر ناشی از اختلالات اینترنت کشور و حملات است .

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=213389

4. تعداد تشکر ها از gharibion به دلیل پست مفید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

پیش فرض پاسخ : سرور اختصاصی ایران | قطعی‌های پی در پی | مشکل سایت یا مشکل سرویس!

سلام

کارشناسان فنی شما سرور زیر دست آنها است نتوانستند پاسخی بدهند.

سرور شما باید به صورت فنی بررسی شود و به جز آن هیچ راهی ندارد.
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

6. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibion نمایش پست ها
    این قطعی های اخیر ناشی از اختلالات اینترنت کشور و حملات است .

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=213389
    با درود و عرض سپاس / آخه من در زمان قطعی دسترسی به آی پی دایرکت ادمین می تونم داشته باشم. Ftp هم کار میکنه.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    سلام

کارشناسان فنی شما سرور زیر دست آنها است نتوانستند پاسخی بدهند.

سرور شما باید به صورت فنی بررسی شود و به جز آن هیچ راهی ندارد.

یه لاگ SSH داریم و لاگ‌های دایرکت ادمین / چون پشتیبانهای مختلفی تیکت ها را بررسی میکنند / هر کدوم شون یه چیز میگن و عملا این مشکلات پابرجا موندند.

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

یه لاگ SSH داریم و لاگ‌های دایرکت ادمین / چون پشتیبانهای مختلفی تیکت ها را بررسی میکنند / هر کدوم شون یه چیز میگن و عملا این مشکلات پابرجا موندند.
    طبیعی است هر شخصی یک موردی اعلام کند، هر کدام یک تجربه ای دارند و یک موردی ممکن است بدانند.

به یک پشتیبانی اعتماد نمائید و با همان پیش بروید.

در هر صورت به این شکل کار شما انجام نمیشود سرور را به یک شرکت بسپارید و طبق همان جلو بروید و علاوه بر ان یک طراح قوی نیز کنار خود داشته باشید و هر موردی اعلام شد طراح نیز بررسی کنند یا بر عکس تا رفته رفته مشکل حل شود.
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

9. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    88 پست

کدام دیتا سنتر است؟
    کلا رفیق دیتا سنتر ها ی ایان مثل پراید سازی میمانند- شما ال 90 میخواهد باید یکم بیشتر پول بدید- بنز بخواهید توی ایران نمی تونند بسازند- دنبالش نگردد-
    دیتاسنتر ایران همش خالی بندی است وقطی زیاد دارد- الان بیشترین سایتهای بزرگ ایران روی شبکه وشرکت ابروان هستند - مثلا سایت ایسام - هر 3 تا4 ساعت که من سر می زنم حداقل 1 بار قطی سرور دارند - مثل این روزها تا نیم ساعت هم سایت قطی داشته -
    کلا اگه پارس انلاین هستی - بیخیال شو
    در ضمن این دیتا سنترهای کلا 2 تا 3 تا متخصص درست و حسابی دارند برای راه اندازی و کارهای کلی- بقیه همه از دم تعطیل هستند - بیشتر بدرد خاموش و روشن کردن و راه ندازی میخورند تا کارشناس- هر جا مشکل کلی بخورند زنگ می زنند به کارشناسان اصلی که 99 درصد حضور ندارند و مثلا چند ساعت دیگه میایند برای رفع ایراد
    شما در نظر بگیرد که یک کارشناس درست و حسابی مثلا ساعت 4 صبح قراره توی دیتا سنتر چکار کنه/؟اونهم با حقوق نهایتا 2 تا 3میلیون؟!!!!!!
    اینها 4 تا بیکار بر میدارند می ارند یک اموزش مختصری می بینند - بعدش طرف وارد شد می ذاره میره - بیشتر دیتا سنترها کارگاه اموزشی هستند
    سرور را مستقیما کلو نکنید - بدید دست خود همین بچه های انجمن - خیلی وارد ترند و دل سوز تر

11. تعداد تشکر ها ازali215215 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali215215 نمایش پست ها
    کدام دیتا سنتر است؟
    کلا رفیق دیتا سنتر ها ی ایان مثل پراید سازی میمانند- شما ال 90 میخواهد باید یکم بیشتر پول بدید- بنز بخواهید توی ایران نمی تونند بسازند- دنبالش نگردد-
    دیتاسنتر ایران همش خالی بندی است وقطی زیاد دارد- الان بیشترین سایتهای بزرگ ایران روی شبکه وشرکت ابروان هستند - مثلا سایت ایسام - هر 3 تا4 ساعت که من سر می زنم حداقل 1 بار قطی سرور دارند - مثل این روزها تا نیم ساعت هم سایت قطی داشته -
    کلا اگه پارس انلاین هستی - بیخیال شو
    در ضمن این دیتا سنترهای کلا 2 تا 3 تا متخصص درست و حسابی دارند برای راه اندازی و کارهای کلی- بقیه همه از دم تعطیل هستند - بیشتر بدرد خاموش و روشن کردن و راه ندازی میخورند تا کارشناس- هر جا مشکل کلی بخورند زنگ می زنند به کارشناسان اصلی که 99 درصد حضور ندارند و مثلا چند ساعت دیگه میایند برای رفع ایراد
    شما در نظر بگیرد که یک کارشناس درست و حسابی مثلا ساعت 4 صبح قراره توی دیتا سنتر چکار کنه/؟اونهم با حقوق نهایتا 2 تا 3میلیون؟!!!!!!
    اینها 4 تا بیکار بر میدارند می ارند یک اموزش مختصری می بینند - بعدش طرف وارد شد می ذاره میره - بیشتر دیتا سنترها کارگاه اموزشی هستند
    سرور را مستقیما کلو نکنید - بدید دست خود همین بچه های انجمن - خیلی وارد ترند و دل سوز تر

تحلیل جالبی بود.

عضو انجمن websazha آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

با سلام

اطلاعاتی که شما دادید از ارور ها میشه تاحدودی حدس زد از چی هست. ولی باید وضعیت سرور در زمانی که این ارور میدهد برسی بشه ارور لاگ سرور باز باشه تک تک ری***ت ها که فیلد میشند لاگ میشه که البته نیاز چندانی نیست همان لحظه ارور کافی سرویس از هر نظر برسی شود.
    مشکل سخت افزاری مثلا خرابی هارد میتونه رید و رایت بسیار پایینی بده که کانکشن تایم اوت بشه که دیگه خیلی وضعیت بعدی داره اون هارد اگه نتونه پاسخ گو باشه در طول تایم اوت که قرار دادید که بیشتز 60 ثانیه که جالب نیست.
    اگر مشکل نرم افزاری باشد که با منیج صحیح قابل حل هست ولی شما وقتی هم لایت اسپید تست کردید و هم انجنیکس مشکل شما جای دیگه هست.
    در صورت تمایل با پشتیبانی در ناحیه کاربری دیاکو وب در ارتباط باشد و دسترسی لازم ارسال کنید و یا تماس بگیرید برسی شود گاهی هزینه های اضافه میکنید که بی نتیجه هست.

پیروز باشید
    سرور مجازی با منابع اختصاصی هارد NVMe ایران و اروپا به صورت مدیریت شده
    تماس: 02191301515 | قرارداد رسمی حقیقی و حقوقی با کاربران

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)