نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نیازمند کار در زمینه [وب | کدنویسی | سرور | هاستینگ] به صورت دور کاری

عضو جدید Inpart آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    18
    تشکر شده در
    11 پست

57 نیازمند کار در زمینه [وب | کدنویسی | سرور | هاستینگ] به صورت دور کاری

با سلام
    بنده در زمینه های زیر نیازمند کار به صورت دور کاری هستم

لیست کارهایی که علاقه دارم یاد بگیرم:

• طراحی کامپوننت ، ماژول، پلاگین سایت
    • طراحی با انواع فریم ورک های php مانند laravel
    • مدیریت سایت و کانفیگ سرور و هاستینگ

البته چون در یک سری از زمینه ها تازه وارد هستم به کسی نیاز دارم که وقت آموزش رو هم برای بنده داشته باشه،
    ولی اگه کسی هم وقت آموزش رو نداشت حداقل کسی باشه که همیشه در دسترس باشه
    و در امور کارها من رو راهنمایی کنه و به سوالاتم در زمینه کار کاملا جواب بده،
    چون من میخوام واقعا وقتم رو بذارم و یک چیزی یاد بگیرم

حالا هر کدوم از کارهایی که لیست کردم رو کسی میتونست به من یاد بده و یا من رو راهنمایی کنه به من خبر بده
    برای دستمزد همکاری هم چون خودم تازه کار هستم توافقی کار میکنم

درصورت تمایل به همکاری دائمی فقط به صورت دور کاری از طریق ایمیل و یا تلگرام یا نرم افزار دیگه کار میکنیم و دستمزد هم فقط به صورت هفتگی دریافت میکنم.
    ویرایش توسط Inpart : September 5th, 2016 در ساعت 17:23
    مهندسین دوگان | خدمات تخصصی طراحی وب سایت و گرافیک
    IDTelegram: @DualEngineers | Mobile: +98 901 559 5831 | Channel & Instagram: Dual_Engineers

2. # ADS

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

پیش فرض پاسخ : نیازمند کار در زمینه [وب | کدنویسی | سرور | هاستینگ] به صورت دور کاری

ببخشيد سوال ميكنم. كسى كه با شما كار ميكنه ، هم بايد هزينه بده و هم اموزش ؟! چه لزومى داره اينكار !؟ به جايى كه وقتشون رو صرف اموزش كنند ، يك نفر حرفه اى استخدام ميكنند با قيمتى يك مقدار بالاتر! فقط واسم دليل اين كار سوال هست. موفق باشيد
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    4 پست

پیش فرض پاسخ : نیازمند کار در زمینه [وب | کدنویسی | سرور | هاستینگ] به صورت دور کاری

سلام
    درکدکردن پی اس دی هم واردید؟

عضو جدید Inpart آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    18
    تشکر شده در
    11 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid Saadat نمایش پست ها
    ببخشيد سوال ميكنم. كسى كه با شما كار ميكنه ، هم بايد هزينه بده و هم اموزش ؟! چه لزومى داره اينكار !؟ به جايى كه وقتشون رو صرف اموزش كنند ، يك نفر حرفه اى استخدام ميكنند با قيمتى يك مقدار بالاتر! فقط واسم دليل اين كار سوال هست. موفق باشيد

درسته! ولی من نگفتم کسی که به فرد حرفه ای نیاز داشته باشه با من همکاری کنه چون من دستمزد زیادی هم نمیخوام برای همین رک و راست دارم میگم چی بلدم چی بلد نیستم!
    اگه کسی هم نمی تونست به من آموزش بده اشکال نداره فـقـط بعضی وقت ها من رو راهنمایی کنه و به سوالاتی که ممکنه در کار پیش بیاد جواب بده
    درضمن من قبلا با چند نفر این طوری کار کردم ولی چون دیگه وقت ندارن و اینکه بعضی هاشون در زمینه ای که میخوام فعالیت کمی دارن من این تاپیک رو زدم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط p.1514 نمایش پست ها
    سلام
    درکدکردن پی اس دی هم واردید؟
    نه متاسفانه ولی اگه بخواید من با هزینه کم میتوانم با شما همکاری کنم یعنی گرفتن سفارش کار از شما تحویل کار و آموزش در حین کار هم با خودم.

صرفا برای جمع آوری رزومه و اینکه نمونه کار داشته باشم.

البته این رو هم اضافه کنم که من خیلی هم تازه وارد نیستم و تجربه کدنویسی چندتا قالب هم داشتم اما بیشتر قالب هایی رو طراحی کردم اکثر با html و css هست
    و خریدار این قالب ها کم بوده و اینکه اکثرا میگن با cms کار میکنن و اینکه به جهت اینکه ممکن هست برای بعضی از تخصص ها کاری فعلا برای من نباشه (به دلیل تجربه)من یک سری کارها رو لیست کردم که هر کسی که کاری برای من داشت از لیست یک یا دو تا مورد رو انتخاب کنه
    البته خودم کار مدنظرم کدنویسی php و وردپرس هست ولی احیانا اگه توی این زمینه کسی پیدا نشد از لیست مورد های دیگه هم میتونم کار یاد بگیرم
    الان هم که تابستان هست و بنده وقت بیشتری برای یادگیری دارم نمیخواستم وقتم رو بیهوده تلف کنم
    ممنون
    مهندسین دوگان | خدمات تخصصی طراحی وب سایت و گرافیک
    IDTelegram: @DualEngineers | Mobile: +98 901 559 5831 | Channel & Instagram: Dual_Engineers

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)