صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: سوال فوری و کامل : در مورد کیفیت دیتاسنتر ؟؟ (تکراری نیست)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض سوال فوری و کامل : در مورد کیفیت دیتاسنتر ؟؟ (تکراری نیست)

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

با توجه به تمامی موضوعاتی که در فروم ها و سایتهای مختلف و دیتاسنترهای نمایندگی ایرانی و شعبه اصلی آن در کشور اصلی شاهد آن هستیم که هرکس از دیتاسنتر خود تعریف میکند و تعصبی تبلیغات یا طرفداری میکند من قصد دارم امروز با توجه به جمع بندی از تمامی موضوعاتی که بصورت مکرر و تکراری در فروم webhostingtalk.ir شده مطلبی را عنوان کنم و از تجربه شما عزیزان استفاده کنیم. من از کاربرهای ویژه دو سال اخیر شرکت XLHOST بودم و از کیفیت ، پشتیبانی و همه چیز آنها راضی بودم و اگر به خاطر محدودیت پورت و هزینه بالای پهنای باند نبود به هیچ وجه قصد تعویض سرور را نداشتم ، اما با توجه به صحبتهای گفته شده و جمع بندی هایی که در تاپیکهای مختلف فروم دیده شده بعد از آمریکا اکثر نظرات روی هلند بیشتر از آلمان و بقیه کشورهای دیگر هست ، خواستم با توجه به سروری که در زیر عنوان میشه نظر شما را راجع به چند دیتاسنتر بدونم

قبل از هرچیز ، کیفیت دیتاسنتر / سرور ، پشتیبانی ، آپتایم و کیفیت شبکه از هر چیز برای من مهمتر است و مطلبی راجع به پورت زیر 1Gbit لطفا مطرح نکنید و اگر هم قصد دارید بپرسید برای چه کاری مصرف دارم کاری هست که در تمام آنها فاکتورهایی که گفته شد موثر و جزو اولویت هست

CPU : Dual Xeon 5620
    RAM : 24GB DDR3
    HHD : 2x1 SATA
    Port : 1Gbit
    BW : 20-30TB

فقط دوستانی که با دیتاسنترهای زیر کار کرده اند نظر بدهند و از کشورهای دیگر هم لطفا پیشنهاد ندهید ، لطفا تعصبی نظر ندهید و تبلیغات هم نکنید

ServerBoost , SnelServer , WorldStream , LeaseWeb , NetRouting , AltusHost
    و همچنین دیتاسنتر RedStation از انگلیس هم لطفا نظرات خود را راجع به این دیتاسنتر
    و کلا دیتاسنترهای انگلیسی نسبت به هلند در صورت اطلاعات کافی اعلام کنید

1.دیتاسنتر Smart DC / ServerBoost : از نظر پورت خوب هست ولی الفاض جالبی برای ارتباط برقرار کردند با مشتری ندارند ، همواره ویروسی شایع در دیتاسنتر وجود داره که باعث بلاک کردن بدون اخطار قبلی آیپی و خیلی مشکلات دیگه میشه و بجز نمایندگی در ایران برتری دیگری نسبت به دیگر دیتاسنترهای اروپایی نداره و افرادی که از این دیتاسنتر ناراضی هستند خیلی بیشتر از کسانی هستند که از آن راضی هستند

2.دیتاسنتر SnelServer : از نظر چندجایی گفته بودند متوسط رو به خوب با پورت اختصاصی 1 گیگ ولی از جمله معایبی که داره قیمت بالای پهنای باند هست و پشتیبانی ضعیف و فقط موقع خرید خوب پشتیبانی می کنند

3.دیتاسنتر WorldStream : بعضی از دوستان و آشنایانی که با این دیتاسنتر کار میکردند گفتند قبلا خیلی ضعیف بوده الان بهتر شده و با توجه به سابقه بد آن ریسک پذیر هست.

4.دیتاسنتر LeaseWeb : در مورد لیزوب هم دوستان زیادی نظرات مثبتی راجع به کیفیت کاری داشتند و همینطور آپتایم و همچنین از کیفیت شبکه و پورت خوبی برخوردار هست ولی از نظر پشتیبانی تیم پشتیبانی لیزوب جهت پاسخ به تیکت فوق العاده ضعیف هست

5.دیتاسنتر RedStation (انگلیس) : یکی از دوستان webhostingtalk این دیتاسنتر رو معرفی کردند ، خودم شخصا خیلی از پارامترهای سخت افزاری که در Option های موجود برای سفارش وجود داره خوشم اومد و از پورت 10 گیگ هم پشتیبانی میکنند و نسبت به سخت افزاری که بر روی سرور ارائه می دهند امکانات خیلی خوبی داره ، فقط مشکل هزینه هست که به پوند حساب میشه و حدودا هر پوند 2000 تومان هست که نسبت به دیتاسنترهای دیگر آمریکا و هلند نرخ بیشتری داره ولی اگه کیفیت عالی داشته باشه واقعا صرف میکنه انقدر هزینه کرد برای چنین دیتاسنتری ، دوستانی که در مورد این دیتاسنتر و مزایا و معایب دیتاسنترهای انگلیسی نسبت به هلندی اطلاعاتی دارند هم لطفا نظرات خودشون را اعلام کنند

در مورد AltusHost و NetRouting هم اطلاعات زیادی ندارم فقط چند نفر گفته بودند کیفیت خوب و متوسطی دارند....

مطالبی بالا از جمع بندی صحبتهای دوستان در فروم webhostingtalk و بعضی اطلاعاتی که خودم راجع به آنها داشتم بوده ، لطفا کسانی که با این دیتاسنترها کار کرده اند نظر بدهند و از موارد دیگه لطفا پیشنهاد ندهید ، بر سر موضوعی که گفته شد لطفا هه را در یک پست اعلام کنید و از بین اینها یکی از بهترین ها از هلند را انتخاب کنید و راجع به انگلیس هم از نظر دیتاسنتر انگلیسی و کلا این دیتاسنتر هم نظرتون را اعلام کنید ، مــــــــــــرســــــــــ ـی

منتظر جوابهای شما دوستان هستم
    مــــــــرســـــــــی

2. # ADS

عضو انجمن Mohammad_reza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,101
    تشکر تشکر شده 
    1,391
    تشکر شده در
    915 پست

پیش فرض پاسخ : سوال فوری و کامل : در مورد کیفیت دیتاسنتر ؟؟ (تکراری نیست)

AltusHost
    فکر نمی کنم Altus دیتاسنتر باشه ...
    ✦✦ سپید وب - طراحی وب سایت و قالب وردپرس ✦✦

ایمیل: info (a) sepidweb (dot) com

4. تعداد تشکر ها از Mohammad_reza به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    112
    تشکر شده در
    89 پست

من تجربه چندانی در dedicate ندارم اما vps هایی که از dc های محتلف انگلیسی داشتم خیلی کم مشکل داشتند !!

6. تعداد تشکر ها از sasan_blue به دلیل پست مفید

عضو انجمن CmanDesign آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    61
    تشکر تشکر شده 
    328
    تشکر شده در
    268 پست

دیتاسنتر SnelServer ، به هیچ عنوان سراغ این دیتاسنتر نرین ، ما یه سرور فزرتی داشتیم اونم کنسل کردیم که آبرو و حیثیت برامون نزاشتن . 1 ماه اول که داشتیم خیلی عالی بود ، اصلا از لحاظ کیفیت پورت و اینا خیلی خوب بود ، اما توی این 1 ماهه اخیر . داون تایم های متعدد ، افت سرعت های شدید و این 2 هفته هم همینطوری ابیوز SPAM برای من اومده بود که واقعا خنده دار بود . روی سرور خودم Abuse اسپم اومده در صورتی که من فایروال ست کردم و تمامی پورت ها رو به جز چندتا پورت خاص باز گزاشتم ، روز پنجشنبه سرور منو داون کردن ، 12 ساعت داون بوده با عنوان اسپم ، با کلی صحبت ران کردیم . دوباره جمعه صبح داون کردن ، تا ساعت 10 شب ران نکردن و تعهد گرفتند که اسپم ارسال نکنید . هنوز 8 ساعت نگذشته ران کردن دوباره بستن گفتن اسپم ارسال کردین ، در صورتی که اصلا امکان نداره اسپم ارسال شده باشه . حالا اگر میگفتن نت اسکن ، باز میشد یه جورایی دلیل و بهانه آورد .. به هر حال پیشنهاد میکنم دنبال این دیتاسنتر نرین .
    راه اندازی ، ارائه و کانفیگ گیم سرور / سرور مجازی و اختصاصی ایران و اروپا و آمریکا

8. تعداد تشکر ها ازCmanDesign به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط CmanDesign نمایش پست ها
    دیتاسنتر SnelServer ، به هیچ عنوان سراغ این دیتاسنتر نرین ، ما یه سرور فزرتی داشتیم اونم کنسل کردیم که آبرو و حیثیت برامون نزاشتن . 1 ماه اول که داشتیم خیلی عالی بود ، اصلا از لحاظ کیفیت پورت و اینا خیلی خوب بود ، اما توی این 1 ماهه اخیر . داون تایم های متعدد ، افت سرعت های شدید و این 2 هفته هم همینطوری ابیوز SPAM برای من اومده بود که واقعا خنده دار بود . روی سرور خودم Abuse اسپم اومده در صورتی که من فایروال ست کردم و تمامی پورت ها رو به جز چندتا پورت خاص باز گزاشتم ، روز پنجشنبه سرور منو داون کردن ، 12 ساعت داون بوده با عنوان اسپم ، با کلی صحبت ران کردیم . دوباره جمعه صبح داون کردن ، تا ساعت 10 شب ران نکردن و تعهد گرفتند که اسپم ارسال نکنید . هنوز 8 ساعت نگذشته ران کردن دوباره بستن گفتن اسپم ارسال کردین ، در صورتی که اصلا امکان نداره اسپم ارسال شده باشه . حالا اگر میگفتن نت اسکن ، باز میشد یه جورایی دلیل و بهانه آورد .. به هر حال پیشنهاد میکنم دنبال این دیتاسنتر نرین .
    مرسی دوست عزیز از پاسخ خوبت

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan_blue نمایش پست ها
    من تجربه چندانی در dedicate ندارم اما vps هایی که از dc های محتلف انگلیسی داشتم خیلی کم مشکل داشتند !!
    مرسی ، پس انگلیسی هم تا به اینجا کسی مشکلی نداشته

عضو انجمن novinvps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    839
    تشکر تشکر شده 
    3,024
    تشکر شده در
    2,194 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط CmanDesign نمایش پست ها
    سرویستون فکر نمیکنی الوده شده بود ؟
    تجربه ی ما نشون داده هر کسی چنین مشکلی داشته بلافاصله ما سرویس رو چک میکنیم و میبینم یکه الودگی داشته.

11. تعداد تشکر ها از novinvps.com به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط novinvps.com نمایش پست ها
    سرویستون فکر نمیکنی الوده شده بود ؟
    تجربه ی ما نشون داده هر کسی چنین مشکلی داشته بلافاصله ما سرویس رو چک میکنیم و میبینم یکه الودگی داشته.
    دوستان عزیز ممنون میشم راجع به سوالاتی هم که در بالا در مورد دیگر دیتاسنترها شد هم نظرتون رو اعلام کنید الان از یک تاپیک دیگه بحث کلا عوض میشه و به جای دیگری میره.....

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

یعنی اینجا کسی نیست یه راهنمایی در مورد تاپیک بنده انجام بده که کدام سرور را انتخاب کنیم ؟!
    کار کپی رایت هم برای ما مد نظر هست و ترجیحا سرورهای هلندی به خاطر اینکه با کپی رایت مشکلی نداشته باشند

لطف کنید از جوابهای حاشیه ای دوری کنید و به اصل مطلب بپردازید !
    متاسفانه همه متخصص ولی برای راهنمایی همه به حاشیه می پردازند تا اصل مطلب و یکی یه غلط املایی داشته باشد ایراد از اون یا به نظرات دیگر دوستانی که راجع به آن تاپیک مطلب نوشته اند می پردازند تا مطلب شخصی که تاپیک زده..

لطفا رسیدگی کنید

عضو انجمن RezaFH آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,032
    تشکر تشکر شده 
    2,817
    تشکر شده در
    1,444 پست

سلام

موردی که به ذهنم میرسه در مورد حرفهای شما اینه که دیتاسنترهای انگلیسی روی کپی رایت مثل آمریکا حساس هستند پس حواستون باشه
    در مورد RedStation و کلا انگلیس فکر کنم مصطفی (S.W.A.T)بهتر بتونه کمک کنه

متاسفانه بنده با دیتاسنترهایی که ذکر کردید کار نکردم و نمیتونم چیزی بگم

موفق باشید

15. تعداد تشکر ها از RezaFH به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

ممنون رضا جان از پاسخی که دادی ، بله متوجه هستم و ریسکش خیلی زیاد هست و به همین دلیل دنبال یک دیتاسنتر خوب هلندی هستم که در تالارگفتمان webhostingtalk.ir از هر کدام از این موارد به نوعی هم مخاطبان مثبت و هم منفی داشت ولی به دلیل اینکه کسی که دارنده سرور هست واقعیت را هیچگاه نمیگوید و دیگر عزیزانی که قصد تهیه سرور را دارند هم صحبتهای مثبت و منفی راجع به این موضوع می کنند تشخیص آن کمی دشوار هست و در بعضی موارد ذهن را گمراه می کند..

فکر نمیکنم هیچکدام از عزیزانی که در زمینه warez و مسائل این چنین فعالیت میکنند رضایت از شکایت یک شرکت و پرداخت جزیمه در چنین مواقعی باشند لذا ریسک بالایی در خیلی از موارد دارد وب سایتهایی نظیر یوتوب با ویدوهایی ایرانی حساب کاربری شما را می بندند چه برسه به سرور اختصاصی.. پس سروری از هلند که بهترین از نظر شما عزیزان باشد را ممنون می شوم با دلیل و بدون تعصب بفرمایید

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    leaseweb بی جهت پهنای باند و هزینه در خیلی از موارد می گیرد و پشتیبانی در خیلی از موارد ضعیف هست
    snelserver قیمت بالای پهنای باند و در چند مورد برای پرس و جوی قبل از خرید تیکت زدم مثل اینکه روبات هست و جواب درستی نمیدهند و کاملا بی ربط هست
    Smart DC / ServerBoost پشتیبانی ضعیف و کیفیت پایین
    RedStation سختگیری در کپی رایت
    WorldStream قبلا کیفیت چندانی نداشته و هم اکنون هم عزیزانی که با این دیتاسنتر کار میکنند میگویند کیفیت خوبی پیدا کرده
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

قطعا هیچ دیتاسنتری تمام و کمال بی نقص نیست و یکسری نقاط ضعف هریک در خود دارند ولی دیتاسنتری که از نظر کیفیت ، شبکه (پورت پرسرعت و با کیفیت) ، پشتیبانی ، آپتایم مشکلی نداشته باشد از اولویت اصلی نسبت به قیمت هست

NetRouting , WorldStream , SnelServer با تحقیق های اخیر که انجام دادم از دیگر دیتاسنترها برتری بهتری در هلند دارند که با کار ما هم ارتباط خوبی دارد ممنون میشوم راهنمایی کنید و یک سرور خوب را معرفی کنید از بین لیستی که صحبت شد

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)