نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: سوالات اولیه جهت راه اندازی ، محدودیت لایسنس ، انتخاب سرور و پلاگینهای سی پنل

عضو جدید al_bozorgi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    19 پست

پیش فرض سوالات اولیه جهت راه اندازی ، محدودیت لایسنس ، انتخاب سرور و پلاگینهای سی پنل

درورد

با توجه به مشکلاتی که درگیر اون هستم تصمیم به راه اندازی و خرید لایسنس سی پنل گرفتم.

برای شروع میخوام یه سرور مجازی با کانفیگ 4 گیگ رم و خارج از ایران با سیستم عامل CentOS 64bit خریداری کنم.

1- ظاهراً چند نوع لایسنس سی پنل داریم هر چر توی انجمن سرچ کردم مطلب روشنی که بگه دقیقاً محدودیت و مزایای لایسنس VPS با VDS داره چیه ؟؟ آیا امکانات و یا دسترسی برای مدل VPS کم میشه

2- میخواهم ریسلر راه اندازی کنم با این کانفیگ سرور حداکثر به چند نفر میتونم بفروشم طوری که اورسل پیش نیاد باید چقدر اجازه ساخت اکانت بدم ؟؟

3- این پلاگین zamfoo و یا webphp نباشه نمیتونم ریسلر داشته باشم یا نه هزینه لایسنس اینها چقدره؟؟؟

4- فایروال csf چقدر اهمیت داره چقدر منابع رو اشغال میکنه؟؟ آیا فایروالهای دیگه ای هم هست ؟؟ این رایگانه یا باز شامل هزینه میشه؟؟

5- برای امنیت و پایدرای بیشتر چی پیشنهاد میکنید؟

سوالات دیگه ای هم دارم که بعد از رسیدن به جواب اینها خواهم پرسید.

2. # ADS

عضو انجمن royl آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    615
    تشکر شده در
    454 پست

پیش فرض پاسخ : سوالات اولیه جهت راه اندازی ، محدودیت لایسنس ، انتخاب سرور و پلاگینهای سی پنل

ما برای سی پنل برای وی پی اس یه لایسانس داریم که تمام امکانات رو داره اونم 15 دلار هست
    رسیلر هم هیچ نیازی به چیز دیگری نداره
    رویال دیتا : ثبت دامنه , میزبانی وب , هاست دانلود , سرور مجازی

تلفن : 34404887-041

4. تعداد تشکر ها از royl به دلیل پست مفید

عضو انجمن besthosti.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    1,806
    تشکر شده در
    1,340 پست

پیش فرض پاسخ : سوالات اولیه جهت راه اندازی ، محدودیت لایسنس ، انتخاب سرور و پلاگینهای سی پنل

نقل قول نوشته اصلی توسط al_bozorgi نمایش پست ها
    درورد

با توجه به مشکلاتی که درگیر اون هستم تصمیم به راه اندازی و خرید لایسنس سی پنل گرفتم.

برای شروع میخوام یه سرور مجازی با کانفیگ 4 گیگ رم و خارج از ایران با سیستم عامل CentOS 64bit خریداری کنم.

1- ظاهراً چند نوع لایسنس سی پنل داریم هر چر توی انجمن سرچ کردم مطلب روشنی که بگه دقیقاً محدودیت و مزایای لایسنس VPS با VDS داره چیه ؟؟ آیا امکانات و یا دسترسی برای مدل VPS کم میشه

2- میخواهم ریسلر راه اندازی کنم با این کانفیگ سرور حداکثر به چند نفر میتونم بفروشم طوری که اورسل پیش نیاد باید چقدر اجازه ساخت اکانت بدم ؟؟

3- این پلاگین zamfoo و یا webphp نباشه نمیتونم ریسلر داشته باشم یا نه هزینه لایسنس اینها چقدره؟؟؟

4- فایروال csf چقدر اهمیت داره چقدر منابع رو اشغال میکنه؟؟ آیا فایروالهای دیگه ای هم هست ؟؟ این رایگانه یا باز شامل هزینه میشه؟؟

5- برای امنیت و پایدرای بیشتر چی پیشنهاد میکنید؟

سوالات دیگه ای هم دارم که بعد از رسیدن به جواب اینها خواهم پرسید.
    دو نوع لایسنس داره یکی برای وی پی اس و دیگری برای سرور اختصاصی است .
    بستگی به میزان استفاده سایت ها از منابع شما داره در صورتی که سایت ها زیاد استفاده کنند و شما بخواهد که اورسل نکنید و سرور اپ تایم خود را از دست ندهد به تعداد کمی خواهید فروخت در کل بستگی به میزان اخختصاص سی پی یو و میزان استفاده سایت ها از منابع دارد .
    برای فروش ریسلر نیازی به پلاگین خاص نیست
    این فایروال یکی از برترین ها هست و منابع زیادی را هم اشغال نخواهد کرد توصیه من این است که از این پلاگین استفاده کنید .
    کانفیگ وب سرور و پی اچ پی برای جلگیری از دی داس ، امن کردن پوشه tmp ، و ...

6. تعداد تشکر ها از besthosti.com به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)