نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مشکل بالارفتن سطح خطاهای Internal Server Error و Gateway Timeout

عضو انجمن ILYA20 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    47
    تشکر شده در
    21 پست

پیش فرض مشکل بالارفتن سطح خطاهای Internal Server Error و Gateway Timeout

با سلام و درود خدمت دوستان

بنده چند باری پی اچ پی سایت ها رو تغییر دادم و مدتی هست مشکل عجیبی پیدا کرده سایت های ما

این مشکل بیشتر در ویبولتین ما هست و در وردپرس کمتر دیده میشه

هر از گاهی وقتی صفحه ای رو باز میکنیم یا خطای Internal Server Error میده یا اینکه Gateway Timeout و باید دو سه بار صفحه رو رفرش کنیم تا صفحه بالا بیاد

http://forum.gsm-developers.com/

تو پی اچ پی max_execution_time = 300 را روی 300 و حتی 6000 همینطور /etc/nginx/nginx_limits.conf گذینه fastcgi_read_timeout را روی 6000 تنظیم کردم بی فایده بودند

مشکل از چی میتونه باشه

راهنمایی لطفا

2. # ADS

عضو انجمن abbas141 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    546
    تشکر تشکر شده 
    472
    تشکر شده در
    283 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل بالارفتن سطح خطاهای Internal Server Error و Gateway Timeout

سلام

من چندان اطلاعاتی در مورد کانفیگ سرور های ویبولتین ندارم ولی در حوزه پشتیبانی و برنامه نویسی ویبولتین چون چند سال کار میکنم یک سری نظریاتی دارم شاید بدرتون بخوره :

1) براساس تجربه : خطای Internal Server Error بیشتر به خاطر وب سرور هست ، که یا به خاطر فایل تنظیمات وب سرور هست یا این که کانفیگ وب سرور مشکلی رو دارد .

یکبار فایل تنظیمات وب سرور رو کلا خالی کنید . گاهی مفید میتونه باشه

توی اپاچی یا لایت اسپید روش بالا جواب میده ولی توی انجین ایکس رو دقیق نمیدونم .

2) بعید میدونم مشکل شما به خاطر max_execution_time باشه ، معنی فارسی این بخش یعنی این که درخواست شما حداکثر توی این مدت زمان انجام بشه . و پایین بودن اون مثلا توی loop ها باعث میشه ، loop ناقض اجرا بشه ، یا خطاهایی مثل : Maximum execution time و مواردی از این دسته به max_execution_time ارتباط دارند .

ولی در هر صورت این که مقدارش رو افزایش دادید بد نبوده است و به نظرم برای ویبولتین خوب هست .

3) از نظر من ویبولتین با لایت اسپید بهترین وضعیت رو داره ، توی این چند سال که توی حوزه پشتیبانی ویبولتین + برنامه نویسی اون کار میکردم ، تعداد خیلی بالایی از انجمن ها رو دیدم که روی انجین ایکس مشکل داشتند . ولی روی لایت اسپید این میزان نزدیک به 0 بوده است .

امیدوارم توضیحاتم برایتان مفید باشد .
    - سپیدار گیفت : فروش انواع فلش مموری تبلیغاتی و اختصاصی + فروش انواع پاور بانک تبلیغاتی و اختصاصی

4. تعداد تشکر ها از abbas141 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    47
    تشکر شده در
    21 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas141 نمایش پست ها
    سلام

من چندان اطلاعاتی در مورد کانفیگ سرور های ویبولتین ندارم ولی در حوزه پشتیبانی و برنامه نویسی ویبولتین چون چند سال کار میکنم یک سری نظریاتی دارم شاید بدرتون بخوره :

1) براساس تجربه : خطای Internal Server Error بیشتر به خاطر وب سرور هست ، که یا به خاطر فایل تنظیمات وب سرور هست یا این که کانفیگ وب سرور مشکلی رو دارد .

یکبار فایل تنظیمات وب سرور رو کلا خالی کنید . گاهی مفید میتونه باشه

توی اپاچی یا لایت اسپید روش بالا جواب میده ولی توی انجین ایکس رو دقیق نمیدونم .

2) بعید میدونم مشکل شما به خاطر max_execution_time باشه ، معنی فارسی این بخش یعنی این که درخواست شما حداکثر توی این مدت زمان انجام بشه . و پایین بودن اون مثلا توی loop ها باعث میشه ، loop ناقض اجرا بشه ، یا خطاهایی مثل : Maximum execution time و مواردی از این دسته به max_execution_time ارتباط دارند .

ولی در هر صورت این که مقدارش رو افزایش دادید بد نبوده است و به نظرم برای ویبولتین خوب هست .

3) از نظر من ویبولتین با لایت اسپید بهترین وضعیت رو داره ، توی این چند سال که توی حوزه پشتیبانی ویبولتین + برنامه نویسی اون کار میکردم ، تعداد خیلی بالایی از انجمن ها رو دیدم که روی انجین ایکس مشکل داشتند . ولی روی لایت اسپید این میزان نزدیک به 0 بوده است .

امیدوارم توضیحاتم برایتان مفید باشد .
    درود ممنونم از شما

شما قبلا برای ما کانفیک های سئو انجام داده اید .
    لایت اسپید لاسنسش بالاست (ماهانه حدود 80 تومن) و همینطور ما ماهانه نزدیک یک ملیون هزینه سرورهامونه دیگه نمیخوایم بیشتر خرج کنیم.
    انجمن عمرش 3 سال هست واقعا مفید کار کردیم تو این مدت و خوب بالا اومده ولی رفته رفته وضعیت سایت بدتر میشه به دلایل فنی ....

به نسخه فینال 4.2.5 هم ارتقا دادیم ولی باز مشکل فنی پابرجاست .... روی وردپرس این مشکل حداقلترینه و انجمنه که میلنگه نمیدونم چرا اینطوری میکنه...
    بنظر شما میتونه دی بی سئو باعث بوجود اومدن خطا بشه ؟ یا مشکلاتی از جمله دیتابیس و ....

عضو دائم a.e آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    818
    تشکر شده در
    686 پست

با سلام و عرض ادب

افزونه هایی که بیشترین مصرف منابع را در ویبولیتن دارند مرتبط با سئو هستند مانند وی بی سئو، پیشنهاد میکنم افزونه های سئو خود را بررسی کنید.
    اُکسين سرور ارائه دهنده خدمات ميزباني وب|شماره ثبت 4587|یـ11ـازده سال سابقه درخشان|شماره تماس 42254600-061

فروش سرور اختصاصی از ديتاسنتر OVH همراه با کنترل پنل مدیریت و بدون هزینه ستاپ!

تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    47
    تشکر شده در
    21 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط a.e نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب

افزونه هایی که بیشترین مصرف منابع را در ویبولیتن دارند مرتبط با سئو هستند مانند وی بی سئو، پیشنهاد میکنم افزونه های سئو خود را بررسی کنید.
    درسته بیشترین منابع رو اینا مصرف میکنن دی بی سئو هم منابع بیشتری مصرف میکنه و فکر میکنم این افزونه بیشترین مشکل رو ایجاد میکنه

چند بار حذف و دوباره نصب کردم و آپدیت و ... ولی تاثیری نداره

عضو جدید VagrantRonnie آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    6 پست

صرفا با مشاهده خطای Gateway timeout که یک خطای عمومی هست امکان یافتن مشکل وجود نداره.
    لطفا به Error لاگ های سرویس Nginx و PHP-FPM تون مراجعه کنید و ببینین آخرین Error لاگ ها که همزمان با این خطا ثبت میشن، چی هستند. بعدش می تونید اون خطا رو جستجو کنید.
    رَهام تکنولوژی
    ارایه دهنده انواع خدمات میزبانی وب
    www.rahamtech.com

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)