صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: یعنی این انجمن یه مدیر نداره پاسخ بده؟ یا سلیقه ای کار میکنن؟

عضو جدید tabanpay آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    35 پست

پیش فرض یعنی این انجمن یه مدیر نداره پاسخ بده؟ یا سلیقه ای کار میکنن؟

سلام

این پول بنده خدا گیرم الان من زدم ! 2 تا تایپک من باید قفل بشه و توی گوگل بمونه مدیری که داری میخونی بیا پاسخگو باش بیا جواب بده الان تکلیف چیه در درخواست دارم پاک بشه تاپیک هام چرا هیچ مدیری جواب نمیده

پس منم بیام برای هر گس تاپیک بزنم که کلاه برداره این نشد انجمن این نشد

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

پیش فرض پاسخ : یعنی این انجمن یه مدیر نداره پاسخ بده؟ یا سلیقه ای کار میکنن؟

شما هنوز پول اون بنده خدارو ندادی ؟ :|

دمتون گرم واقعا ....

4. تعداد تشکر ها از Mr.Pouria به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    35 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Pouria نمایش پست ها
    شما هنوز پول اون بنده خدارو ندادی ؟ :|

دمتون گرم واقعا ....
    یکمی کلاه خودتون رو قاضی کنید 3 تاپیک برای من باز شده یک تاپیک پول مشتری با ضرر پرداخت شده اما تاپیک پاک نشده فقط بسته شده این شد به ضرر من / من هم پول مشتری دادم + ضرری که کرده اما چی شد؟ تاپیک قفل شد !

الانم من گیرم پول ایشون همین الان واریز کنم + ضرر چرا باید تاپیک من قفل بشه چرا پاک نشه؟ چرا من هم پولشون رو واریز کنم هم ضرر ولی تاپیک من پاک نشه کدوم عدالتی هست؟

اقایون محترم که میخوندی من *** نیستم بعد واریز ایشون حساب من مسدود شد با چند ملیون موجودی نشد واریز کنم الان حسابم ازاده میخوام پول بدم والی میخوام تاپیک ها برام باز کرده پاک بشه نامرد ها چی میخوام مگه من

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

داشاکانت منو بستن میگن به علت مولتی یوزر بعد یه یوزر گذاشتن میگن شما دو تا یوزر دارین که اون یوزر هم من کلا تو این انجمن ندیدم آخرین فعالیتش مال چند سال پیشه 100 تا هم ایمیل فرستادم به مدیریت کلا خوششون نمیاد بهم توضیح بدن قضیه چیه
    مثل اینکه یکی از مدیرا عشقش کشیده چند نفرو اخراج کنه میکنه بدون دلیل

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tabanpay نمایش پست ها
    یکمی کلاه خودتون رو قاضی کنید 3 تاپیک برای من باز شده یک تاپیک پول مشتری با ضرر پرداخت شده اما تاپیک پاک نشده فقط بسته شده این شد به ضرر من / من هم پول مشتری دادم + ضرری که کرده اما چی شد؟ تاپیک قفل شد !

الانم من گیرم پول ایشون همین الان واریز کنم + ضرر چرا باید تاپیک من قفل بشه چرا پاک نشه؟ چرا من هم پولشون رو واریز کنم هم ضرر ولی تاپیک من پاک نشه کدوم عدالتی هست؟

اقایون محترم که میخوندی من *** نیستم بعد واریز ایشون حساب من مسدود شد با چند ملیون موجودی نشد واریز کنم الان حسابم ازاده میخوام پول بدم والی میخوام تاپیک ها برام باز کرده پاک بشه نامرد ها چی میخوام مگه من
    کار شما اشتباه هست چون :

قبل اینکه کارتون به تاپیک بکشه بهتر بود با خریدار کنار بیاید و ازش وقت بخواید ...

اگه مشتری قبول نمیکرد پول رو به همون کارت واریز کننده بازگشت میزدین نه اینکه بخواید نگرش دارید ...

حالا که تاپیک هم زده شما کار شما مجدد اشتباه و غیر منطقی هست که وجه ایشون رو گروگان گرفتین ، این که شما مشکل داشتین و پاسخ اون رو ندادین یا هر چیز دیگه و کار به تاپیک کشیده بحثش کاملا جداست شما یک تعهد داشتید به موقع عمل نکردید حالا نیز برای انجام تعهد خود دارید شرط میزارید ! این کار فقط خودتون ور زیر سوال میبره ...

بهترینو حرفه ای ترین کار اینه که شما پول شخص رو به هر صورت که میخواد بهش بدید و رضایتشو جلب بکنید سپس اینجا به مدیران تاپیک رو با لینک گذارش زیرش ارجاع بدید و سند رضایت فرد رو حتما ذکر کنید اگه تا 72 ساعت تاپیک پاک نشد میتونید برید قانونی درخواست کنید تا تاپیک ها حذف بشن ... ( که معمولا اگه شما رضایتو جلب بکنید تاپک رو مدیرا پاک میکنن )

الا نشما 1000 تا تاپیک دیگه هم بزنی کسی برسی نمیکنه ...

8. تعداد تشکر ها ازMr.Pouria به دلیل پست مفید

عضو جدید Ringmoon آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    195
    تشکر شده در
    131 پست

من اگه جای مدیرا بودم شمارو کلا بن میکردم خیالت راحت میشد.

10. تعداد تشکر ها ازRingmoon به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    35 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ringmoon نمایش پست ها
    من اگه جای مدیرا بودم شمارو کلا بن میکردم خیالت راحت میشد.
    یک کلام از مادر عروس

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Pouria نمایش پست ها
    کار شما اشتباه هست چون :

قبل اینکه کارتون به تاپیک بکشه بهتر بود با خریدار کنار بیاید و ازش وقت بخواید ...

اگه مشتری قبول نمیکرد پول رو به همون کارت واریز کننده بازگشت میزدین نه اینکه بخواید نگرش دارید ...

حالا که تاپیک هم زده شما کار شما مجدد اشتباه و غیر منطقی هست که وجه ایشون رو گروگان گرفتین ، این که شما مشکل داشتین و پاسخ اون رو ندادین یا هر چیز دیگه و کار به تاپیک کشیده بحثش کاملا جداست شما یک تعهد داشتید به موقع عمل نکردید حالا نیز برای انجام تعهد خود دارید شرط میزارید ! این کار فقط خودتون ور زیر سوال میبره ...

بهترینو حرفه ای ترین کار اینه که شما پول شخص رو به هر صورت که میخواد بهش بدید و رضایتشو جلب بکنید سپس اینجا به مدیران تاپیک رو با لینک گذارش زیرش ارجاع بدید و سند رضایت فرد رو حتما ذکر کنید اگه تا 72 ساعت تاپیک پاک نشد میتونید برید قانونی درخواست کنید تا تاپیک ها حذف بشن ... ( که معمولا اگه شما رضایتو جلب بکنید تاپک رو مدیرا پاک میکنن )

الا نشما 1000 تا تاپیک دیگه هم بزنی کسی برسی نمیکنه ...
    اصلا هر چی اصلا شما فکر کنید من پول مشتری رو ندادم یا هر چی فکر کنید این انجمن انقدر بی صاحب هست؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tabanpay نمایش پست ها
    یک کلام از مادر عروس

- - - Updated - - -

اصلا هر چی اصلا شما فکر کنید من پول مشتری رو ندادم یا هر چی فکر کنید این انجمن انقدر بی صاحب هست؟
    بده فقط شمارو راهنمایی کردم... اگه خواستید اعتماد از دسترفتتون رو جمع کنید بهتره تو فکر تغییر رفتارتون باشید...

در رابطه با پرسشوتون این نوع تاپیک ها پاک نمیشه و میزارن بموه تا با نوع رفتار هر شخص اشنا بشن کسایی که قبل خرید جستجو میکنن ..

13. تعداد تشکر ها از Mr.Pouria به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    2 پست

به جناب رامین عزیز مدیریت محترم یه پیغام خصوصی بدین تا حذف کنند تایپیک های قبلی رو

تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    35 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط stream نمایش پست ها
    به جناب رامین عزیز مدیریت محترم یه پیغام خصوصی بدین تا حذف کنند تایپیک های قبلی رو
    ایدیشون چیه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)