نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: پرت های سرور مجازی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    103
    تشکر تشکر شده 
    376
    تشکر شده در
    246 پست

پیش فرض پرت های سرور مجازی

سلام به همگی من میخواستم روش های برار بالا بردن امنیت در سرور مجازی ویندوز بدونم
    یکی از روش های بستن پرت هست میخوام از دوستان درخواست کنم چه پرت های برای بالا بردن امنیت ببندم بدونم اینکه سرور remot قطع بشه ؟
    چه پرت های باید باز باشه برای کار کردن یک سرور خوب برای دانلود و اپلود و ... . مخصوص یک سایت دانلود باشه
    می خوام از این سایت نگاه کنید و پرت های مورد نظر بگین
    List of TCP and UDP port numbers - Wikipedia, the free encyclopedia
    دومین روش هم استفاده از فاریوال و ... هست بهترین نرم افزار چیه واسه اینکار ها چیه چه کار کنم بعد نصب این نرم افزار ها ریمت قطع نشه ؟

2. # ADS

عضو انجمن Bullet-Vps.us آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    270
    تشکر تشکر شده 
    177
    تشکر شده در
    135 پست

پیش فرض پاسخ : پرت های سرور مجازی

نقل قول نوشته اصلی توسط iman00 نمایش پست ها
    سلام به همگی من میخواستم روش های برار بالا بردن امنیت در سرور مجازی ویندوز بدونم
    یکی از روش های بستن پرت هست میخوام از دوستان درخواست کنم چه پرت های برای بالا بردن امنیت ببندم بدونم اینکه سرور remot قطع بشه ؟
    چه پرت های باید باز باشه برای کار کردن یک سرور خوب برای دانلود و اپلود و ... . مخصوص یک سایت دانلود باشه
    می خوام از این سایت نگاه کنید و پرت های مورد نظر بگین
    List of TCP and UDP port numbers - Wikipedia, the free encyclopedia
    دومین روش هم استفاده از فاریوال و ... هست بهترین نرم افزار چیه واسه اینکار ها چیه چه کار کنم بعد نصب این نرم افزار ها ریمت قطع نشه ؟
    برای امنیت ، بهتره که بجای اینکه دونه دونه ببندیدن پرت ها رو، برعکس کار کنید . یعنی همه رو ببندین اونایی رو که نیاز دارین باز کنید مثل 80 و 3389 و .....

توجه داشته باید فقط پرت ها رو میبندین پرت ریموت رو که 3389 هست یا هر چیز دیگه ای نبندین . چون پرت ریموت بسته شه به سرورتون نمیتونید وصل شین دیگه .

یه نکته امنیتی دیگه هم اینه که پرت ریموت دسکتاپ رو هم عوض کنید . یعنی الان شما که از ریموت دسکتاپ استفاده میکنید دیفالت از 3389 استفاده میکنه . شما اینو تغییر بدین تاثیر بسزایی داره برای امنیت

موفق باشید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع