نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: هک شدن پنل کاربری

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    65
    تشکر شده در
    57 پست

پیش فرض هک شدن پنل کاربری

با درود
    چند وقت میشد شخصی به اسم من در پنل کاربری تیکتی ارسال میکرد و درخواست پسوارد سرور هارو میکرد ، هربار که تیکت ایجاد میکرد من تیکت میبستم و خیلی پیگیری نمیگردم فکر میکردم تیکت قدیمی بوده دست خورده باز شده ، تا اینکه امروز دقت کردم دیدم که این تیکت به اسم من نیست یکنفری با اکانت وارد اکانت من شده بوده و تیکت ایجاد میکرده . که رفتم از اکانت بخش اکانت فرعی یا زیر مجموعه اکانت فرد مورد نظر ریمو کردم ، سوال من این هستش که چطور شخصی وارد اکانت من شده و توانسته اکانت فرعی ایجاد کنه !؟؟

2. # ADS

عضو جدید SirMoein آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    47 پست

پیش فرض پاسخ : هک شدن پنل کاربری

این مسئله ای که توضیح دادین اگر روی whmcs انجام شده باشه فقط یک دلیل میتونه داشته باشه اونم اینه رمز حساب کاربریتون لو رفته باشه ( دقت کنین لو رفته باشه و هکی در کار نیست)
    چرا که اگر یک صدم درصد هم کسی بتونه دیتابیس whmcs رو هک کنه به خاطر هش بودن پسورد ها نمیتونه پسورد شمارو بفهمه و باید پسوردتونو عوض کنه و چون شما فرمودین پسورد همون قبلی بوده و خودتونم ورود داشتین با این پسورد فکر نمیکنم هکی در کار باشه
    ببینید دقیقا کجا و به چه کسایی پسورداتون رو ارسال کردین قبلا
    پسوردتون رو عوض کنید و پیشنهاد میشه پسورد ایمیلتون هم عوض کنین که اگر پسورد ایمیلتون رو داشته باشن حتی پسوردتون رو هم عوض کنین باز هم با یک فراموشی پسورد میتونن پسورد جدید بگیرن از ایمیلتون
    TG:@SezarSupport
    اسکریپت پیشبینی فوتبال
    طراحی اسکریپت های پرایوت و سفارشی

4. تعداد تشکر ها ازSirMoein به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)