با سلام خدمت دوستان
یک سوالی داشتم که میخواستم از شما بزرگواران کمک بگیرم.

بنده یک ایده (تحت وب) دارم و از آنجا که در راه اندازی بخشی از ایده خودم تخصص داشتم (طراحی رابط کاربری و کد نویسی) آن را انجام دادم . حال بخش دیگر رو قرار هست با هزینه به یک شرکت یا فرد دیگری بسپارم. از اونجا که هم سرمایه لازم دارم هم یک فرد که بعد از راه اندازی این ایده باهام باشه. این ایده رو با یکی از آشناها درمیون گذاشتم و از اونم از طرحم استقبال کرد (مورد اعتماد هستن). و گفت که میتونه سرمایه ای بزاره و بعدشم تا آخرش کار کنه و خلاصه با همفکری هم ایده رو تکمیل کنیم و خلاصه کارای تبلیغات و بازاریابی و ... انجام بدیم که اخرش ازش به درآمد برسیم.

حال سوال اینجاس. از اونجا که ایده از خودم بوده و بخشی از این رو خودم راه اندازی کردم. حال اگه این آشنای ما بخواد سرمایه بزاره برای تکمیل این ایده و راه اندازی کامل ، و علاوه بر این سرمایه گذاری، تا آخرش بخواد با من کار کنه در زمینه همین بازاریابی و تبیلغات و... . چطوری میان سهم بندی میکنن. یعنی فردا مثلا ما اومدیم ماهی 10 میلیون درآمد داشتیم. حالا چطوری % ها رو حساب میکنیم مثلا من اینقدر برمیدارم تو اینقدر.
و اینکه اون سرمایه که این داده چطوری بهش برگشت داده میشه.
یعنی کاملا عادلانه باشه و همه چیزا در نظر گرفته بشه که مثلا ایده از من بود ، یا مثلا این آشنا سرمایه گذاشته .
کلا میخوام خودتون رو بزارید جای من و راهنماییم کنید که چه کاری باید انجام بدم.
پیشاپیش ممنون از همتون.