صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: سوالاتی در مورد پی پال

عضو انجمن asdesz آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    123
    تشکر تشکر شده 
    63
    تشکر شده در
    58 پست

پیش فرض سوالاتی در مورد پی پال

سلام ببخشید چند تا سوال دارم
    هر کدوم را که حال داشتید بی زحمت جواب بدید؟
    1-برای تهیه پی پال پاسپورت میخواد؟آخه یک سایت نوشته میخواد ،یکی نوشته نمی خواد من که گیج شدم
    2-فرق پی پال با کارتهایی مثل ویزا و مستر ،مجازی بودنش است؟درسته؟
    3-اگر پی پال پاسپورت نخواد ،پس چرا مردم میرن کارتهای هدیه یا مجازی غیر قابل شارژ میگیرند که مهم تر از همه محدودیت زمانی داره ،خوب برن پی پال بخرند راحت و آسوده،بنظر شما علتش چیست؟
    4-حالا بین این همه پول اکتریکی مثل ليبرتي رزرو -ماني بوکرزو...چرا پی پال اینقدر بین مردم رایج است؟
    5-کلا بنظر شما برای من که نه پاسپورت دارم و نه خرید نقدی میکنم و خرید های من اینترنتی است،چه کارتی راپیشنهاد میکنید؟
    ببخشید عجله کردم ،هرجا که متوجه نشدید بگید توضیح بدم
    ممنون

2. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    123
    تشکر تشکر شده 
    63
    تشکر شده در
    58 پست

پیش فرض پاسخ : سوالاتی در مورد پی پال

یه با معرفتی نبود به سوالاتم جواب بده

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    185
    تشکر تشکر شده 
    975
    تشکر شده در
    703 پست

شما هیچ چیز لازم نیست داشته باشید
    از شرکت هایی مثل epay.ir یا wgb.ir میتونید خریداری کنید
    بهشون 50 هزار تومان میدید بهتون یک پیپال وریفای شده تحویل میدن فقط از شما یک ایمیل و آی پی میخوان

5. تعداد تشکر ها از mr.he3am به دلیل پست مفید

عضو انجمن DeltaGostar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    589
    تشکر تشکر شده 
    1,081
    تشکر شده در
    755 پست

[-برای تهیه پی پال پاسپورت میخواد؟آخه یک سایت نوشته میخواد ،یکی نوشته نمی خواد من که گیج شدم = برای تهیه نه اصلا پاسپورد نمیخواد اون جاهای که خرید میکنید شاید بگیرن
    2-فرق پی پال با کارتهایی مثل ویزا و مستر ،مجازی بودنش است؟درسته؟ = پی پال حساب اینترنتی است که برای تایید اون نیاز وصل کردن به یه چیز معتبر مثل حساب بانکی یا مستر یا ویزا کارت است
    3-اگر پی پال پاسپورت نخواد ،پس چرا مردم میرن کارتهای هدیه یا مجازی غیر قابل شارژ میگیرند که مهم تر از همه محدودیت زمانی داره ،خوب برن پی پال بخرند راحت و آسوده،بنظر شما علتش چیست؟ = خدمت عرض کردم مثل اینکه شما بخواهید یه گوشی موبایل بگرید باهاش میتونید تلفن بزنید اما دو روز دیگه بخواهید سیم کارت گم کنید یا ***ه بشه برای پیگری نیاز به سند و شناسنامه دارید - شما تا زمانی که به مشکلی نخورید میتونید از پی پال استفاده کنید اما برای تایید یا همون ویرفای کردن به حساب بانکی معتبر و یا مستر و ویزا کارت نیاز دارید
    4-حالا بین این همه پول اکتریکی مثل ليبرتي رزرو -ماني بوکرزو...چرا پی پال اینقدر بین مردم رایج است؟ پی پال 99 درصد شرکت ها و یا با اصطلاح پذیرندگان اینترنتی از اون استفاده میکننن و امنیت بالای نمیشه گفت دارد

کارت یا همون کریت کارت - هر مدلی که دوست دارید بگیرید اما باید ببنید توی کدام کشور زندگی میکنید - ایران = تحریم - 5
    ویرایش توسط DeltaGostar : March 15th, 2011 در ساعت 19:49
    شرکت فناوری دلتا گستر آساک - میزبانی - خدمات ارزی ,خدمات فارکس

7. تعداد تشکر ها ازDeltaGostar به دلیل پست مفید

عضو انجمن guerillamethod آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    192
    تشکر شده در
    139 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط asdesz نمایش پست ها
    سلام ببخشید چند تا سوال دارم
    1. بستگی به فروشندش داره، ما پاسپورت نمی خواهیم چون به اسم شخص دیگری صادر میشود
    2. پی پال کارت نیست! پی پال تنها یک سایت است که می توان با اضافه کردن کارت های اعتباری یا حساب با آن خرید کرد.
    3. پی پال تنها یک اکانت است. کارت های مجازی را میشود در خودپرداز ها استفاده کرد.
    4. چون اکثر سایت ها از این سرویس استفاده می کنند و مطمئن ترین راه می باشد.
    5. بهترین پیشنهاد من به شما یک پی پال است که مطمئن می باشد و حتی در صورت لیمیت شدن و به مشکل خوردن، می توان از راه قانونی مشکل را حل کرد.
    حكم من برای شما این است كه یكدیگر را دوست بدارید. یوحنا 17:15

بدی را با بدی و لعنت را با لعنت تلافی نكنید، بلكه به جای لعنت بركت بطلبید، زیرا خدا شما را دعوت كرده است تا بركت نصیبتان گردد. اوّل پطرس 3:9

9. تعداد تشکر ها از guerillamethod به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    123
    تشکر تشکر شده 
    63
    تشکر شده در
    58 پست

1. بستگی به فروشندش داره، ما پاسپورت نمی خواهیم چون به اسم شخص دیگری صادر میشود
    سلام عزیز خیلی ممنون از راهنماییتون
    پس سایتهایی که پاسپورت نمی خوان به اسم دیگری ثبت می کنند مثل epay.ir و برای تهیه یک پی پال با مشخصات خودت باید پاسپوت داشته باشیم
    1-پس سایتهایی که پاسپوت نمی خوان راحت به حساب ما دسترسی دارند و در حقیقت دیگه نمیشه گفت حساب شخصی،میشه حساب عمومی (امنیت صفر) و فردا چجوری ثابت کنی حساب و پول خودت بوده، حرفم درسته؟
    5. بهترین پیشنهاد من به شما یک پی پال است که مطمئن می باشد و حتی در صورت لیمیت شدن و به مشکل خوردن، می توان از راه قانونی مشکل را حل کرد.
    2-منظورتون از نوع اول و بنام دیگری؟
    حتی در صورت لیمیت شدن و به مشکل خوردن، می توان از راه قانونی مشکل را حل کرد
    3-مگه ما تحریم نیستیم پس چجوری میشه از راه قانونی این کار راکرد؟
    4-من ویزا و مستر و.... ندارم ، باید چجوری داخل پی پال پول بریزم؟
    5-من این این پی پال را برای خرید از دو سایت name.com و godaddy.com می خواستم ،مشکلی که نداره؟
    6-اگر روش بهتر دیگه ای برای واریز پول به این سایتها دارید لطفا بگید؟(پاسپورتم ندارم)
    باتشکر

عضو انجمن Hostpolis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4,763
    تشکر تشکر شده 
    1,678
    تشکر شده در
    961 پست

شما میتونید مورد خریدتون رو به یکی از همین شرکت ها یا شرکتهایی که خارج از ایران هستند مثل ما اطلاع بدین. براتون تهیه میشه و وجهش رو به حسابی تو ایران واریز میکنید.
    SYNAPTI.CA - World's Localhost
    نماینده رسمی Cpanel، Plesk و دایرکت ادمین.
    دیتاسنتر با مدیریت و پشتیبانی ایرانی در کانادا

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    153
    تشکر شده در
    139 پست

1- نه نمیخواد بفهمن ایرانیی که رفتی هوا
    2-فقط اون نیست فرقش مثل اینه که کارت بانکی تو ایران داشته باشی ( مستر کارت یا ویزا کارت میشه مثل این) و پی پال مثل اینه که تو زرین پال حساب داشته باشی
    3-دلیلش همون توضیح بالاست
    4- تو کشورهای خارجی رایجه دلیل زیاده اونا زودتر از بعضی ها اومدن با خیلی بانک ها تو خیلی کشور ها کار میکنند کاملا قابل اعتماد شده براشون و ...
    5-شما ویزا بگیری خوب شارژش راحت تره ولی هزینه پی پال کمتره

13. تعداد تشکر ها از mofthost.com به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    153
    تشکر شده در
    139 پست

برای سوالات قسمت دوم:
    1- بعضی از شرکت ها یک فرد مجازی براتون درست میکنن با آدرس مجازی و مدارک کجازی میدن بهتون و یا اطلاعات واقعی میدن بعتون بابت اثبات با این سایت ها مشکل نداری البته دیگه تراکنشت بره بالا تضمینی نیست دیدی سایته د*د ی کرد دیگه کارش نمیشه کرد البته شما میتونی بات هزنه زیادتر همه ی این چیز هارو 100% کنی برا خودت
    2-سوال رو نفهمیدم
    3-منظورشون قانون پی پاله شما با اسم خودت که لیمیت رو برطرف نمیکنی مدارک اون فردی که پی پال رو ورفای کرده میفرستی باز میکنن
    4- سایت و فرد زیاده
    5-نه

15. تعداد تشکر ها از mofthost.com به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    62
    تشکر شده در
    45 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط asdesz نمایش پست ها
    سلام عزیز خیلی ممنون از راهنماییتون
    پس سایتهایی که پاسپورت نمی خوان به اسم دیگری ثبت می کنند مثل epay.ir و برای تهیه یک پی پال با مشخصات خودت باید پاسپوت داشته باشیم
    1-پس سایتهایی که پاسپوت نمی خوان راحت به حساب ما دسترسی دارند و در حقیقت دیگه نمیشه گفت حساب شخصی،میشه حساب عمومی (امنیت صفر) و فردا چجوری ثابت کنی حساب و پول خودت بوده، حرفم درسته؟

2-منظورتون از نوع اول و بنام دیگری؟

3-مگه ما تحریم نیستیم پس چجوری میشه از راه قانونی این کار راکرد؟
    4-من ویزا و مستر و.... ندارم ، باید چجوری داخل پی پال پول بریزم؟
    5-من این این پی پال را برای خرید از دو سایت name.com و godaddy.com می خواستم ،مشکلی که نداره؟
    6-اگر روش بهتر دیگه ای برای واریز پول به این سایتها دارید لطفا بگید؟(پاسپورتم ندارم)
    باتشکر
    چه پاسپورت بخوان و چه نخوان مهم اینه که Paypal پاسپورت نمی خواد و قرار نیست که کسی به حساب شما دسترسی داشته باشه چون رمز عبور و ایمیل به نام شماست و می تونید رمز را تغییر بدید
    من خودم paypal دارم ولی به نام خودم نیست چون یکی از دوستام توی آمریکا حساب داشت و با حساب اون پی پل را ساختم و وریفای کردم
    شما اگه می خوای پول بریزی توش می تونی از شخصی که پی پل داره بهش بگی واست بفرسته ولی باید دقت کنی که هر پولی که از پی پل به پی پل میره تا 60 روز امکان برگشت پول هست و مواظب باش کسی سرت کلاه نذاره ، چون می تونه معادل تومان را از تو بگیره و بعد از 2 هفته پول را برگشت بزنه و از حساب تو پول کم میشه.
    واسه سایت هایی که می خوای مشکلی نداره ولی می تونی این کارها را توسط شخصی که داره انجام بدی چون واسه کارهای کوچیک به دردت نمیخوره
    من واسه پرداخت به این سایت ها هر هزینه ای که باشه واست می تونم واست انجام بدم ، اگه خواستی پیغام خصوصی بده کارت را راه بندازم

17. تعداد تشکر ها از alirezak به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)