صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 44

موضوع: شروع برنامه نویسی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : شروع برنامه نویسی

پیش نیازها برای شروع برنامه نویسی :

قبل از شروع به یادگیری کدنویسی ابتدا پیش نیازهای مربوط به برنامه نویسی را خوب یادبگیرید. یک برنامه نویس هنگامی موفق می شود که قدرت تجزیه و تحلیل یک سیستم را داشته باشد. بتواند مسائل را به خوبی حل کند. با مفاهیمی چون طراحی و تحلیل الگوریتم و فلوچارت غریبه نباشد. یک برنامه نویس خوب باید بتواند بهترین الگوریتم و ساختمان داده را برای کد خود طراحی کند. شاید شما بتوانید یک برنامه را با چندین روش بنویسید ولی بهترین روش الگوریتمی ست که فاکتورهایی مانند سرعت، دقت، امنیت و ... را داشته باشد.پس اگر با این مفاهیم آشنایی ندارید می توانید از طریق لینک های زیر اقدام به یادگیری کنید :
    · آموزش طراحی و تحلیل الگوریتم
    · آموزش ساختمان داده
    مفاهیم فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT) :

شما به عنوان یک برنامه نویس باید با مفاهیم IT آشنا باشید. مثلا کدهای شما چگونه اجرا می شوند ؟ چگونه به سمت سرور می روند ؟ پروتکل چیست ؟ مفسر با کامپایلر چه تفات هایی دارند؟ نرم فزار، سخت افزار، شبکه و ...
    انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب:

زبان های زیادی برای برنامه نویسی وجود دارند. ولی تقریبا می توان گفت که سینتکس و یا دستور اکثر زبان های برنامه نویسیمشابه زبان C++ (سی پلاس پلاس) است. پس پیشنهاد می کنم اگر مبتدی هستید آموزش زیان C++ را کامل یاد بگیرید
    استفاده از محیط برنامه نویسی مناسب :

اگر مبتدی هستید حتما از ساده ترین محیط ها و ویرایشگرهای متن برای کدنویسی استفاده کنید. محیط های حرفه ای جهت برنامه نویسی، افراد مبتدی را تنبل می کند. محیط های حرفه ای دستورات رو بعد از ورود یک حرف برای شما تایپ می کند و اینگونه می شود که عملا قدرت تایپ دستورات از شما گرفته و شما به نوعی در تایپ دستورات تنبل بار می آیید و در آینده با قواعد و دستورات بیگانه می شوید و همچنین در رفع خطاهای برنامه خود دچار مشکل می شوید
    زبان انگلیسی تخصصی :

زبان بین المللی در رشته IT انگلیسی می باشد. هر چقدر به زبان انگلیسی (تخصصی رشته IT) مسلط تر باشید، یادگیری و رفع خطا برای شما آسان تر خواهد بود. این علم هر روز در حال پیشرفت است و شما هم مجبورید هرروز مقالات و یا کتابهایی به زبان انگلیسی بخوانید. پس برای تقویت زبان انگلیسی تخصصی خود تلاش بیشتری کنید
    . - جهت دادن به مسیر یادگیری برنامه نویسی:

تقریبا زبان های برنامه نویسی به دو دسته تقسیم می شوند.
    زبان های برنامه نویسی دسکتاپ برای اجرا در سیستم عامل های مختلف. مانند نرم افزارهای اتوماسیون اداری، ماشین حساب، پخش ویدیو و برنامه های موبایل و غیره

زبان های برنامه نویسی تحت وب : که به منظور وب نویسی طراحی و توسعه داده شده اند. مانند شبکه های اجتماعی ، فروشگاه ها اینترنتی و ...

سعی کنید برای شروع، مسیر درست را برای ادامه انتخاب کنید و ببینید به کدام یک از این نوع زبان ها علاقه دارید.مثلا زبان برنامه نویسی سی شارپ ، زبان برنامه نویسی پایتون ، زبان برنامه نویسی جاوا، زبان برنامه نویسی php , زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت از جمله زبان های برنامه نویسی دسکتاپ و تحت وب هستند که بسیار قدرتمند و محبوب می باشند.
    برای شروع یک برنامه نویسی خوب و موفق ابتدا باید در حوزه تخصصی که قرار هست کار کنیم هدف خود را مشخص کنیم ما انواع زیان های برنامه نویسی داریم که با این زبان هایب برنامه نویسی میتوانید انواع پروژه متلب ، طراح سایت ، طراح اندروید را انجام بدین که همه اینها میتواند شروع کسب منبع درامد باشد

برای شروع برنامه نویسی از کجا شروع کنم؟

شما اولین گام رو برداشتید حالا بهتره با توجه به علاقتون و اطلاعاتی که بهتون میدم تصمیم بگیرید تو چه حوزه ای میخواهید وارد بشید و برنامه نویسی کنید. میدونید برنامه نویسی بیشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید گسترده هست و هر کس بهتره بجای اینکه تو همه حوزه ها یک دستی داشته باشه، فقط توی یک حوزه خاص و شاید بهتر باشه بگم یک زبان برنامه نویسی خاص متخصص باشه. این رو به عنوان یک اصل پایه در نظر داشته باشید.
    ویرایش توسط matlab1 : January 27th, 2018 در ساعت 09:12

2. تعداد تشکر ها از matlab1 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن starting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    612
    تشکر تشکر شده 
    371
    تشکر شده در
    245 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShirazSoft.com نمایش پست ها
    سلام
    من توصیه می کنم https://codeburst.io/the-2018-web-de...p-826b1b806e8d را حتما مشاهده کنید.(در صورت باز نشدن از ... استفاده کنید)
    هیچ دلیلی ندارد که یک زبان از دیگری بهتر باشد به نظر من وقتی اسکریپت های مانند wordpress joomla و.... با php هستند مدت ها طول می کشه که دیگر زبان ها جایگزین آن شوند لذا شما با خیال راحت می توانید به سمت php بروید.
    از اون تفسیر ها بود...!
    مگه دنیای برنامه نویسی فقط زدن دو تا سایت هست؟
    روز به روز گوشی های هوشمند و بطبع اپلیکیشن ها جای وب سایتها رو میگیرند
    حالا زبانی چون php چطوری میخواد این خلع رو پر کنه؟ فکر کردی دنیا وردپرس و جوملا هست؟!

استارتر عزیز با توجه به پستهای بعدیت و میخواید برای رشته خودتم خوب باشه
    بهتره برید سمت جاوا یا c++ متاسفانه کسانیکه نظر دادن فکر میکنند برنامه نویسی یعنی بالا اوردن سایت و فروش هاست...!
    ویرایش توسط starting : January 28th, 2018 در ساعت 12:09
    -----

عضو انجمن ShirazSoft.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    190
    تشکر شده در
    126 پست

مشکل دقیقا همین جاست عزیزم.
    Pwa در حال توسعه هست و قطعا در آینده برنده واقعی pwa هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط starting نمایش پست ها
    از اون تفسیر ها بود...!
    حالا زبانی چون php چطوری میخواد این خلع رو پر کنه؟ فکر کردی دنیا وردپرس و جوملا هست؟!

بهتره برید سمت جاوا یا c++ متاسفانه کسانیکه نظر دادن فکر میکنند برنامه نویسی یعنی بالا اوردن سایت و فروش هاست...!
    گروه نرم افزار شیراز
    www.ShirazSoft.com
    Telegram:ITGhasemzadeh
    0917886099

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط starting نمایش پست ها
    از اون تفسیر ها بود...!

سلام توصیه میکنم قبل از اینکه پیشنهادی مطرح کنید درباره توانایی های این زبانها کمی تفکر کنید و از خودتون سوال کنید که آیا پایتون که هم سمت سرور ( زبان سیستمی ) و هم سمت web هست ، در رباتیک ازش استفاده میشه ناسا و گوگل ازش استفاده میکنن کمتر از جاوا یا سی پلاس پلاس هست ؟ یا بهتره بگیم هیچ زبانی آینده پایتون 3 و آپدیتهای نامحدودش رو نخواهد داشت فقط کافیه زبان انگلیسی بلد باشید و یکهفته مطالعه کنید ، در اینصورت چه نیازی به امثال java php c++ q# pwa

مشکل دقیقا همین جاست عزیزم.
    Pwa در حال توسعه هست و قطعا در آینده برنده واقعی pwa هست.
    سلام ، دوست عزیز چزا پایتون که مثل زبان نام برده محدود به وب نیست رو زیر سوال میبرید ؟ پس اگر اینطور بود که ناسا الان از pwa بجای پایتون در رباطهای فضایی استفاه میکرد
    البته یادمه یکی از دوستان از زبان swift بعنوان زبانی که در مکینتاش و ios محدود هست به زیبایی یاد کرده بود ، در این حالت باید از خودمون سوال کنیم که چرا شرکت اپل زبان انحصاری خودش رو اپن سورس کرده ؟ جواب اینه که موفقیت این زبان رو در گسترش توسط کاربران سراسر دنیا دیده مثل پیشرفت زبان پایتون که توسط کاربرانش به این موفقیت دست پیدا کرده ، دقیقا مثل بحث سیستم عاملها که کاربران لینوکس این سیستم عامل رو به سیستم عاملی هوشمند تبدیل کردن ، با چه زبانی این مورد محیا شد ؟ با زبان پایتون که میتونید سیستم عامل mint نسخه استیبلش رو نصب کنید و منظور بنده رو متوجه بشید.

پایتون بیش از پیشرفت سخت افزارها جلو رفته و در کامپیپترهای کوانتومی هم قابل اجراست و هیچ نیازی هم به #Q نیست

پاسخ به یکی از دوستان در پیام خصوصی
    سلام ، سوالی داشتم برای یادگیری Python بنظرتون برم سراغ منابع خارجی یا اینکه به صورت فارسی جایی تدریس شده به صورت کامل یا خیر ؟ ممنون از شما.
    سلام
    قبل از این مورد باید تحقیق کنید ببینید پایتون 2 به کارتون میاد یا 3 ، پایتون 2 الان بازار کار داره پایتون 3 آینده داره البته این دوتا چندان فرقی با هم ندارن 2 رو که یاد بگیرید میتونید خود به خود 3 رو هم یاد بگیرید این مورد اول

مورد دوم اینکه بهتره پایتون رو تو لینوکس یاد بگیرید و اینکه اگر انگلیسی بلدید به منابع اصلی سایت خود پایتون یا داکیومنت خود پایتون مراجعه کنید ، حتما میدونید که برنامه نویس کار اصلیش نوشتن توابع بهینه هست اما تو پایتون ما به همه چیز میگیم شی و به دانلود ماژولها میپردازیم و فقط کافیه که این ماژولهارو دانلودش کنیم ضمن اینکه اگر پایتون بلد باشید میتونید برنامه های پایتون رو تبدیل به زبان های دیگه کنید ، منظورم اینه که اگر پایتون رو بلد باشید انگار تمام زبانهای برنامه نویسی رو بلدید ، اصلا شعار پایتون اینه که نیازی نیست کار خاصی انجام بدید فقط پایتون رو درک کنید و بصورت آماده از اون استفاده کنید

مورد آخر و مهم ، اگر دنبال منابع فارسی میگردید حتما به این کانال برید مطمئن باشید ضرر نمیکنید https://t.me/ProgrammersFun لینکهای دانلود لیست مطالب http://www.aparat.com/kasaie داخل کانال سرچ کنید list# لینک دانلود رو براتون میاره ، یادتون باشه که حتما از پایتون 2 استفاده کنید ، البته پایتون توسط اشخاص دیگه ای هم بصورت کامل تحت وب تدریس شده که مربوط به سایت پارس کلیک هست اما روی مکینتاش درس داده که میتونید بجاش ار لینوکس استفاده کنید ، کامل ترین مرجع فارسی هست و البته حرفه ای ترین اما پایتون 3 درس داده ، شما بعد از خوندن پایتون 2 برید به سمت پایتون 3 که اینطوری وقتی با لینوکس آشنا میشید میتونید آموزش پارس کلیک رو مشاهده کنید و کار کنید ، مراجع دیگه هم هست البته این دوتا از نظر من بهترین هستن ، اگر دنبال آموزشهای غیر رایگان هم هستید و از این آموزشها خوشتون نیومد در تماس باشید

موفق باشید
    ویرایش توسط live : January 29th, 2018 در ساعت 14:27

تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    190
    تشکر شده در
    126 پست

سلام
    وقت بخیر
    کسی زبانی را زیر سوال نمی برد.
    بله اگر قراره شما هم برای ربات برنامه بنویسید قطعا php مناسب نیست.
    باید هدف مشخص باشد.
    مثلا الان nodejs را اصلا نمیشه نادیده گرفت چون یک زبان یاد میگیرید کلی کار میشه باهاش کرد اما بازم برای ربات ناسا نمیشه برنامه نوشت.
    https://medium.com/swlh/best-10-prog...8-2d6cbc5ffc2a

این را بخونید
    گروه نرم افزار شیراز
    www.ShirazSoft.com
    0917886099

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

سلام
    وقت بخیر
    کسی زبانی را زیر سوال نمی برد.
    بله اگر قراره شما هم برای ربات برنامه بنویسید قطعا php مناسب نیست.
    باید هدف مشخص باشد.
    مثلا الان nodejs را اصلا نمیشه نادیده گرفت چون یک زبان یاد میگیرید کلی کار میشه باهاش کرد اما بازم برای ربات ناسا نمیشه برنامه نوشت.
    https://medium.com/swlh/best-10-prog...8-2d6cbc5ffc2a

این را بخونید
    سلام
    دوست عزیز شما فرمودید که آینده از آن pwa هست ، من هیچ شناختی از این زبان ندارم اما سرچ کردم و متوجه شدم که فقط تحت وب هست پس محدوده ، از این نظر بود که من گفتم پایتون محدود به وب نیست و به نظرم یک چنین زبانی بهتر java و سایر زبانهاست ، البته با زبان پایتون هم میشه java نوشت طوری که شما از یک طرف python مینویسی و از طرف دیگه java تحویل میده

مگه نه اینکه میشه از پایتون در هوش مصنوعی استفاده کرد ، واقعا چه زبانی بهتر از پایتون که 99 درصد مشکلات بشر رو رفع کرده و در مدارس آمریکا تدریس میشه

تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    190
    تشکر شده در
    126 پست

سلام
    وقت بخیر
    PWA زبان نیست عزیزم یک استاندارد هست که گوگل ایجاد کرده و اپل نیز داره به سمتش می رود (به شیوه نصب شدن SNAPP در iOS توجه می شوید PWA چی هست).

اول باید هدفتون را مشخص کنید کار تجاری هست یا تحقیقاتی یا یک کار خاص ( مثل ناسا)، مثلا یکی که می خواهد شرکت هاستینگ هاست بفروشه هیچ وقت نمیاد بره python یاد بگیره چون یه چیزی به نام WHMCS وجود داره که php است و اگر قرار برنامه نویسی یاد بگیره php ارجعیت دارد یا کسی که می خواهد وبلاگ بزنه Wordpress استفاده می کنه php هست و..... پس دنیای تجاری وب دست php هست و شما نمی توانید این موضوع را انکار کنید و بگید python می تونه وب را بگیره چون حریف خیلی قوی داره و اسمش php هست.
    ولی وقتی می خواهی ربات بسیازید مثل ناسا python بهتره پس اول هدف را مشخص کنیم که قرار چیکار کنیم.

آره اگر کارتون هوش مصنوعی پیاده سازی الگوریتم های پیچیده و... هست پایتون و Java توصیه می شود اما یادتون باشه که معمولا در کارهای تجاری از ساده ترین کار استفاده می شود و کارهای خاص و پیچیده را به صورت دسته ای و آفلاین انجام می دهند. هوش مصنوعی کار وقت گیری هست و به صورت معمول تبدیل به یک الگو می شوند و بعد الگو در نرم افزار پیاده می شود که در آن زمان زبان برنامه نویسی خیلی مهم نیست. الان php-ml یکی از کتابخانه های بسیار عالی برای یادگیری ماشین php هست که خیلی هم از آن استقبال شده است.

باز هم می گم باید هدف مشخص باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط live نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز شما فرمودید که آینده از آن pwa هست ، من هیچ شناختی از این زبان ندارم اما سرچ کردم و متوجه شدم که فقط تحت وب هست پس محدوده ، از این نظر بود که من گفتم پایتون محدود به وب نیست و به نظرم یک چنین زبانی بهتر java و سایر زبانهاست ، البته با زبان پایتون هم میشه java نوشت طوری که شما از یک طرف python مینویسی و از طرف دیگه java تحویل میده

مگه نه اینکه میشه از پایتون در هوش مصنوعی استفاده کرد ، واقعا چه زبانی بهتر از پایتون که 99 درصد مشکلات بشر رو رفع کرده و در مدارس آمریکا تدریس میشه
    گروه نرم افزار شیراز
    www.ShirazSoft.com
    0917886099

10. تعداد تشکر ها از ShirazSoft.com به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

سلام
    وقت بخیر
    PWA زبان نیست عزیزم یک استاندارد هست که گوگل ایجاد کرده و اپل نیز داره به سمتش می رود (به شیوه نصب شدن SNAPP در iOS توجه می شوید PWA چی هست).

اول باید هدفتون را مشخص کنید کار تجاری هست یا تحقیقاتی یا یک کار خاص ( مثل ناسا)، مثلا یکی که می خواهد شرکت هاستینگ هاست بفروشه هیچ وقت نمیاد بره python یاد بگیره چون یه چیزی به نام WHMCS وجود داره که php است و اگر قرار برنامه نویسی یاد بگیره php ارجعیت دارد یا کسی که می خواهد وبلاگ بزنه Wordpress استفاده می کنه php هست و..... پس دنیای تجاری وب دست php هست و شما نمی توانید این موضوع را انکار کنید و بگید python می تونه وب را بگیره چون حریف خیلی قوی داره و اسمش php هست.
    ولی وقتی می خواهی ربات بسیازید مثل ناسا python بهتره پس اول هدف را مشخص کنیم که قرار چیکار کنیم.

آره اگر کارتون هوش مصنوعی پیاده سازی الگوریتم های پیچیده و... هست پایتون و Java توصیه می شود اما یادتون باشه که معمولا در کارهای تجاری از ساده ترین کار استفاده می شود و کارهای خاص و پیچیده را به صورت دسته ای و آفلاین انجام می دهند. هوش مصنوعی کار وقت گیری هست و به صورت معمول تبدیل به یک الگو می شوند و بعد الگو در نرم افزار پیاده می شود که در آن زمان زبان برنامه نویسی خیلی مهم نیست. الان php-ml یکی از کتابخانه های بسیار عالی برای یادگیری ماشین php هست که خیلی هم از آن استقبال شده است.

باز هم می گم باید هدف مشخص باشد.
    سلام
    بسیار عالی ، کاملا مشخصه که بروز هستید ، من فکر میکنم کمتر کسی تو این انجمن میدونه pwa چی هست ، پس فقط مختص به وب نیست اما معلومه که کلا سمت وب کار میکنید و متاسفانه تعصب خاصی به php دارید و باگهایی که دائما توسط برنامه نویسان php معرفی میشه و به کلاینت اطلاع میدن تا رفع باگ کنن هیچ اشاره ای نکردید ، شما بفرمایید چرا خود وردپرس به تنهایی و بدون هیچ افزونه ای درش باگ ایجاد میشه و آپدیت میشه تا رفع باگ بشه ؟ چطور میتونیدشرکتهای معتبر ایرانی رو که رو به پایتون تحت وب آوردن توجیه کنید ؟ چرا از php asp aspx و سایر موارد استفاده نمیکنن ؟

شما از whmcs نام بردید اما از whm چیزی نگفتید ، اگر منظور شما از مواردی که توضیح دادید استفاده از ابزار پابلیک هست این رو هم در نظر بگیرد که ابزار پابلیک زیر نظر برنامه نویسان عزیز کشف باگ میشه و کلاینت بیشتر مورد هجوم هستن تا ابزارهای غیر پابلیک که این جواب سوال من از شما در دو خط قبل بود

البته خیلی خوب شد که شما از pwa نام بردید که از این بابت از شما تشکر میکنم
    موفق باشید.

تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    190
    تشکر شده در
    126 پست

سلام
    من هیچ تعصبی روی php ندارم و چون تحت وب کار می کنم به شما می گم php در دنیای وب حرف اول را می زنه و بعد از آن NodeJS، نکته مهم دیگر php دارای سورس باز هست و زبانی زنده هست چون هر روز داره بروز میشه و الان نسخه 7.2 آمده است و قطعا نسخه های بعدی حرف های زیادی می زنند.

اینکه شرکت ها حالا چه معتبر چه غیر معتبر از چه زبانی استفاده می کنند سیاست داخلی خودشون هست و البته مهم تر از آن اینکه ممکنه اون ها محصول های دارند مثل ربات ناسا لذا بهتره کل سیستمشون python باشه.
    چون ورد پرس open source هست باگ داخلش پیدا میشه و رفع میشه هیچ چیزی 100 درصد نیست.

یک چیز جالبی که در سایت هایی مثل qoura دائما سوال میشه اینکه آیا امسال دیگه php ازبین می رود و جالبه جواب همه اینکه php هیچ وقت از بین نمی رود.

اول باید هدف را مشخص کرد بعد تعیین می شود که چه زبانی باید یاد گرفت.

مثلا اگر قرار کارمند یکی از اون شرکت های معتبر بشید باید همان زبان را یاد بگیرید هدف مهمه.

سلام
    بسیار عالی ، کاملا مشخصه که بروز هستید ، من فکر میکنم کمتر کسی تو این انجمن میدونه pwa چی هست ، پس فقط مختص به وب نیست اما معلومه که کلا سمت وب کار میکنید و متاسفانه تعصب خاصی به php دارید و باگهایی که دائما توسط برنامه نویسان php معرفی میشه و به کلاینت اطلاع میدن تا رفع باگ کنن هیچ اشاره ای نکردید ، شما بفرمایید چرا خود وردپرس به تنهایی و بدون هیچ افزونه ای درش باگ ایجاد میشه و آپدیت میشه تا رفع باگ بشه ؟ چطور میتونیدشرکتهای معتبر ایرانی رو که رو به پایتون تحت وب آوردن توجیه کنید ؟ چرا از php asp aspx و سایر موارد استفاده نمیکنن ؟

شما از whmcs نام بردید اما از whm چیزی نگفتید ، اگر منظور شما از مواردی که توضیح دادید استفاده از ابزار پابلیک هست این رو هم در نظر بگیرد که ابزار پابلیک زیر نظر برنامه نویسان عزیز کشف باگ میشه و کلاینت بیشتر مورد هجوم هستن تا ابزارهای غیر پابلیک که این جواب سوال من از شما در دو خط قبل بود

البته خیلی خوب شد که شما از pwa نام بردید که از این بابت از شما تشکر میکنم
    موفق باشید.
    ویرایش توسط ShirazSoft.com : January 30th, 2018 در ساعت 07:21
    گروه نرم افزار شیراز
    www.ShirazSoft.com
    0917886099

عضو انجمن starting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    612
    تشکر تشکر شده 
    371
    تشکر شده در
    245 پست

سلام توصیه میکنم قبل از اینکه پیشنهادی مطرح کنید درباره توانایی های این زبانها کمی تفکر کنید و از خودتون سوال کنید که آیا پایتون که هم سمت سرور ( زبان سیستمی ) و هم سمت web هست ، در رباتیک ازش استفاده میشه ناسا و گوگل ازش استفاده میکنن کمتر از جاوا یا سی پلاس پلاس هست ؟ یا بهتره بگیم هیچ زبانی آینده پایتون 3 و آپدیتهای نامحدودش رو نخواهد داشت فقط کافیه زبان انگلیسی بلد باشید و یکهفته مطالعه کنید ، در اینصورت چه نیازی به امثال java php c++ q# pwa
    سلام
    دوست عزیز من فقط در جواب php این مطلب رو نوشتم و جایی از متن من گفته نشده پایتون خوب نیست
    -----

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)