نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: کمک برای راه اندازی سایت دانلود... و کمک برای تعبیه فایل دانلود در سرور بدون استفاده از فضا و پهنای باند

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض کمک برای راه اندازی سایت دانلود... و کمک برای تعبیه فایل دانلود در سرور بدون استفاده از فضا و پهنای باند

سایتهای دانلود چطور هارد خودشون رو تامین میکنند سقف حافظه سرور چقدر است بعنوان نمونه میهن دانلود حجم بالای اطلاعاتش رو چطور روی سرور نگهداری میکند چند سرور برای این سایت مورد نیاز است؟
    اگر کسی بخواهد لینک دانلود مستقیم از سرور رپیدشر در صفحه سایتش بگذارد طوری که کاربر متوجه نشود از ان سایت دانلود کرده و با این ادرس روبرو شود dl.mysite.com امکان پذیر است این روش رو چطور در سایتم پیاده کنم بدون استفاده از پهنای باند سرورم

ارزان ترین راه سایت دانلود رو هم در انتها معرفی کنید یعنی با حداقل استفاده از منابع و حد اکثر راندمان وسرعت

2. تعداد تشکر ها از Protalk به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن peyman0742 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    385
    تشکر شده در
    309 پست

پیش فرض پاسخ : کمک برای راه اندازی سایت دانلود... و کمک برای تعبیه فایل دانلود در سرور بدون استفاده از فضا و پهنای باند

سایت های بزرگ دانلود سرور اختصاصی میخرند به صورت لینوکس
    یک وب سرور براش کانفیگ میکنند هم به عنوان هاست میزبانیشون ازش استفاده می کنند هم به عنوان میزبانی سرور دانلودشون

آپاچی یا Nginix هم می تونید نصب کنید

یک وی پی اس خریداری می کنید Filezilla نصب می کنید روی لینوکستون هم همینطور فایل هایی که دانلود می کنید رو از طریق Filezilla به لینوکس منتقل کنید

موفق باشید

5. تعداد تشکر ها از peyman0742 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض پاسخ : کمک برای راه اندازی سایت دانلود... و کمک برای تعبیه فایل دانلود در سرور بدون استفاده از فضا و پهنای باند

• CPU: Intel Core i7 - 4 cores
    • RAM: 16 GB
    • Storage: 2 x 2 TB hard drives
    • Bandwidth: 20 TB per month
    • مثلا سرویسی با این مشخصات حدود 300 دلار ماهانه قیمت دارد که 1 دهم هارد سایتهای بزرگ هم نیست این مخارج رو چطور تامین میکنند بجزاگهی
    • اما اصل سوالم این هست من امروز منابع سخت افزاری سرورم رو خریداری خواهم کرد حجمی حدود 250 گیگ فضا رو شامل میشود اما این حجم بطور تصاعدی بالا خواهد رفت طوری که تا ماه ژانویه بالای 100 ترابایت و یا بیشتر خواهد شد که اصلا بصرفه نخواهد بود برای من من قصدم از ایجاد این تاپیک این بود چه راه های جایگزینی برای من وجود دارد که از منابع دیگران با سرعت دانلود بالا در سایتم استفاده کنم بطوری که کاربر هنگام دانلود ادرس سایت من رو مشاهده کند dl.mysite.com مثل اسکریپتهایی نظیر رپیدلیچ یا اسکریتهایی که من از طرز کارشان اطلاعی ندارم و کار مشابه خواست من رو انجام میدهند لطفا کمکم کنید تا از هزینه های اضافی در ماه های اینده در امان بمانم

7. تعداد تشکر ها از Protalk به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

........................up to up
    ویرایش توسط Protalk : July 20th, 2013 در ساعت 11:06

9. تعداد تشکر ها از Protalk به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)