صفحه 3 از 13 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 125

موضوع: فروش سرور مجازی از انگلیس/آمریکا/آلمان/فرانسه/هلند > برتریت کیفیت بر روی کمیت/رم512>11000 تومان(آگونیس)

عضو انجمن آگونیس آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    2,136
    تشکر شده در
    853 پست

پیش فرض فروش سرور مجازی از انگلیس/آمریکا/آلمان/فرانسه/هلند > برتریت کیفیت بر روی کمیت/رم512>11000 تومان(آگونیس)

آفر منقضی شد لطفا از این آفر خرید نمایید
    http://www.webhostingtalk.ir/f15/51455

/

با سلام خدمت کاربران و همکاران محترم در وب هاستینگ تاک
    خدمات هاستینگ آگونیس وابسته به شرکت ایمن داده پرداز با شماره ثبت 387235 اقدام به ارائه ی آفر جدید با مشخصات زیر کرده است

France Location with netherland ip I7/Port 100 Mb full I7/Port 1Gb X3460/Port 1Gb Dual X3470/Port 1Gb
    no ip for test now ping fr.agonis.ir ping de.agonis.ir ping: us.agonis.ir Ping uk.agonis.ir
    all Os all Os all Os all Os Just Mikrotik
    OVH DC OVH DC Hetzner DC Avesta Network DC RedStation DC

قیمت ها به صورت معقولانه قرار داده شده و کاربران گرانقدری که کیفیت پسند هستند نه کمیت پسند در خدمتشون هستیم
    قیمت های سرور های مجازی با توجه به کیفیت و سرعت سرور و عملکرد تیم فنی و فروش آگونیس فوق العاده مناسب می باشد

تیم فنی و فروش خدمات هاستینگ آگونیس آماده ی سرویس دهی و مشاوره ی شما کاربران عزیز می باشد

تحویل سرویس ها معمولا زیر 30 دقیقه انجام می گیره جز در زمانی که دسترسی پشتیبانی به اینترنت قطع باشه
    بنابراین سرویس ها بین 5 دقیقه تا 12 ساعت تحویل داده خواهند شد

برای ارتباط با پشتیبانی می تونید از طریق زیر با ما در تماس باشید
    ارسال تیکت در بخش پرتال کاربران خدمات هاستینگ آگونیس
    ارتباط با ما در یاهو: پشتیبان 1: XHMM پشتیبان 2: l_mha_l
    در جی تاک: پشتیبان 1: agonis.co@G و hsseini@G
    شماره تماس : پشتیبان 1: 09333930399 و پشتیبان 2: 09366037438
    شماره تماس شرکت: 02188844050

آدرس: تهران- خیابان مفتح جنوبی -کوچه ثاقب - پلاک 35 - همکف شرقی

آفرها به شرح زیر می باشد

آفرهای 15% از لوکشن های آمریکا ، آلمان ، هلند ، فرانسه
    256 مگابایت رم/12 گیگ هارد/پهنای باند نامحدود>با تخفیف 15%= 10200 تومان در ماه / لینک خرید
    512 مگابایت رم/16 گیگ هارد/پهنای باند نامحدود
    >با تخفیف 15%= 14450 تومان در ماه / لینک خرید
    1 گیگابایت رم/35 گیگ هارد/پهنای باند نامحدود>با تخفیف 15% = 22950 تومان در ماه / لینک خرید
    برای خرید از این لینک اقدام کنید _ دقت داشته باشید در هنگام خرید از کوپن تخفیف : lowoffer استفاده کنید

آفرهای ویژه از لوکشن انگلیس و سیستم عامل میکروتیک
    512 مگابایت رم/1 گیگ هارد/پهنای باند نامحدود>با تخفیف ویژه= 10500 تومان در ماه / لینک خرید
    1024 مگابایت رم/16 گیگ هارد/پهنای باند نامحدودا تخفیف ویژه = 17500 تومان در ماه / لینک خرید
    برای خرید از این لینک اقدام کنید _ دقت داشته باشید در هنگام خرید از کوپن تخفیف : hotoffer استفاده کنید

تخفیف به صورت دوره ای و دائمی می باشد
    در هر سرور تعداد محدودی از اینگونه سرویس ها ارائه می شود

در هنگام ثبت سفارش بسته های راه اندازی را انتخاب کنید
    پس از ثبت سفارش تمامی بسته های رایگان از حالت رایگان خارج خواهند شد
    سرویس ها به صورت مدیریت نشده و تحویل داده می شوند
    بسته ی پشتیبانی به صورت 15 روزه در هر زمان قابل خرید خواهد بود

آفرها به تعداد محدود بوده و بعد از اتمام هر پلن امکان تمدید آن تا ارائه ی سرور جدید نمی باشد
    پنل ریبوت در قسمت اکانت کاربران برای هر سرویس موجود می باشد
    پلن های زیر برای افرادی که به کیفیت بیشتر از کمیت ارزش قائل هستند مناسب می باشد
    در این آفر سعی شده حداقل هزینه برای راه اندازی سرویس در نظر گرفته باشد
    به دوستی که به صورت نمایندگی از 3 سرویس به بالا خرید داشته باشند تخفیف در نظر گرفته خواهد شد
    سرویس ها به صورت 24 ساعته دارای پشتیبانی می باشند
    در صورتی که نیاز به کانفیگ خاصی برای سرویس خود دارید قبل از سفارش از چگونگی انجام آن توسط ما مطلع شوید
    سرویس ها به صورت مدیریت نشده(نرم افزاری) تحویل داده خواهد شد اما حدالمقدور مشکل تمام کاربران رفع خواهد شد
    سرویس های تحویل داده شده تا زمانی که قیمت دلار از روال عادی خارج نشود به همین قیمت خواهد بود
    امکان بازگشت وجه تا 12 ساعت با ذکر دلیل موجه و کسر راه اندازی سرویس(3000 هزار تومان) می باشد

با اسپم و دی داس شدیدا برخورد و سرویس کاربر خاطی بدون هیچ گونه اخطاری بسته و پس از دریافت هزینه باز خواهد شد

نمونه ای از نطرات کاربران در آفرهای پیشین
    نقل قول نوشته اصلی توسط bghnt نمایش پست ها
    من که یه 6 ماهه گرفتم سرعتش خوبه ایشالا که همین جور میمونه.
    دمتون گرم امید وارم تا 6 ماهه آینده پشتیبانیتونم به همین خوبی بمونه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط nimajs نمایش پست ها
    با سلام .
    من یک vps از اگونیس گرفتم . واقعا سرعت اماده کردن سرور و پشتیبانیشون عالی بود تا الان هم که سرعت سرور فوق العاده بوده .
    من که راضی هستم . ممنون .
    نقل قول نوشته اصلی توسط rayanp نمایش پست ها
    قیمت = مناسب
    پشتیبانی = عالی
    سرعت تحویل = شگفت انگیز! (کمتر از 10 دقیقه مشخصات سرور ارسال شد)
    کیفیت سرور هم تا این لحظه عالیه
    در کل راضیـــــــــــــــم
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza115 نمایش پست ها
    سرویس خوب و با کیفیتی دارند

البته قبلا از این دیتاسنتر هم چندین سرویس از چند سرویس دهنده مختلف داشتم - کیفیت خوب هست

از نظر پشتیبانی هم با تجربه هستند و خیلی حرفه ای مشکلات رو حل می کنند
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_iran نمایش پست ها
    2 روز پیش یه وی پی اس آلمان رم 1 گیگ ازشون گرفتم کیفیت خیلی خوبه داره
    10 دقیقه هم نشد بعد از پرداخت سرور رو تحویل دادن
    هزینه هم که قیمت خیلی خوبیه
    پشتیبانی خوبی هم دارن فعال و پیگیر و خوش برخورد
    از نکات دیگه هم کارت صدا بود که رو سرور داره
    سرعت دانلود روی سرور هم سرعت بسیار بالایی داره البته بسته به سرور سایتی که داره ازش دانلود می کنه هم داره اما روی سرور آلمان ایشون نصبت به سرور های دیگه ای که دارم سرعت بالاتری گرفتم
    نقل قول نوشته اصلی توسط eh334n نمایش پست ها
    سلام از سرویس دهی تون خیلی راضی هستم سریع انجام دادین ممنون از شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط atmahasan نمایش پست ها
    تایید میشن مخصوصا به خاطر پشتیبانی سریع و خوب
    نقل قول نوشته اصلی توسط sshvps نمایش پست ها
    سلام پشتیبانی 20 سرور 20 خودشون 20 رفتار 20 دیگه چی میخواین بابا برین حاشو ببرین من که حال کردم با پشتیبانی قول

توی 5 دقیقه سرور را تحویل دادن من که این همه سرور گرفتم توی این تاپیکها چنین چیزی ندیدم دستت درست آگونیس ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط logofun نمایش پست ها
    یک سرور تهیه شد - ار کیفیت خوبی برخوردار است
    سرعت تحویل دادن سرور فوق العاده

اخلاق و پشتیبانی در حد خوب
    نقل قول نوشته اصلی توسط 98patogh نمایش پست ها
    دوستان با تشکر از نظرات همگی من هم طبق گفته های شما به سمت ایشون رفتم و خرید کردم

برخوردشون تا حالا عالی بوده سرور رو در کمتر از 10 دقیقه آماده کردن سرعت سرویس ها خوبه همه چیز فعلا عالیه تا جایی که جا داره همراهم هستن و همه چیز رو با حوصله بهم توضیح دارن میدن

امیدوارم همیشه همینطور باشند البته رضایت بقیه مشتری نشون میداد همیشه اینطور باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza115 نمایش پست ها
    با سلام

سرورهای با کیفیت و آپ تایم عالی دارند !

حدود 1 ماه و نیم مشتری این شرکت هستم و از کیفیت راضی هستم

تحویل سرویس جدید هم که طبق معمول به 20 دقیقه نکشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط badkonaki نمایش پست ها
    خرید انجام شد
    تا اینجا همه چیز خوب بوده
    مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط spooky021 نمایش پست ها
    من ازشون وی پی اس گرفتم همچیشون 20
    از سرعت در تحویل و سرعت وی پی اس تا ...
    امیدوارم همینجوری ادامه داشته باشه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Abo نمایش پست ها
    یک vps یک گیگ رم خریداری شد
    سرعت در تحویل 20
    کیفیت 20
    پشتیبانی 21
    امیدوارم همیشه هیمنطور باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط KING-NIMA نمایش پست ها
    با سلام

منم از عزیزان سرویس گرفتم
    پشتیبانی و جوابگو بودنشون واقعا در سطع عالی بود امیدوارم این روند ادامه داشته باشه که مطوئن هستم همینطور هم هست
    مهمترین مشخصه ای که بنده دیدم خوش رویی و سرعت عملشون بود که واقعا خوشحال شدم که به این گشاده رویی جواب مشتری هاشونو میدن حتی منی که ساعت 10 یا 11 شب بود با جناب حسینی عزیز تماس گرفتم با سعه صدر به حرفام گوش دادن و راهنماییم کردن

به امید موفقیت و بهروزی تیم آگونیس
    نقل قول نوشته اصلی توسط sshvps نمایش پست ها
    ممنونم دادش عالی بود
    ویرایش توسط آگونیس : June 20th, 2012 در ساعت 13:07
    OldProfile

2. تعداد تشکر ها ازآگونیس به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    311
    تشکر شده در
    240 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور مجازی از انگلیس/آمریکا/آلمان/فرانسه/هلند > برتریت کیفیت بر روی کمیت/رم512>11000 تومان(آگونیس)

ممنون از پاسختون

سرویس ها به صورت مدیریت نشده(نرم افزاری) تحویل داده خواهد شد اما حدالمقدور مشکل تمام کاربران رفع خواهد شد
    این مورد خیلی خوبه اما تضمینی داده نشده و ممکنه مشتری مجبور به پرداخت هزینه اضافی و خرید بسته پشتیبانی بشه
    بنده کانفیگ خاصی نیاز دارم.چند خط دستور برای نصب یک اسکریپت که اگر به هر دلیلی نصب نشد تقاضای برگشت وجه دارم.
    در مورد نصب ubunto و ریست پسورد و نصب مجدد سیستم عامل هم چیزی ندیدم.ممنون میشم همینجا پاسخ بدید و به پست اول ارجاع ندید
    ویرایش توسط parsa7 : May 15th, 2012 در ساعت 23:07

تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    2,136
    تشکر شده در
    853 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور مجازی از انگلیس/آمریکا/آلمان/فرانسه/هلند > برتریت کیفیت بر روی کمیت/رم512>11000 تومان(آگونیس)

قوانین بازگشت وجه که ذکر شده

اینم قوانین کلی سایت
    با سلام خدمت کاربران گرامی آگونیس،در زیر مواردی طبق قوانین و رفع مسئولیت تنظیم شده که کاربر در هنگام خرید این قوانین را پذیرفته و هیچ گونه مسئولیتی توسط آگونیس در جهت مسائلی که در این بخش ذکر شده پذیرفته نمی شود

1. کاربر موظف به رعایت قوانین کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران می باشد
    2. کاربر موظف به رعایت قوانین دیتاسنتر سرویس دهنده می باشد
    3. اسپم،هک،تورنت و وارز در صورت گزارش شدن از سمت دیتاسنتر منجر به بسته شدن ای پی و سرویس کاربر و کاربر خاطی جهت باز شدن سرویس موظف به پرداخت جریمه ای برابر با دریافت ای پی جدید + 4 دلار می باشد
    4. تمامی کاربران سرور های مجازی موظف به دریافت بک آپ از سرویس های خود می باشند و در صورت از دست رفتن اطلاعات در صورت مشکلات سخت افزاری و سیستم عاملی تیم آگونیس هیچ گونه مسئولیتی در قبال این سرویس ها ندارد و فقط موظف به در اختیار گذاشتن سرویسی جدید به کاربر جهت بازگردان اطلاعات بک آپ شده می باشد
    5. کاربرانی که از سرویس های خود برای شبکه های مجازی خصوصی استفاده می کنند تیم آگونیس در قبال سرویس این گونه کاربران هیچ مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت و در صورت از بین رفتن سرویس این کاربر فقط و فقط کاربر موظف می باشد،هرگونه عواقب امتناع از این هشدار به عهده کاربر خاطی خواهد بود .
    6. کاربر متقاضی همچنین متعهد می گردد كه كلیه قوانین حقوق تالیف بین المللی و داخلی را در سایت خود رعایت نموده و از ایجاد مزاحمت برای سایر كاربران اینترنت، اقدام به دستكاری و نفوذ به سایت های دیگران، هرگونه استفاده غیر قانونی از ایمیل خود و سایر موارد مشابه پرهیز نماید.
    7. کاربر می پذیرد كه مسئولیت كامل هرگونه اطلاعات، فایل، تصویر و نیز سایر مواردی كه درون سرویس های خود قرار می دهد، با خود او می باشد و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه تیم آگونیس نمی باشد.
    8. آگونیس حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می‌دهد آگونیس موظف به ازای پرداخت جریمه بابت قطعی به ازای هر روز یک روز می باشد
    9. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت و پرتال آگونیس خریدار قوانین آگونیس را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
    10. مسئولیت نگهداری از اطلاعات اختصاص داده شده به کاربر برای سفارش مورد نظر به عهده کاربر میباشد و در صورت پخش اطلاعات مورد نظر توسط کاربر به دیگر اشخاص، شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات حاکی از آن ندارد.
    11. در صورتیکه مشتری اقدام به فحاشی و ناسزا به هر شکل و هر نحو بنماید قرارداد او به طور یک طرفه فسخ و مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد .
    12. شرکت نماینده دیتا سنتر می‌باشد و مشتری با علم بر اینکه دیتا سنتر ممکن است به هر شکل از ارائه خدمات خودداری کند سرویس را خریداری مینماید و شرکت در قبال هزینه پرداخت شده مشتری تعهدی را بر عهده نمی‌گیرد ولی می‌بایست تلاش خود را مبنی بر بازگرداندن حقوق تضییع شده مشتری بنماید.
    13. شرکت می تواند هر زمان قیمت سرویس های خود را افزایش و یا کاهش داده و از دوره بعد برای کاربر همان میزان فاکتور خواهد شد.
    14. شایان ذکر است اطلاعات کاربر کاملا محفوظ بوده و هیچگاه افشا نخواهد شد.
    15. مسئولیت حفاظت از فایلها، مطالب موجود در سایت، نام کاربری و کلمه عبور و بکاپ گیری روزانه از اطلاعات بر عهده کاربر میباشد و در صورتی که مشکلاتی از سوی این موارد پیش آید، هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت آگونیس نمی باشد .
    16. اسناد، دفاتر، گزارشات و همچنین عملیات الكترونیکی ضبط شده در سیستم های كامپیوتری شرکت آگونیس در مقابل ادعای کاربران، سند و دلیل معتبری میباشد .
    17. تیم آگونیس مجاز به حذف فایلهای ویروسی کاربران می باشد. بدیهی است پس از حذف فایل آلوده هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود
    18. کاربر متعهد میشود تا از ارسال تیکتهای مکرر و در یک موضوع جدا خودداری کند.
    19. کاربر موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال تیکت پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید.
    20. کاربر موظف است هنگام ارسال تیکت، سرویس مربوطه، عنوان تیکت، و متن تیکت را به درستی و با توضیحات کامل وارد نماید تا در پاسخگویی اپراتورهای شرکت وقفه ایجاد نشود و در نهایت در حل مشکل کاربر تسریع گردد.
    21. اپراتور موظف است تا در نهایت ادب و احترام به پاسخگویی کاربر بپردازد تا مشکل کاربر مرتفع گردد.
    22. اپراتور متعهد میشود تا تیکت کاربر را در اسرع وقت پاسخ دهد. شایان ذکر است زمان پاسخگویی به تیکتها در زمان بحران و مشکلات اساسی سرور 48 تا 72 ساعت میباشد و در مواقع عادی 1 دقیقه الی 8تا12 ساعت می باشد
    23. در زمان سررسید سرویس های از3 روز قبل برای کاربران هر روز ایمیل ارسال می شود و کاربرانی که تمایل به تمدید سرویس خود را دارند باید 1 ساعت قبل از زمان سررسید فاکتور ماه آینده هزینه را به حسابهای ما واریز نمایند سرویس هایی که در زمان اعلام شده پرداخت نشود در زمان سررسید فاکتور غیرفعال شده و 24 ساعت بعد در صورت عدم تمدید به صورت کامل از روی سرور اصلی حذف خواهند شد .
    24. سرورهای مجازی ارائه شده مدیریت نشده و خام است،در صورت نیاز کاربر به پشتیبانی حرفه ای و نصب کنترل پنل،کانفیگ و...هزینه آن جدا از سرویس اصلی در یافت خواهد شد .
    25. زمان تحویل سرویس ها از 1 دقیقه تا 12 ساعت در ایام اداری می باشد
    26. نصب سیستم عامل بر روی هر سرورمجازی ماهیانه 2 بار رایگان می باشد و در صورتی که کاربر نیاز بیشتری داشته باشید برای هر بار نصب مجدد سیستم عامل مبلغ 5000 هزار تومان دریافت خواهد شد که این نصب مجدد شامل کانفیگ های نرم افزاری نمی باشد
    27. هزینه بازیابی پسورد لینوکس و ویندوز برای هر بار معادل 4000 هزار تومان است و پسورد میکروتیک قابل بازیابی نیست
    28. مشکلات نرم افزاری کاربران به هیچ عنوان شامل پشتیبانی رایگان نمی شود و تنها کاربرانی که هزینه پشتیبانی نرم افزاری را پرداخت نموده اند به مشکلات نرم افزاری آنها رسیدگی خواهد شد آگونیس در رابطه با سوالات کاربرانی که هزینه پشتیبانی نرم افزاری تهیه ننموده اند مختار به پاسخ یا بستن تیکت یا حذف آن است،تا حدالامکان و در صورت توان به سوالات شما پاسخ داده خواهد شد
    29. قرار دان هر گونه اطلاعات بدون مجوز از فایل های که زیر پوشش قانون کپی رایت است،سایت های مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران،سایت های مخالف با قوانین محل قرار گیری سرورها ،استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران،استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران،کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود (Phishing - Wikipedia, the free encyclopedia )،سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی،اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور،انتشار اکاذیب علیه دیگران به هر نحو خلاف قوانین و در سرویس کاربر خاطی متوقف و هیچ گونه بازگشت وجه و اطلاعاتی توسط آگونیس انجام نمی شود
    30. مالکیت قانونی سرویس ، شخص حقیقی و حقوقی است که در قسمت کاربران سایت شرکت سرویس ها تحت حساب کاربری آن شخص قرار دارد.
    31. هر گونه توهین به سرویس ها،خدمات،مسئولین و کارمندان از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی شرکت با کاربران اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، گفتگوی زنده و ارتباط های مخابراتی تلفن و فکس و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و شرکت امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
    32. آگونیس تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی مانند از دست رفتن اطلاعت به طور کامل نخواهد بود.
    33. شما موظف به رعايت قوانين دولت الكترونيك از قبيل قوانين امنيتي اينترنت ، قوانين امنيتي سيستم هاي اطلاعاتي كامپيوتر PRC و قوانين محرمانگي اينترنت مي باشيد
    OldProfile

6. تعداد تشکر ها از آگونیس به دلیل پست مفید

Abo

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    311
    تشکر شده در
    240 پست

1. نصب سیستم عامل بر روی هر سرورمجازی ماهیانه 2 بار رایگان می باشد و در صورتی که کاربر نیاز بیشتری داشته باشید برای هر بار نصب مجدد سیستم عامل مبلغ 5000 هزار تومان دریافت خواهد شد که این نصب مجدد شامل کانفیگ های نرم افزاری نمی باشد
    2. هزینه بازیابی پسورد لینوکس و ویندوز برای هر بار معادل 4000 هزار تومان است و پسورد میکروتیک قابل بازیابی نیست
    ممنون این موارد برای من مناسب نیست
    فروش خوبی داشته باشید

تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    2,136
    تشکر شده در
    853 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa7 نمایش پست ها
    ممنون این موارد برای من مناسب نیست
    فروش خوبی داشته باشید
    تشکر لطف دارید
    OldProfile

عضو جدید Abo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    62
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    12 پست

تعداد 7 عدد سرور مجازی تا الان از این شرکت تهیه شد .

الان زود بگیم اما تا الان از همه چیز راضی بودم .

تیم پشتیبانی رو خیلی اذیت کردیم ولی خداییش تیم به این مسئولیت پذیری ندیده بودم . اطلاعاتشون هم بسیار عالی هست .

ایشالا همینجور خوب پیش بره و خراب نشه .

تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    2,136
    تشکر شده در
    853 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Abo نمایش پست ها
    تعداد 7 عدد سرور مجازی تا الان از این شرکت تهیه شد .

الان زود بگیم اما تا الان از همه چیز راضی بودم .

تیم پشتیبانی رو خیلی اذیت کردیم ولی خداییش تیم به این مسئولیت پذیری ندیده بودم . اطلاعاتشون هم بسیار عالی هست .

ایشالا همینجور خوب پیش بره و خراب نشه .
    OldProfile

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    47
    تشکر شده در
    34 پست

ایشون تائید میشن پشتیبانی شون حرف نداره

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    43
    تشکر شده در
    39 پست

تایید میشن همه چیز بسیار علی‌..از همکاران خوش اخلاق و خوشبرخورد ما هستند.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    173
    تشکر شده در
    140 پست

سلام
    دوست عزیز مقدار سی پی یو هر سرویس رو نزدید - کنسول ارائه میشه ؟ یوزر میتونه خودش سیستم عامل رو نصب کنه ؟ پایداری سرور امریکا به چه صورت بوده؟

تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    2,136
    تشکر شده در
    853 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nanotech نمایش پست ها
    سلام
    کنسول ارائه میشه ؟ یوزر میتونه خودش سیستم عامل رو نصب کنه ؟ پایداری سرور امریکا به چه صورت بوده؟
    خیر کنسول نمی دهیم ولی ماژول تحت وب ریبوت تا چند روز دیگه مجدد راه اندازی می شود
    پایداری سرور تا به امروز 100% بوده
    سرور ها کیفیت مناسبی دارند
    سرور ها در حالت اطمینان خریداری شده
    سرور های این دیتاسنتر از کیفیت فوق العاده مناسبی برخوردارند
    OldProfile

صفحه 3 از 13 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)