نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مدیریت، محتوی یا نویسندگی منظم سایت شما با قیمت و کیفیت فوق العاده - تجربه بالا ؛ مناسب فیلم و سریال خارجی، کره ای، ایرانی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

39 مدیریت، محتوی یا نویسندگی منظم سایت شما با قیمت و کیفیت فوق العاده - تجربه بالا ؛ مناسب فیلم و سریال خارجی، کره ای، ایرانی

با سلام خدمت دوستان عزیز

با توجه به آزاد شدن وقتم تصمیم گرفتم تا مجددا به فعالیت نویسندگی در یک وب سایت بپردازم.
    شروع فعالیت من در سال 1389 در انجمن تهران فیلم (tf89.com) بوده که متاسفانه این وب سایت بسته شده و بعد از اون هم در مای کره (در حال حاظر فعال است.)، ایران سریال، 3دی_اس_لینک، سایت خودم و تعداد کثیری سایت دیگر به فعالیت مشغول بودم.
    با توجه به فعالیت بیش از دو سالم در ضمینه مدیریت سرور و هاستینگ در شرکت تهران رایانه مبین و رویال هاست به مسائل مربوط هاست و دامین (کنترل پنل های Cpanel Direct Admin) و سرور و ... آشنایی کامل دارم.
    در سایت نیز با Vbulletin، وردپرس، جوملا، ووکامرس، دروپال و ... آشنایی کامل دارم.

برای سایت های فیلم و سریال »
    - امکان اینکودینگ، دیگودینگ، ریکودینگ، واترمارک، ریسایزینگ، پکنیگ، تگینگ و ... روی فرمت های مختلف و اینکودینگ X264 و X265 و زرولیشن های 480p 720p 1080p و حتی بالاتر به صورت مستقیم از طریق سرور وجود دارد و نیازی به دانلود و آپلود از طریق اینترنت نخواهد بود.
    - مطالب سایت به صورت ترجمه اختصاصی کامل از روی دیتابیس های معتبر مانند IMDB خواهند بود (مانند سایر سایت ترجمه ماشینی یک خطی از خلاصه مطلب نخواهد بود.) و اطلاعات کاملی از هر فیلم یا سریال در دسترس قرار خواهد گرفت. (ژانر، کیفیت، زیرنویس، تعداد فصل و قسمت، امتیاز IMDB، سال انتشار، کشور، بازیگران، کارگردان و... در صورت نیاز و حجم)
    - فایل فیلم ها به صورت اختصاصی از روی بلوری ریکودینگ و ریسایز خواهند شد، (امکان استفاده از ganool نیز وجود دارد) و فایل سریال ها از منابع معتبر اصلی تهیه خواهند شد. (بدون واتر مارک دیکودر دوم و اختصاصی)
    - آپدیت سریال ها به صورت منظم هر روز تا قبل از ساعت 9:00 صبح انجام خواهد شد. این موضوع تاثیر به سزایی در جذب مخاطب خواهد داشت.
    - برای فیلم ها و سریال ها فرمت و کدینگ اختصاصی با حجم مناسب استفاده خواهد شد. (کیفیت بالا و حجم مناسب برای دانلود با سرعت های پایین تر.)
    - امکان تکمیل سازی آرشیو فیلم و سریال در کمترین زمان ممکن وجود خواهد داشت.
    - برای بهبود سئو برای فیلم و یا سریال عنوان و تصویر شاخص مناسب انتخاب شده و توسط سیستم اختصاصی نوشته شده توسط خود بنده برچسب های مناسب و کاربردی به مطلب اضافه خواهد شد.
    - امکان همکاری با افرادی که مایل هستند سایت جدیدی را شروع کنند و تمایل به همکاری بلند مدت داشته باشند، وجود دارد.
    - کلیه ی موارد مربوط به پراسس فیلم و یا سریال از طریق سرور اصلی انجام میگیرد (SSH Command lines) و نیازی به سرور مجازی یا اختصاصی ویندوز نخواهد بود.

نکات مهم »
    قیمت پست های فیلم و سریال و آپدیت سریال ها توافقی است.
    یک سری از نیازمندی ها برای بهبود سایت و سرور توسط خود بنده تهیه خواهد شد و در صورت نیاز بنده در سایت یا سرور تغییراتی را ایجاد خواهم کرد.
    تصویه حساب در ابتدای کار باید به صورت مرتب و منظم روزانه،هفتگی و در نهایت ماهانه باشد.
    در حال حاظر بنده از تمامی کارهام نمونه آنلاین موجود دارم، برای دیدن نمونه مطالب، نمونه فایل اینکودینگ x264 و x264 و نحوه ی مرتب سازی و نام بندی فایل ها، میزان فعالیت بنده در یک سایت و ... پیغام خصوصی ارسال نمایید یا در تلگرام در تماس باشید.
    سوالی اگر بود پیغام خصوصی ارسال نمایید یا در تلگرام در تماس باشید.

به صورت خلاصه امکان گرداندن یک سایت فیلم و سریال به تنهایی توسط بنده وجود دارد.

برای سایر سایت ها »
    در صورت تمایل به فعالیت در سایت های غیر فیلم و سریال مانند، نویسندگی تفریحی، فروشگاه، خبری، تصویری یا گالری عکس، ترجمه اختصاصی یک یا چند مطلب یا ... میتوانید از طریق پیغام خصوصی و یا تلگرام در تماس باشید.

اینجا درخواست پ.خ و ... ندید، پاسخ داده نخواهد شد.
    در ضمن سایت تازه تاسیس اتوماتیک خودمم هست که از صفر تا صد تمامی کارهاش توسط خودم انجام شده بخواید میتونید ببینید.

آیدی تلگرام در صورت نیاز
    https://telegram.me/merlin475

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

پیش فرض پاسخ : مدیریت، محتوی یا نویسندگی منظم سایت شما با قیمت و کیفیت فوق العاده - تجربه بالا ؛ مناسب فیلم و سریال خارجی، کره ای، ایرانی

بالا باش

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)