صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: ویندوز 10 یا بیابان؟

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

4 ویندوز 10 یا بیابان؟

با سلام..آقایانی که ویندوز 10 نصب کردند شرمنده یک سوال داشتم..مال شما هم برهوت بوده یا نه مال من فقط بیایانه؟ لامصب هیچی نداره که..دریغ از یک آیکن واسه زیبایی..یک آهنگ آمدیم پخش کنیم برای تست مدیاپلیر هم نداشت یک ساعته دارم باهاش ور میرم چیز خاص که بماند کلا هیچی نداره و هنگه...دوستان راهنمایی بفرمایند شاید مشکل از منه... من نسخه اینترپرایزو نصب کردم کرکش هم کردم بازم برهوت بود.... این همه ویندوز ویندوز جدید و پرسرعت میکردند این بود؟ بوت ویندوز 8 از این بالاتر بود که....
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

2. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,354
    تشکر تشکر شده 
    407
    تشکر شده در
    298 پست

پیش فرض پاسخ : ویندوز 10 یا بیابان؟

من اپدیت کردم بدون مشکل است
    مدیا پلیر دارد خودش
    میتونی خودت برنامه نصب کنی
    گرافیکش رو اپدیت میشه قشن مبشه

5. تعداد تشکر ها از s0NY به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

ویندوز 10 بسیار سریع شده و من شدیدا راحت هستم !

سیستم من در ویندوز 8.1 حدودا 15 دقیقه زمان میبرد تا به صورت کامل لود شود اما در ویندوز 10 این زمان به 2 دقیقه کاهش پیدا کرده ...

ویندوز 10 برخلاف نسخه های قبلی دارای 3 پلیر هست ! یکی ویندوز مدیا پلیر و یکی گرو پلیر و یکی هم پخش کننده مخصوص برای فایل های تصویری ...

یک عکس در لینک زیر خدمت شما :

http://up.vbiran.ir/uploads/43871144...6580_65sfs.png

من به صورت رسمی ویندوز کرک شده خودم رو به ویندوز 10 اورجینال آپدیت کردم و هیچ مشکلی هم تا کنون باهاش نداشتم ... البته یک سری باگ بود که ریپورت زدم در کمتر از 24 ساعت رفع شد و آپدیت جدید ارائه شد ...

ماکروسافت بر روی کامپیوتر من به صورت آنلاین نسخه PRo رو نصب کرد که فک میکنم بنا به کاربرد منم نسخه خوبی هست ...

نسخه اینترپرایز برای مهندسین شبکه هست و ابزار های مخصوصی که در اون قرار داده داده شده نمیدونم چرا چند ساله حتی کاربران معمولی هم که فقط بازی کردن بلد هستن نسخه اینترپرایز نصب میکنن :| که مثلا برای این افراد گیمر نسخه Home بسیار بهتر هست و میتونه از سخت افزار در امور گرافیکی و پردازشی بازی ها بهترین استفاده رو ببره ...

برای رفع تمام ایراد های موجود بهتون پیشنهاد میکنم یک نسخه ویندوز 7 نسخه Ultimait نصب کنید یا Home سپس با استفاده از Media Creation Toolx که ماکروسافت بر روی وبسایت خودش قرار داده به راحتی به ویندوز 10 کوچ کنید ...

4 گیگ خود ویندوز را دانلود میکند + 1 الی 1/5 گیگ اپدیت های مهم و جدید ارائه شده سپس به صورت کاملا خودکار ویندوز نصب و جایگزین میشه ...

هیچ کدوم از نسخه های کرک شده ویندوز 10 به دلیل موارد امنیتی و موارد آنلاینی که ویندوز 10 دارد هنوز به هیچ وج پیشنهاد نمیشود ...

با اپدیت از سمت ماکروسافت به وین 10 هم 1 سال میتونید رایگان استفاده کنید در این مدت هم ویندوز سیر تکامل را کامل کرده و به اوج رسیده ... در آن زمان فکر کرک کردن باشید ....

- - - Updated - - -

ویندوز 10 بسیار سریع شده و من شدیدا راحت هستم !

سیستم من در ویندوز 8.1 حدودا 15 دقیقه زمان میبرد تا به صورت کامل لود شود اما در ویندوز 10 این زمان به 2 دقیقه کاهش پیدا کرده ...

ویندوز 10 برخلاف نسخه های قبلی دارای 3 پلیر هست ! یکی ویندوز مدیا پلیر و یکی گرو پلیر و یکی هم پخش کننده مخصوص برای فایل های تصویری ...

یک عکس در لینک زیر خدمت شما :

http://up.vbiran.ir/uploads/43871144...6580_65sfs.png

من به صورت رسمی ویندوز کرک شده خودم رو به ویندوز 10 اورجینال آپدیت کردم و هیچ مشکلی هم تا کنون باهاش نداشتم ... البته یک سری باگ بود که ریپورت زدم در کمتر از 24 ساعت رفع شد و آپدیت جدید ارائه شد ...

ماکروسافت بر روی کامپیوتر من به صورت آنلاین نسخه PRo رو نصب کرد که فک میکنم بنا به کاربرد منم نسخه خوبی هست ...

نسخه اینترپرایز برای مهندسین شبکه هست و ابزار های مخصوصی که در اون قرار داده داده شده نمیدونم چرا چند ساله حتی کاربران معمولی هم که فقط بازی کردن بلد هستن نسخه اینترپرایز نصب میکنن :| که مثلا برای این افراد گیمر نسخه Home بسیار بهتر هست و میتونه از سخت افزار در امور گرافیکی و پردازشی بازی ها بهترین استفاده رو ببره ...

برای رفع تمام ایراد های موجود بهتون پیشنهاد میکنم یک نسخه ویندوز 7 نسخه Ultimait نصب کنید یا Home سپس با استفاده از Media Creation Toolx که ماکروسافت بر روی وبسایت خودش قرار داده به راحتی به ویندوز 10 کوچ کنید ...

4 گیگ خود ویندوز را دانلود میکند + 1 الی 1/5 گیگ اپدیت های مهم و جدید ارائه شده سپس به صورت کاملا خودکار ویندوز نصب و جایگزین میشه ...

هیچ کدوم از نسخه های کرک شده ویندوز 10 به دلیل موارد امنیتی و موارد آنلاینی که ویندوز 10 دارد هنوز به هیچ وج پیشنهاد نمیشود ...

با اپدیت از سمت ماکروسافت به وین 10 هم 1 سال میتونید رایگان استفاده کنید در این مدت هم ویندوز سیر تکامل را کامل کرده و به اوج رسیده ... در آن زمان فکر کرک کردن باشید ....

7. تعداد تشکر ها ازMr.Pouria به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

به خدا من نصب کردم هیچی نداشت...اصلا مدیاپلیر هم نداشت..یعنی میتونه به خاطر نسخه اینترپرایز باشه؟ پرو نصب کنم حل میشه؟
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

9. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

عضو انجمن hostfire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,277
    تشکر تشکر شده 
    3,056
    تشکر شده در
    1,915 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    به خدا من نصب کردم هیچی نداشت...اصلا مدیاپلیر هم نداشت..یعنی میتونه به خاطر نسخه اینترپرایز باشه؟ پرو نصب کنم حل میشه؟
    ا کجا دانلود و نصب کردی؟
    من مستقیم از 8 به 10 آپدیت کردم سرعت بوتش معرکست روی سیستم قدیمی من
    من فایل های آپدیت رو از سیستم 32 پیدا برداشتم خودم ایزوش کردم شده ویندوز اورجینال برا ملت تو مغازه نصب میکنم حال میکنن مشکلی ام نداره انصافا
    شما خودت استادی ولی احتمالا یه سری فایل های ویندوز تو هاردت کپی نشده ، ناقص نصب شده یا.... بازم ببخشید ولی شاید نسخه بتا ای چیزی دانلود کردی
    خیر و شرو هر عمل کز آدمی سر میزند *** آن عمل مزدش بزودی پشت در در میزند

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    383
    تشکر تشکر شده 
    844
    تشکر شده در
    695 پست

سلام
    مدیاپلیر که داره اما بد نیست بعضی از نرم افزارها رو مشکل داره
    CloudHa
    7079 2842 021
    93 600 73 0913

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    18 پست

من روز اول نصب کردم فوق العادست من نمیدونم اون دوستی که میگه مدیا پلیر نداره چی میگه و از کجا این حرفو اورد یه موزیک پلیر خوش سبکو باکلاس به نام Groove‌داره که فوق العاده سبکه و قابلیت پخش انواع فرمت های صوتی رو داره و برای فیلم از برنامه Movie & TV میتونید استفاده کنید که اون هم مثل پخش کننده صدا فوق العاده سبک عمل میکنه در پخش فیلمهای باکیفیت.
    در سایر نقاط پیشرفت واقعا حس میشه درکل یه شاهکاره مخصوصا قابلیت کورتانا که در روز من نیم ساعت باهاش گپ میزنم یا موقعی که میخوام اهنگ اجرا کنم یا اخبار یا هواشناسی از کورتانا میخوام انجام بده و از وقتی اومده باهاش که صحبت میکنم داره کمک میکنه زبان انگلیسی رو تمرین کنم

عضو دائم asrhosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    562
    تشکر تشکر شده 
    2,399
    تشکر شده در
    1,443 پست

سلام .
    ویندوز سریعی هست . فقط یه مشکل آزار دهنده روش داریم .
    اونم اینکه مثلا اگر داخل فایرفاکس زبان رو فارسی بزاریم بعد بریم کروم یا puty یا ... بازم زبان فارسی هست و اعصاب خورد کنه در حالی که روی ویندوز 7 وقتی از یه برنامه میرفتی یه برنامه دیگه زبان دوباره میشد en .

- - - Updated - - -

سلام .
    ویندوز سریعی هست . فقط یه مشکل آزار دهنده روش داریم .
    اونم اینکه مثلا اگر داخل فایرفاکس زبان رو فارسی بزاریم بعد بریم کروم یا puty یا ... بازم زبان فارسی هست و اعصاب خورد کنه در حالی که روی ویندوز 7 وقتی از یه برنامه میرفتی یه برنامه دیگه زبان دوباره میشد en .
    میزبانی هاست لینوکس و ویندوز | نمایندگی دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک روی سرورهای ایران
    ارائه سرور مجازی از ایران با پهنای باند نامحدود و لایسنس رایگان دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک

عضو انجمن مینا-صیفی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

من از ویندوز 7 به 10 اپدیت کردم انلاین حدود 3 گیگ بود که 7.8ساعتی کلا طول کشید دانلود و نصب شد بالا اومد اما متصفانه گاهی جاها هنگ بود و همان مجدد ویندوز 7 ultimate خودم را نصب کردم که حالا 1سال بگذره اپدیت های جدید بده مشکلاتش حل بشه اما خوب ب.د قشنگ بود ولی تو ماله من احساس کندی میکردم درایور ها هم نصب کرده بودم روش . ولی به نظرم باز هم به پای 7 نمیرسه هنوز کامل fix نیست .

عضو انجمن Hi Data آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    645
    تشکر شده در
    533 پست

من با ویندوز 10 مشکلی که دارم اینه که Realtek رو نصب کردم اما نرم افزار MaxxAudio رو همراهش نمیاره

لپ تاپم Asus و این نرم افزار رو ویندوز 8 نصب میشد و بالا میومد
    های دیتا | تجربه خوش میزبانی!

شرکت میزبان داده رهام (شماره ثبت 2539) | تلفن: 02435278112 | وبسایت: hidata.org

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)