نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: درخواست سرور مجازی و امکان استفاده از مجموعه دستورالعمل‌های جدید پردازنده

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض درخواست سرور مجازی و امکان استفاده از مجموعه دستورالعمل‌های جدید پردازنده

سلام
    من به دنبال یک سرویس VPS خوب هستم
    من در حوزه هوش مصنوعی کار می‌کنم و بهینگی پردازنده در ماشین‌های مجازی یکی از نگرانی‌های اصلی من است.
    امکان استفاده از مجموعه دستورالعمل‌های جدیدتر پردازنده مانند SSSE3 یا SSE4.2 یا AVX2 برای من اولویت اصلی است. محدود کردن استفاده از این مجموعه دستورالعمل‌ها در مجازی سازی حتی در کاربردهای عادی باعث می‌شود که برخی کاربردها تا ۵ برابر کندتر اجرا شوند.

اینا چیز عجیب غریبی نیستند واقعا. منتهی خیلی از ارائه‌دهندگان خدمات VPS معمولا به دلیل کانفیگ نامناسب، محدودیت‌های الکی اعمال می‌کنند که سرویس‌هاشون رو تحت تاثیر قرار میده

تا الان از دو سه سایت ارائه دهنده خدمات VPS استفاده کرده‌ام اما هیچ‌کدام این قابلیت رو نداشتند

لیست مجموعه دستورالعمل‌های پردازنده رو میشه با /proc/cpuinfo یا lscpu مشاهده کرد.

به دنبال شرکتی هستم که خدمات VPS ارائه بده و امکان استفاده از این دستورالعمل‌ها فراهم باشه. ممنون میشم اگر کسی می‌شناخت معرفی کنه

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    383
    تشکر تشکر شده 
    465
    تشکر شده در
    328 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست سرور مجازی و امکان استفاده از مجموعه دستورالعمل‌های جدید پردازنده

سرور مجازی با چه منابع و سیستم عاملی نیاز دارید؟

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست سرور مجازی و امکان استفاده از مجموعه دستورالعمل‌های جدید پردازنده

نقل قول نوشته اصلی توسط hkeramatpour نمایش پست ها
    سلام
    من در حوزه هوش مصنوعی کار می‌کنم و بهینگی پردازنده در ماشین‌های مجازی یکی از نگرانی‌های اصلی من است.
    امکان استفاده از مجموعه دستورالعمل‌های جدیدتر پردازنده مانند SSSE3 یا SSE4.2 یا AVX2 برای من اولویت اصلی است. محدود کردن استفاده از این مجموعه دستورالعمل‌ها در مجازی سازی حتی در کاربردهای عادی باعث می‌شود که برخی کاربردها تا ۵ برابر کندتر اجرا شوند.

اینا چیز عجیب غریبی نیستند واقعا. منتهی خیلی از ارائه‌دهندگان خدمات VPS معمولا به دلیل کانفیگ نامناسب، محدودیت‌های الکی اعمال می‌کنند که سرویس‌هاشون رو تحت تاثیر قرار میده

تا الان از دو سه سایت ارائه دهنده خدمات VPS استفاده کرده‌ام اما هیچ‌کدام این قابلیت رو نداشتند

لیست مجموعه دستورالعمل‌های پردازنده رو میشه با /proc/cpuinfo یا lscpu مشاهده کرد.

به دنبال شرکتی هستم که خدمات VPS ارائه بده و امکان استفاده از این دستورالعمل‌ها فراهم باشه. ممنون میشم اگر کسی می‌شناخت معرفی کنه
    با سلام

طبیعتا سرورهای نسل قدیم خب ارزانتر هستند و خیلی از مشترکین دنبال چنین مواردی که شما هستید نیستند.

میتوان سرور خدمت شما از کشور ایران ارائه کرد و امکان اجرا بر اساس SSSE3 و SSE4.2 میباشد و در این مورد تضمین 100% داده خواهد شد که با اطمینان خرید نمائید.(این پکیج از سرورهای نیمه اختصاصی ما میباشد)

همچنین در کنار موارد بالا از نسل اول Advanced Vector Extensions نیز پشتیبانی میکند.

http://www.Roobinaserver.ir

باتشکر
    ویرایش توسط RoobinaServer : May 19th, 2018 در ساعت 14:06
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

عضو انجمن negarnovin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    118
    تشکر تشکر شده 
    748
    تشکر شده در
    679 پست

سرور مجازی منابع شیر بین تمامی ماشین های مجازی روی اون سرور هستش اینجور نیست که کل منابع رو شما بخواهید مثلا از بیشتر سی پی یو سرور استفاده کنید
    اگر به این صورت هست سرور مجازی جوابگوی شما نیستش می بایستی هزینه بیشتر کنید و سرور اختصاصی کنید!
    سرور مجازی, سرور مجازی ایران, طراحی سایت
    تهران، آیت الله کاشانی، پلاک 17 | تماس : 44045229-021 | تلگرام : 09227504547
    ورود به سایت نگارنوین !

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    616
    تشکر تشکر شده 
    1,165
    تشکر شده در
    757 پست

سلام

سلام

حتما باید از سرور مجازی استفاده کنید ؟ چون معمولا برای توازن پردازش بین همه سیستم های مجازی، محدودیت های سرعتی اعمال میشه بروی سرویس ها.
    قطعا اگر سرور اختصاصی ارزان قیمت بگیرید کارایی بالاتری خواهید داشتید

ازسایت زیر میتونید ارزون ترین ارائه کننده های سرور های اختصاصی رو ببینید با قیمت های خیلی پایین.
    https://metadedi.pw

اگر سوالی داشتید در خدمتم.

7. تعداد تشکر ها از smartieuser به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

در حال حاضر یه سیستم با حداقل کانفیگ زیر کافیه:

۴ هسته پردازنده (فرکانس پردازنده هر چه بیشتر بهتر)
    ۸ گیگابایت رم
    حدود ۵۰ ۶۰ گیگ SSD
    لینک 1Gbps
    سرور حتما در ایران باشه
    پشتیبانی از مجموعه دستورالعمل‌های جدیدتر پردازنده مثل SSE3 SSSE3 SSE4.1 SSE4.2 AVX2

ترجیح اول: قابلیت ارتقای منابع به صورت خودکار و آنی یا اضافه کردن سرور در صورت افزایش بار سرور
    ترجیح دوم: دیتاسنتر مذکور هر چه نزدیکتر به شبکه زیرساخت باشه

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

در حال حاضر یه سیستم با حداقل کانفیگ زیر کافیه:

۴ هسته پردازنده (فرکانس پردازنده هر چه بیشتر بهتر)
    ۸ گیگابایت رم
    حدود ۵۰ ۶۰ گیگ SSD
    لینک 1Gbps
    سرور حتما در ایران باشه
    پشتیبانی از مجموعه دستورالعمل‌های جدیدتر پردازنده مثل SSE3 SSSE3 SSE4.1 SSE4.2 AVX2

ترجیح اول: قابلیت ارتقای منابع به صورت خودکار و آنی یا اضافه کردن سرور در صورت افزایش بار سرور
    ترجیح دوم: دیتاسنتر مذکور هر چه نزدیکتر به شبکه زیرساخت باشه
    با سلام

منابع درخواستی با ترافیک نامحدود و از ایران - مرکز داده پارس آنلاین - لینک زیرساخت کشور ماهانه 199 ت تقدیم میشود.(پردازنده محدودیت ندارد و سرور نیمه اختصاصی در اختیار شما میباشد) پهنای باند سرور 1 گیگابیت و پهنای باند لینک زیرساخت 10 گیگابیت میباشد.

میتوان سرور خدمت شما از کشور ایران ارائه کرد و امکان اجرا بر اساس SSSE3 و SSE4.2 میباشد و در این مورد تضمین 100% داده خواهد شد که با اطمینان خرید نمائید.(این پکیج از سرورهای نیمه اختصاصی ما میباشد)

همچنین در کنار موارد بالا از نسل اول Advanced Vector Extensions نیز پشتیبانی میکند.

باتشکر
    ویرایش توسط RoobinaServer : May 19th, 2018 در ساعت 14:21
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

10. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط negarnovin نمایش پست ها
    سرور مجازی منابع شیر بین تمامی ماشین های مجازی روی اون سرور هستش اینجور نیست که کل منابع رو شما بخواهید مثلا از بیشتر سی پی یو سرور استفاده کنید
    اگر به این صورت هست سرور مجازی جوابگوی شما نیستش می بایستی هزینه بیشتر کنید و سرور اختصاصی کنید!
    خیر من نمی‌خوام ماشین مجازی من در مقایسه با دیگر ماشین‌های مجازی روی اون سرور میزان بیشتری از پردازنده استفاده کنه
    چیزی که من می‌خوام استفاده از یه سری مجموعه دستورالعمل هست که بعضیاشون مدت‌ها پیش معرفی شده‌اند. استفاده از این‌ها اصلا به این معنی که از پردازنده بیشتر استفاده میشه نیست

صرفا اول باید پردازنده سرور از این دستورالعمل‌ها پشتیبانی کنه که پردازنده‌های جدید همشون پشتیبانی می‌کنند
    دوم اینکه هنگام مجازی سازی این فلگ‌های پردازنده برای ماشین مجازی expose بشن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط smartieuser نمایش پست ها
    سلام

حتما باید از سرور مجازی استفاده کنید ؟ چون معمولا برای توازن پردازش بین همه سیستم های مجازی، محدودیت های سرعتی اعمال میشه بروی سرویس ها.
    قطعا اگر سرور اختصاصی ارزان قیمت بگیرید کارایی بالاتری خواهید داشتید

ازسایت زیر میتونید ارزون ترین ارائه کننده های سرور های اختصاصی رو ببینید با قیمت های خیلی پایین.
    https://metadedi.pw

اگر سوالی داشتید در خدمتم.
    سایت جالبی بود. متشکر

بحث ایران بودن سرور یه کم مطرحه و البته توی ایران سرورهای اختصاصی به شدت گرون هستند. برای کار فعلی من نیازی نیست اینقدر هزینه کنم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    با سلام

منابع درخواستی با ترافیک نامحدود و از ایران - مرکز داده پارس آنلاین - لینک زیرساخت کشور ماهانه 199 ت تقدیم میشود.(پردازنده محدودیت ندارد و سرور نیمه اختصاصی در اختیار شما میباشد) پهنای باند سرور 1 گیگابیت و پهنای باند لینک زیرساخت 10 گیگابیت میباشد.

باتشکر

ممکن است بفرمایید مدل پردازنده این سرورها چیست؟
    ویرایش توسط hkeramatpour : May 19th, 2018 در ساعت 14:37

12. تعداد تشکر ها از hkeramatpour به دلیل پست مفید

عضو انجمن softlayer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,313
    تشکر شده در
    1,105 پست

سلام

با سلام
    با سرور های اروپا و امریکا در خدمت هستیم

Cpu :3 core i7 7700
    Ram :2G DDR3 OR DDR4
    Storage :65 GB SATA

Traffic: Unlimited

ماهیانه 30 هزار تومان از امریکا
    ماهیانه 34 تومان از اروپا

+ هر 100 گیگابایت هارددیسک اضافه ماهیانه 10 تومان
    + لایسنس دایرکت ادمین ماهیانه 25 تومان
    + لایسنس سی پنل ماهیانه 99 تومان
    +نصب و کانفیگ اولیه رایگان
    + ارائه دسترسی vsphere جهت اطمینان از صحت منابع

+ هر 1 هسته پردازنده اضافه با فرکانس 600 مگاهرتز 10 هزارتومان
    + هر 1 گیگابایت رم اضافه 12 هزارتومان
    + 24 ساعت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
    www.mahtaonline.i
    r
    فروش سرورمجازی از سراسر اروپا و آمریکا همراه با آنتی دیداس سخت افزاری رایگان
    بیش از 8 سال سابقه کاری و دارای نماد اعتماد الکترونیکی

WWW.MAHTAONLINE.IR

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)