نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: در پی یک فرد با اعتماد و خلاق در امور طراحی سایت و ...

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,427
    تشکر تشکر شده 
    441
    تشکر شده در
    249 پست

پیش فرض در پی یک فرد با اعتماد و خلاق در امور طراحی سایت و ...

سلا و عرض ادب ، همین که این نوشته رو دارم مینویسم نمیدونم نتیجه بده یا خیر...

همانطور که میدونید سیر عظیمی از سایت های فیلم و سریال در حال افزایش هست و شاید بالای 5000 تا سایت فیلم و سریال باشه در وب ایران....

ولی شما جستجو کنید ، خواهید دید شاید به تعداد انگشت ، سایت برای موزیک خارجی نیست... البته قابل درک هست که زدن سایت موزیک ، اونم غربی احتیاج به تجربه و علاقه و علم خودش رو داره!

همه اینارو گفتم که بگم بنده تجربه چندین ساله در این زمینه دارم ولی تا حالا به فکر تاسیس سایت نبودم ... به دنبال شخصی میگردم که در طراحی سایت ، کد نویسی ، و .... تجربه لازم رو داشته باشه ، و من این قول محتوا رو به شما میدم....

تنها دلیلی که نمیخوام خودم به شخصه استارته کارو بزنم اینکه نمیخوام سایت یه چی الکی باشه با یه قالبه رایگان.... به شدت روی طراحی سایت حساسم...

در مرحله اول اصلا به فکر درامد نیستم ، و مطمئن باشید اگه همکاری ادامه داشته باشه ، نتیجه تلاش ها رو برداشت خواهیم کرد...

فقط به فکر این باشید که تو این زمینه دست کمه ! بعنی واقعا نیست اصلا....

واقعا نمیدونم اصلا این تاپیک زدن من فایده داره یا نه ، ولی اگر واقعا کسی هست راه ارتباطیشو بزاره با هم گفتگو کنیم.

2. # ADS

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

پیش فرض پاسخ : در پی یک فرد با اعتماد و خلاق در امور طراحی سایت و ...

کار خیلی خوبیه ولی درآمد اصلی سایت موزیک درست حسابی می دونید چیه؟ اینه که از خواننده های ناشناس پول می گیرن و آهنگ هاشون رو قرار می دهند و براشون تبلیغ می کنند. مشکل اینه که سایت شما نمی تونه چنین درآمدی از خواننده های خارجی داشته باشه.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,427
    تشکر تشکر شده 
    441
    تشکر شده در
    249 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shivahost نمایش پست ها
    کار خیلی خوبیه ولی درآمد اصلی سایت موزیک درست حسابی می دونید چیه؟ اینه که از خواننده های ناشناس پول می گیرن و آهنگ هاشون رو قرار می دهند و براشون تبلیغ می کنند. مشکل اینه که سایت شما نمی تونه چنین درآمدی از خواننده های خارجی داشته باشه.
    این همونی موردی که بالا گفتمه ، اصلا ما نمیخوایم سیستمه سایت های ایرانی رو در پیش بگیریم عزیز...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    139
    تشکر تشکر شده 
    149
    تشکر شده در
    113 پست

حتما میدونید که این سایت ها غیر مجاز هستن و مشکل فیل شدن هم دارن، به همین دلیل زیاد نمیتونید روی سئو حساب کنید و باید در ابتدای کار کلی هزینه تبلیغات کنید.
    به هر حال هر کاری سختی خودشو داره. امیدوارم موفق باشید. خود من هم دنبال همچین سایتی هستم. قبلا x-song بود که تا حدودی نیاز رو برطرف میکرد ولی الان سایت درست و حسابی نیست.
    سئو و طراحی سایت
    Barsamtech

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,427
    تشکر تشکر شده 
    441
    تشکر شده در
    249 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط noa_takotnaha نمایش پست ها
    حتما میدونید که این سایت ها غیر مجاز هستن و مشکل فیل شدن هم دارن، به همین دلیل زیاد نمیتونید روی سئو حساب کنید و باید در ابتدای کار کلی هزینه تبلیغات کنید.
    به هر حال هر کاری سختی خودشو داره. امیدوارم موفق باشید. خود من هم دنبال همچین سایتی هستم. قبلا x-song بود که تا حدودی نیاز رو برطرف میکرد ولی الان سایت درست و حسابی نیست.
    خیلی برام جالبه بعضی ها مثله شما درباره فـیلتر شد و غیر مجار بودن حرف میزدن ، در صورتی که تمام سایت های فیلم و سریال غیر مجاز هستند و دارن به فعالیتشون ادامه میدهند...

عضو انجمن mojtaba05 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    120
    تشکر تشکر شده 
    164
    تشکر شده در
    140 پست

سلام، اگه بعضی موارد رو رعایت کنید تا حدود زیادی خطر ***** شدن کاهش پیدا می کنه، مثلا در مورد خواننده های لس آنجلسی، خواننده های زن و سبک متال و زیرسبک های اون مطلبی نگذارید. من حدود سه ساله که انجمن موسیقی خارجی دارم و خوشبختانه با رعایت این موارد تا حالا با مشکلی روبرو نشدم. یک بار یکی از کاربرها یک موسیقی سبک متال معرفی کرده بود که بعد از مدتی یک ایمیل تذکر از *****ینگ دریافت کردم که خواسته بودند اون تاپیک پاک بشه.

عضو انجمن persianws آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    237
    تشکر تشکر شده 
    264
    تشکر شده در
    197 پست

ایده ی بسیار خوبی دارید ...

اگر چه از چند سال پیش 2 پروژه در این زمینه داشتم و شکر خدا بازدهی خوبی هم داشته الانم رویه موضوع جدید تمرکز کردم ... و طراحیشم به پایان رسیده تقریبا ...
    فقط اگر یکسری موارد در نظر بگیرید بسیار در رشد و توسعه سایت شما کمک خواهد کرد ... یکی که بشدت هم خودمون درگیرش هستیم عدم شناخت کاربران با این سبک ها هست چون در گوگل فارسی به سختی قرار میگیره نتایج ...
    و مساله بعدی بعد از مدتی منابع اختصاصی تری لازم میشه که هزینه های خودش و میطلبه ....

امیدوارم بتونید این ایده را به بهترین شکل ممکن به انجام برسونید ...
    طراحی قالب وردپرس و WHMCS

Telegram

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    10 پست

بنده سابقه ایده دهی و مشاور در طراحی و مدیریت های محتوایی سایت های بزرگ و مطرح را دارم در صورت تمایل ای دی من را اد کنین بیشتر صحبت کنیم
    mr2_chat19

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)