صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: نیاز به نویسنده برای سایت تفریحی با پست های اختصاصی

عضو جدید h.s آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    66
    تشکر شده در
    51 پست

113 نیاز به نویسنده برای سایت تفریحی با پست های اختصاصی

سلام
    یک سایت تفریحی در حال توسعه هستش که برای آن نیاز به چند نویسنده با شرایط زیر نیازمندیم.

شرایط:

1. آشنایی کامل با سیستم وردپرس
    2. دارای سابقه نویسندگی در سایت های مشابه
    3. وقت کافی در هر روز برای ارسال مطالب ( مطالب به صورت کاملا اختصاصی باید ایجاد شوند )
    4. استعداد نوشتن مطلب و مقاله در موضوعات مختلف عمومی ( ذوق داشتن و فکر خلاق + توانایی نوشتن انشا )
    5. آشنایی با اصول اولیه سئو ( توانایی مدیریت مطلب، برای گرفتن در صدر نتایج موتورهای جستجو )

در مرود شماره4 و 5 بیشتر توضیح میدم: فرد نویسنده باید بتواند با انتخاب عنوان مناسب ، بازدید کننده را برای خواندن مطلب جذب کند، این کار فقط با انتخاب کردن عناوین مناسب امکان پذیر خواهد بود. همین طور انتخاب کردن تگ های مناسب برای مطلب می تواند اثربخشی مثبتی در پیشرفت سایت داشته باشد. و همین طور پویایی مطلب و سوال پرسیدن از مخاطبان در آخر هر مطلب می تواند ، بازدیدکننده را مشتاق کند تا مطالب دیگر را نیز بخواند و دنبال کند. و نکته ی دیگر ، نویسنده باید بتواند در متن مطلب کلماتی که دارای مخاطب بیشتری هستند یا توضیح و تفسیری در مورد آن لینک در نوشته های دیگر سایت وجود دارد ، لینک دهد و کاربران را به سوی سایر مطالب مفید نیز راهنمایی کند.

چند نکته:
    نویسنده یک موضوع خاص را انتخاب می کند و با هماهنگی با من مشغول به نویسندگی در آن زمینه می کند.
    مثلا در صورتی که قادر به ایجاد مطالبی در زمینه ی پزشکی ندارید پس باید حالا هماهنگ کنید.

عناوین سایت:

• فال روز ، اس ام اس روز ، عکس بازیگران ، آپدیت nod32 و پست های روزانه دیگر مانند توصیه های پزشکی و ...
    • مطالب هفتگی ، مانند معرفی 10 سایت کاربردی در اینترنت و یا بیوگرافی یک شخصیت خاص
    • مقاله و مطالبی که در روزهای خاص ایجاد میشوند مانند : ارسال مقالات خاص در مناسبت های مختلف و توضیح دادن مناسبت ، تاریخچه و تمام موارد مربوط.

تمام نکته ها و شرایط ، برای یک نویسنده حرفه ای ، کار ساده ای هستند.
    موارد دیگری نیز هستند که در صورت همکاری، بیشتر توضیح داده میشوند.

لطفا با ارسال پ.خ و پست در همین تاپیک آمادگی خود را برای ارسال تعداد مطالب مورد نظرتان و همین طور موضوع مورد نظر اعلام کنید.

با تشکر
    ....

2. # ADS

عضو انجمن Ali-718 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    169
    تشکر تشکر شده 
    346
    تشکر شده در
    271 پست

پیش فرض پاسخ : نیاز به نویسنده برای سایت تفریحی با پست های اختصاصی

ادرس سایت هم بنویسید %

عضو انجمن nima17701 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,626
    تشکر تشکر شده 
    614
    تشکر شده در
    436 پست

دوست عزیز ، شرایط نوع کسب درامد را هم مطرح میکردید ، فکر نمیکنم رایگان کسی این کار را قبول کنه !
    [●] شرکت توسعه سامان نـیماد [●]
    ارائه دهنده خدمات هاستینگ، طراحی سایت، پیام کوتاه
    نیماد

عضو جدید h.s آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    66
    تشکر شده در
    51 پست

لطفا مبلغ مورد نظر خودتون رو برای هر پست تو پیغام خصوصی بهم بگید.

---------- Post added at 11:23 AM ---------- Previous post was at 11:21 AM ----------

آدرس سایت رو بعد از مشخص شدن نویسنده ها بهشون میدم. فعلا نمی تونم این کارو کنم.
    در ضمن به ازای هر پست مبلغ مشخصی که قبل از همکاری طی میشه رو پرداخت خواهیم کرد. حالا یا هفتگی یا ماهیانه
    ....

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط h.s نمایش پست ها
    لطفا مبلغ مورد نظر خودتون رو برای هر پست تو پیغام خصوصی بهم بگید.

---------- Post added at 11:23 AM ---------- Previous post was at 11:21 AM ----------

آدرس سایت رو بعد از مشخص شدن نویسنده ها بهشون میدم. فعلا نمی تونم این کارو کنم.
    در ضمن به ازای هر پست مبلغ مشخصی که قبل از همکاری طی میشه رو پرداخت خواهیم کرد. حالا یا هفتگی یا ماهیانه
    عزیز چطور کسی نویسندت بشه و قبول کنه بعد قیمت و مبلغ رو اعلام میکنی! اول قیمت رو اعلام میکنند بعد هر کی خواست نویسنده سایتتون میشه..
    قیمت رو برام پ خ کن نویسنده از دوستان برات زیاد دارم در حد تیم ملی! سابقه فعالیت تو بزرگترین سایتهای ایران رو هم دارند.
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

عضو جدید h.s آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    66
    تشکر شده در
    51 پست

عزیز چطور کسی نویسندت بشه و قبول کنه بعد قیمت و مبلغ رو اعلام میکنی! اول قیمت رو اعلام میکنند بعد هر کی خواست نویسنده سایتتون میشه..
    قیمت رو برام پ خ کن نویسنده از دوستان برات زیاد دارم در حد تیم ملی! سابقه فعالیت تو بزرگترین سایتهای ایران رو هم دارند.
    منظورم رو اشتباه فهمیدی
    من منظورم این بود که بچه ها میان آفر میدن من از بین اینا با توجه به نمونه کارهاشون و سابقه و ... و قیمت انتخابیشون ، انتخاب می کنم.
    ....

عضو جدید peymankazemi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    129
    تشکر شده در
    111 پست

با سلام
    لطفا آدرس سایتتون رو بدید؟
    وبا 5 شرط نابی هم که گذاشتی پول خوبی هم باید بدید! (اگر یک پست دادیم که همه شرایط شما رو داشت به ازای هر پست اختصاصی چقدر می پردازید؟)

عضو جدید h.s آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    66
    تشکر شده در
    51 پست

به ازای هر پست بسته به نمونه کارهای نویسنده مبلغی بین 250 تا 500 تومن می تونه مناسب باشه.
    چون در حال حاضر حتی سایت های دانلود که نویسنده باید یک سری از فایل ها رو آپلود کنه و مطالب رو ترجمه بکنه 500-600 تومن می گیرن و کار را انجام میدن.
    من می خواستم که نویسنده های عزیز خودشون پیشنهاد بدن ولی متاسفانه تو چند تا تاپیکی که من تو چند فروم مختلف باز کردم ، هیچ کدوم قیمت ندادن و همه یه جورایی این درخواست ما رو سرزنش کردن ، در صورتی که من چیز خاصی نخواستم.
    یه مثال بزنم حرفم روشن شه، شما می خوای سفارش طراحی یه فایل گرافیکی رو بدی، اول از طرف می پرسی این چیزی که من با این شرایط می خوام چقدر در میاد بعد دستور کار رو اعلام می کنی. در این شرایط حاضر من سفارش دهنده هستم و شما طراح گرافیکی!
    ....

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

هفته ای 16000 تومان ... روزانه 4 پست اختصاصی.. اگرم بیشتر خواستی مشکلی نیست حساب میشه. هر هفته هم تصویه حساب میشه..به علت اینکه با خیلی ها کار کردم و تجربه بدی دارم از پرداخت اول میگیرم بعد یک هفته پست میدم. یعنی اول پرداخت میکنید و بعد شروع به کار.
    پست ها همه اختصاصی هستند و عکسها همه ویرایش شده خودمون با لوگو و آرم سایت خودتون. فایلها هم حجیم و... مشکلی نداره به شرطی که سرور یا vps داشته باشید برای کار. نمونه کار هم تو سایت خودمون هست.4 نفر دارند برام کار میکنند خواستید بگید یکی از مدیران رو میزارم براتون پست بده.
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

عضو جدید h.s آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    66
    تشکر شده در
    51 پست

هفته ای 16000 تومان ... روزانه 4 پست اختصاصی.. اگرم بیشتر خواستی مشکلی نیست حساب میشه. هر هفته هم تصویه حساب میشه..به علت اینکه با خیلی ها کار کردم و تجربه بدی دارم از پرداخت اول میگیرم بعد یک هفته پست میدم. یعنی اول پرداخت میکنید و بعد شروع به کار.
    پست ها همه اختصاصی هستند و عکسها همه ویرایش شده خودمون با لوگو و آرم سایت خودتون. فایلها هم حجیم و... مشکلی نداره به شرطی که سرور یا vps داشته باشید برای کار. نمونه کار هم تو سایت خودمون هست.4 نفر دارند برام کار میکنند خواستید بگید یکی از مدیران رو میزارم براتون پست بده.
    دوست خوبم ، سایت تفریحی مثل سایت دانلود نیست که نیاز داشته باشه فایل حجیم آپلود بشه، نهایتا اگه یه آهنگ مجازی از خواننده ها اومد بیرون ، امکان داره تو سایت گذاشته بشه که اونم نهایتش 4 مگ هست. من اونم انتظاری از نویسنده ندارم. پس سایت تفریحی رو با سایت دانلود مقایسه نکنید.
    ....

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)