نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: درخواست راهنمایی برای محدود کردن دانلود از سایت برای اعضای ویژه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    17 پست

پیش فرض درخواست راهنمایی برای محدود کردن دانلود از سایت برای اعضای ویژه

سلام دوستان
    من یک سایت دارم که فیلم های آموزشی برای دانلود ارائه میده.
    البته فقط کسانی اجازه دانلود دارن که حق عضویت پرداخت کنن.
    سایت من روی یه سرور هستش و ویدیوهای من روی یه وی پی اس ویندوز توی یه سرور دیگه و از وی پی اس لینک ویدیوهارو داخل مطالب میذارم.
    در حال حاضر برای محدود کردن دانلود و اختصاص دادنش به اعضای ویژه از نرم افزار gene6 توی وی پی اسم استفاده میکنم که یوزر و پسوورد رو به کاربر میده و کاربر باید این یوزر و پسوورد رو روی اینترنت دانلود منیجر ست کنه و......

مشکل من اینه که خیلیا با ست کردن این یوزر و پسوورد مشکل دارن حالا بماند که کرک کردن اینترنت دانلود منیجر خودش داستانیه...

من راه راحت تری رو انتخاب کردم و با توجه به اینکه سایتم رو با جوملا 2.5 طراحی کردم خواستم از افزونه آر اس ممبرشیپ استفاده کنم که دیگه کار کاربر این همه سخت نشه و همون اول کار در حین ثبت نام ، کاربر حق عضویت ماهانه پرداخت کنه و تا عضویتش تموم نشده بدون دردسر دانلود کنه.
    ولی مشکل اینجاست که این افزونه فقط زمانی میتونه لینکهای دانلود رو کاملاً محدود به اعضا کنه که ویدیوها و سایت روی یه سرور باشن در صورتی که سایت و ویدیوهای من روی دوتا سرور جدا هستن.
    درحال حاضر قرار دادن سایت و ویدیوها روی یه سرور به دلایلی برام مقدور نیست.

از دوستان میخام که منو راهنمایی کنن که چیکار کنم که این افزونه بتونه کاملاً لینکها رو قفل کنه.
    و یا شاید شما راه حل دیگه ای سراغ داشته باشید که بدون دردسر و فقط با پرداخت حق عضویت ، کاربر بتونه اجازه دانلود بگیره و البته فقط کاربرا بتونن دانلود کنن نه کس دیگه ای.
    در صورتی که راه حلی دارید و نیاز به هزینه هستش قیمت رو همراه با مختصر توضیحی از راه حلتون به من اعلام کنید لطفاً.

با تشکر از همه اساتید
    ممنون

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    53
    تشکر تشکر شده 
    413
    تشکر شده در
    285 پست

Question پاسخ : درخواست راهنمایی برای محدود کردن دانلود از سایت برای اعضای ویژه

نقل قول نوشته اصلی توسط m.naderi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سایت دارم که فیلم های آموزشی برای دانلود ارائه میده.
    البته فقط کسانی اجازه دانلود دارن که حق عضویت پرداخت کنن.
    سایت من روی یه سرور هستش و ویدیوهای من روی یه وی پی اس ویندوز توی یه سرور دیگه و از وی پی اس لینک ویدیوهارو داخل مطالب میذارم.
    در حال حاضر برای محدود کردن دانلود و اختصاص دادنش به اعضای ویژه از نرم افزار gene6 توی وی پی اسم استفاده میکنم که یوزر و پسوورد رو به کاربر میده و کاربر باید این یوزر و پسوورد رو روی اینترنت دانلود منیجر ست کنه و......

مشکل من اینه که خیلیا با ست کردن این یوزر و پسوورد مشکل دارن حالا بماند که کرک کردن اینترنت دانلود منیجر خودش داستانیه...

من راه راحت تری رو انتخاب کردم و با توجه به اینکه سایتم رو با جوملا 2.5 طراحی کردم خواستم از افزونه آر اس ممبرشیپ استفاده کنم که دیگه کار کاربر این همه سخت نشه و همون اول کار در حین ثبت نام ، کاربر حق عضویت ماهانه پرداخت کنه و تا عضویتش تموم نشده بدون دردسر دانلود کنه.
    ولی مشکل اینجاست که این افزونه فقط زمانی میتونه لینکهای دانلود رو کاملاً محدود به اعضا کنه که ویدیوها و سایت روی یه سرور باشن در صورتی که سایت و ویدیوهای من روی دوتا سرور جدا هستن.
    درحال حاضر قرار دادن سایت و ویدیوها روی یه سرور به دلایلی برام مقدور نیست.

از دوستان میخام که منو راهنمایی کنن که چیکار کنم که این افزونه بتونه کاملاً لینکها رو قفل کنه.
    و یا شاید شما راه حل دیگه ای سراغ داشته باشید که بدون دردسر و فقط با پرداخت حق عضویت ، کاربر بتونه اجازه دانلود بگیره و البته فقط کاربرا بتونن دانلود کنن نه کس دیگه ای.
    در صورتی که راه حلی دارید و نیاز به هزینه هستش قیمت رو همراه با مختصر توضیحی از راه حلتون به من اعلام کنید لطفاً.

با تشکر از همه اساتید
    ممنون
    با سلام.

منم دقيقا" همين سوال رو دارم؟

با تشكر.

عضو انجمن poriya_hashie آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    377
    تشکر تشکر شده 
    591
    تشکر شده در
    456 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای محدود کردن دانلود از سایت برای اعضای ویژه

برای وردپرس به بنده گفتند چیزی بین 300 تا 400 تومان هزینه نوشت افزونه برای اینکار هست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)