صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 36

موضوع: قبل از کار با گروه SEO98.ir متن زیر را مطالعه نمایید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    566
    تشکر تشکر شده 
    1,153
    تشکر شده در
    790 پست

پیش فرض قبل از کار با گروه SEO98.ir متن زیر را مطالعه نمایید

اول از همه از تمامی دوستان به دلیل زدن همچین تاپیکی معذرت خواهی میکنم

بنده 6 سال هست که در این فروم فعالم . نه به عنوان فروشنده فقط به عنوان کسی که همیشه چیزی نیاز داشته و از منابع خوب اینجا استفاده میکرده

در تاپیک های انتقادی تا جایی که تونستم شرکت نکردم و نزدم ولی دیگه این خیلی بد رفتاری هست که از جانب این سایت و شخص دیدم

خب ابتدای ماجرا : بنده حدود دو ماه پیش یعنی اوایل خرداد ماه به دنبال کسی بودم که یکی از سایت هام رو از نظر سئویی ( فقط مشکلات قالب و پست زنی ) بر طرف بکنه . خب طبق معمول دنبال بهترین شرکت ها بودم چون اون سایت برام ارزش داشت

در گوگل به سایت های صفحه ی اول پیام دادم و در این انجمن هم به چند شخص که فکر میکردم کارشون خوب هست پیام دادم گفتم آقا جان من بک لینک و اینا نیاز ندارم . افزونه هم نیاز ندارم . من فقط میخوام بهم بگید پست هام رو چطوری بزنم و قالب رو ادیت کنید که در بقیه سرچ ها هم اول باشم ( در کلمات کلیدی این سایت بنده اول بود و هست همیشه در پست ها هم اول هست ولی در بعضی سرچ هایی که فارسی میشه رتبه ی خوبی نداشت )

خب جواب ها اومد و یکی از این دوستان متن زیر رو برای من ارسال کرد ( دقیقا کپی میشه )

با سلام خدمت شما بزرگوار . تا روز شنبه ظهر آفر داریم عزیز نصف قیمت هست هزینه هامون .

برای سایت شما پکیجی که پیشنهاد میکنم این 2 مورد هست :
    1- اصلاح سئو و بهینه سازی سایت شما که هزینش میشه 320 تومان که توی آفرمون میشه 160 تومان
    2- پکیج بک لینکی که داریم شامل 100 بک لینک da pa بالا هست و دائمی که هزینش 240 تومان هست که توی آفرمون شده 120 تومان .

هر 2 مورد باهم دیگه برای شما توی آفرمون میشه 280 تومان و پشتیبانی 45 روزه رایگان داره و کامل سایت شمارو آنالیز میکنیم هر روز .

شماره تماس : 093924***** و 0913474****

آفر تا ظهر شنبه 15 خرداد ادامه دارد و بعد از اون قیمت ها به حالت اول بازمیگردد .

ما هم با توجه به اینکه سایتمون از نظر بازدید و رتبه و همه چی از همه ی سایت های هم رشته بسیار بالاتر بود نیازی به هزینه ی میلیونی برای بک لینک و بالا آوردن اون نداشتیم این سایت و گروه رو انتخاب کردیم

تماس گرفتیم و گفتیم آقا جان ما همین مورد رو نیاز داریم و میخوایم پست زنی و قالب اصلاح بشه ما اول هستیم و ... . گفتن آقا این اصلا کار ما هست و اینا و شما فقط سریع تر پرداخت کنید . ما هم سفر بودیم و این مبلغ رو پرداخت کردیم و مشخصات رو دایدم بهشون فرداش

زیاد متن رو طولانی نمیکنم . با چندین بار پیگیری و شنیدن این جواب که کار سایت زیاد هست و جلسه هستم و کار زیاد داریم و اینا مدام کار مارو عقب مینداختن . یک ماهی طول کشید دیدیم فایده نداره . تماس و پیامک دادیم که مسخره کردید مارو ؟ دیگه مشخصات رو گرفتن باز و صبح پیام دادن که آقا کار سایتتون تموم شده

ما هم رفتیم داخل و دیدیم غیر از پاک کردن دو متاتگ و زدن جمله ی "سئو شده توسط سئو98" در قالب چیزی ندیدم . البته چند مورد رو هم توی افزونه ی سئو اصلاح کرده بودن و دو نکته هم در مورد پست زدن گفتن . در مجموع کاری که با دو سرچ خودم میتونستم انجام بدم نه اصلاح قالب و نه چیز دیگه ای

گفتیم اقا مرسی خیلی لطف کردید بعد از یک ماه اینکارارو کردید این بک لینک های مارو هم بزنید . هی از ما گفتن و از ایشون یا جواب ندادن یا گفتن اینکه زدیم و بعد دفعه ی بعدی گفتن اینکه آدرس سایت رو بدید که بزنیم و آخرین بار هم که هفته ی قبل زنگ زدم گفتم من پیامک دادم ایمیل زدم زنگ زدم میخواید حضوری هم بیام بگم آدرس سایت رو که بک لینک رو بزنید برامون گفتن آقا من رو تهدید میکنی و پاشو حضوری بیا و درست حرف بزن و اینا گفتیم شما تشریف بیار بزن مارو بعد از دو ماه شما طلبکاری و اینا که گفتن آقا ما بک لینک رو زدیم آدرس فلان رو ببین که همون موقع رفتن دیدم گفتم نیست گفتن من توی راه هستم و میرم خونه چک میکنم که الان دو هفته هست به خونه نرسیده ایشون( این متن چون تلفنی بود نوشتن )

بنده با شکایت میتونم به اون پول برسم ولی وقت ندارم . فقط خواستم دوستان جدید قبل از کار با ایشون ایشون و نحوه ی کارشون رو بشناستن

( متن ایمیل پیامک و تلگرام موجود هست البته برای مسائل قانونی اگر ایشون مشکل و اعتراضی به این متن داشته باشن اینجا ارسال میشه . cmd و قالبی که ایشون سئو کردن هم بنده اکانتش رو ساسپند کردم بدون تغییر و لاگین اگر نیاز بود به دوستان قدیمی همین فروم مشخصات رو ارسال میکنم که مشاهده کنن اوج سئو کاری رو )

مرسی و شرمنده که طولانی شد متن

2. تعداد تشکر ها ازhoka به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید CaeZer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    101
    تشکر تشکر شده 
    148
    تشکر شده در
    110 پست

پیش فرض پاسخ : قبل از کار با گروه SEO98.ir متن زیر را مطالعه نمایید

با سلام خدمت شما دوست عزیز

بنده با تجربه ای که در سئو دارم میتونم به جرئت بگم کسی تو ایران نیست که سئو بلد باشه ،

سئو در اینجا به بک لینک فروشی و گذاشتن متا تگ تفسیر میشه ، شما باید از همون اول کارتون رو به طراح قالب میسپردید و بهش میگفتید که حجم قالب تون رو کم کنه .

و سئو مطالب نیز با 1 جمله سرچ اصلاح میکردید.

خلاصه هیچکس سئو کار یا سئو بلد نیست و این حرفم از روی تجربه میگم و به کسی هم بر نخوره چون واقعیت هست.

5. تعداد تشکر ها ازCaeZer به دلیل پست مفید

عضو انجمن mahdi-relax آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    135
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    266 پست

بنظر شخص بنده بهترین seo کار خودتون هستید. معمولا اکثر افرادی که در این زمینه میگن سایت شما رو آنالیز میکنیم و فلان بجز خوندن چهار تا مقاله از اینترنت هیچ سررشته دیگری ندارن
    شما اصول کار رو که بلد باشین خودتون کار خودتون رو راه میندازین
    راجب اینگونه افراد هم که به این شیوه کلاهبرداری میکنن واقعا متاسفم

7. تعداد تشکر ها ازmahdi-relax به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    566
    تشکر تشکر شده 
    1,153
    تشکر شده در
    790 پست

تقریبا بله حرفتون درست هست . همه فقط بک لینک رو میفروشن اسمش رو هم میزارن سئو . میلیونی بک لینک گرفتن که سئو نیست

دوم در مورد قالب . بله اشتباه از خودم بود . باید کلا قالب رو میدادم از اول طراحی میکردن برام ولی خب زمان برام مهم بود که الان دو برابر اون رو از دست دادم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    607
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

هرکی میگه سئو بلدم بدون یه کاسه ای زیر نیم کاسه است..
    اصلا این داستان سئو یه چیزه الکیه فقط پول ملتو میگیرن میخورن..

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

طبق تغییراتی که موتورهای جستجو مثل گوگل انجام داده اند ( یک سال پیش)
    بک لینک دیگه ارزش چندانی نداره و برای آنالایز مورد بررسی هم قرار نخواهد گرفت
    موفق باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

عضو انجمن Raymvnd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    779
    تشکر تشکر شده 
    576
    تشکر شده در
    399 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    موفق باشید
    درود...من یادم نمیاد توی همین انجمن به همه دوستان گفتم که بک لینک ارزشی نداره همه دوستان به حرف من مخالفت کردند...کسی نمی خوان حرف های واقعی رو باور کنه...
    فکر می کردن به این حرف هایی که گفتم بازار بک لینک رو خراب کردم..
    ویرایش توسط Raymvnd : August 12th, 2016 در ساعت 21:10
    برنامه نویسی ارکید
    https://orchiddev.ir
    طلاهاست

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    موفق باشید
    الان پس چه چیزی جایگزین بک لینک شده ؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sinbb نمایش پست ها
    محتوا مناسب و مطالب اختصاصی حرفه ای

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sinbb نمایش پست ها
    موارد فنی تا واکنش پذیری
    بروزآوری - محتوا
    پایداری و...
    اگر هدف موتورجستجوی خاصی باشه ( مثلا گوگل) پس از سپری شدن زمان و با فرض این که موارد بالا و به خوبی دارا می باشید , ورودی نیز با اهمیت خواهد شد
    موفق باشد
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)