نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مهمترین اصول سئو را رعایت کنید !! بسیار مهم ( با کمترین هزینه خودتان سئو کار باشید )

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض مهمترین اصول سئو را رعایت کنید !! بسیار مهم ( با کمترین هزینه خودتان سئو کار باشید )

چطور مهمترین اصول سئو رو رعایت کنیم تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنیم ؟

فقط طی چند گام به شما بیشترین نکات سئو رو آموزش می دم که تمام سئو کارها از همین نکات استفاده می کنن و هیچ جادوی خاصی هم نداره مطمئن باشید نداره.

1- عنوان مناسب انتخاب کنید : خودتو رو جای کاربری بذارید که می خواهد مطلبی که الان دارید انتشار می دید رو دریافت کنه حالا خودتون چطور تو گوگل سرچ می کنید برای رسیدن به اون مطلب حالا دقیق همون رو عنوان لحاظ کنید

2- متا تگ توضیحات رو وارد کنید : متا تگ توضیحات همون چیزی هستش که وقتی تو گوگل جستجو می کنید زیر عنوان مطلب نوشته میشه پس چیزی بنویسید که کاربر رو بیشتر جذب کنید

3- : متا تگ کلمات کلیدی رو وارد کنید : کلمات کلیدی از نوع متا تگ رو فراموش نکنید هرگز, بین 5 الی 10 کلمه ی کلیدی بنویسید.

4- تو توضیحات پست از تگ ها h1 تا h6 استفاده کنید. این تگ ها بر اساس عددی که از 1 تا 6 دارند نشان از اهمیت اون کلمه هستش یعنی 1 بیشترین اهمیت رو داره و 6 اهمیت کمتر . دقت کنید تو هر صفحه تگ h1 و h2 رو یکبار استفاده کنید نه چندین بار ( دقت کنید تو فایل قالب دستی این تگ ها باشن دیگه تو مطلب از اونها استفاده نکنید )

نکته : دقت کنید اگه عنوان مطالب شما کتاب عشق هستش کتاب عشق باید تو هر 4 بخش بالا همزمان به همین صورت وجود داشته باشه این یکی از نکات اساسی هستش .

5- سئو تصویر : برای تصاویر خودتون خاصیت Alt رو در نظر بگیرید همون مثل نام عکس عمل می کنه و تو سئو تصاویر تاثیر بسیار زیادی داره

6- بک لینک : حتما شنیدید که بک لینک باعث پنالتی میشه اما بهتر می دونید بک لینک های نامربوط تو زمان های طولانی باعث پنالتی شدن میشه پس می تونید 30 روز از بک لینک های نامربوط استفاده کنید و بعد از اون فقط بک لینک هایی که موضوع سایت با موضوع شما یکی باشه استفاده کنید و اینکه لینک follow باشه برای ورود به سایت شما.

7- حتما از متا تگ های og که مربوط به جوامع مجازی میشه استفاده کنید.

8- جوامع مجازی : حتما توی جوامع مجازی اکانت بسازید لینکدین فیسبوک اینستاگرام تویتر گوگل پلاس اینها از مهمترین ها هستند باید حتما اونها رو ایجاد کنید وتو وب سایتتون حتما اونها رو قرار بدید در بخش فوتر یا هدر .

9- انتشار خودکار : مطالبتون رو خودکار و یا دستی توی جوامع مجازی منتشر کنید

10- سرعت سایت : سرعت بارگذاری وب سایت رو بالا ببرید می تونید از هاستینگ خونب استفاده کنید و یا از cdn ها و کش و .....

11- پروتوکل امن : حتما از ssl استفاده کنید با کمترین هزینه می تونید ssl داشته باشید حتی رایگان

12- کدنویسی استاندارد قالب :
    حتما دقت کنید قالب شما کدنویسی استاندارد w3 رو داشته باشه یعنی از کدنویسی در خط استفاده نشه یعنی استایل ها توی فایل css قرار گرفته باشن و ....

13- نقشه سایت : حتما sitemap رو ایجاد کنید و همینطور robot

14- لینک دهی : دقت کنید تو هر مطلب که می ذارید حداقل 5 بار به بخش های مختلف سایت لینک کنید و یا از مطالب مشابه استفاده کنید اینطوری روبوت های جستجو بین صفحات شما راحت گردش می کنن

15- گوگل : از خدمات گوگل که ایندکس دستی و افزودن نقشه سایت و ... میشه استفاده کنید شما ماهانه می تونید 500 مطلب رو تو گوگل ایندکس دستی کنید یعنی مطلب شما در کمتر از 30 ثانیه تو گوگل میاد

16- مرتب و منظم باشید : همیشه مطالب رو بروز نگه دارید در ساعات خاص انتشارات رو انجام بدید در یک روز بیش از حد مجاز مطلب ارسال نکنید طی بازه زمانی مطالب ارسالی روزانه رو افزایش بدید امروز 5 مطلب فردا 8 مطلب و .....

17-پاپ آپ : بازدید پاپ آپ کاربر ترغیب به دیدن سایت شما نمیشه کاربر شاید یکبار مصرف باشه اما آی پی اون کاربر برای شما مهم هستش که باعث افزایش رتبه سایت میشه پس هدفمند از پاپ آپ استفاده کنید.

بنده 17 اصل رو گفتم از 30 اصل رو اگه دوستان راضی باشن 13 تا دیگه رو می گم اگه دوستان خیلی مایل باشند و تشکرات زیاد باشه تمام 30 اصل رو همراه با توضیحات دقیق هر بخش براتون با نمونه و مثال ارائه می کنم.

لطفا تاپیک آموزشی چون هستش با پست های متفرقه لطفا شلوغ نکنید ممنون میشم چون قرار مطالب زیادی درج بشه توی تاپیک.
    طراحی حرفه ای وب سایت (Laravel,Node.js)
    اسکریپت درگاه واسط ریالی و ارزی (اپلیکیشن اندروید و تبدیل اتوماتیک پرفکت مانی و بیت کوین) -- ورود به سایت و دمو

2. تعداد تشکر ها ازtopcoder به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : مهمترین اصول سئو را رعایت کنید !! بسیار مهم ( با کمترین هزینه خودتان سئو کار باشید )

کدوم از موارد تاثیرگذاری بیشتری تو سئو سایت داره؟

عضو انجمن ColdWorld آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    405
    تشکر شده در
    279 پست

پیش فرض پاسخ : مهمترین اصول سئو را رعایت کنید !! بسیار مهم ( با کمترین هزینه خودتان سئو کار باشید )

متاتگ Keywords گفته میشه از گوگل حذف شده و تاثیری نداره!

عضو جدید Mohammad.AF313 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    14 پست

ساده ولی مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

والا من تمام این نکات را برای سئو سایتم رعایت کردم اما هنوز نتیجه نگرفتم.سایتی که طراحی کردم در مورد هدایای تبلیغاتی هست و تا به حا خیلی روش کار کردم.اگر واستون مقدور هست بهش یه سری بزنین ببینین من چه مشکلی در سئو سایتم دارم که نتیجه نگرفتم

8. تعداد تشکر ها از westfreight به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

به نظر من تعداد بک لینک های مفید شما کم هست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)