نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: هاست پلنت چی شد؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    43
    تشکر تشکر شده 
    33
    تشکر شده در
    18 پست

62 هاست پلنت چی شد؟

مدتی پیش یه هاست دانلود از هاست پلنت خریدم حال ایمیل اومده واسم از یه شرکت دیگه که سرویس ها انتقال پیدا کرده به این شرکت و ....اما اونایی که هاست دانلود دارن باید تا 10 روز دیگه انتقال بدن ما هاست دانلود نداریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تیکت هم جواب نمیدن
    خداروشکر 3 ماه خریدم واقعا نباید گول قیمت کم رو خورد
    اما یه خواهش از کساییه که این کاره نیستن واقعا نیان اینطوری مردم رو سرکار بزارن

2. تعداد تشکر ها از ali320m به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

پیش فرض پاسخ : هاست پلنت چی شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali320m نمایش پست ها
    مدتی پیش یه هاست دانلود از هاست پلنت خریدم حال ایمیل اومده واسم از یه شرکت دیگه که سرویس ها انتقال پیدا کرده به این شرکت و ....اما اونایی که هاست دانلود دارن باید تا 10 روز دیگه انتقال بدن ما هاست دانلود نداریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تیکت هم جواب نمیدن
    خداروشکر 3 ماه خریدم واقعا نباید گول قیمت کم رو خورد
    اما یه خواهش از کساییه که این کاره نیستن واقعا نیان اینطوری مردم رو سرکار بزارن
    با سلام
    هاست پلنت به شرکت ما واگذار شده
    متاسفانه نمیتونیم هاست دانلود ارائه بدیم شما میتونید از صاحبان قبلی پول سرویستونرو پس بگیرید برید برسی کنید ببینید شماره حسابی که هش پرداخت کردید ماله چه کسی بوده و پول 3 ماهتونرو پس بگیرید
    حداقلش اینه که ما اعلام کردیم نداریم و یک دفعه نیومدید ببینید اطلاعاتتون پوچ شده
    و لطفا نام هاست پلنت رو خراب نکنید تیم قبلیه هاست پلنت کاملا جدا از ما هست و خدارو شاکریم تو مدتی که فعالیت داشتیم کاربر ناراضی خیلی خیلی کمی داشتیم
    در مورد صحبت شما در باره ارزون خریدن کاملا به شما حق میدم
    موفق باشید

5. تعداد تشکر ها ازtizparvaz به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    43
    تشکر تشکر شده 
    33
    تشکر شده در
    18 پست

من فقط اتفاقی رو که برام افتاده رو گفتم حقوق مشتری هم مهم هست و رضایت مشتریه که نام شرکتی رو معتبر میکنه.
    ذکر کردم فرصت 10 روزه رو ممنون بی خبر پاک نکردید!
    من دقیق متوجه نشدم مگه مشتریان هاست پلنت به ایران وب ارجاع داده نشده اند ؟هاست پلنت سر جاش میمونه فقط تیم شما ادارش میکنه از این به بعد؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    142
    تشکر تشکر شده 
    233
    تشکر شده در
    176 پست

با سلام
    ما کل مشتری ها و گروه هاست پلنت رو به آقای محمدی واگذار کردیم و مهمترین موضوع ما هم نگهداری مشتریها بود که مکررا تاکید می کردیم و قبل از انتقال خدمتتون گفتیم که هم سرور دایرکت ادمین داریم هم سی پنل حالا یعنی چی شما یوزرهای دایرکت ادمین رو نگه نمی دارید؟!!!
    در ضمن سرور دایرکت ادمین پولش تا دهم برج 8 پرداخت شده است
    موفق باشید

8. تعداد تشکر ها از cdcenterahmadi به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    142
    تشکر تشکر شده 
    233
    تشکر شده در
    176 پست

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cdcenterahmadi نمایش پست ها
    با سلام
    ما کل مشتری ها و گروه هاست پلنت رو به آقای محمدی واگذار کردیم و مهمترین موضوع ما هم نگهداری مشتریها بود که مکررا تاکید می کردیم و قبل از انتقال خدمتتون گفتیم که هم سرور دایرکت ادمین داریم هم سی پنل حالا یعنی چی شما یوزرهای دایرکت ادمین رو نگه نمی دارید؟!!!
    در ضمن سرور دایرکت ادمین پولش تا دهم برج 8 پرداخت شده است
    موفق باشید
    سلام
    فک نمیکنم تو تصمیمات از این به بعد هاست پلنت قرار باشه شما دخیل باشید - با احترام
    تصمیم ما بر این هست که سرور دایرکت ادمین نداشته باشیم به مشتری ها هم اعلام کردیم 10 روز هم به علت این گفتم که واقعا اینطور که من دیدم به این سرورها اعتباری نیست بخاطر همین گفتم 10 روز که مشتری بتونه فایلاشو برداره

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali320m نمایش پست ها
    من فقط اتفاقی رو که برام افتاده رو گفتم حقوق مشتری هم مهم هست و رضایت مشتریه که نام شرکتی رو معتبر میکنه.
    ذکر کردم فرصت 10 روزه رو ممنون بی خبر پاک نکردید!
    من دقیق متوجه نشدم مگه مشتریان هاست پلنت به ایران وب ارجاع داده نشده اند ؟هاست پلنت سر جاش میمونه فقط تیم شما ادارش میکنه از این به بعد؟
    حق با شماست و ما هم به این امر معتقدیم اما چند مورد که باید خدمتتون بگم یک اینکه گروه ما تا زمانی که از یک سرویس در تمام جهات اطمینان نداشته باشه اون سرویس رو ارائه نمیده ما الان نه در زمینه هاست دانلود آماده ارائه خدمات پشتیبانی رو داریم و نه سرور مناسب برای ارائه این سرویس رو پس هرگز روی کاری که نه از پشتیبانی نه سرورش اطمینان نداریم سرمایه گذاری نمیکنیم به دو علت 1 ناراضی شدن مشتریها و خراب شئن نام ما 2 ارائه سرویس نا مطلوب و کم شدن پشتیبانی در سایر زمینه های سرویس دهیمون
    باز هم از شما و تمام مشتری های مترم هاست پلنت که مشکل مشابه شما دارن پوزش میخوام اما در نهایت تصمیم بر این هست که سرویس دایرکت ادمین و هاست دانلود کنسل بشود بخاطر آسودگی خود شما
    با تشکر

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    142
    تشکر تشکر شده 
    233
    تشکر شده در
    176 پست

سلام
    قبل از اینکه به شما واگذار بشه گفتیم تمام یوزر ها رو باید نگه دارید طوری که آبروی ما نره.
    یعنی با این حرف هایی که دارید میگید دوست عزیز آقای محمدی فقط می خوای ما رو تخریب کنی و خودتو قهرمان نشون بدی؟!!!
    لطفا طبق توافقی که با هم کردیم عمل کنید.
    ما 10 سال هست که داریم کار می کنیم از سال 81 با رسیلری آریانیک شروع کردیم و دوستانی که این مدت با ما بودند می دونند هیچ موقع تیکتی رو بی جواب نزاشتیم و تا اونجایی که از دست ما بر اومد مشکلات رو حل کردیم و لی خوب نیست شما اینجوری بیاید کار ما رو زیر سوال ببرید. تا حالا بخاطر عشقی که به این کار داشتیم بودیم. الان هم چون واقعا سرم شلوغه و دیدم به کار اصلی نمی رسم مجبور شدم این کار رو انجام بدم.

13. تعداد تشکر ها از cdcenterahmadi به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    43
    تشکر تشکر شده 
    33
    تشکر شده در
    18 پست

فکر نمیکنم با این اوصاف این مضوع قابل حل باشه با توجه به اینکه آقای احمدی میگه توافق بر حفظ مشتریا داشتیم(مشتری=da+cp) حقی به گردن آقای احمدی نمیبینم از طرفی اگه جناب محمدی قصد نگه نداشتن هاست دانلود رو از اول نداشته وبه آقای احمدی نگفته باید گفت که اصلا کار درستی نبوده و از دیگر متقضیان خرید هم میخوام تا صداقت و ..فروشنده رو حتما از این به بعد در خریداشون لحاظ کنن البته قصد بی احترامی به جناب محمدی رو ندارم کلی میگم چون اینجا فقط حق مشتری ضایع شد و اصلا احترامی به مشتری گذاشته نمیشه

15. تعداد تشکر ها ازali320m به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)