با سلام
جهت هاستینگ، به یک نفر کاردان و مسلط به مباحث مربوطه نیاز دار. فوری، فقط تا فردا وقت هست.
کار بدین صورت هست که من سرمایه لازم رو برای این کار فراهم میکنم و الان هم میخوام یه سرور اختصاصی رم 32 گیگ و 4 ترابایت فضا بگیرم. و یه نفر میخوام که بتونه مجازی سازی کنه و سیستم عامل و کانفیگ انجام بده و پشتیبانی رو کامل بر عهده بگیره. من الان چندین مشتری بالقوه داره که میتونم بگیرم. فقط کسی باید باشه که مسلط باشه و وقت کافی برای رسیدگی به این کار رو داشته باشد.

ویژگیهایی که باید داشته باشه:

• نیازمند به یک نیرو با سابقه حداقلی در حوزه سرور و هاستینگ و آشنایی با بازار حوزه هاستینگ و سرور هستیم
  • توانایی فنی و فروش و روابط عمومی بسیار مهم هست و توقع از این نیرو
  • جایی دیگه ای سایت دیگه ای مشغول فعالیت نباشه که امکان رسیدگی به سایت رو داشته باشه.
  • قابلیت کار با تمام کنترل پنل ها کار با مجازی ساز ها اشنایی با whmcs
  • شناخت بازار حوزه هاستینگ و فروش سرور هست
  • حتما باید آشنا به جوملا و ورد پرس باشد
  • کار با cpanel/whm و directadmin نصب و کانفیگ و شناخت بالا
  • شناخت از مجازیسازی و توانمندی در نصب تمامی سیستم عامل ها
  • آشنایی با نیاز های مشتریان حوزه هاستینگ و سرور
  • برخورد خوب با مشتریان
  • حداقل سن 19 سال

کارهایی که باید انجام بده:

• پشتیبانی سرور شامل مجازی سازی، نصب سیستم عامل به همراه کنترل پنل مورد نیاز و کانفیگ.
  • پشتیبانی مشتریان.
  • همچنین راه اندازی پنل دامین ایرانی و بین المللی
  • ارسال مقالات و مطالب آموزشی در سایت

کارهایی که بنده انجام میدم:

• الان سایت داریم در زمینه خدمات اینترنتی سئو و طراحی سایت، که کلی مشتری بالقوه داریم. و ایشالا هاست هم به خدمات اضافه می کنیم.
  • تبلیغات و بازاریابی رو من انجام میدم.
  • همچنین سرمایه از من.
  • سئو و افزایش رتبه سایت در گوگل هم با ماست.

نحوه کار:
  • سرمایه از ما، کار از شما، و با این روش که از سود فروش مبلغ مشخصی (توافق) رو به عنوان پورسانت دریافت می کنید. یعنی از نظر مشتری مشکل خاصی وجود نداره.

حتما توانایی ها، سن و سال، محل سکونت، روزمه، ایمیل، موبایل و آیدی مسنجر ارسال شود.

راههای تماس:
- همنیجا
- پیام خصوصی
- ایمیل: hossein.nikdel@gmail.com
- یاهو مسنجر: hossein_nikdel2
موبایل: 09377558282

منتظر پیشنهادات دوستان هستیم.