صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 100

موضوع: دلار ۴۸۰۰ تکلیف چیست؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    382
    تشکر شده در
    251 پست

پیش فرض پاسخ : دلار ۴۸۰۰ تکلیف چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rfm نمایش پست ها
    بعد از اين پست گرانبها فقط سكوت ميكنم از اينكه سر به سر يه بچه شدم از خودم متنفرم
    تی تاپ ساندیشو تو مگه گرفتی از دستش؟ بده بش مخمونو خورد

2. تعداد تشکر ها ازgdfire به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط live نمایش پست ها
    نه والا من که نگفتم شما منظورت با من بوده
    نمیدانم شاید من خواب دیدم اینها را شما نگفتی
    من پولم کجا بود حاجی تازه بعد از اون ماجراها بود که فهمیدم لوتوس ینی چی
    حاجی هم خودتی
    نه بخدا نه تعاونی میشناسم نه بانک ، کسی که پول نداره از این چیزا خبر نداره ، من کاری که نمیتونم بکنم فعلا دارم درس میخونم ، البته قبلا کار میکردم ولی قعلا چسبیدم به درس
    گور بابای اینایی که پول ملتو بالا میکشن بچه هاشون همه تو آمریکا ساکنن کردن
    منظورت گور بابای همان سردار دیگه ؟ آخه اکثر این تعاونی ها و موسسات را سردارهای سپاه راه انداختن و دو موسسه ثامن و بانک مهر اقتصاد که مال تعاونی خودشان هست
    پس بچه هاشون هم خارج هستند دیگه ؟
    خوش به حال اونها و ما

پادشاه عربستان گفته بود ایران با اعتقادات دینی تونسته به اینجا برسه بخاطر همین یه گروه درست میکنیم و از راه اعتقاد ایرانو نابود میکنیم نمونش همین دائش
    مثلا به کجا رسیدیم ؟ به مرز فحشا در 13 سالگی ، به مرز نابوی اقتصادی ، به بیکاری منیلیونها با سواد ، به رکو.ردهای اختلاس دنیا ( 15 هزار میلیارد صندوق وزارت آموزش و پرورش و سه هزار میلیارد خاوری و بانک ملی ، و چند ده هزار موسسه شاندیز و چند هزار میلیارد وزارت نفت و .... )
    واقعا به افتخارات بزرگی دست یافتیم
    این دروغ ها که تو مغز شما فرو میکنند را باور میکنید ؟
    پادشاه عربستان شکر بخوره هیچین شکری خورده باشه
    من حرف میزنم مدرک میزارم و برای همشون لینک گذاشتم شما بیار یک منبع عربی و انگلیسی بزار که پادشاه عربستان همچین غلطی کرده باشه

فیلمای بی حجابی دخترای تهرانو برده بودن به دائشیا نشون میدادن میگفتن اینجا اسرائیله ، یه مشت آدم فریب خورده تبدیل شدن به جنایتکار ، الان قضیه ماهاست که داریم گور خودمونو میکنیم
    اولا حجاب اجباری نیست تو دین اسلام دوما تمام بدبختی ما همین دو تا مو بیرون هستش ؟
    تمام اون اختلاس ها و ***ی ها و گفتم فقز مالی که باعث پایین اومدن سن فحشا و بالا رفتن سن ازدواج هست مهم نیست مهم همین دو تا مو بیرون هست ؟
    فکر نمیکنی بالاتر از دماغ را هم باید دید ؟ فکر نمیکنید برای اینه این حرف ها که ذهن ما منحرف بشه که این همه ثروت و چرا فقر تو کشور بیداد میکنه ؟
    فکر نمیکنی هدف اینه که مردم نپرسن این همه پول نفت و معادن و ... کجا میره ؟

دقیقا تو ایران یه سری حرفارو بزنی همه بهت میخندن پس ترجیه میدم درباره اعتقادات صحبت نکنم چون اینجا فکر نکنم کسی طرفدار این مسائل باشه
    اعتقادات هر کس برای خودش محترم هست و تنها متظاهرین به دین معابی که به پول و مال مردم هم دارند دست درازی میکنند به زور میخوان مردم را بفرستن به بهشت
    اون هم چه بهشتی ؟ طرف انگار لیدر تور بهشت هستش و چنان با آب و تاب داره از بهشت حرف میزنه پدر صلواتی انگار تازه از اونجا برگشته
    انگار معاملاتی املاک بهشته و داره بهشت به مردم میفروشه بعد شکم مفتخورش را میخوارونه و بابت نماز خوندن واجبی خودش مردم را سر کیسه میکنه نکبت

در رابطه با سران مملکت و حق خوری هایی که میشه حق با شماست بنده چندبار متذکر این مساله شدم و علنا اسم آوردم ، ولی این آزادی بیانم خوبه ها
    از کئدام آزادی بیان حرف میزنی ؟ از روزنامه نگارهای تو زندان یا قتل های زنجیره ای وزارتن اطلاعات ؟ از قتل سران احزاب از جمله حزب ملی چی ؟
    چه آزادی بیانه که حتی حزب بزرگ ملی ایران حق تشکیل جلسه نداره ؟
    شاید منظورت ستار بهشنی هست ؟ ختما رو اسمش کلیک کن تا معنی آزادی بیان تو ایران را بفهمی

یه نکته جالب بگم ، مردم خیلیاشون به امام زمان اعتقاد ندارن ولی آمریکاییا زمانی که عراقو گرفته بودن رفته بودن به امام جماعت کربلا میگفتن یه شماره تلفنی چیزی از امام زمان بدید کارش داریم
    باز حرف زدی بی سند و مدرک ؟ بیخیال دوست عزیز
    ولی اینی که شما گفتی بیشتر به مسخره کردن میخوره تا اعتقاد

الان تو اروپا مسیحی های متعهد دارن دعا میکنن منجی بیاد
    این مورد تو ذات بشر هست که در هنگام گرفتاری یاد خدا بیافته و همیشه منتظر منجی باشه
    تو تمام ادیان و افکار حتی بت پرستان منتظر منجی هستند ربطی نداره
    ویرایش توسط iraniam2000 : February 11th, 2018 در ساعت 20:11

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

5. تعداد تشکر ها ازiraniam2000 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfire نمایش پست ها
    حالت داره انگا حاد میشه برو مودمو اف کن یه گوشه ساندیستو بزن خنک شی تا سست نشدی
    ماشالا مالتیاتو گرفتی به کارا
    فکر نمیکردم به همین راحتی سوتی بدی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    382
    تشکر شده در
    251 پست

ماشالا مالتیاتو گرفتی به کارا
    فکر نمیکردم به همین راحتی سوتی بدی
    الان تو با کی هستی؟ نقل ریپلای میکنی بعد حرفا دری وری میزنی چرا کلا سنتی صنعتیو باهم قاطی کردیا

8. تعداد تشکر ها ازgdfire به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    76
    تشکر شده در
    33 پست

عزیزم اگه دوست داشتی بیا دانشگاه انفورماتیک حدفاصل کالج با نجات اللهی طبقه پنجم دفتر آفاج من اونجام بیا با هم سو تفاهم هارو بر طرف کنیم

اینقدر مالتی یوزراتو نیار وسط خخخ
    من خودم اونجا استاد دانشگاهم ميام از طبقه پنجم سرت ميدم پايين ها پست قبل هم گفتم من معلم مهربونم آدرس رو بده به اون يكي معلمت كه مهربونتره

10. تعداد تشکر ها ازrfm به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها

حاجی هم خودتی

منظورت گور بابای همان سردار دیگه ؟ آخه اکثر این تعاونی ها و موسسات را سردارهای سپاه راه انداختن و دو موسسه ثامن و بانک مهر اقتصاد که مال تعاونی خودشان هست
    خوش به حال اونها و ما

مثلا به کجا رسیدیم ؟ به مرز فحشا در 13 سالگی ، به مرز نابوی اقتصادی ، به بیکاری منیلیونها با سواد ، به رکو.ردهای اختلاس دنیا ( 15 هزار میلیارد صندوق وزارت آموزش و پرورش و سه هزار میلیارد خاوری و بانک ملی ، و چند ده هزار موسسه شاندیز و چند هزار میلیارد وزارت نفت و .... )
    من حرف میزنم مدرک میزارم و برای همشون لینک گذاشتم شما بیار یک منبع عربی و انگلیسی بزار که پادشاه عربستان همچین غلطی کرده باشه

اولا حجاب اجباری نیست تو دین اسلام دوما تمام بدبختی ما همین دو تا مو بیرون هستش ؟
    تمام اون اختلاس ها و ***ی ها و گفتم فقز مالی که باعث پایین اومدن سن فحشا و بالا رفتن سن ازدواج هست مهم نیست مهم همین دو تا مو بیرون هست ؟
    فکر نمیکنی بالاتر از دماغ را هم باید دید ؟ فکر نمیکنید برای اینه این حرف ها که ذهن ما منحرف بشه که این همه ثروت و چرا فقر تو کشور بیداد میکنه ؟

اعتقادات هر کس برای خودش محترم هست و تنها متظاهرین به دین معابی که به پول و مال مردم هم دارند دست درازی میکنند به زور میخوان مردم را بفرستن به بهشت
    اون هم چه بهشتی ؟ طرف انگار لیدر تور بهشت هستش و چنان با آب و تاب داره از بهشت حرف میزنه پدر صلواتی انگار تازه از اونجا برگشته
    انگار معاملاتی املاک بهشته و داره بهشت به مردم میفروشه بعد شکم مفتخورش را میخوارونه و بابت نماز خوندن واجبی خودش مردم را سر کیسه میکنه نکبت

از کئدام آزادی بیان حرف میزنی ؟ از روزنامه نگارهای تو زندان یا قتل های زنجیره ای وزارتن اطلاعات ؟ از قتل سران احزاب از جمله حزب ملی چی ؟
    شاید منظورت ستار بهشنی هست ؟ ختما رو اسمش کلیک کن تا معنی آزادی بیان تو ایران را بفهمی

این مورد تو ذات بشر هست که در هنگام گرفتاری یاد خدا بیافته و همیشه منتظر منجی باشه
    شما باید اینهارو به امثال دائشی ها بگید
    اینا طرز تفکر من نیست دوست من
    چندبار گفتم که من با حرفهای شما موافقم
    خیلی از اون دخترا هستن که به قول شما اسلام اجباری نمیخوان و هر چند وقت با یه پسری میخوابن و آخر خودشونو میندازن به یکی ، خیلی از دخترام که میخوان سالم بمونن مردم نمیذارن ، یا پسراییم هستن که همه بر علیه اونا میشن و میخوان که اعتقاداتشونو زیر پا بذارن یه کساییم گول میزنن یا با فشار وارد این مسائل میکنن که جاش اینجا نیست ، خوبه از مصاحبت با شما لذت میبرم ، حرف که حساب باشه جوابی نداره

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    76
    تشکر شده در
    33 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfire نمایش پست ها
    تی تاپ ساندیشو تو مگه گرفتی از دستش؟ بده بش مخمونو خورد
    نه من چكاره بيدم. خورده اما دست نميكشه منتظره بازم بگيره. طبيعي هست زياد گير نده

13. تعداد تشکر ها ازrfm به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها

حاجی هم خودتی

خوش به حال اونها و ما

به شخص شما توصیه میکنم این ویدیو رو ببینید و دربارش توضیح بدید
    https://www.aparat.com/v/byVPK
    یک چیز دیگه ، مواردی که گفتم مستند هست اما شما مستند رو در چی میبینید ؟ ماهواره ، اینترنت ، تلوزیون ، شبکه های اجتماعی که پر از دروغ هست ؟

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

ساندیس دادن؟
    نوشابا؟
    پرتقال دان ذات دان؟ (درست نوشتم اصلاً؟)

16. تعداد تشکر ها از1eng.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

به شخص شما توصیه میکنم این ویدیو رو ببینید و دربارش توضیح بدید
    https://www.aparat.com/v/byVPK
    یک چیز دیگه ، مواردی که گفتم مستند هست اما شما مستند رو در چی میبینید ؟ ماهواره ، اینترنت ، تلوزیون ، شبکه های اجتماعی که پر از دروغ هست ؟
    نگاه کرده بودم ولی دوباره نگاه کردم اما ...
    1. آقای محترمی که میگی دنیا 63 تریلیون دلار بدهی داره که یک سومش مال آمریکاستن و بقیه مال کشورهای صنعتی بزرگ دنیا اما ایشان یادش رفت بگه این بدهی به کیه ؟ یعنی صاحب این پولها کی هست ؟ الان آمریکا و این کشورهای بزرگ به اتیوپی 63 تریلیون دلار بدهی دارند ؟ یکی اگه بهش دسترسی داره بگه خودتی عامو ، یواش داد بزن ، اونی که تو توبره مفتی خوردی را هدر نده
    2. سیستم ربا را کی تو ایران گذاشته ؟ احتمالا با مخالفت شخص اول کشور بوده ؟ کدام بانک ها و موسسات بیشتر با این سیستم هماهنگ بودن ؟

جوابش راحت و ساده هست ، کدام موسسه بیشترین سود ربا را میداده ؟
    موسسه ثامن و مهر اقتصاد وابسته به تعاونی های سپا و بسیجیان !

اصلا حکومت ایران مقصر نیست و مردم ایران نیستند که دارند زجر میکشند
    یکی به این آقا بگه اگر اقتصاد آمریکا و اروپا مشکل داره چرا ارزش پول ما داره در برابر پول اونها کم میشه ؟ چرا ؟
    یکی بگه سیستم لیبرال اونها مشکل دارزه چرا ما با این همه ثزوت ملی داریم عقب میریم ؟حاکمان اونها بد ولی چرا یک نفر از آمریکا به ایران پناهنده نمیشه ؟

یکی به من بگه تو ایران رییس جمهور یعنی چی ؟ رییس جمهوری که حق نداره سیاست کلی کشور را تعیین کنه ، رییس جمهوری که حق نداره وزیر کابینه خودش را انتخاب کنه ، رییس جمهوری که نه انتخاب مردم که انتخاب همانی که همه ما میدانیم
    گفتم سه نفر نوکر خانه زاد را گذاشتن مثل همان پسران پادشاه گفتن انتخاب کنید !
    بابا همش بازیه ، تو اینترنت میزنم انگلستان ، میزنه نوع حکومت شاهنشاهی ، میزنم ایران مینوسه جمهوری !
    میزنم ملکه انگلستان چقدر اختیارات داره ؟ مینویسه در حدی که داد بزنه سر نگهبان کاخش باید بره دادگاه جواب پس بده
    میزنم ایران ، مینویسه شخصی که یک عده انتخابش کردن میتونه هر کی را بزاره کنار و دستور مرگ هر کسی را بده
    معنی جمهوری را همان لحظه فهمیدم !

ایشان داد زد و گفت و گفت و گفت ولی نگفت که دولت آمریکا به کی بدهکاره ؟ نگفت اگر اونها و سیستم اونها مشکل داره چرا ریال از دستمال توالت کم ارزش تر شده ؟
    نگفت چرا آیت الله های ما را آیت الله شکر فروش و صنایع سنگین صدا میکنند ؟
    نگفت چرا و چرا سرداران سپاه که خود را مومن ترین افراد میدانند بیشتر از همه رباخواری میکنند ؟
    بفرما شما بگو ، ایشان که نگفت

مستند هم یعنی منبع معتبر بزار
    چون این دروغ های بی سند را مسئولان ایران تو ذهن شما فرو میکنند
    پادشاه عربستنان گفته ایران به اینجا رسیده ....
    پادشاه عربستان کشورش جزوه کشورهای صنعتی بزرگ دنیا شده ، مرفه ترین کشورهای دنیا یکیش شدن بعد بیاد بگه ایران به اونجا رسیده ؟ به کجا رسیده ؟
    به گرسنگی ؟ به بدبختی ؟ به دااد و فغان های ملتش که نمونه اش همین تاپیکه ؟ به مرز فحشای کودکال و ؟ به ***ی های میلیاردی مسئولان بی سواد ؟

بابا والله من نمیدانم به کجا رسیدیم که کسی بخواد غبطه بخوره ؟ به من هم بگین شاید به چیز خوبی هم رسیدیم و من خبر ندارم
    ویرایش توسط iraniam2000 : February 11th, 2018 در ساعت 21:10

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

18. تعداد تشکر ها ازiraniam2000 به دلیل پست مفید

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)