صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 56789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 112

موضوع: درخواست جایگزین برای جهان پی

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست جایگزین برای جهان پی

نقل قول نوشته اصلی توسط SibaPal نمایش پست ها
    با ایجاد بخش جدید " تفریح و سرگرمی " مطمئنا بیشتر مشکلات این انجمن حل خواهد شد.
    کاربران این انجمن بر خلاف دیگر مردمان که در حین فیلم دیدن تخمه می شکنند عادت دارند در حین تایپ کردن تخمه بشکنند و چیپس بخورند
    و همگی ریفرش کنان و تخمه به دست منتظر ایجاد تاپیک جدید هستند
    نظر من اینه صاحبان درگاه ها یک انجمن تفریحی بزنند تا وقتی مشتریانشون میپره ما بیایم توش بهشون بخندیم تخمه بشکونیم...لطفا به wht و کاربرانش توهین نکنید.حواستون باشه همین کاربران روزی ممکنه تخمشونو برای خنده از شما تهیه کنند.چندوقت پیش زرین پالو همین کاربران به خاطر غرور به چالش کشیدند.کلی کاربرای تراکنش میلیونیشون پرید..نزارید نوبت به دیگری برسه..
    اصول اولیه فروش رو بهتون یاداوری میکنم..حق همیشه با مشتریه!
    وقتی انتقادی میشه چه بهتر که صاحبان بیان و جوابگو باشند..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

2. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن rezaonline.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,556
    تشکر تشکر شده 
    2,338
    تشکر شده در
    1,230 پست

حقیقتا بنده لزومی ندارد در این تاپیک مطلبی عنوان کنم اما صرفا جهت روشن شدن بعضی حقایق برای استارتر و سایر کاربران اعلام میکنم

روند دریافت مدارک جدید در کلیه درگاهها اجباری است چون به اطلاعات هویتی افراد که تصدیق شده باشند نیاز هست قبلا نیز پی لاین چند ماه پیش این اطلاعات را گرفت

جهان پی نیز مانند سایر شرکت ها به اطلاعات ومدارک بروز کاربران نیاز داشت تا مبلغی که از طریق هک و کلاهبرداری و پولشویی به جهان پی وارد و بعد از چندین گردش خارج میشد در نهایت قابل پیگیری باشد و شخص خاطی مشخص گردد

اما رویه این اطلاعات را اگر مشاهده کنید
    فرمهای دریافت مدارک با ظاهری بسیارکاربر پسند پیاده سازی شدند تا کاربر احساس رضایت از سایت داشته باشند و این یعنی احساس مسئولیت جهان پی
    همینقدر بدونید برای گرافیک و طرح این فرم ها چند میلیون هزینه شده
    مورد بعذی اینکه اجبار دریافت مدارک جدید در روز پنج شنبه عصر انجام شد
    تا کاربران در تایم آخر شب پنج شنبه و روز جمعه که تایم های غیرکاری میباشد فرصت برای پرکردن فرم مدارک داشته باشند و اختلالی در روند کسب و کارشون ایجاد نشه
    در طول این دو روز کلیه پرسنل جهان پی در شرکت حضور داشتند

در مورد لاگین دو مرحله ای توضیحات داده شد
    سایر تغییرات نیز برای امنیت بیشتر و کارایی بیشتر سیستم بود
    تغییرات فرم لاگین و رجیستر جهت تنوع و القای حس زنده بودن سایت بود

همچنین مواردی هست که شما بی اطلاع هستید متاسفانه یا خوشبختانه به شدت جهان پی از سمت رقبا به شیوه های گوناگون مورد حمله نرم افزاری قرار میگیرد که نود درصد حملات دفع میگردد

مواردی هم حمله برروی فرم لاگین بود که شخص با لیستی از یوزر و پسوردهایی که از دیتابیس سایتهای مشابه بذست آورده بود اقدام به تست نفوذ میکرد که با فعالسازی لاگین دومرحله ای کاملا به بن بست خورد
    هر چند شخص مورد نظر شناسایی و اقرار کرد که در سایتهای درگاه واسط دیگر این تست را انجام داده و دسترسی گرفته بود !!!

این موارد را لازم نیست شما بدانید اما باز ما حق را به شما میدهیم که از پرکردن فرم ها و تلف شدن وقتتان گله مند باشید اما در پشت پرده فشارهای زیادی به کارمندان جهان پی هست که در بیشتر مواقع خارج از شیفت کاری کار میکنند تا پرداختها سریع امن و مطمئن انجام شود

5. تعداد تشکر ها ازrezaonline.net به دلیل پست مفید

عضو جدید SibaPal آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    677
    تشکر تشکر شده 
    653
    تشکر شده در
    293 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    نظر من اینه صاحبان درگاه ها یک انجمن تفریحی بزنند تا وقتی مشتریانشون میپره ما بیایم توش بهشون بخندیم تخمه بشکونیم...لطفا به wht و کاربرانش توهین نکنید.حواستون باشه همین کاربران روزی ممکنه تخمشونو برای خنده از شما تهیه کنند.چندوقت پیش زرین پالو همین کاربران به خاطر غرور به چالش کشیدند.کلی کاربرای تراکنش میلیونیشون پرید..نزارید نوبت به دیگری برسه..
    اصول اولیه فروش رو بهتون یاداوری میکنم..حق همیشه با مشتریه!
    وقتی انتقادی میشه چه بهتر که صاحبان بیان و جوابگو باشند..
    مطمئنان صاحبنان درگاه پاسخگو خواهند بود
    اما دخالت عده ای که تنها هدف برهم زدن نظم تاپیک را دارند ضرورت ندارند
    ما برای کاربرانمان سنگ تمام گذاشته ایم و اگر در تاپیک حضور پیدا می کردند حتما این مورد تایید میشد
    در اینکه حق با مشتری می باشد شکی نیست اما صلاحدید مسائل داخلی یک شرکت را کارمندان آن بهتر می دانند و چه بسا آن اقدام به پیشرفت مجموعه و بهره برداری بهتر از سیستم کمک خواهد کرد
    بنده تنها ضرورت عدم برهم زدن تاپیک را بیان کرده ام و موضع گیری شما اشتباه می باشد بهتر است وقتی از راه میرسید تاپیک را از اولین صفحه آن دنبال کنید و نه آخرین
    ویرایش توسط SibaPal : February 23rd, 2016 در ساعت 03:01
    سیبـاپال ! کاملترین درگاه پرداخت اینترنتی کشور به همراه امکانات جدید !
    | درگاه پرداخت کاملا اختصاصی با حداقل کارمزد. |

7. تعداد تشکر ها از SibaPal به دلیل پست مفید

عضو جدید nima73 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    180 پست

ما برای کاربرانمان سنگ تمام گذاشته ایم و اگر در تاپیک حضور پیدا می کردند حتما این مورد تایید میشد
    در اینکه حق با مشتری می باشد شکی نیست اما صلاحدید مسائل داخلی یک شرکت را کارمندان آن بهتر می دانند و چه بسا آن اقدام به پیشرفت مجموعه و بهره برداری بهتر از سیستم کمک خواهد کرد
    بنده تنها ضرورت عدم برهم زدن تاپیک را بیان کرده ام و موضع گیری شما اشتباه می باشد بهتر است وقتی از راه میرسید تاپیک را از اولین صفحه آن دنبال کنید و نه آخرین
    الان ببخشید دخالت شما نو تاپیک به چه عنوان هست ؟
    البته خوب شما هم به عنوان یک کاربر عادی در اینجا میتونید طبق درخواست استارتر یک درگاه را معرفی کنید و اصلا هم مهم نیست درگاه خودتان باشه
    شما سنگ تمام را همان روزی گذاشتید که با اشتباهات احمقانه باعث ف/یلتر شدن و ضرر و زیان مشتری هاتون شدید پس لااقل بزارید اونها که نمیدانن ندانسته باقی بمانند وگرنه اونقدر که فکر تبلیغ و سود به هر قیمتی هستید کمی فکر مشتری ها بودید اون همه زیان به مشتری هاتون وارد نمیشد
    باز میگم به استارتر هم گفتم اگه اصرار به رفتن از جهان پی داره بهتر از پارس پال و سیبا پال استفاده کنه ولی انتظار اینکه اونها هم اندازه پی لاین حرفه ای باشند انتظار درستی نیست چون اینها برعکس پی لاین و زرین پال همگی به نویسنده پست 82 وابسته هستن (تمام دانش لازم را ایشان دارند و در حقیقت تمامی کارهای فنی گردن ایشان هست و اینها فقط چند بچه مایه دار بیشتر نیستن ) و خودشان اندازه بقال سر محله ما هم چیزی سرشون نمیشه
    ویرایش توسط nima73 : February 23rd, 2016 در ساعت 03:13

عضو جدید SibaPal آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    677
    تشکر تشکر شده 
    653
    تشکر شده در
    293 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nima73 نمایش پست ها
    الان ببخشید دخالت شما نو تاپیک به چه عنوان هست ؟
    البته خوب شما هم به عنوان یک کاربر عادی در اینجا میتونید طبق درخواست استارتر یک درگاه را معرفی کنید و اصلا هم مهم نیست درگاه خودتان باشه
    شما سنگ تمام را همان روزی گذاشتید که با اشتباهات احمقانه باعث ف/یلتر شدن و ضرر و زیان مشتری هاتون شدید پس لااقل بزارید اونها که نمیدانن ندانسته باقی بمانند وگرنه اونقدر که فکر تبلیغ و سود به هر قیمتی هستید کمی فکر مشتری ها بودید اون همه زیان به مشتری هاتون وارد نمیشد
    باز میگم به استارتر هم گفتم اگه اصرار به رفتن از جهان پی داره بهتر از پارس پال و سیبا پال استفاده کنه ولی انتظار اینکه اونها هم اندازه پی لاین حرفه ای باشند انتظار درستی نیست چون اینها برعکس پی لاین و زرین پال همگی به نویسنده پست 82 وابسته هستن و خودشان اندازه بقال سر محله ما هم چیزی سرشون نمیشه
    ادب شما در حدی نمی باشد که بنده جوابتان را بدهم
    آن همه ضرر و زیانی که می فرمایید وجود ندارد. در همان وقت سامانه ما بر روی دامنه دیگر شرکت فعال بود
    لازم است که خدمتتان عرض نمایم کارمزد درگاه مستقیم ما 0 است و ما به دنبال سودجویی نیستیم.
    دلیل ***** شدن هم سوء استفاده کاربر بوده و سختگیری های الان تنها به خاطر موضوعات پیش آمده است
    در تاپیک دیگر جواب شما را نخواهم داد و اگر ضرر و زیانی از مجموعه در آن زمان داشته اید تیکت ایجاد کرده و مستندات را ارایه نمایید
    آدرس وب سایتتان را ارسال نمایید تا کاربران از دانش شما فیض ببرند
    ویرایش توسط SibaPal : February 23rd, 2016 در ساعت 03:15
    سیبـاپال ! کاملترین درگاه پرداخت اینترنتی کشور به همراه امکانات جدید !
    | درگاه پرداخت کاملا اختصاصی با حداقل کارمزد. |

10. تعداد تشکر ها از SibaPal به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    180 پست

آن همه ضرر و زیانی که می فرمایید وجود ندارد. در همان وقت سامانه ما بر روی دامنه دیگر شرکت فعال بود
    لازم است که خدمتتان عرض نمایم کارمزد درگاه مستقیم ما 0 است و ما به دنبال سودجویی نیستیم.
    دلیل ***** شدن هم سوء استفاده کاربر بوده و سختگیری های الان تنها به خاطر موضوعات پیش آمده است
    در تاپیک دیگر جواب شما را نخواهم داد و اگر ضرر و زیانی از مجموعه در آن زمان داشته اید تیکت ایجاد کرده و مستندات را ارایه نمایید
    اولا همین پست شما نشان میده زیاد با قوانین اینترنت ایران آشنا نیستید چون قرار دادن سایت بر روی دامنه دوم خلاف بود و اگر یکی گزارش میکرد بلافاصله دامنه دوم هم دچار ف/یلتر مییشد و در حقیقت زمان بازگشایی زمانبرتر میشد
    در ضمن تراکنش های ناموفقی که به دلیل ***** شدن بودن ضرر و زیان نبودن ؟ یا نه گفتن این حقیقت ناخوشایند شماست ؟

اینکه دنبال سود باشید بد نیست ولی اینکه به دنبال سود به هر قیمتی باشید بد هست
    سختگیری هم در خد خودش بد نیست ولی هر چیزی از حد بگذره بد هست پس همه چیز به اندازه خوب و مناسب هست
    در کل وقتی از شما سوال میکنم چرا توهین میکنید و شما دهن نا مبارک خودتان را میبندید و به بنده و چند هزار کاربر این انجمن توهین میکنید و رد میشید انتظار ادب هم دارید ؟ اون هم کسی که تنها حسنی که داره بچه پولدار بودنش هست
    در ضمن شما هر جا به نفعت باشه دهنت را بسته نگه میداری و هر جا ببینی میتونی برای خودت تبلیغی کنی سریعا ظاهر میشی
    ادب را رعایت کنید تا در مورد شما با ادب حرف بزنم
    احترام امامزاده به متولی اون هست
    ویرایش توسط nima73 : February 23rd, 2016 در ساعت 03:39

عضو انجمن Sohan Roh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    623
    تشکر تشکر شده 
    365
    تشکر شده در
    279 پست

با سلام.

ما تازه میخواستیم به خاطر تراکنش بالا از جهان پی درگاه بگیریم که اینهم مورد دار از آب درآمد.

ممنون.

13. تعداد تشکر ها از Sohan Roh به دلیل پست مفید

عضو انجمن farmanrava آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,122
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    781 پست

تایید میشه ...

استارتر عزیز شما هم به نظر بنده میتونید سیباپال رو امتحان کنید ... امکانات و پشتیبانی خوبی دارند و از همه مهم تر صادق هستند .

بنده شرکت جهان پی رو تایید و یا رد نمیکنم اما اون بندگان خدا هم ترس از مشکلات آینده باعث شد که پشاپیش جلوی این مشکلات رو بگیرن . شما اگه با درگاه های خارجی کار کنید متوجه میشید که این روال همه درگاه ها میباشد و درستش اینه که هر چند وقت یکبار کاربر اطلاعاتش رو به روز کنه .

فقط یک مورد توی این تایپیک خیلی زشته که توسط کاربران زیادی این مورد انجام شده
    یک شرکتی که مدتی ازش خدمات گرفتین و استفاده کردین و کارتون رو جلو بردید ، حالا به دلایلی که شما نمی پسندین باید تخریب بشه ؟
    اگه مواردی رو ایجاد کردن که از نظر شما پسندیده نبود بی سر و صدا به حرمت اون خدماتی که شما دادن شرکت خدمات دهنده خودتون رو عوض کنید ...

تخریب شخص یا شرکت به هر دلیلی کار درستی نیست ...

یا حق
    مجموعه هاستینگ (آی آر سرور) || از سال 1389 تاکنون
    دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت ، معدن و تجارت (نماد اعتماد از سال 1392)
    Tel : 013-42580909 || Telegram : @IrServerCo

تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    180 پست

آدرس وب سایتتان را ارسال نمایید تا کاربران از دانش شما فیض ببرند
    یادم نمیاد گفته باشم سایت دارم ؟
    اگر هم داشته باشم نیازی به تبلیغات ندارم
    ولی یک نکته وجود داره و اون اینکه دانش فنی لازم را برای امور مورد نیازم دارا هستم نه اینکه با پول بابام بیام اینجا پز بدم که مثلا من هم یک کاره ای هستم بقیه برند تو انجمن تفریحی و تخمه بشکنند
    تنها فرق شما با بقیه احتمالا پولدارتر بودن شما هست چون همانطور که بالاتر گفتم دانش فنی متعلق به فرد دیگری هست
    ویرایش توسط nima73 : February 23rd, 2016 در ساعت 03:28

16. تعداد تشکر ها از nima73 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    464
    تشکر تشکر شده 
    663
    تشکر شده در
    375 پست

آخه پسر خرمگس چطور پاچه خواری میکنه ؟
    ولش کن گزارش کن مدیرها بیان پدرش را دربیارن ، چند روز که بن بشه میفهمه تاپیک بقیه را نباید بهم بزنه
    تو هم بیا از بین اینها که بچه های تاپیک گفتن یکی را انتخاب کن براش فردا پلاگین بنویسم برو راحت استفاده کن تاپیک هم دیگه بیفایده هست و به نظر من درخواست بسته شدنش را بده
    اونی که باید متوجه بشه متوجه شده و پست های چند صفحه اول کاملا واضح هست ولی خوب تو این انجمن هر کی انتقاد کنه طرف میره چند تا نوکرش را میاره میریزه تو تاپیک تا جو را بهم بزنند تاپیک حذف یا بسته بشه چون خودش جرات نمیکنه و میترسه بن بشه
    تو هم هدفت انتخاب یک درگاه مناسب بود که فکر کنم تو همان صفحات اول پستت میتونی انتخاب کنی
    شب همگی خوش
    یه موقع فکر نکنی توی اوسکل الان پاچه خوار نیستیا
    برای نوشت به پلاگین هم چه خودشو به اب و اتیش داره میزنه
    برای دوزار پول فکر کنم الان بری ...

- - - Updated - - -

یادم نمیاد گفته باشم سایت دارم ؟
    اگر هم داشته باشم نیازی به تبلیغات ندارم
    ولی یک نکته وجود داره و اون اینکه دانش فنی لازم را برای امور مورد نیازم دارا هستم نه اینکه با پول بابام بیام اینجا پز بدم که مثلا من هم یک کاره ای هستم بقیه برند تو انجمن تفریحی و تخمه بشکنند
    تنها فرق شما با بقیه احتمالا پولدارتر بودن شما هست چون همانطور که بالاتر گفتم دانش فنی متعلق به فرد دیگری هست
    همه چی دانش فنی نیست
    مثلا شما دانش فنی داری اما متاسفانه عقل استفاده نداری
    یکی مثل مدیر سیبا پال دانش فنی نداره اما عقلش رو داره که چطور از پولی که داره استفاده کنه
    همین که با سرمایه ای که داره همچین سایتی راه انداخته یعنی به عقل بزرگ حالا میخواد بدون دانش فنی باشه
    در مورد ***** شدن سیبا پال هم هر انسانی ممکنه خطا داشته باشه
    یه مشکلی بود و برطرف شد
    به شما چه مشتریان سیبا پال ضرر کردن
    ضرر کردن خوب اگه ناراضی بودن رفتن جای دیگه و اگرهم راضی بودن با این ضرر کنار اومدن و موندن
    فکر کنم تو استغفرالله اگه خدا بودی یکی اشتباه میکرد سریع حکم مرگشو صادر میکردی

18. تعداد تشکر ها از DeLtAvPs به دلیل پست مفید

صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 56789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)