نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: سرویس ها جدید از کدام لوکیشن اضافه گردد؟؟؟

رأی دهندگان
64. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • امریکا

12 18.75%
  • هلند

35 54.69%
  • کانادا

4 6.25%
  • المان

13 20.31%
صفحه 9 از 32 نخستنخست ... 567891011121319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 318

موضوع: رشین وی دی اس - فروش سرور مجازی با منابع اختصاصی ار اروپا رم 1 گیگ 15 هزار تومان !! رم 2 گیگ 22 هزار تومان***منابع اختصاصی-کنسول رایگان-بازگشت هز

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    1,125
    تشکر شده در
    755 پست

53 پرشین وی دی اس - فروش سرور مجازی با منابع اختصاصی ار اروپا رم 1 گیگ 15 هزار تومان !! رم 2 گیگ 22 هزار تومان***منابع اختصاصی-کنسول رایگان-بازگشت ه

با نام و یاد خدا فروش سرور های مجازی با منابع اختصاصی به تعداد محدود رو شروع میکنیم.

سرور تست ارائه
    نمیشود.اما به دلیل اطیمانی که به کیفیت سرور ها داریم 24 ساعت ضمانت بازگشت هزینه با دلیل موجه در نظر گرفته شده-برای اطمینان از کیفیت سرویس ها و ... هم میتونید نظرات و پست های مشتریان رو در اهمین تاپیک فروش مطالعه کنید

کد تخفیف 30% ماه اول

30%-persianvds

برنزی ویژه
    سی پی یو 2 هسته
    رم: 1 گیگابایت
    هارد: 35 گیگابایت ساتا 3
    پورت: 1گیگابیت نامحدود
    لوکیشن: انگلستان
    فقط 16 هزار تومان

نقره ای ویژه
    (2 موجود است)
    سی پی یو:2هسته
    رم: 2 گیگابایت
    هارد: 55 گیگابایت ساتا 3
    پورت: 1گیگابیت نامحدود -متوسط سرعت هر سرور 20-65 مگابایت
    20 هزار تومان

طلایی (2 موجود است)
    سی پی یو:4هسته
    رم: 4 گیگابایت
    هارد: 110 گیگابایت ساتا 3
    پورت: 1گیگابیت نامحدود -متوسط سرعت هر سرور 20-65 مگابایت
    28 هزار تومان

سرورهای نیمه اختصاصی:
    برنزی نیمه اختصاصی (3 موجود است)
    سی پی یو:4هسته
    رم:2گیگابایت
    هارد:500 گیگابایت
    پورت:1گیگابایت نامحدود
    65 هزار تومان

نقره ای نیمه اختصاصی (2 موجود است)
    سی پی یو:8هسته
    رم:4گیگابایت
    هارد:1000گیگابایت
    پورت:1گیگابیت نامحدود
    110 هزار تومان

ارادتمند - افشار

persianvds.com

پرشین وی دی اس در یک نگاه :

#بزرگترین فروشنده وی پی اس کشور با میزبانی بیش از 550 وی پی اس فعال
    #اپتایم 100درصدی 16 سرور اختصاصی در حداقل 7 ماه گذشته به دلیل تجربه و تخصص بسیار بالای کادر فنی
    #تحویل 2 ساعته در ساعات کاری
    #نصب تمامی سیستم عامل ها با تمامی کانفیگ ها مربوطه
    # یک روز ضمانت بازگشته هزینه بدون هیچگونه سوال (ضمانت و گارانتی کیفیت سرویس ها)
    # پشتیبانی فول تایم در ساعات اداری توسط 3 پشتیبان فنی
    #منابع کاملا اختصاصی و قابل مشاهده در پنل کاربری
    #سرورهای مجازی از دیتاسنتر با کیفیت و گران رداستیشن انگلستان
    #رضایتمندی 99% مشتریان(24 ساعت بازگشت وجه برای تمامی سرویسها از روز اول ارائه شده هست)

سوالی بود در خدمت هستیم
    پدرام افشار-مدیریت پرشین وی دی اس

.
    ویرایش توسط persianmagic : April 19th, 2014 در ساعت 21:40

2. تعداد تشکر ها ازpersianmagic به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    698
    تشکر تشکر شده 
    649
    تشکر شده در
    385 پست

پیش فرض پاسخ : رشین وی دی اس - فروش سرور مجازی با منابع اختصاصی ار اروپا رم 1 گیگ 15 هزار تومان !! رم 2 گیگ 22 هزار تومان***منابع اختصاصی-کنسول رایگان-باز

نقل قول نوشته اصلی توسط persianmagic نمایش پست ها
    مصرفتون باید معمولی باشه عزیز متاسفانه کاربرهایی داشتیم که سی پی یو سرورشون به صورت 24 ساعت به مقدار محدود شده یعنی 1500 مگاهرتز فعال بوده که مجبورد شدیم به مقدار کمتر لیمیت کنیم

از نظر پورت مشکلی نیست.پورت 10 گیگ هست.فقط فشار روی سی پی یو و هارد مورد نظر هست.همچنین دقت نمایید که انکود ویدیو هم بر روی سرویسها ممنوع میباشد

کاربرد مورد نظر هم مشکلی ندارد

ارادتمند
    خیر از این خبر ها نیست فقط بیشتر روی پرت مانور می دیم و مشکلی نیست پس! نصب سنت اوس 64 بیت مغدوره ؟

You Can Get That, Or You Can Get This
    You Can Go To Work, Or You Can Be The Boss
    You Can Go Hard, Or You Can Go Home

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    1,125
    تشکر شده در
    755 پست

پیش فرض پاسخ : رشین وی دی اس - فروش سرور مجازی با منابع اختصاصی ار اروپا رم 1 گیگ 15 هزار تومان !! رم 2 گیگ 22 هزار تومان***منابع اختصاصی-کنسول رایگان-باز

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir.DarKNesS نمایش پست ها
    خیر از این خبر ها نیست فقط بیشتر روی پرت مانور می دیم و مشکلی نیست پس! نصب سنت اوس 64 بیت مغدوره ؟
    مشکلی نیست دوست عزیز .تمامی سیستم عامل ها قابل نصب هست

.دقت نمایید ریلود شامل هزینه میباشد

ارادتمند

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

طلایی
    سی پی یو:4هسته لیمیت شده بر روی 2500 مگاهرتز
    رم: 4 گیگابایت
    هارد: 110 گیگابایت ساتا 3
    پورت: 10گیگابیت نامحدود
    ماهیانه 35 هزار تومان
    واقعا رم 4 گیگی اختصاصی هست و روی مقدرا کمتر لیمیت نشده
    دسترسی به پنل وی ام ور هم میدن که بتونیم منابع اختصاص داده شده را ببنیم و یا برای رفع اشکال استفاده کنیم

اگر جواب مثبت هست من یکی میخوام برای فایلهای ایزو بصورت لینک مستقیم بزارم توی فورم ملت دعامون کنند
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

7. تعداد تشکر ها از MagicVps.Com به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    1,125
    تشکر شده در
    755 پست

جدیدا رم رو لیمیت میکنند خیر نداریم؟کنسول با توجه به راه اندازی پنل تحت وب و مشکلاتی (ِِِddos از سرور مجازی به ایپی اصلی سرور ) که تعدادی از کاربران(بخوانید همکاران) بوجود اوردند دیگر ارائه نمیشود

برای سفارش میتونید در سایت اقدام کنید .قوانین روهم لطفا کنید حتما مطالعه نمایید

ارادتمند

تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MagicVps.Com نمایش پست ها
    واقعا رم 4 گیگی اختصاصی هست و روی مقدرا کمتر لیمیت نشده
    دسترسی به پنل وی ام ور هم میدن که بتونیم منابع اختصاص داده شده را ببنیم و یا برای رفع اشکال استفاده کنیم

اگر جواب مثبت هست من یکی میخوام برای فایلهای ایزو بصورت لینک مستقیم بزارم توی فورم ملت دعامون کنند
    جدیدا رم رو لیمیت میکنند خیر نداریم؟کنسول با توجه به راه اندازی پنل تحت وب و مشکلاتی (ِِِddos از سرور مجازی به ایپی اصلی سرور ) که تعدادی از کاربران(بخوانید همکاران) بوجود اوردند دیگر ارائه نمیشود

برای سفارش میتونید در سایت اقدام کنید .قوانین روهم لطفا کنید حتما مطالعه نمایید

ارادتمند
    عزیزم به راحتی میشه همونطور که سیپو لیمیت میشه شما رم 4 گیگی بدین به سرور از توی ریسورس روی رم 512 لیمیتش کنید یا هر مقدرا دیگر پس بهتر شفاف باشه قضیه که بعدا موردی پیش نیاد
    در مورد پنل هم مشکل نداره ما موقع تحیول سرور یه عکس از قسمت ریسورس ویپی اسی که از شما تحویل میگرم و بصورت هفتگی از قسمت لوگ سرور یه عکس از شما میگرم که ببنم منابع اولیه تغیری توش داده شده بعداز تحویل یا خیر اینهم برای حل قضیه پنل و مشکل دی داس

مقدرا سرعت تضمین شده روی سرور چقدر هستش لینکی که خودتون تایید مکنید که دیگه بعد بحث نباشه که لوکیشن فرق میکنه و مواردی دیگر که توی سرعت دخیل هست سرعت تضمنی شده روی یک لینک که خودتون تاییدی مکنید همون بارمون کفایت میکنه
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

10. تعداد تشکر ها ازMagicVps.Com به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    1,125
    تشکر شده در
    755 پست

عزیزم به راحتی میشه همونطور که سیپو لیمیت میشه شما رم 4 گیگی بدین به سرور از توی ریسورس روی رم 512 لیمیتش کنید یا هر مقدرا دیگر پس بهتر شفاف باشه قضیه که بعدا موردی پیش نیاد
    در مورد پنل هم مشکل نداره ما موقع تحیول سرور یه عکس از قسمت ریسورس ویپی اسی که از شما تحویل میگرم و بصورت هفتگی از قسمت لوگ سرور یه عکس از شما میگرم که ببنم منابع اولیه تغیری توش داده شده بعداز تحویل یا خیر اینهم برای حل قضیه پنل و مشکل دی داس
    در مورد رم حقیقتا بنده اطلاعی نداشتم .

در مورد قسمت دوم به صورت هفتگی مشکلی نیست.ولی اینطور نباشه که هر روز تیکیت بدید شات سرویس رو ارسال کنید چون سرمون بسیار شلوغ هست و رسیدگی نخواهد شد.فقط به صورت هفتگی

در مورد سرعت هم وضعیت متغیر هست 15-45 مگابایت ورت تمامی سریسهارو تضمین میکنیم ولی به صورت 100% نیست ممکنه در وحله هایی چند نفر به پورت فشار بسیارند که 15 مگابایت رو هم نتونید دریافت کنید .البته رسیدگی خواهد شد و به سرعت این جور موارد رفغ خواهد شد

در سرویس ها هم هموطنور که در قوانین نوشتیم به شرط استفاده منصفانه هست.با توجه به اینکه ظاهرا قصد دارید لینک هارو به صورت پابلیک در انحمن قرار بدید باید حواستون باشه تا میزان مصرف پورتتون عادلانه باشه در غیر این صورت برخورد خواهد شد

برای مثال اگر 25 مگابایت و بالاتر به صورت چندین ساعت و متمادی پورت رو اشغال کنید بهتون اخطار داده خواهد شد

فکر کنم توضحیات کامل بوده باشه و متوجه شده باشید

مورد دیگه ای بود بفرمایید
    ویرایش توسط persianmagic : November 30th, 2013 در ساعت 20:04

تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persianmagic;933406[COLOR="#FF0000"
    ]در مورد رم حقاقتا بنده اطلاعی نداشتم ولی ظاهرا شما تو این کار حرفه ای هستید[/COLOR]

در مورد قسمت دوم به صورت هفتگی مشکلی نیست.ولی اینطور نباشه که هر روز تیکیت بدید شات سرویس رو ارسال کنید چون سرمون بسیار شلوغ هست و رسیدگی نخواهد شد.فقط به صورت هفتگی

در مورد سرعت هم وضعیت متغیر هست 15-45 مگابایت ورت تمامی سریسهارو تضمین میکنیم ولی به صورت 100% نیست ممکنه در وحله هایی چند نفر به پورت فشار بسیارند که 15 مگابایت رو هم نتونید دریافت کنید .البته رسیدگی خواهد شد و به سرعت این جور موارد رفغ خواهد شد

در سرویس ها هم هموطنور که در قوانین نوشتیم به شرط استفاده منصفانه هست.با توجه به اینکه ظاهرا قصد دارید لینک هارو به صورت پابلیک در انحمن قرار بدید باید حواستون باشه تا میزان مصرف پورتتون عادلانه باشه در غیر این صورت برخورد خواهد شد

برای مثال اگر 25 مگابایت و بالاتر به صورت چندین ساعت و متمادی پورت رو اشغال کنید بهتون اخطار داده خواهد شد

فکر کنم توضحیات کامل بوده باشه و متوجه شده باشید

مورد دیگه ای بود بفرمایید
    اینکه مگید شما توی این کار حرفه ای هستید (منظور من ) اگر از این کارها کرده بودیم النا ما هم مثل بقیه رفته بودیم قاطی باقالیها و بعداز مدتی جمع کرده بودیم و گندش در امده بود در ضمن به همه کاربران ما پنل وی ام ور میدم البته نه النا که بلانسبت جمع بعضی ها تازه فهمیدن ویسنتری وجود داره و پنلی وجود داره پشتهای ما را سرچ کنید ما 4 سال پیش پنل میدادم دست مشتری پس بخواهیم منابع را اون چیزی که قرار هست نزاریم که کابر خودش میبنه و گند کار درمیاد پس این برای این مورد

در مورد استفاده از پورت هم ملت که 24 ساعته دانلودد نمیکنند هر کی نیاز داره بر اسا نیازش هراز گاهی دانلود میکنه و فرق چندانی نمیکنه با اینکه کسی بخواد دانلود و اپلود کنه خودش

مشکلی اگر نیست تا سفارش بدیم کار ملت را میافته ثواب داره من خودم قبلا وی پی اس برای این کار کار میاشتم ولی خوب بعد ور داشتم
    سرور ما با 128 گیگ رم تازه کلو هم کردیم مال خودمونه سخت افزار هنوز برای من نمیصرفه که بخوایم همیچین قیمتی در نظر بگیرم و ترجیح میدم از شما بگیرم برام بصرفه تر هست با این قیمت برای این مورد

13. تعداد تشکر ها ازMagicVps.Com به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    1,125
    تشکر شده در
    755 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MagicVps.Com نمایش پست ها
    اینکه مگید شما توی این کار حرفه ای هستید (منظور من ) اگر از این کارها کرده بودیم النا ما هم مثل بقیه رفته بودیم قاطی باقالیها و بعداز مدتی جمع کرده بودیم و گندش در امده بود در ضمن به همه کاربران ما پنل وی ام ور میدم البته نه النا که بلانسبت جمع بعضی ها تازه فهمیدن ویسنتری وجود داره و پنلی وجود داره پشتهای ما را سرچ کنید ما 4 سال پیش پنل میدادم دست مشتری پس بخواهیم منابع را اون چیزی که قرار هست نزاریم که کابر خودش میبنه و گند کار درمیاد پس این برای این مورد

در مورد استفاده از پورت هم ملت که 24 ساعته دانلودد نمیکنند هر کی نیاز داره بر اسا نیازش هراز گاهی دانلود میکنه و فرق چندانی نمیکنه با اینکه کسی بخواد دانلود و اپلود کنه خودش

مشکلی اگر نیست تا سفارش بدیم کار ملت را میافته ثواب داره من خودم قبلا وی پی اس برای این کار کار میاشتم ولی خوب بعد ور داشتم
    سرور ما با 128 گیگ رم تازه کلو هم کردیم مال خودمونه سخت افزار هنوز برای من نمیصرفه که بخوایم همیچین قیمتی در نظر بگیرم و ترجیح میدم از شما بگیرم برام بصرفه تر هست با این قیمت برای این مورد
    قصد بنده توهین نبود عزیز اگر از این حرفم ناراخت شدید بنده پوزش میخوام.در مورد استفاده نادرست از پورت و سایر منابع هم مطمئن باشید اگر همچین تجربه ای نداشتیم اینجا مطرح و روش تاکید نمیکردیم

مشکلی نیست سفارش بدید در خدمتتون هستیم

ارادتمند

15. تعداد تشکر ها از persianmagic به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    سلام
    شما خودتون ظاهرا سرویس دهنده هستید
    بهتر می دونید که روی سرور اصلا نیازی نیست رم محدود بشه
    شما حتی اگر اورسل هم انجام بدید این و خوب می دونید که همه ی کاربران هم زمان تمام رم تهیه شده و استفاده نمی کنن
    پس نیازی به محدود کردن رم نیست
    مورد بعدی هم شما ماشالله از چند لوکیشن سرور دارید - چرا از سرور های خودتون استفاده نمیکنید؟
    فکر نمیکنید اگر از ایشون تهیه بفرمایید کاربرای خودتون فکر میکنن شاید کیفیت کارتون اینقدر پایین هست که حاضر نیستید از سرور خودتون استفاده کنید؟
    ما همدیگر و خوب می شنایسم و دوستای خوبی هستیم
    از عزیزان تقاضا دارم تصور نکنن ما مشکلی داریم
    من کوچیک شما هم هستم - فقط استدلال خودم و بیان کردم
    موفق باشید
    من 4 گیگ را 4 تا یک گیگ میکنم 120تومن میفورشم خوب این داره میگه 35 تومن میگه هم اختصاصی من گفتم بگریم دلیلش اینه هرچند هیچ وقت این قمیتها چیز درستی در نیامده و نمیاد ازش قیمت سرور مشخص هست ادم حساب کتاب کنه همه چیز مشخصه ولی خوب ....
    من هم برای مصرف زیاد خاصی نیست میخوام لینک ایزو بزارم برای ملت هر روز یا هرچند روز یکبار دوستان توی پیام خصوصی یا مسنجر پیغام میدن لینک ویسنتر یا یکسری ایزوهای دیگر میخوان گفتم قیمتی که میده حراجی هستش بگیرم

در مورد کاربران اونی که کیفت کار ما را باید بدونه میدونه و اونی که ما را باید بشناسه میشناسه اونی هم که این فکر کنه همون بهتر که مشتری ما نشه چرا که مشتریان ما از 1 سال حداقل تا 3 سال مشتری ثابت ما هستند مشتر ی که بخواد 1 ماه بیاد و بعدش بره همون بهتر که مشتری ما نباشه

17. تعداد تشکر ها ازMagicVps.Com به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

پیش فرض پاسخ : پرشین وی دی اس - فروش سرور مجازی با منابع اختصاصی ار اروپا رم 1 گیگ 15 هزار تومان !! رم 2 گیگ 22 هزار تومان***منابع اختصاصی-کنسول رایگان-با

با نام و یاد خدا فروش سرور های مجازی با منابع اختصاصی به تعداد محدود رو شروع میکنیم.

[/

[B][COLOR=#ff0000]سرور چهارم با سی پی یو 16 هسته ای و پورت 10 گیگ از دیتاسنتر باکیفیت رداستیشن تحویل داده شد.افرهای این سرور :

مشخصات سرور اصلی:

دو سی پی یو فیزیکی زئون از سری قدتمنند زئون-[B]2x Xeon ٍE5620
    98 گیگابایت رم قابلیت اپگرید تا 256 گیگابایت رم-[B]96GB DDR3 ECC
    4 هارد دیسک مجزا برای جلوگیری از کاهش سرعت هاردهای سرور مجازی
    پورت 10 گیگابیت کاملا نامحدود

.

دوست عزیز یک نکته مهم توی سایت رد استیشن نگاه کردم این سروی که دارید امکان پورت 10 گیگ نداره چطوره که میگید پورت 10 گیگه فقط پورت 1 زده داخل سایت برای این کانفیگ

D8-530: 2 x Quad Core 2.40Ghz (E5620); 96GB RAM

این مدل سرور هست ممکنه این مورد هم یه توضیح بدین

19. تعداد تشکر ها ازMagicVps.Com به دلیل پست مفید

صفحه 9 از 32 نخستنخست ... 567891011121319 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)