صفحه 8 از 11 نخستنخست ... 4567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 107

موضوع: میهن هاست mihanhost جمع کرده؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    12 پست

پیش فرض پاسخ : میهن هاست mihanhost جمع کرده؟

منم حاصل زحمات چند سالم حذف شده. پیگیر شدم که دامین رو از دست ندم که اونم میگم کپی پاسپورت بدین که من پاسپورت ندارم.

منم شکایت دارم ازشون.

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

میهن هاست هنوز فعال هست چون شماره حساب ها و کارتهاشون کاملا فعاله و وب سایتشون رو هم با اینکه منقضی شده بود دوباره تمدید کردن واین نشون میده که کاملا فعالن.باید عرض کنم که تو جمع ما یک نفر نفوذی چسبیده به میهن هاست هست و اطلاعات مخابره می کنه برای میهن هاست که احتمالا پیداش می کنم.لطفا در مورد افرادی که پیشنهاد می دن که اطلاعات هاست و دامینتون رو بدین به ما مشکلتون رو حل میکنیم دقت کنید.یکی از این افراد مربوط به میهن هاست هست.روش جدیدشون هست برای اینکه از افراد مختلف برای جبران ضررهاشون دوباره پول بگیرن و کاری رو که وظیفشون هست با پول انجام بدن.در حال تحیق برای شکایت حقوقی از میهن هاست هستیم و نه برای پول بلکه برای رسیدن به حق معنوی خودمان تلاش خواهیم کرد.افراد مختلف برای شکایت از میهن هاست می توانند به آدرس ایمیل زیر پیام بگذارند.با همین روش نیز نفوذی میهن هاست مشخص خواهد شد. parsianhack@yahoo.com

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    110
    تشکر شده در
    71 پست

شکایت از هاستینگ به جایی نمیرسه چون مدارک ما یه مشت عکس از تیکت ها و ... هست عکس هم در مراجع قانونی سند قضایی به حساب نمیاد چون طرف میتونه ادعای فتوشاپی بودن بکنه تازه خودمون را متهم کنه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    36
    تشکر شده در
    33 پست

بیشتر سایتهای شخصی سروراش بسته مشتریان اصلیشون فعاله مثلا
    kermanshahsport.ir

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

اطلاعات فیش های واریزی افراد مشخص هست و در اطلاعات ارسالی خرید هاست و
    دامین از طرف میهن هاست شماره فاکتور و مبلغ مشخص می باشد
    در مورد مسئله حقوقی آن هم این عمل به قدر کافی برای میهن هاست بار منفی
    دارد که نخواهد ادعای شکایت کند ودر صورت
    ادعای شکایت از طرف میهن هاست از آنجا که مدارک واریز وجه و فاکتور ها
    مستند است با فرض ادعای میهن هاست و عدم اثبات برای دادگاه حقوقی این
    عمل به ضرر میهن هاست تمام شده و در حکم کلاهبرداری خواهد بود پس فکر می
    کنم ادعا نکردن میهن هاست در حالی که مسائل واضح است برایش بهتر است چون
    بار منفی حکم دادگاه را سنگین تر خواهد کرد.

7. تعداد تشکر ها از parsianhack به دلیل پست مفید

عضو انجمن Nik0TiN آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    186
    تشکر شده در
    121 پست

دوستان من به چند نفر از بچه ها کد ترنسفر دامین گرفتم دادم تا دامنه رو منتقل یا تمدید کنند
    هیج پولی هم نگرفتم ....
    با پلیس فتا شیراز هم صحبت کردم گفتند شکایت کنیم به این زودی ها به جایی نمیرسیم و 2 سال طول میکشه که بخوان شرکت رو لغو کنند ...
    خلاصه اینکه اوضاع خراب هستش
    اگر کسی تمایل داره فقط نامه رسمی با سربرگ شرکتش برای بنده فکس کنه
    من مراتب انتقال سایتش رو انجام میدم
    توی فکس درخواست انتقال + دلیل انتقال + تاریخ ثبت دامنه + نام مالک دامنه + ایمیلی که دامنه با اون ثبت شده را ارسال کنید
    شماره فکس : 07118324025

پ.ن : من نه به میهن هاست ربط دارم ونه وابستگی دارم ....
    مستقیما با شرکت رجیستر دامنه ارتباط دارم ...
    ویرایش توسط Nik0TiN : October 30th, 2012 در ساعت 22:17

9. تعداد تشکر ها از Nik0TiN به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

عجیبه از زمانی که شما اخرین پیامتون رو گذاشتید چند ساعتی بیشتر نگذشته چطور تو این زمان کوتاه شما با پلیس فتا صحبت کردید؟
    مشکوک هست.و در ثانی مگر کسی گفت شما با میهن هاست ارتباط داری که شما تکذیب کنی و این نشانه خوبی نیست یعنی کمی شک برانگیز شد.مثل اقرار در پلیس اگاهی.واینکه شخصی مستقیما با شرکت رجیستر دامنه ارتباط داشته باشد نیز لازم نیست چون شرکت رجیستر دامنه در کمال صداقت ودر طی مراحلی که در بازه زمانی خاص خودشان است اقدام به مکاتبه با شرکت طرف حساب می کنند و در صورتی که شرکت طرف حساب جواب مکاتبات را ندهد خود اقدام به آزاد کردن دامین می کنند و صداقت آنها در مورد یکی از دامین های ثبت شده من در میهن هاست به اثبات رسیده است.به طور میانگین 45 روز از زمان مکاتبات صاحب دامنه با شرکت رجیسترکننده دامین.
    لازم به ذکر توضیح هست که در مواقع شروع دعوی حقوقی علیه شخص حقیقی یا شرکت حقوقی با مستندات اولیه و محرز ،تمام حقوق مادی شخص یا شرکت مورد دعوی به صورت تعلیق در آمده و در مواقع بسیاری امتیازات داده شده و مجوزات شخص یا شرکت مورد دعوی به سرعت به صورت تعلیق در آمده و یا ابطال می گردد.
    لازم به ذکر است جنبه شکایت از شرکت مورد بحث هم دارای جنبه کیفری و هم دارای جنبه حقوقی می باشد و هریک از شکایات سیر طبیعی خود رادرد و حداقل نتایج آن در صورتی که حتی شخص یا شرکت مورد دعوی متواری باشد موجب بی اعتباری در نزد شرکتهای بزرگ خدمات دهنده به این اشخاص یا شرکت ها خواهد شد.
    بهتر می باشد به صورت فرضی زمان 2سال را برای رسیدن به اهداف حقوقی و کیفری مطرح نکنید تا افراد با این افکار قید رسیدن به حقوق مادی و معنوی خود را بزنند.در بحث ضررهای مادی و معنوی از میهن هاست افرادی هستند که حاضرند چند برابر ضرر مادی خود را نیز هزینه کرده تا به حقوق معنوی خود برسند نه مادی.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

اینجا چند نفر میهن هاستی هست مراقب باشید.دارن آمار میگیرن.
    اینکه میهن هاست جمع کرده یا نکرده داره چه کاری می کنه دلیل نمیشه وظایفشو نسبت به افراد مشتری انجام نده.این ربطی به مشتری هایی که دچار ضرر شدند نداره.

عضو انجمن Nik0TiN آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    186
    تشکر شده در
    121 پست

اتفاقا عجیب این هست که شما با 5 پست دارید این حرف ها رو میزنید
    مشکل میهن هاست بیش از 2 ماه هست که مطرح شده
    تو این مدت بارها درخواست کمک و انتقال به شرکت ما امده
    در مورد اعلام عدم وابستگی دقیقا دلیل همان سیاه کاری شماست که عده ای رو منتسب به میهن هاست میدونید
    در حالی که کمتر کسی اینجا ادعا حل مشکل رو کرده !
    میشه برای حرف هاتون سند بیارید و بگید شما کی هستید که آمدید برای دوستان ذهنیت درست میکنید ؟
    در مورد پلیس فتا من 1 ماه پیش زنگ زدم و راهنمایی گرفتم که چطور میشه مشکل رو حل کرد بحث الان نیستش دوست گرامی

اینگه شما میگید حساب بانکیشون فعاله یه حرفی است عجیب مگر با نرفتن به سرکار حساب بانکی بسته میشه ؟
    یا مگر تمدید سرور رو شما میتونید ببینید ؟
    حالا حرف های کی شک بر انگیزه
    من عرض کردم مجانی براای دوستان کار انجام میدم نه به کمک میهن هاست
    مستقیما با انلاین نیک در ارتباط هستم و انجا دوستان خودم را دارم ....
    فقط هم تو مسئله دامنه میتونم کمک کنم .... بهتره جناب Arte مدیر این بخش این دوستمون که با 5تا پست قصد دارند ذهنیت ایجاد کنند و حتما هدفی دارند رو ارشاد کنند....

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

در اینکه افراد در این بخش چه تعداد پست قرار می دهند دست خودشان هست.دلیل حضور افراد در این بخش برای تبادل نظر تا حدود زیادی حل مشکلات ایجاد شده از میهن هاست می باشد و افراد برای تفریح و سرگرمی و وقت تلف کردن در اینجا حاضر نیستند. اینکه شما می گویید من سیاه کاری می کنم غیر منطقی است چون اگر من وابسته به میهن هاست باشم پیشنهاد شکایت از میهن هاست را مطرح نمی کنم ولی شما هستید که مدام روش های رسیدن به حقوق مادی و معنوی افراد را به بحث سختی و نتیجه ندادن می کشید و عنوان می کنید که مثلا پلیس فتا اعلام کرده که 2 سال زمان می برد و به جایی نمی رسیم در حالی که پلیس فتا صلاحیت تعیین زمان و مراحل رسیدگی به شکایت را ندارد بلکه این مرجع قضایی می باشد که مراحل و زمان سیر پرونده را مشخص می نماید و پلیس فتا صرفا مجری دستورات قضایی می باشد.در مورد مراحل شکایت حقوقی و کیفری افراد که از طرف بنده عنوان شد از چند وکیل حقوقی مشورت گرفتم و اینکار را نیز شما هم می توانید انجام دهید.کافی است سری به گوگل بزنید و کلمه وکالت حقوقی رایگان و یا مشاوره حقوقی رایگان را جستجو نموده و وارد وب سایت های حقوقی شده و از طریق ارتباط با این مراکز حقوقی به راحتی و رایگان مشکلات خود را مشاوره بگیرید تا از زمان و روش های سیر طبیعی شکایات با خبر شوید.و اما در مورد حساب های بانکی میهن هاست باید گفت چگونه است که میهن هاست و مسئولین آن حساب های بانکی خود را باز گذاشته تا واریز های مردم کماکان صورت گیرد اما جواب مکاتبات و مراجعه حضوری افراد را نمی دهند در صورتی که میهن هاست مشتریان خاصی دارد که کماکان و در حالی که سرور هایش دچار مشکل شده به آن ها سرویس می دهد چون آن مشتریان اکثرا از ارگان های دولتی و مشتریان کله گنده بوده و میهن هاست توان ضرر زدن به آنها را نداشته است و فقط مردم عادی بوده اند که دچار ضرر شده اند و از این بابت نیز میهن هاست با خیال آسوده کار خود را می کند چون فکر می کند سخت است افراد به خاطر مبالغ 20000 ، 30000 ،و یا حتی 200000 تومان وقت خود را برای شکایت بگذارند ولی افراد باید درک نمایند که با هم یکی شدن باعث خواهد شد تا علاوه بر جبران ضررهای مادی ، ضررهای معنوی که مهم تر هستند نیز جبران شوند.اینکه در مرحله آخر بحث شکایت مطرح می شود از نظر شما مشکل دارد؟پس شما بفرمائید که افراد باید بنشینند و دعا بخوانند تا میهن هاست برگشته و قربان صدقه آن برویم تا مشکلاتمان را حل کند؟به نظر شما افراد برای سرگرمی و خوشگذرانی هاست و دامین خریده بوده اند که الان بی خیال شوند.همه افرادی که هاست و دامین خریده اند به نوعی سرمایه گذاری کرده اند برای زندگیشان و روی وب سایت هایشان زحمت کشیده اند.مگر زحمت کشیده بودند که وب سایتشان 1 ساله از بین برود.شما درک می کنید افراد چه ضررهای مادی و مهم تر معنوی در این بحث دیده اند؟شما می دانید افراد چه مقداز هزینه تبلیغات وب سایتشان را کرده اند تا از آن بهره برداری کنند و چه تعداد مشتری را از دست داده اند؟مگر مشتری چند بار اعتماد می کند که ما بی خیال از کنار این قضایا بگذریم؟از اینکه شما زحمت می کشید دست شما درد نکند.شما به کار خیرخواهانه خود بپردازید اما لطفا سعی در رسیدن افراد به حقوق خود کنید تا شرکت های دیگر نیز بعد ها فکرها و روش های مشابه به کار نبندند.در آخر باید بگویم افرادی در این پست بوده اند که گفته اند هزینه تمدید 4 یا 5 سال دامین خود را به میهن هاست پرداخته اند ولی 1 یا نهایتا 3 ساله تمدید شده.به نظر شما چه معنی می دهد؟این کلاهبرداری و سوء استفاده از منابع مالی دیگران نیست.آیا این افراد متضرر الان باید با افزایش قیمت ها هزینه های چند برابر برای خرید هاست و دامین جدید کنند؟این هم مانند خرید زمین و طلا و غیره یک نوع سرمایه گذاری است پس افراد روی آن حساب باز کرده بودند و متضرر شده اند.من سعی در سیاه کاری ندارم بلکه سعی دارم افراد متحد شوند وبرای رسیدن به حقوق خود با هم تلاش کنند تا زودتر نتیجه بگیرند.

14. تعداد تشکر ها از parsianhack به دلیل پست مفید

صفحه 8 از 11 نخستنخست ... 4567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)