صفحه 8 از 15 نخستنخست ... 456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 142

موضوع: فروش ویژه اسکریپت اشتراک ویژه vip (کاملا اپن سورس و بدون محدودیت)

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    105
    تشکر شده در
    83 پست

پیش فرض فروش ویژه اسکریپت اشتراک ویژه vip (کاملا اپن سورس و بدون محدودیت)

باسلام

اسکریپت اشتراک ویژه vip گیت اسکریپت به فروش می رسد.

دراسکریپت امکان رزرو اشتراک ویژه نیز قرار داده شده است.

1. اسکریپت توسط گیت اسکریپت طراحی شده و پشتیبانی نیز توسط گیت اسکریپت ارائه خواهد شد.
    2. اسکریپت به صورت اپن سورس می باشد.
    3. شما حق فروش انتقال امتیاز به هرفرد حقیقی یا حقوقی را ندارید.
    4. حق انتشار اسکریپت چه به صورت رایگان و چه پولی ندارید.
    5. آپدیت های اسکریپت رایگان خواهد بود.
    6. سفارشی سازی اسکریپت به درخواست مشتری شامل بند 5 نشده و هزینه برای مشتری دربرخواهد داشت.
    7. تنظیمات ارائه شده را مطابق توضیحات انجام داده و درصورت وجود مشکل جهت بررسی اطلاع دهید.

اسکریپت :
    فایل پیوست 36532

فایل پیوست 36533فایل پیوست 36534فایل پیوست 36535فایل پیوست 36536
    امکانات پنل کاربری
    1. مشاهده اطلاعات اکانت
    2.سیستم زیرمجموعه گیری
    3. تغییر کلمه عبور
    4.خرید و تمدید اشتراک با درگاه اختصاصی
    5.امکان رزرو اشتراک
    6.ارسال تیکت پشتیبانی
    7.دانلود به صورت اتوماتیک در صورت لاگین بودن
    8.نمایش آخرین فایل های دانلود شده
    9.لیست کامل سفارشات
    10. 2 مرحله اخطار به کاربر برای پایان اعتبار
    11. اتصال به تلگرام
    12. اطلاع رسانی پرداخت فاکتور در تلگرام
    13. اطلاع رسانی پاسخ به تیکت در تلگرام
    14. اطلاع رسانی تمدید اشتراک در تلگرام
    15. اطلاع رسانی تمدید اشتراک رزرو در تلگرام
    16. اطلاع رسانی پرداخت فاکتور در ایمیل
    17. اطلاع رسانی پاسخ به تیکت در ایمیل
    18. اطلاع رسانی تمدید اشتراک در ایمیل
    19. اطلاع رسانی تمدید اشتراک رزرو در ایمیل
    20. نمایش لاگ ورود به حساب
    و...
    امکانات پنل مدیریت
    1.نمایش اطلاعات کلی
    2.مشاهده کاربران
    3.ویرایش اطلاعات کاربران
    4.امکان تغییر زمان وپلان اشتراک کاربران
    5.امکان افزایش یا کاهش پلان کل کاربران
    6.امکان اختصاص پلان خاص به کاربران بدون اشتراک
    7.نمایش آخرین فایل های دانلود شده
    8.تفکیک نوع دانلود فایل
    9.امکان ایجاد ومدیریت سرور
    10.مدیریت پلان ها
    11.ایجاد پلان با محدودیت های مختلف
    12.پلان حجمی ,محدودیت دانلود کل و روزانه , نامحدود
    13.تعیین مدت زمان اعتبار لینک رایگان
    14.تعیین سرعت دانلود و نمایش کد امنیتی برای دانلود رایگان
    15.تعیین درگاه های پرداخت و تنظمیات ان
    16.مشاهده کل سفارشات
    17.ایجاد و حذف کد تخفیف
    18.مشاهده لیست زیرمجموعه کاربران
    19.مشاهده تیکت کاربران
    20. اتصال به تلگرام
    21. اطلاع رسانی پرداخت فاکتور در تلگرام
    22. اطلاع رسانی پاسخ به تیکت در تلگرام
    23. اطلاع رسانی تمدید اشتراک در تلگرام
    24. اطلاع رسانی تمدید اشتراک رزرو در تلگرام
    25. اطلاع رسانی پرداخت فاکتور در ایمیل
    26. اطلاع رسانی پاسخ به تیکت در ایمیل
    27. اطلاع رسانی تمدید اشتراک در ایمیل
    28. اطلاع رسانی تمدید اشتراک رزرو در ایمیل
    و...
    امکانات سرور دانلود
    1.امکان تعیین پوشه های دایرکتوری
    2.پشتیبانی از پلاگین xSendFile
    3.پشتیبانی از پلاگین xAccelRedirect
    4.پشتیبانی از پلاگین xLiteSpeedLocation
    5.جلوگیری از دسترسی مستقیم به فایل
    6.برسی صحت اطلاعات بین سرور دانلود و پنل
    7. بررسی اشتراک ویژه کاربر هنگام درخواست دانلود
    8. جستجو داخل دایرکتوری
    و...
    درگاه های پرداخت

1.پی
    2.زرین پال
    3.نکست پی
    نکته : یک درگاه به درخواست مشتری رایگان طراحی می شود.

آپدیت

امکان خرید تکی به اسکریپت اضافه شد .
    امکان تعیین هزینه فایل براساس حجم اضافه شد.

آپدیت !!!

غیرفعال و فعال سازی نیاز به تایید ایمیل
    غیرفعال و فعال سازی کد امنیتی بخش ورود و عضویت
    غیرفعال و فعال سازی بخش دانلود رایگان
    غیرفعال و فعال سازی محدودیت دانلود با آی پی ایران
    پشتیبانی از درگاه پرداخت نکست پی
    استفاده از گراواتار برای آواتار کاربران

اسکریپت آپدیت شد !!!

تغییرات :
    1. تغییرات کلی ظاهری
    2. امکان دانلود فایل با نام های شامل کارکتر های $,',# ,...
    3. ارسال ایمیل اطلاع رسانی تراکنش موفق
    4.ارسال ایمیل اطلاع رسانی تیکت جدید
    5. ارسال ایمیل اطلاع رسانی پاسخ تیکت
    6. تغییرات در ادرس دهی فایل های دانلود (سازگاری با برخی سیستم های اشتراک ویژه مشابه)
    7.تغییرات در آدرس دهی دایرکتوری ( سازگاری با برخی سیستم های اشتراک ویژه مشابه)
    8. امکان انتقال کاربران , سفارشات , پلان ها (از برخی سیستم های اشتراک ویژه مشابه)
    9. نمایش کل تراکنشات موفق و ناموفق
    10. نمایش مجموع مبلغ تراکنشات موفق و ناموفق

آپدیت !!

اتصال به تلگرام
    اطلاع رسانی اتمام اشتراک
    اطلاع رسانی اشتراک هدیه
    اطلاع رسانی پاسخ تیکت
    اطلاع رسانی پرداخت فاکتور
    اطلاع رسانی اعمال اشتراک رزرو
    ارسال ایمیل به کاربران

نکته : درصورت تمایل جهت انتقال کاربران به اسکریپت ما هزینه دریافت می شود که براساس ساختار دیتابیس شما محاسبه می شود و درمواردی که حجم کاری پایین باشد رایگان صورت خواهد گرفت.

قیمت اسکریپت به ترتیب خریدار :

اولین خریدار : 150 هزارتومان -> فروخته شد!
    دومین خریدار: 200 هزارتومان -> فروخته شد!
    سومین خریدار: 250 هزارتومان -> فروخته شد!
    بعداز 3 خریدار قیمت اسکریپت 350 هزارتومان خواهد بود

درصورت مشاهده هرگونه مشکل با آیدی gate_pay در ارتباط باشید.تشکر

دمو : vip2.gatescript.ir
    مدیریت : vip2.gatescript.ir/admin
    نام کاربری : admin رمزعبور : 123456
    نام کاربری : gate رمزعبور : 123456

نمونه دایرکتوری : دایرکتوری
    نمونه دانلود فایل : فایل

جهت خرید با آیدی : gate_pay
    درارتباط باشید.
    ویرایش توسط dow : September 20th, 2017 در ساعت 13:23
    فروش اسکریپت درگاه واسطه عمومی وشخصی جهت دریافت دمو پیام بدید.
    آیدی تلگرام : gate_pay
    اسکریپت درگاه واسطه عمومی و شخصی

2. تعداد تشکر ها ازdow به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید biiztak آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    11 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه اسکریپت اشتراک ویژه vip (کاملا اپن سورس و بدون محدودیت)

نقل قول نوشته اصلی توسط geniune نمایش پست ها
    هر مشکلی راه حلی داره این قانون کاره

کافیه اسکریپت رو نسخه ای کنید و قیمت نسخه ی کامل که چنین مواردی داره رو بیشتر کنید چون کسی که کارش ساده باشه یک اسکریپت در حد فروش و تمدید و انقضا کارشو راه میندازه و شخصی مثل بنده که دنبال امکانات بیشتر باشه خب مشکلی بابت پرداخت هزینه ی بیشتر هم ندارد به شرط کیفیت و قالب خاص که خودتون هم جای بنده باشید طبیعتا همین نظر رو دارید

یا حق
    موافقم
    مووی سنتر مرجع دانلود فیلم و سریال رایگان با لینک مستقیم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    105
    تشکر شده در
    83 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه اسکریپت اشتراک ویژه vip (کاملا اپن سورس و بدون محدودیت)

هر مشکلی راه حلی داره این قانون کاره

کافیه اسکریپت رو نسخه ای کنید و قیمت نسخه ی کامل که چنین مواردی داره رو بیشتر کنید چون کسی که کارش ساده باشه یک اسکریپت در حد فروش و تمدید و انقضا کارشو راه میندازه و شخصی مثل بنده که دنبال امکانات بیشتر باشه خب مشکلی بابت پرداخت هزینه ی بیشتر هم ندارد به شرط کیفیت و قالب خاص که خودتون هم جای بنده باشید طبیعتا همین نظر رو دارید

یا حق
    نظر ما کمی متفاوته یک نسخه واحد طراحی میشه بعدا اگر کسی خواست براش شخصی سازی میشه باتوجه به اینکه این مشتری مشکلی از بابت هزینه کردن نداره امکان مدنظرش انجام میشه

اگر بیش از دو نسخه باشه مشکلاتی پیش میاره همونطور که الان همین وضع در اسکریپت واسطه عمومی باهاش رو به رو هستیم مشتری سعی داره به هر نحوی شده با قیمت نسخه معمولی نسخه ویژه رو دریافت کنه علاوه بر این درصورت تعدد نسخه ها در زمینه اپدیت و پشتیبانی اسکریپت مشکلاتی پیش میاد که باعث کندی ارائه اپدیت و پشتیبانی میشه.

6. تعداد تشکر ها از dow به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    105
    تشکر شده در
    83 پست

باتوجه به بعضی درخواست ها تخفیف ۱۰ درصدی تاجمعه شب

عضو جدید riranet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    68
    تشکر شده در
    57 پست

چون مثلا مقایسه میکنن با واسطه خب تو اینگونه سیستم ها کسی هکم کرد درخواست تسویه بده مدیر میفهمه با اینکه طرف توی حالت لاگین مونده ولی کارچندان زیادی از دستش برنمیاد ولی توی اشتراک ویژه طرف اکانتش هک شد و تو همون حالت موند بدون اینکه طرف بفهمه قشنگ از اکانتش استفاده میکنه کاربر درعمل چیز خاصی از دست نمیده ولی مدیر چرا درحالی که اگر طرف هک کنه و کاربر رمز رو تغییر بده دیگه نمیتونه استفاده کنه چون با بستن مرورگر از حالت لاگین خارج میشه
    بنظرم اگر نگران هک هستید بهترین کار استفاده از ورود دو مرحله ای هست.
    یا استفاده از شماره تلفن جای یوزر نیم و تاییده موبایل. دقت کنید تو فروم های هک تمام درخواست های سایت هایی ک یوزر نیمیشون شماره موبایل هست رد میشه. چون کمبو لیست ها اکثرشون برپایه ایمیل یا یوزر نیم هستند.

داخل‌پارنتز عرض میکنم کل پست هایی که توی این تایپک ارسال کردید با لحن بیش از حد تند و گاهی به قصد تخریب اسکریپت بوده بنده قصد شما رو از این کار نمیدونم به هرحال.

اتفاقا بنده از اولین کسانی بودم که قصد خرید اسکریپت رو داشتم. بخاطر متن باز بودنش و فرار از میلاد مالدار ملعون. ولی در همون مرحله اول دیدم برای هر درگاه 50 تومان می گیرید. که برای منی که سه تا درگاه دارم این مبلغ بالاست. برای سرویس پیامک هم همینطور.
    از طرفی تازه فرمودید اگر تغییری در اسکریپت بدید، در صورت اپدیت های بعدی، چون اسکریپت من شخصی سازی شده، در نتیجه برای اپدیت ها هم باید مجدد هزینه کنم.
    خلاصه اینکه رسما خریدش نشدنی شد. امیدوارم روزی امکاناتش یه جایی برسه که بدون تغییر بشه خریدش.
    واقعا هم قصد این رو نداشتم که با لحن تندی صحبت کنم ک اگر اینطور منتقل شده من معذرت می خوام.

نقل قول نوشته اصلی توسط dow نمایش پست ها
    اگر امکاناتی که همه میگن تو اسکریپت قرار بگیره باعث افزایش قیمت میشه درنتیجه ۹۹% مشتریا نمیتونن تهیه کنن و این اصلادرست نیست که امکانات بالا و اپن سورس و هزینه ۳۵۰ .
    بهتره کمی قبل از ارسال پست امکانات اسکریپت های دیگه و قیمتشون رو با اسکریپت ما مقایسه کنید.
    با پست هایی که ارسال میشه احساس میکنم باید نسبت به افزایش قیمت اسکریپت و کد کردنش اقدام کنم.
    چون اگر‌چیزی قیمتش مناسب باشه ملت میرن دنبال مشکل تراشی.

موفق و موید باشید
    شما از یه طرف میگی مقایسه اسکریپت ما با بقیه خنده داره، از یه طرف میگی مقایسه کنید.! یعنی هرجا به نفع بود ورق بر میگرده.
    خیلی دیدم اشاره کردید به کد کردن اسکریپت، بنظرم اگر قرار با کد کردن امکاناتش بالاتر بره این کار رو بکنید. چون خودتون هم خوب می دونید که کمتر برنامه نویسی زاضی میشه بشینه پای اسکریپتی ک یکی دیگه کد نویسی ش کرده. در نتیجه اسما متن بازه ولی برای تغییرات جزئی و کلی بازم باید به خودتون هزینه پرداخت بشه.
    ضمنا دوستان مشکلاتی که مد نظرشون بود رو بیان کردن. شما اسمش رو میزاری مشکل تراشی! بهرحال نظرشون هست. ولی نباید به عنوان به بار منفی تلقی بشه.

در نهایت شما از لحن من گفتید، کمی به لحن خودتون ار صفحه اول تا به اخر نگاه کنید. اول صبورانه برای جلب کاربرها سریع اپدیت دادید و مشکلات رو مرتفع می کردید.
    اما از یه جایی به بعد شروع کردید به تهدید ک کد می کنم، قیمت می برم بالا و ...

متاسفانه پاشنه اشیل برنامه نویسانی ک تا بحهال اقدام به فروش اسکریپت وی ای پی کردن همینه.
    میلاد مالدار هم اوایل سریع مشکلات رو برطرف می کرد و پاسخگو بود. ولی از یه جا که مشتری هاشون زیاد میشن دیگه غرور می گیرتشون.

در نهایت امیدوارم با همون انرژی روز اول راه چاره ای برای تکثر نقدها و نظرات پیدا کنید و جای تهدید ، اسکریپت رو بهینه تر کنید تا شاید حداقل شما بتونید یه اسکریپت جامع در این زمینه عرضه کرده باشید.

9. تعداد تشکر ها ازriranet به دلیل پست مفید

عضو جدید geniune آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    691
    تشکر تشکر شده 
    462
    تشکر شده در
    329 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط riranet نمایش پست ها
    متاسفانه پاشنه اشیل برنامه نویسانی ک تا بحهال اقدام به فروش اسکریپت وی ای پی کردن همینه.
    میلاد مالدار هم اوایل سریع مشکلات رو برطرف می کرد و پاسخگو بود. ولی از یه جا که مشتری هاشون زیاد میشن دیگه غرور می گیرتشون.

در نهایت امیدوارم با همون انرژی روز اول راه چاره ای برای تکثر نقدها و نظرات پیدا کنید و جای تهدید ، اسکریپت رو بهینه تر کنید تا شاید حداقل شما بتونید یه اسکریپت جامع در این زمینه عرضه کرده باشید.

کاملا حرفتون رو بنده قبول دارم چون حدود 5 ساله که از اسکریپت های VIP دارم استفاده میکنم و تا همین امروز هم از هر سیستمی که بوده استفاده کردم به جز این سیستم جدید که بحث بر سرش هست

دقیقا باموردی که گفتید هم نظرم آقای مالداری هم بنده توی تلگرام باهاشون چت میکردم و موردی که میگفتم تا شب آماده میشد بصورت رایگان و بصورت آپدیت عمومی برای کاربران ارائه میشد

حتی 40% ایده های پروژه ی ویکی پال رو بنده پیشنهاد دادم که به اسکریپتش اضافه کرد و خود بنده هم 4 میلیون تومان توی همین اسکریپت ویکی پال تراکنش داشتم که تسویه زدند برام برای همین نمیتونم بهشون تهمت ***ی و ... بزنم و توی تاپیک میلاد مالدار گفتم که برنامه نویسای اسکریپت اصولا پول گرفتن براشون راحته ولی پشتیبانی کردن سخت هست و آدم زرنگ اونیه که پشتیبان استخدام کنه که هرکسی که خرید کنه پشتیبان جوابش رو بده نه فقط سازنده ی اسکریپت که انقدر طمع کارن که یک قرون به فکر دادن به پشتیبان نیستن و پروژه در نهایت شکست میخوره همونطور که تجربه داشتیم برای گذشته ی VIPROG و Vipersian و...

بهرحال پیام بنده به عنوان مدیر 11 ساله ی وبسایت و همکاری با برترین برنامه نویسای ایران به ایشون اینه که اسکریپتی که درست کردید یا دادید درست کنند و میفروشید به فکر ارتقای امکانات و رفع مشکلات و پشتیبانی و حمایت از کاربر باشید چون ما هم میدونیم هرچیزی هزینه بر هست و اگر ببینیم کار خوبی انجام میدید خب طبیعتا هزینه ش رو میدیم حتی اگه یک میلیون تومان باشه ولی این پس زنی های شما بیشتر شبیه جواب مدیر یک وبلاگ به کاربراش هست ...

یا حق
    ویرایش توسط geniune : October 26th, 2017 در ساعت 17:48
    اگر دائما خود را با نقابهایی که برای دیگران به چهره میزنی بشناسانی
    آن لحظه که فرا می رسد و باید نقاب از چهره برداری
    پشت نقاب دیگر هیچ چیز نیست

11. تعداد تشکر ها از geniune به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    105
    تشکر شده در
    83 پست

بنظرم اگر نگران هک هستید بهترین کار استفاده از ورود دو مرحله ای هست.
    یا استفاده از شماره تلفن جای یوزر نیم و تاییده موبایل. دقت کنید تو فروم های هک تمام درخواست های سایت هایی ک یوزر نیمیشون شماره موبایل هست رد میشه. چون کمبو لیست ها اکثرشون برپایه ایمیل یا یوزر نیم هستند.

اتفاقا بنده از اولین کسانی بودم که قصد خرید اسکریپت رو داشتم. بخاطر متن باز بودنش و فرار از میلاد مالدار ملعون. ولی در همون مرحله اول دیدم برای هر درگاه 50 تومان می گیرید. که برای منی که سه تا درگاه دارم این مبلغ بالاست. برای سرویس پیامک هم همینطور.
    از طرفی تازه فرمودید اگر تغییری در اسکریپت بدید، در صورت اپدیت های بعدی، چون اسکریپت من شخصی سازی شده، در نتیجه برای اپدیت ها هم باید مجدد هزینه کنم.
    خلاصه اینکه رسما خریدش نشدنی شد. امیدوارم روزی امکاناتش یه جایی برسه که بدون تغییر بشه خریدش.
    واقعا هم قصد این رو نداشتم که با لحن تندی صحبت کنم ک اگر اینطور منتقل شده من معذرت می خوام.

شما از یه طرف میگی مقایسه اسکریپت ما با بقیه خنده داره، از یه طرف میگی مقایسه کنید.! یعنی هرجا به نفع بود ورق بر میگرده.
    خیلی دیدم اشاره کردید به کد کردن اسکریپت، بنظرم اگر قرار با کد کردن امکاناتش بالاتر بره این کار رو بکنید. چون خودتون هم خوب می دونید که کمتر برنامه نویسی زاضی میشه بشینه پای اسکریپتی ک یکی دیگه کد نویسی ش کرده. در نتیجه اسما متن بازه ولی برای تغییرات جزئی و کلی بازم باید به خودتون هزینه پرداخت بشه.
    ضمنا دوستان مشکلاتی که مد نظرشون بود رو بیان کردن. شما اسمش رو میزاری مشکل تراشی! بهرحال نظرشون هست. ولی نباید به عنوان به بار منفی تلقی بشه.

در نهایت شما از لحن من گفتید، کمی به لحن خودتون ار صفحه اول تا به اخر نگاه کنید. اول صبورانه برای جلب کاربرها سریع اپدیت دادید و مشکلات رو مرتفع می کردید.
    اما از یه جایی به بعد شروع کردید به تهدید ک کد می کنم، قیمت می برم بالا و ...

به احتمال زیاد در آپدیت های بعدی ورود دومرحله ای از طریق تلگرام اضافه خواهد شد.

هزینه طراحی هر درگاه 50 هزارتومان می باشد (اگر مستقیم از بانک باشد)
    آپدیت ها رایگان در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت همراه با توضیحات نحوه اعمال انجام یا عدم انجامش برعهده شماست.

منظور مقایسه با اسکریپت های دیگر هست نه اسکریپت های vip

اصلا تهدیدی انجام نشده بحث اینجاست باتوجه به قیمت کمی که درنظر گرفته شده و اپن سورس بودن اسکریپت برخی میان تقصیر مشکل داشتن اسکریپت های دیگه رو میخوان گردن ما بندازن و توقع دارن بازم با قیمت پایین تر حتی پایین تر از نصف قیمت بهشون بدیم در مورد کد شدن هم بعضی ها میان سراغ مشتریا و درخواست دادن رایگان اسکریپت یا قیمت اندک میدن برخی ها هم وسوسه میشن و میدن با این حال ما هنوز هیچ عکس العملی نسبت به این افراد انجام ندادیم اخطار هایی داده شده.

اسکریپت جامع در نتیجه نیازمند افزایش هزینه هست ولی افرادی هستند که با 350 هم مشکل دارن و امیدوارم توقع نداشته باشید امکانات افزایش و قیمت پایین بمونه. درمورد ارائه نسخه های متفاوت هم پست های قبلی توضیح داده شده.

- - - Updated - - -

کاملا حرفتون رو بنده قبول دارم چون حدود 5 ساله که از اسکریپت های VIP دارم استفاده میکنم و تا همین امروز هم از هر سیستمی که بوده استفاده کردم به جز این سیستم جدید که بحث بر سرش هست

دقیقا باموردی که گفتید هم نظرم آقای مالداری هم بنده توی تلگرام باهاشون چت میکردم و موردی که میگفتم تا شب آماده میشد بصورت رایگان و بصورت آپدیت عمومی برای کاربران ارائه میشد

حتی 40% ایده های پروژه ی ویکی پال رو بنده پیشنهاد دادم که به اسکریپتش اضافه کرد و خود بنده هم 4 میلیون تومان توی همین اسکریپت ویکی پال تراکنش داشتم که تسویه زدند برام برای همین نمیتونم بهشون تهمت ***ی و ... بزنم و توی تاپیک میلاد مالدار گفتم که برنامه نویسای اسکریپت اصولا پول گرفتن براشون راحته ولی پشتیبانی کردن سخت هست و آدم زرنگ اونیه که پشتیبان استخدام کنه که هرکسی که خرید کنه پشتیبان جوابش رو بده نه فقط سازنده ی اسکریپت که انقدر طمع کارن که یک قرون به فکر دادن به پشتیبان نیستن و پروژه در نهایت شکست میخوره همونطور که تجربه داشتیم برای گذشته ی VIPROG و Vipersian و...

بهرحال پیام بنده به عنوان مدیر 11 ساله ی وبسایت و همکاری با برترین برنامه نویسای ایران به ایشون اینه که اسکریپتی که درست کردید یا دادید درست کنند و میفروشید به فکر ارتقای امکانات و رفع مشکلات و پشتیبانی و حمایت از کاربر باشید چون ما هم میدونیم هرچیزی هزینه بر هست و اگر ببینیم کار خوبی انجام میدید خب طبیعتا هزینه ش رو میدیم حتی اگه یک میلیون تومان باشه ولی این پس زنی های شما بیشتر شبیه جواب مدیر یک وبلاگ به کاربراش هست ...

یا حق
    تشکر از پیشنهاد شما منتهی اگر قرار باشه پشتیبانی استخدام بشه نیازمند هزینه هست در نتیجه این کار زمانی به صرفه هست که اسکریپت درآمد داشته باشه مداوم نه اینکه چهار نفر خریدن مثلا 1.5 گرفتیم بیایم 800 بدیم پشتیبان اصلا نمی صرفه پشتیبان هم برای اینکه بدرد بخوره باید بتونه مشکلات رو حل کنه در نتیجه با اون 800 هم نمیشه.

کاملا یک طرفه حرف میزنید

موفق و موید باشید

تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    68
    تشکر شده در
    57 پست

میشه الان هزینه این موارد رو بفرمائید

1- درگاه ملت + سامان + پاسارگاد

2- سرویس پیامک پستگاه

3- یوزر نیم به شماره تلفن محدود شود و برای اولین بار تاییده شماره تلفن را از کاربر دریافت کند

4- امکان نرخ گذاری روی فایل ها به صورت حجمی (مثلا هر گیگ 1 تومن)

5- اضافه شدن دکمه حذف کاربران.به این شکل که یک تیک حذف داشته باشه کنار هر اسم که بشه تعدادی رو انتخاب و دسته جمعی پاکشون کرد.
    تو نسخه فعلی شما من نفهمیدم چطور میشه یه کاربر رو اکانتش رو پاک کرد.

6- رفع مشکل(با هر چیز که اسمش رو میزارید) اجبار کاربر به هر بار لاگین شدن بعد از بستن مرورگر

7- امکان پاک کردن "آخرین دانلود ها"
    الان مشکل اسکریپت مالدار رو شما هم دارید. این اخرین دانلود ها بعد یه مدت اینقدر زیاد میشه که صفحه کلا لود نمیشه!

8- امکان حذف کردن تیکت ها ( مانند مورد 5) و همینطور دکمه خوانده شده

9- تغییر تم با یک متریال دیزاین دیگر( قالب html رو از تم فارست بهتون می دیم.

و در اخر بعد اعمال این تغییرات، در صورتی که اپدیت جدید بیاد، چه اتفاقی می افته؟
    ما باید برای هر اپبدیت مجدد هزینه کنیم ک شما بتونید با تغییرات بالا، ستش کنید؟ اگر اره، این هزینه چقدر است؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    105
    تشکر شده در
    83 پست

میشه الان هزینه این موارد رو بفرمائید

1- درگاه ملت + سامان + پاسارگاد

2- سرویس پیامک پستگاه

3- یوزر نیم به شماره تلفن محدود شود و برای اولین بار تاییده شماره تلفن را از کاربر دریافت کند

4- امکان نرخ گذاری روی فایل ها به صورت حجمی (مثلا هر گیگ 1 تومن)

5- اضافه شدن دکمه حذف کاربران.به این شکل که یک تیک حذف داشته باشه کنار هر اسم که بشه تعدادی رو انتخاب و دسته جمعی پاکشون کرد.
    تو نسخه فعلی شما من نفهمیدم چطور میشه یه کاربر رو اکانتش رو پاک کرد.

6- رفع مشکل(با هر چیز که اسمش رو میزارید) اجبار کاربر به هر بار لاگین شدن بعد از بستن مرورگر

7- امکان پاک کردن "آخرین دانلود ها"
    الان مشکل اسکریپت مالدار رو شما هم دارید. این اخرین دانلود ها بعد یه مدت اینقدر زیاد میشه که صفحه کلا لود نمیشه!

8- امکان حذف کردن تیکت ها ( مانند مورد 5) و همینطور دکمه خوانده شده

9- تغییر تم با یک متریال دیزاین دیگر( قالب html رو از تم فارست بهتون می دیم.

و در اخر بعد اعمال این تغییرات، در صورتی که اپدیت جدید بیاد، چه اتفاقی می افته؟
    ما باید برای هر اپبدیت مجدد هزینه کنیم ک شما بتونید با تغییرات بالا، ستش کنید؟ اگر اره، این هزینه چقدر است؟
    ۱. هرکدوم ۵۰ یعنی قیمت معمول اینه یکی از مشتریان درگاه مستقیم خواست براشون با قیمت فوق پیاده سازی شد.
    ۲.مواردی که باید به سیستم پبامک متصل بشن رو بفرمایید تا قیمت داده شود.
    ۳.متوجه منظورتون نشدم بعداز ثبت نام کاربر نیاز به تایید باشه یا نه بعداز هربار لاگین؟ اگر بعداز ثبت نام هست با اینکه دلیلش مبهمه ولی در حدود ۲۰ درمیاد برای ثبت نام و ۳۰ برای هربار لاگین
    ۴.منظورتون رو متوجه نشدم اگر منظورتون خرید تکی هست ،که روی اسکریپت قرار داره و میتونید درتنظیمات براساس حجم فایل یا بصورت کلی قیمت گذاری کنید.
    ۵.در اسکریپت قرار داده نشده قرار هست در اپدیت بعدی بصورت حذف تکی قرار بگیرد اگر شما تمایل به حذف گروهی دارید هزینه ۲۵ خواهد بود.
    ۶. ۱۰ هزارتومان
    ۷. ۱۰ هزارتومان (فقط سمت ادمین) ۱۵ هزارتومان (هردو سمت) در اینصورت درصورت اعمال محدودیت تعداد دانلود به مشکل میخورید بعداز حذف لاگ ها همچنین در این مورد تمام موارد باهم حذف خواهد شد‌. و اینکه تعداد رکورد ها در هر صفحه از تنظیمات قابل تنظیم هستش.
    ۸. ۱۰ هزارتومان
    ۹.باید فایل مشاهده و براساس حجم کاری قیمت گذاری شود
    ۱۰. بستگی به حجم آپدیت و مواردی که تحت تاثیر قرار میده هستش.اگر تداخلی نداشته باشد رایگان خواهد بود.

تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    68
    تشکر شده در
    57 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dow نمایش پست ها
    ۱. هرکدوم ۵۰ یعنی قیمت معمول اینه یکی از مشتریان درگاه مستقیم خواست براشون با قیمت فوق پیاده سازی شد.
    ۲.مواردی که باید به سیستم پبامک متصل بشن رو بفرمایید تا قیمت داده شود.
    ۳.متوجه منظورتون نشدم بعداز ثبت نام کاربر نیاز به تایید باشه یا نه بعداز هربار لاگین؟ اگر بعداز ثبت نام هست با اینکه دلیلش مبهمه ولی در حدود ۲۰ درمیاد برای ثبت نام و ۳۰ برای هربار لاگین
    ۴.منظورتون رو متوجه نشدم اگر منظورتون خرید تکی هست ،که روی اسکریپت قرار داره و میتونید درتنظیمات براساس حجم فایل یا بصورت کلی قیمت گذاری کنید.
    ۵.در اسکریپت قرار داده نشده قرار هست در اپدیت بعدی بصورت حذف تکی قرار بگیرد اگر شما تمایل به حذف گروهی دارید هزینه ۲۵ خواهد بود.
    ۶. ۱۰ هزارتومان
    ۷. ۱۰ هزارتومان (فقط سمت ادمین) ۱۵ هزارتومان (هردو سمت) در اینصورت درصورت اعمال محدودیت تعداد دانلود به مشکل میخورید بعداز حذف لاگ ها همچنین در این مورد تمام موارد باهم حذف خواهد شد‌. و اینکه تعداد رکورد ها در هر صفحه از تنظیمات قابل تنظیم هستش.
    ۸. ۱۰ هزارتومان
    ۹.باید فایل مشاهده و براساس حجم کاری قیمت گذاری شود
    ۱۰. بستگی به حجم آپدیت و مواردی که تحت تاثیر قرار میده هستش.اگر تداخلی نداشته باشد رایگان خواهد بود.
    3- در مورد سه منظورم این هست که یوزر نیم کاربر، شماره تلفنش باشه.
    خب در این صورت هم ممکنه طرف یه شماره الکی رو بزنه. به همین خاطر باید بار اول که ثبت نام میکنه، تاییدیه شماره تلفنش بیاد.
    ک مثل خیلی از سایت ها ک این سیستم رو دارن یه کد برای کاربر اس ام اس میشه و کاربر کد رو وارد میکنه و ادامه ثبت نام رو انجام میده.
    و اینکه بک بار تایید کافیه. نیاز نیست واسه هر بار وارد شدن تاییدیه بخواد.

5- این مورد رو که شما میخواید اضافه کنید یهو گروهیش رو هم بزارید. تک به تک سخته پاک کردن کاربر. مثلا سایت من روزانه 10-15 کاربر همینطوری ثبت نام می کنند و بعدم پیداشون نمیشه. نمیشه تک به تک پاک کرد.

4- سیستم اشتراک سایت ما به صورت ماهانه و سالانه است. بدون محدودیت حجم و تعداد.
    ولی می خوایم کاربرهایی ک تنها یک فایل رو نیاز دارن، همون رو تکی بخرن. و نیاز نباشه ک اشتراک ماهانه تهیه کنند.
    در واقع میخوایم در آن واجد فروش تکی و ماهانه داشته باشم. البته بدون اینکه نیاز باشه فایلهای فروش تکی رو در سرور مجزا فرار بدیم.

7- منظورتون این هست ک عدم حذف این مورد باعث تاخیر در لود صفحه نمایش لاگ نمیشه؟

عضو جدید R.Haghighi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    44
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    15 پست

بنده با تغییرات کمی درکد و css به ظاهر دلخواه خودم تا حدودی نزدیک کردم و برخی مشکلاتی که دوستان در بالا اشاره کرده رو دارم که به نظر باید با پرداخت هزینه شخصی سازه انجام بشه

یا اینکه پیشنهاد بنده هم استفاده کد کردن اسکریپت اما ایجاد امکانات و طراحی شیک و بروزی همچون سیستم میلاد مالدار انجام بگیره که یک اسکریپت ایمن و بدون مشکل و با ظاهر و امکانات مناسب باشه که قیمت تقریبی به نظرم بین 350 تا 450 باید باشه ...

صفحه 8 از 15 نخستنخست ... 456789101112 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)