صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 83

موضوع: فروش نرم افزار نویسا((تایپ گفتار))

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    78
    تشکر تشکر شده 
    480
    تشکر شده در
    315 پست

پیش فرض فروش نرم افزار نویسا((تایپ گفتار))

فروش نرم افزار نویسا((تایپ گفتار))

نویسا : نخستین سامانه تایپ گفتاری فارسی و تبدیل گفتار به نوشتار

http://softgate.ir/nevisa-software

فروش نوروزی
    در این طرح نسخه‌های حرفه‌ای، پزشکی و حقوقی نرم‌افزار نویسا علاوه‌بر تخفیف 35 درصدی، شامل یک دستگاه تبلت ایرانی دیمو به عنوان هدیه نیز می‌باشد. امید است این طرح، خدمتی مورد پذیرش در راستای حمایت از تولید کالاهای ایرانی و حمایت از تولیدکنندگان بومی باشد.
    با توجه به استفاده روزافزون از کامپیوتر در عرصه فعالیت‌های شخصی و اداری، استفاده از تایپ کامپیوتری در ورود اطلاعات و تولید اسناد به جای استفاده از اسناد دست‌نویس نه تنها بر سرعت تولید اسناد افزوده، بلکه مزایای دیگری همچون خوانایی و زیبایی بیشتر اسناد و نگهداری آسان‌تر و مطمئن‌تر آنها را نیز به همراه داشته است. امروزه، تقریباً تمامی کاربران کامپیوتر به گونه‌ای با مسئلة تایپ سروکار دارند؛ مدیران ادارات و سازمان‌ها برای تهیة نامه‌ها، یادداشت‌ها و تأیید نامه‌ها، کارشناسان در تهیة گزارش‌های سازمانی و اداری، پزشکان در تهیة گزارش‌های پزشکی، وکلا در تهیة متون و اسناد حقوقی و کاربران شخصی برای نوشتن متون و یادداشت‌های روزانه. اما یکی از مهم‌ترین مشکلات موجود در سر راه اغلب کاربران در این زمینه، عدم تسلط آنها به تایپ و نحوة کار با ویرایشگرها و واژه‌پردازها است. این مشکل باعث شده است که تایپ در رایانه به کاری وقت‌گیر و خسته‌کننده تبدیل شود.
    نویسا اولین نرم‌افزار تایپ گفتاری زبان فارسی است که با استفاده از قابلیت تشخیص خودکار گفتار (Automatic Speech Recognition) این نگرانی را به میزان زیادی رفع کرده است. با استفاده از نرم‌فزار تایپ گفتاری فارسی، کافیست که متن مورد نظر خود را بخوانید و گفتار خود را از طریق میکروفون به کامپیوتر منتقل نمایید تا گفتار شما پردازش شده و به متن معادل تبدیل ‌شود. این تکنولوژی علاوه بر ساده و آسان نمودن کار تایپ، صرفه‌جویی زیادی در زمان (به‌ویژه برای مدیران و کارشناسان) و به تبع آن کاهش هزینه را به دنبال دارد.
    نویسا دارای چندین نسخه با قابلیت های متفاوت می باشد، مهمترین تفاوت در نسخه های نویسا بانک اطلاعات کلمات یا واژگان می باشد که بر حسب نیاز کاربران طبقه بندی و اختصاصی شده است. با مراجعه به منوی نسخه های نویسا می توانید مشخصات هر نسخه را بررسی نمائید.
    مزایای استفاده از نویسا:

• افزایش سرعت و کارایی
    • صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌
    • جلوگیری از اشتباهات املایی

کاربردهای نویسا

• تایپ نامه‌های اداری و شخصی
    • تایپ هرگونه متنی که مستلزم تایپ با صفحه کلید است
    • تایید (پاراف) نامه‌ها
    • گزارش‌ها
    • متون شخصی (یادداشت‌ها، وبلاگ‌ها، مقالات و …)

کاربران نویسا

• مدیران، کارشناسان، مسئولین دفترها، منشی‌ها و تایپیست‌ها در کلیه سازمان‌ها، بانک‌ها، شرکت‌ها و ادارات دولتی و غیردولتی، دفاتر تایپ و …
    • پزشکان در بیمارستان‌ها، مراکز رادیولوژی MRI، CT و مطب‌های شخصی
    • وکلا، قضات و افراد حقوقی در دفاتر حقوقی، دادگستری‌ها و دادگاه‌ها
    • کاربران شخصی، روزنامه‌نگاران ، نویسندگان ، اساتید و تمام کسانی که به نحوی با تایپ سروکار دارند.

قابلیت‌های نویسا

• دارای دقت تشخیص بسیار بالا (حدود ۹۵%)
    • تایپ سریع متون، همزمان با صحبت گوینده
    • قابلیت تشخیص جملات به صورت طبیعی و پیوسته
    • امکان نوشتن در تمام محیط‌های تایپی (مانند Word، فرم‌ها و …)
    • قابلیت تایپ علائم نگارشی (مانند نقطه، علامت سوال و …) با گفتار
    • قابلیت یادگیری لهجه و لحن بیان گوینده و ایجاد پروفایل شخصی برای هر گوینده
    • توانایی تطبیق با شرایط محیطی جدید و حفظ کارایی در شرایط نویزی
    • پشتیبانی از فرامین صوتی جهت اجرا و کنترل برنامه‌ها
    • امکان تایپ گفتاری کلمات خاص، لاتین یا عربی
    • قابلیت تبدیل فایل‌های صوتی به متن
    • تایپ گفتاری اعداد با فرمت‌‌های مختلف
    • شامل بانک اطلاعاتی از کلمات پرکاربرد زبان فارسی (از ۳۱ تا ۶۵ هزار کلمه)
    • امکان افزودن کلمه جدید به واژگان نرم‌افزار توسط کاربر
    • قابلیت تخصصی نمودن دایره کلمات برای کاربردهای خاص
    • رابط کاربر دو زبانه (انگلیسی و فارسی)
    • دارای ۲ نسخه عمومی (پیشرفته و حرفه ای)
    • دارای نسخه‌های تخصصی (پزشکی، حقوقی، اسلامی و …)
    • نصب نرم‌افزار به صورت تک نسخه یا تحت شبکه

قیمت محصول:

قیمت سامانه تایپ گفتاری نویسا نسخه غیر شبکه:
    تعداد نویسا –پیشرفته نویسا –حرفه ای
    ۱ ۱۴۰۰۰۰۰تومان ۲۹۵۰۰۰۰تومان
    اموزش و نصب در محل دارد دارد
    گارانتی ۶ماه ۱۲ ماه
    سفارش این محصول

هر نسخه از نرم افزار شامل سی دی نرم افزار، دفترچه راهنما، قفل سخت افزاری و میکروفن ویژه تشخیص گفتار می باشد.

Interface چهره نرم افزار نویسا تایپ گفتاری فارسی در محیط ویندوز

این نرم افزار محصول شرکت عصر گویش پرداز می باشد و کلیه حقوق مربوط به شرکت نامبرده می باشد.
    ویرایش توسط sa_sh41 : March 3rd, 2013 در ساعت 10:33

2. تعداد تشکر ها ازsa_sh41 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : فروش نرم افزار نویسا((تایپ گفتار))

نقل قول نوشته اصلی توسط SAJDEHGAR نمایش پست ها
    برادر شما کدوم نسخه رو خریداری کرده اید ؟

ما هم در کارخونه ای که کار میکردیم از این برنامه داشتیم ....

خیلی بحث ها در این خصوص هست که سر وقت بحث میکنیم .
    نسخه حرفه ای . میکروفن رو هم کلک زدن و بعدم قبول نکردند . یک مشت کلاهبردارند و بس

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط farza4 نمایش پست ها
    نسخه حرفه ای . میکروفن رو هم کلک زدن و بعدم قبول نکردند . یک مشت کلاهبردارند و بس
    ای آقا ! عزیز دل !
    من چی بگم یا الان یه سری دارن فکر میکنن که ما داریم چهرشون رو خراب میکنم ! آهان به قولی بعضی ها داریم ترلول شخصیت میکنیم ! عجبا !!!
    خواستم برای شما pm بفرستم نشد ! این ایمل من هست : اگه وقت داشتید یه پیام بزنید .
    bizarre.unkhnown@gmail.com

یه حضرت کاربری اومده مثال زده : ما عادت کردیم به کپی و ویندوز فلان قدره فلان برنامه فلان قدره : اخه دارید سفسطه می بان برای کی ؟ این همه برنامه که مثال زدید یک همشون به مدت 30 یا دست کم 7 روز نسخه آزمایشی دارن !!! حتی برنامه دراگونی که مثال زدید !!!
    آیا شما هم همین رو دارید ! پس مقایسه درست داشته باشید ! شما که این همه از برنامه خودتون دارید تعریف میکنید چرا پس به خودتون و برنامه اعتماد ندارید !
    در ضمن درامد ماهانه و حقوقی که درمیارن آیا به اندازه همین آدمهای هست که در خارج از کشور هستن ؟ ویا اگه بخوان خرید کنن چند برابر باید نرخ ارز بدن ؟؟؟؟ !!!

اومدن گفتن : 50 درصد تخفیف : اونهای که اهل و فن هستن و در زمینه فروش دارن فعالیت میکنن میدونن یعنی چی ! یعنی نصف قیمتش توخالیه !!! پس میشه کم باشه برای همه ولی سیاست میگه نه برای همه برای بعضی ها که بیشترن ! بیشتر می تونن خرید کنن !!!

فقط یک سری قشر خاص رو هدف قرار دادن معنی خاص داره که وارد بحثش نمی شم ! معلم ها : سازمان های آموزش و پرورش ! ببخشیدا با ارادت خاص به این قشر : وقتی هنوز نصب ویندوز رو هم در بعضی جاها بلد نیستن ! بهشون سیستم نرم افزاری کمی دنگ و فنگ دار بدید اگه هم اشتباه داشته باشه میگن قابلیت فضائیشه !!!!

اومدن نوشتن فقط اونهای که قصد خرید دارن بیان پیام بدن و دیگران اس چم نکنن ؟!!! یعنی دیگران سوال نپرسن و یا واقعیت برنامه رو عنوان نکنن ؟!!
    اومدن گفتن یه سری دکتر و ارشد !!! در 6 سال .... اخه تازه ب ..... !!! عزیز انقدر برنامه هست در یک شرکتی که به اندازه تمام پرسنل شرکتی که بحثش هست اگر نگیم دانشمند ، دکتر داریم که سال ها برنامه ای رو تولید می کنن ولی با این قیمت ها فضای و سیاست خالی کردن مردم عمل نمیکنن !

خلاصه داستان زیاده !!! همون طور که می بیند من خیلی وقت هست عضو هستم این جا ولی تعداد پست ها کمه ! نه وقتش رو دارم نه فرصتش رو !
    ولی گفتم تا همون ادم های که متهم هستن به کپی مواظب باشن تا دچار مشکل نشن !!!!

و جناب آقای مهدوی : مدیر عامل شرکت عضر گویش : اگر به برنامه خودتون و سیستم های عمل کردیش ایمان و اطمینان دارید فقط دمو ارائه کنید تا با بررسی و تست اون مشخص بشه چقدر به واقعیت نزدیکه و صحت داره ! و الکی هم بحث رو به درازا نکشید !
    پیشنهاد به عزیزان تا حد ممکن برنامه ای که دمو داره رو تهییه کنید ! ما برنامه ای داشتیم که 10 میلیون تومن !

موفق و پیروز باشید همه عزیزان .
    ویرایش توسط SAJDEHGAR : September 10th, 2015 در ساعت 00:08

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط riping نمایش پست ها
    به هیچ وجه از ایشون خریداری نکنید. پشتیبانی اصلا جواب نمیدن.
    سلام دوست عزیز !
    آیا شما خریداری کرده اید ؟ کدام نسخه ؟
    یا علی .

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نرم افزار تست کردم میشه گفت عالی کار میکنه عالی http://asr-gooyesh.com/fa/product/%D...7%DB%8C%D9%88/
    منتظرم یه دوره تخفیفی بیاد تا بخرم

عضو انجمن princeserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    281 پست

بنده دارمش حدود چند سال پیش گرفتم خوبه ولی یک مشکلی داره این قدر حساسه که صدای اطراف باعث میشه یا درست تایپ نشه یا اشتباه تایپ کنه
    (KVMVirtualizor (https://t.me/KVMVirtualizor@
    09332099911-نجیمی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    355
    تشکر تشکر شده 
    32
    تشکر شده در
    29 پست

ای آقا ! عزیز دل !
    من چی بگم یا الان یه سری دارن فکر میکنن که ما داریم چهرشون رو خراب میکنم ! آهان به قولی بعضی ها داریم ترلول شخصیت میکنیم ! عجبا !!!
    خواستم برای شما pm بفرستم نشد ! این ایمل من هست : اگه وقت داشتید یه پیام بزنید .

یه حضرت کاربری اومده مثال زده : ما عادت کردیم به کپی و ویندوز فلان قدره فلان برنامه فلان قدره : اخه دارید سفسطه می بان برای کی ؟ این همه برنامه که مثال زدید یک همشون به مدت 30 یا دست کم 7 روز نسخه آزمایشی دارن !!...

فقط یک سری قشر خاص رو هدف قرار دادن معنی خاص داره که وارد بحثش نمی شم ! معلم ها : سازمان های آموزش و پرورش ! ببخشیدا با ارادت خاص به این قشر : وقتی هنوز نصب ویندوز رو هم در بعضی جاها بلد نیستن ! بهشون سیستم نرم افزاری کمی دنگ و فنگ دار بدید اگه هم اشتباه داشته باشه میگن قابلیت فضائیشه !!!!

خلاصه داستان زیاده !!! همون طور که می بیند من خیلی وقت هست عضو هستم این جا ولی تعداد پست ها کمه ! نه وقتش رو دارم نه فرصتش رو !

و جناب آقای مهدوی : مدیر عامل شرکت عضر گویش : اگر به برنامه خودتون و سیستم های عمل کردیش ایمان و اطمینان دارید فقط دمو ارائه کنید تا با بررسی و تست اون مشخص بشه چقدر به واقعیت نزدیکه و صحت داره ! و الکی هم بحث رو به درازا نکشید !
    پیشنهاد به عزیزان تا حد ممکن برنامه ای که دمو داره رو تهییه کنید ! ما برنامه ای داشتیم که 10 میلیون تومن !

سلام
    دوست عزیز
    زیاد جوش نزن !
    من این برنامه رو تابستون 94 خریدم نسخه ی حقوقی
    برنامه ی خوبیه ولی استفاده ی من کمه
    میکروفون رو جدا باید بخری و میکروفون های مخصوص می خواد Speech recognition microphones
    من چون اول میکروفون مخصوص نداشتم فکر کردم برنامه ی خیلی بیخودیه و سرم کلاه رفته، حتی می خواستم برم شکایت کنم ولی یه میکروفون گرفتم، دوبار آموزش صدا دادم و دیدم برنامه واقعا خوب عمل میکنه
    من از خودشون میکروفون خریدم دیدم توو کارتون و پلاستیک پیچیدن ! بعدا فهمیدم که برای سود خودشون بدون کارتن وارد می کنن که من بهشون گفتم کارشون درست نیست، جنس بدون جعبه واقعا ...
    خلاصه من میکروفون رو پس دادم و از بیرون تهیه کردم مارک افسانه ای A4Tech و میکروفون HS-50 که مخصوص تشخیص گفتاره و قیمتش هم فقط 25 تا 30 تومنه !!!
    تنظیمات صداشو درست باید انجام داد وگرنه غلط می نویسه، من خودم دومین بار فهمیدم اشتباه آموزش دادم صدامو و وقتی دوباره صدامو آموزش دادم تازه درست کار کرد
    .................................................. .........
    این برنامه یه قفل سخت افزاری داره شبیه فلش تا نباشه کار نمی کنه
    با زبان رسمی باید بحرفید فقط با گفتاری نمی تونید حرف بزنید و بنویسه
    .................................................. ........
    حتما برید دفترشون تست حضوری کنید و بخرید اگر مایل بودید
    من که گرفتم نمیگم پشیمونم ولی استفاده ای رو که مدنظرم بود چون نتونستم بکنم تا الان بهتر بود نمی خریدم
    در ضمن لطفا به معلمان محترم هم توهین نکنید، اون بنده ی خداها ازین پولا ندارن برن اینو بخرن
    من خودمم هم وام گرفتم و چون همیشه دوست داشتم اینو بخرم رفتم خریدمش
    درضمن من با این میکروفون که استفاده می کنم غلط هم می نویسه ( گفتم خوبه نه عالی) یعنی فقط راحت تر میشی ولی بازم یه جاهایی باید غلط ها رو درست کنی
    اینقدر هم توو کف نباشید بگیرید می بینید زیادم به کارتون نمیاد ...
    ویرایش توسط فال : October 25th, 2015 در ساعت 07:44
    یک عمر فکر می کردم فکر می کنم ...
    آینده ای خواهم ساخت که گذشته در مقابلش زانو بزند

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

آقا کسی با نرم افزار تایپ گفتاری نویسیار که جدید اومده کار کرده؟
    شرکت تولیدکننده نویسا میگه که این نرم افزار تقلبی هست و از روی نویسا کپی شده و کارایی نداره. در حالی در سایت تولیدکننده نویسیار این رو رد می کنه و چند تا گواهی نشون میده. آدم میدونه این وسط چی کار کنه؟
    از طرفی همین که شرکت نویسا قیمت نرم افزارش رو اورده پایین یعنی خبرایی هست. احتمالا به خاطر وجود رقیب هست.

عضو انجمن spsgorgan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    96
    تشکر تشکر شده 
    156
    تشکر شده در
    112 پست

این تاپیک به صورت مسخره ای شده تبلیغات غیر مستقیم !!! یوزرهای یک نوشته ! آقا کاربران رو چی فرض کردید ؟!! بسه دیگه.
    Designer and Consultant of e-Government Services / CRM-HRM-ERP-MIS / Web & Windows & Mobile Application

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

در حال حاضر بحث روی کارایی نرم افزار نیست. چون با نویسالایو که جدیدا اومده هرکس میتونه کارایی نرم افزار نویسا رو رایگان تست کنه. کسانی هم که دنبال دمو بودن میتونن با همین شیوه نرم افزار رو آنلاین تست کنن.

بحث سر مقایسه قیمتش با محصولات مشابه است. معلوم نیست این 280 تومن پول برند نویسا هست یا ....

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

ای آقا ! عزیز دل !

یه حضرت کاربری اومده مثال زده : ما عادت کردیم به کپی و ویندوز فلان قدره فلان برنامه فلان قدره : اخه دارید سفسطه می بان برای کی ؟ این همه برنامه که مثال زدید یک همشون به مدت 30 یا دست کم 7 روز نسخه آزمایشی دارن !!! حتی برنامه دراگونی که مثال زدید !!!
    آیا شما هم همین رو دارید ! پس مقایسه درست داشته باشید ! شما که این همه از برنامه خودتون دارید تعریف میکنید چرا پس به خودتون و برنامه اعتماد ندارید !
    در ضمن درامد ماهانه و حقوقی که درمیارن آیا به اندازه همین آدمهای هست که در خارج از کشور هستن ؟ ویا اگه بخوان خرید کنن چند برابر باید نرخ ارز بدن ؟؟؟؟ !!!

اومدن گفتن : 50 درصد تخفیف : اونهای که اهل و فن هستن و در زمینه فروش دارن فعالیت میکنن میدونن یعنی چی ! یعنی نصف قیمتش توخالیه !!! پس میشه کم باشه برای همه ولی سیاست میگه نه برای همه برای بعضی ها که بیشترن ! بیشتر می تونن خرید کنن !!!

اومدن نوشتن فقط اونهای که قصد خرید دارن بیان پیام بدن و دیگران اس چم نکنن ؟!!! یعنی دیگران سوال نپرسن و یا واقعیت برنامه رو عنوان نکنن ؟!!
    اومدن گفتن یه سری دکتر و ارشد !!! در 6 سال .... اخه تازه ب ..... !!! عزیز انقدر برنامه هست در یک شرکتی که به اندازه تمام پرسنل شرکتی که بحثش هست اگر نگیم دانشمند ، دکتر داریم که سال ها برنامه ای رو تولید می کنن ولی با این قیمت ها فضای و سیاست خالی کردن مردم عمل نمیکنن !

باسلام
    من نمیدونم چرا عادت کردیم به توهین به معلمها!
    درسته من دیدم معلمهایی که از یک ضبط صوت هم نمیتونن درست استفاده کنند ولی همه این طور نیستند.مشکل اینحاست که تعداد زیادی از معلمها سن بالایی دارند و متاسفانه در همان حال و هوای فدیم مانده اند.تعدادی از معلمها هم در اصل معلم نیستند یک زمانی از طریق سرباز معلمی یا نهضت به صورت وصله ی ناجور چسبیده اند به بدنه ی آموزش و آبروی معلمها را برده اند.هر جند در میان سربازمعلمها و نهضتی ها هم گاهی معلم واقعی پیدا میشود.من خودم معلم هستم ولی لااقل به بیست شغل دیگر جز معلمی تسلط دارم.زمانی که در روستا بودم از بنایی و جوشکاری گرفته تا تعمیر لوازم برقی و یخچال و تلویزیون و کامپیوتر و...انجام میدادم.این حرف برام خیلی سنگینه که مدام بشنوم معلمها بی سوادن.افرادی که اسم معلم روی آنهاست و به قول شما یه ویندوز ساده رو نمیتونند عوض کنند فقط شغل معلمی دارند.در حالی که معلمی شغل نیست.عشق است.اگر اشتباه تایپی داشتم ببخشید.دراز کشیدم که بخوابم.این مطلب رو دیدم نتونستم صبر کنم. از راه دور با موس بی سیم و کیبورد مجازی مینویسم.اصلا حروف رو درست نمیبینم

- - - Updated - - -

محض اطلاع:من بیشتر نرم افزارهایی که در کلاسم استفاده میکنم خودم مینویسم.یه کم نسبت به معلم دید بهتری ذاشته باشید

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)