صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 88

موضوع: راه اندازی درگاه pay.ir تحت نظارت پرداخت الکترونیک سامان

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

پیش فرض پاسخ : راه اندازی درگاه pay.ir تحت نظارت پرداخت الکترونیک سامان

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    درود
    ببخشید شما الان نماینده پی لاین هستید ؟ نماینده پرداخت الکترونیک سامان هستید ؟ اخطاری که دادید بابت این بود که ایشان گفتن برنامه نویس پی لاین بودن یا نه بابت این بود که ایشان تو این تاپیک شرکت کردن ؟
    باسلام
    داخل تاپیک هم شرکت کنه ایشون تخلفی انجام نداده و هیچ کس نمی تونه اخطار بده!
    چون این تاپیک رسمی نیست و توسط یکی از کاربران همین انجمن ایجاد شده و همه حق ارائه نظرات و مستندات خودشون و دارند
    اگر تاپیک به صورت اختصاصی توسط مدیر اون مجموعه بود و هدف فقط معرفی سیستم بود صحیح!
    ولی این تاپیک به این صورت نیست
    پیروز باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

2. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید mohsensoltani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    47
    تشکر شده در
    29 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo2 نمایش پست ها
    با نمایندتون صحبت شد و هشدار های لازم داده شد.

با توجه به اینکه دفعه سوم هست که مشکل ایجاد میکنید و در تاپیکی که به شما ارتباطی نداره شرکت میکنید، از این پس هرگونه صحبت بدون مدرک، پوچ، توهین آمیز و از روی عصبانیت، منجر به پیگیری قضایی و قانونی از سمت پرداخت الکترونیک سامان خواهد بود.
    این مورد جهت اطلاع به تمامی سیستم های پرداختی که در این انجمن فعالیت میکنن، منجمله شما درج شده. فین تک ایران جایی برای بازی های بچگانه نداره.
    موفق باشید.
    با سلام و احترام
    لطفا شبیه کاربران مبتدی رفتار نکنید، خدمت کاربر دیگر هم که چنین سوالی پرسیدن عرض کردم:
    1- مدیران 2 تاپیک را ادغام کردند
    2- کاربر گفتند پی لاین با pay.ir برگشته خدمتشون عرض شد فقط pay.ir نیست با 2 برند برگشته، واگرنه من وقت اضافی ندارم که در تاپیک دیگران بخوام تلف کنم

بنده نه توهین کردم و نه عصبانی شدم، خوشبختانه طوری بزرگ شدم که این خصایص در بنده نیست
    مستندات ارائه کردم و کاربران میتونند چک کنند که حق با چه شخصیست

هیچ کار مجرمانه ای هم انجام نداده و انشاا.. نخواهم داد که بنده را از قانون میترسونید

با تجدید احترام
    ویرایش توسط mohsensoltani : December 18th, 2016 در ساعت 00:06

5. تعداد تشکر ها ازmohsensoltani به دلیل پست مفید

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    باسلام
    داخل تاپیک هم شرکت کنه ایشون تخلفی انجام نداده و هیچ کس نمی تونه اخطار بده!
    چون این تاپیک رسمی نیست و توسط یکی از کاربران همین انجمن ایجاد شده و همه حق ارائه نظرات و مستندات خودشون و دارند
    اگر تاپیک به صورت اختصاصی توسط مدیر اون مجموعه بود و هدف فقط معرفی سیستم بود صحیح!
    ولی این تاپیک به این صورت نیست
    پیروز باشید
    آخه نه کلا این نوع پست زدن برای من آشناست ، یادمه پی لاین پلاگین یکی از مدیران وی بی ایران را د/ز/دیده بود بعد که اون مدیر اکانت ایشان را بن کرده بود و اسم پی لاین را هم ف/یلتر ایشان درست با همین لحن که فردا شکایت میکنیم و واحد حقوقی فلان میکنه برخورد کرده بود ولی دو سه هفته دیگه سایت خودشان را ف/یلتر کردند
    یک سوال هم برای من وجود داره که خواهش میکنم جواب بدید
    تا سایتی نماد نداشته باشه بانک بهش درگاه نمیده و کلا این فکر کنم قانون بانک مرکزی هست و تمامی بانک ها و psp ها موظف به رعایت اون هستند و از طرفی استفاده از درگاه یک سایت برای سایت دیگه هم ممنوع هست حالا همین سایت های درگاه واسط از جمله همین pay.ir و یا خود شما چطور درگاه گرفتید ؟ یعنی اصلا درگاههای سایت های درگاه واسط خودشان بر اساس کدام مجوز در حال فعالیت هستند ؟
    من که تو سایت هیچکدام نه نمادی میبینم ، نه مجوزی ...
    ویرایش توسط iraniam2000 : December 17th, 2016 در ساعت 23:59

7. تعداد تشکر ها ازiraniam2000 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

آخه نه کلا این نوع پست زدن برای من آشناست ، یادمه پی لاین پلاگین یکی از مدیران وی بی ایران را د/ز/دیده بود بعد که اون مدیر اکانت ایشان را بن کرده بود و اسم پی لاین را هم ف/یلتر ایشان درست با همین لحن که فردا شکایت میکنیم و واحد حقوقی فلان میکنه برخورد کرده بود ولی دو سه هفته دیگه سایت خودشان را ف/یلتر کردند
    یک سوال هم برای من وجود داره که خواهش میکنم جواب بدید
    تا سایتی نماد نداشته باشه بانک بهش درگاه نمیده و کلا این فکر کنم قانون بانک مرکزی هست و تمامی بانک ها و psp ها موظف به رعایت اون هستند و از طرفی استفاده از درگاه یک سایت برای سایت دیگه هم ممنوع هست حالا همین سایت های درگاه واسط از جمله همین pay.ir و یا خود شما چطور درگاه گرفتید ؟ یعنی اصلا درگاههای سایت های درگاه واسط خودشان بر اساس کدام مجوز در حال فعالیت هستند ؟
    من که تو سایت هیچکدام نه نمادی میبینم ، نه مجوزی ...
    در ارتباط با مجوز عرض کنم که روش دریافت درگاه از طریق نماد نیست
    می تونید با یکی از psp ها طرف قرارداد بشید که البته ساده نیست
    ساده عرض کنم خدمت شما که اگر مجوز درگاه واسط و نداشته باشید به این صورت و این سرویس و ارائه کنید
    اگر کاربر با درگاه شما . دز.دی کنه به پای شما نوشته میشه! و این میشه دردسر بیشتر درگاه های واسطی که جمع شدن
    ولی خلاصه عرض کنم بله راهکار وجود داره و اون هم نیاز به دریافت اون مجوز هست و البته بعد از اون دیگه نمیشه شما از 6 تا بانک درگاه بدید!
    فقط باید از اون psp طرف قرارداد خودتون درگاه ارائه کنید
    یکی ممکنه سامان کیش و انتخاب کنه و بنده همکاری و با ایرانکیش نهایی کردم
    پیروز باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

در ارتباط با مجوز عرض کنم که روش دریافت درگاه از طریق نماد نیست
    می تونید با یکی از psp ها طرف قرارداد بشید که البته ساده نیست
    ساده عرض کنم خدمت شما که اگر مجوز درگاه واسط و نداشته باشید به این صورت و این سرویس و ارائه کنید
    اگر کاربر با درگاه شما . دز.دی کنه به پای شما نوشته میشه! و این میشه دردسر بیشتر درگاه های واسطی که جمع شدن
    ولی خلاصه عرض کنم بله راهکار وجود داره و اون هم نیاز به دریافت اون مجوز هست و البته بعد از اون دیگه نمیشه شما از 6 تا بانک درگاه بدید!
    فقط باید از اون psp طرف قرارداد خودتون درگاه ارائه کنید
    یکی ممکنه سامان کیش و انتخاب کنه و بنده همکاری و با ایرانکیش نهایی کردم
    پیروز باشید

تا جایی که میدانم و البته مطمئن هستم psp ها تا سایتی نماد نداشته باشه حق ندارند به اون درگاه بدن و اگر این کار را بکنند خلاف هست هر چند طبق گفته شما هم اگه بود الان نود درصد اونها در حال تخلف هستند
    در مورد فی/لتر شدن هم درگاه دادن به سایت های شرط بندی و قمار اعلام کردن و گفتن چون زرین پال به اون سایت ها درگاه نداده ف/یلتر نشده ، تو این انجمن و صد البته تو سایت های همان درگاههای بسته شده هم نوشته بودن که زرین پال مقصر هست

عضو انجمن m2n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    900
    تشکر تشکر شده 
    1,862
    تشکر شده در
    1,218 پست

به اطلاع كاربران پي لاين مي رساند، طبق اطلاعيه هاي صادره گذشته، پي لاين هيچگونه فعاليت تجاري نداشته و به دو برند جديد pay.ir و bitpay.ir تقسيم شده.
    فلذا از امروز ميتوانيد با توجه به صلاحديد خود از برندهاي معرفي شده استفاده نماييد.
    فروش یورو Paypal با قیمت مناسب | پرداخت سریع

طراح وردپرس
    / طراحی قالب وردپرس / طراحی سایت وردپرس

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

تا جایی که میدانم و البته مطمئن هستم psp ها تا سایتی نماد نداشته باشه حق ندارند به اون درگاه بدن و اگر این کار را بکنند خلاف هست هر چند طبق گفته شما هم اگه بود الان نود درصد اونها در حال تخلف هستند
    در مورد فی/لتر شدن هم درگاه دادن به سایت های شرط بندی و قمار اعلام کردن و گفتن چون زرین پال به اون سایت ها درگاه نداده ف/یلتر نشده ، تو این انجمن و صد البته تو سایت های همان درگاههای بسته شده هم نوشته بودن که زرین پال مقصر هست
    برخی از درگاه های واسط بخاطر نداشتن مجوز فقط ***** خواهند شد
    برخی دیگه درگاه بانکی و حساب بانکی هم مسدود میشه
    مورد اول درگاه واسطی هست که به هر دلیل مجوز لازم و نداره ولی درگاه بر روی وب سایت متخلفی نیز فعال نمی باشد و کسی شکایت نکرده
    مورد دوم مربوط به درگاهی میشه که مجوز نداره بعد درگاه و به وب سایتی داده که داخل اون برنامه برداشتن لباس افراد داره فروخته میشه
    چیزی که اصلا وجود نداره و کار نمی کنه ( درواقع داره کلاهبرداری میکنه)
    از بین 100 خرید کافیه 1 یا 2 خرید پیگیر این موضوع بشه اون کاربر که چرا سرش کلاه رفته
    تمام مشکلات به پای ارائه کننده درگاه نوشته میشه
    دقت بفرمایید شما تا مجوز نداشته باشید
    به 1000 تا سایت درگاه بدید تمام این وب سایت ها از دید قانون در مالکیت شماست
    قمار باشه یا هرچی باشه چون نام پذیرنده اسم شماست و اون کاربر داره پول و برای شما ارسال میکنه
    متاسفانه این مشکلات جدی گرفته نمیشه و بعدا برای درگاه واسط بدون مجوز دردسر ساز میشه
    موفق باشید

تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m2n نمایش پست ها
    به اطلاع كاربران پي لاين مي رساند، طبق اطلاعيه هاي صادره گذشته، پي لاين هيچگونه فعاليت تجاري نداشته و به دو برند جديد pay.ir و bitpay.ir تقسيم شده.
    فلذا از امروز ميتوانيد با توجه به صلاحديد خود از برندهاي معرفي شده استفاده نماييد.

اونوقت بر چه اساس هر دو سایت تحت تملک یک نفر هستند ؟ چطوری کسی که تا دیروز داشت پی لاین را تبلیغ میکرد الان شده مبلغ سایت جدید ؟ حتی آدرس و اسم یکی هستند ولی احتمالا مثل سریال های آمریکایی تو دو خط زمانی مختلف هستند و دو فرد جدا دیگه ؟
    ضمنا این را نگه چی بگه ؟ سایت ف/یلتر شده اگر با نام و برند جدید فعالیت کنه خوب دوباره بسته میشه حالا سامان حمایت نکنه بابابزررگ سامان که بانک مرکزی هست هم حمایت کنه بسته میشه چون خلاف قانون هست و کارگروه هم خوشبختانه زیر نظر بانک ها کار نمیکنه

برخی از درگاه های واسط بخاطر نداشتن مجوز فقط ***** خواهند شد
    برخی دیگه درگاه بانکی و حساب بانکی هم مسدود میشه
    مورد اول درگاه واسطی هست که به هر دلیل مجوز لازم و نداره ولی درگاه بر روی وب سایت متخلفی نیز فعال نمی باشد و کسی شکایت نکرده
    مورد دوم مربوط به درگاهی میشه که مجوز نداره بعد درگاه و به وب سایتی داده که داخل اون برنامه برداشتن لباس افراد داره فروخته میشه
    چیزی که اصلا وجود نداره و کار نمی کنه ( درواقع داره کلاهبرداری میکنه)
    از بین 100 خرید کافیه 1 یا 2 خرید پیگیر این موضوع بشه اون کاربر که چرا سرش کلاه رفته
    تمام مشکلات به پای ارائه کننده درگاه نوشته میشه
    دقت بفرمایید شما تا مجوز نداشته باشید
    به 1000 تا سایت درگاه بدید تمام این وب سایت ها از دید قانون در مالکیت شماست
    قمار باشه یا هرچی باشه چون نام پذیرنده اسم شماست و اون کاربر داره پول و برای شما ارسال میکنه
    متاسفانه این مشکلات جدی گرفته نمیشه و بعدا برای درگاه واسط بدون مجوز دردسر ساز میشه
    موفق باشید
    والله سوال من چیز دیگه ای بود ولی در کل هیچ کدام مجوز ندارند یا لااقل دارند تو سایت و تو دید ملت نیست
    من سوالم اینه که یک psp بر اساس قانون تا مجوز نباشه حق نداره درگاه بده و بانک ها هم حق معرفی سایت های بدون مجوز به psp ها را ندارند ، از طرفی تمامی این سایت ها خوب درگاه دارند و پول با واسطه به حساب اونها واریز میشه
    اینکه خلاف کنند و ***** بشند و تحت تعثیب مورد دیگه ای هست و اینکه کلا فعالیت اونها قانونی باشه و درگاه هم داشته باشند مورد دیگه
    بهتر بگیم همه دارند تخلف میکنند ولی چون پولش خوبه و سیبیل ها خوب چرب میشه زیر سیبیلی رد میکنند
    ویرایش توسط iraniam2000 : December 18th, 2016 در ساعت 00:33

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo2 نمایش پست ها
    با نمایندتون صحبت شد و هشدار های لازم داده شد.

با توجه به اینکه دفعه سوم هست که مشکل ایجاد میکنید و در تاپیکی که به شما ارتباطی نداره شرکت میکنید، از این پس هرگونه صحبت بدون مدرک، پوچ، توهین آمیز و از روی عصبانیت، منجر به پیگیری قضایی و قانونی از سمت پرداخت الکترونیک سامان خواهد بود.
    این مورد جهت اطلاع به تمامی سیستم های پرداختی که در این انجمن فعالیت میکنن، منجمله شما درج شده. فین تک ایران جایی برای بازی های بچگانه نداره.
    موفق باشید.
    عجب!!!
    شرکت پرداخت الکترونیک سامان اونوقت با چه قدرتی میخواد بیاد با این آقا برخورد کنه؟ و به چه جرمی؟
    خیلی جالب بود برام
    من کل تاپیک رو خوندم و اصلا فکر نکنم شریکتون حرف یا حرکتی خارج از عرف انجام داده باشه و به نوبه خود نوع برخوردتون منو یاد آقای امیری میندازه!!
    پ.ن:
    قانونا اگر شرکت تجارت الکترونیک سامان با شما رو هم ریخته که قوانین اینماد و شاپرک رو دور بزنه شک نکنید شما باید از قانون بترسید نه این درگاه و سایر درگاه های واسط موجود در انجمن
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

14. تعداد تشکر ها از hegza به دلیل پست مفید

عضو انجمن Netfollower آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,063
    تشکر تشکر شده 
    1,673
    تشکر شده در
    812 پست

انیشتن گفته بود جنگ جهانی سوم را نمیدانم
    اما جنگ جهانی چهارم با سنگ و چوب است

اما بنده جنگ جهانی سوم را میدانم
    با پست و لایک و کلمه است !
    همکاران عزیز دعوت به ارامش میکنم
    اینهمه بحث و مجادله ندارد

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع