صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 120

موضوع: طراحی سایت با asp.net و عواقب آن!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض پاسخ : طراحی سایت با asp.net و عواقب آن!

نقل قول نوشته اصلی توسط webna نمایش پست ها
    آقا جوملا خیلی خوبه ماهی 5000 هزار یورو پول میاره .
    ای دهنت رو سرویس!

میخوای پیام خصوصی که دادی رو همین جا نشون بدم؟

آقا تو رو خدا به ما هم بگو چه طوری پول در میاری؟

برنامه نویسی خواستی منم انجام میدم؟php هم کار کردم کمی بلدم؟!!

شما لالایی بلد بودی خوابت میگرفت خودت !! هی بناز به جاهلیت خودت! کی بیشتر در آمد داره؟خوب فکر کن قبلش بازم فکر کن!

برنامه نویس بانک ملی چقدر بی کاره تو انجمن وله!!خخ ما 4 سال پیش اونجا رو آسفالت دو جداره کردیم!

رو حرفم هستم شما ثابت کن جزء برنامه نوییس های بانک ملی هستی منم ثابت میکنم ماهانه 5000 یورو در آمدم هستش!

کلا ذهنت بسته هستش!هر کی لیاقتش یه چیزه!شما ایشا ا... وقتی مردی رو قبرت مینویسن asp کار ناکام!!

هپاتیت "الف" تا "ی" نداری که خوب میشی!
    ویرایش توسط nader.bayati : January 23rd, 2014 در ساعت 01:29

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    5 پست

بعضی ها میگن!میگن دیگه!!

هر کس php را نشناسد و از این دنیا برورد با مرگ جاهلیت از این دنیا رفته است!!

عضو جدید portalsazan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    11 پست

دقیقا تایید میشه در دنیا دیگه جایی برای دات نت نیست ..

با تشکر

موفق باشید ..

عضو انجمن camelian77 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    934
    تشکر شده در
    622 پست

توی دنیا خیلی جا برای دات نت هست. پلتفرم بزرگ و خوبیه. چیزی که من سعی دارم توضیح بدم اینه که توی یک کار بزرگ یکی از فاکتورهای مهم انتخاب زبان، اینه که چقدر کار گروهی می شه روش کرد و چقدر هزینه داره. به طور مثال برای راه انداختن نرم افزار یک بانک چقدر کار باید بشه و چند نفر می خوان برنامه نویسی کنن. این چیزیه که توی این بحث زیاد بهش توجه نشد.

ضمنا در مقایسه php و asp توجه کنین که پی اچ پی یه زبان اسکریپت نویسی ئه و ای اس پی می تونه اصطلاحا application server باشه -- یعنی بشینه منتظر کاربر بدون از بین رفتن داده ها. این تفاوت خیلی مهمی ئه.

من خودم شخصا تو کار زبان های اوپن سورس ام. php , python / perl و اگه قرار به انتخاب باشه من حتما دوست دارم که کار رو با پرل انجام بدم. ولی همیشه به انتخاب من نیست، این گروه / شرکت / مشتری و مهم تر از همه تعریف پروژه است که زبان رو مشخص می کنه. هر کدوم این زبان ها تو یه چیزی قوی اند و تو چیزی دیگه ای ضعیف. اون کسی که برنامه نویسی بلده با یه sublime text و یه اینترنت و stack overflow می تونه تو همش برنامه بنویسه.

ضمنا حقوق asp کار ها از php کار ها generally بیشتر هست (حداقل اینجا توی کالیفرنیا این جوریه)
    کمپین یاد آوری زبان فارسی به وب هاستینگ تالک !

چگونه از هاست / سرور مجازی خود شکایت کنیم؟ (طنز) http://www.webhostingtalk.ir/f118/92986/
    ----------------------------------------------------------

6. تعداد تشکر ها از camelian77 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط camelian77 نمایش پست ها
    ضمنا حقوق asp کار ها از php کار ها generally بیشتر هست (حداقل اینجا توی کالیفرنیا این جوریه)
    بستگی به پروژه داره آخه!
    من میگم چون php طرافدار بیشتری در دنیا داره پروژه های خیلی بیشتری که مردم نیاز دارند گیر ادم میاد!کلی مدیریت محتوای php داریم که مردم میخوان گسترشش بدیم!
    برای شما تو خارج شاید اما برای ما ایرانی ها که یورو الان 4100 هستش خیلی خیلی عالی هستش که با خارجی ها کار کنیم!یعنی عاقلانه ترین کاره!
    همون کاری که من میکنم و کلی پروژه php از افراد مختلف و عادی تو کل دنیا میگیرم ولی یقینا پروژه های app.net کمتر هستش تو دنیا نسبت به php! چون در رکن کار بودم اینو میگم خدمتتون!
    اگر این طور بود من خودم میرفتم دنبال asp.net چون هر جا پول باشه منم رخنه میکنم اونجا!
    خلاصه حرفام اینه من خیلی بازار رو بررسی میکنم همیشه و از همه جا میخوام پول در بیارم و طی بررسی های خیلی زیادم دیدم پروژه های php خیلی بیشتر و سود آور تره!

کلا هر جا پول باشه من اونجا هستم!
    ویرایش توسط nader.bayati : January 23rd, 2014 در ساعت 13:49

8. تعداد تشکر ها از nader.bayati به دلیل پست مفید

عضو انجمن alireza.076 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    514
    تشکر تشکر شده 
    2,403
    تشکر شده در
    1,123 پست

همه ی این حرفا از عدم فرهنک سازی هستش
    شما که خودت داری میگی لایسنس ویندوز فلان $ و ... شمااین ها رو پرداخت میکنید واقعا? من که اینکار رو ***ی میینم!
    شما واقعا متن باز رو با کد شده مقایسه میکنید?!!
    دوست عزیز php اوپن سورسه، asp باید تو خوابش با php رقابت کنه
    نمیخوام بحث تعصبی راه بندازم اما دقیقاهمین چند روز پیش برای یکی از همین فعالان تاپیک که به طرفداری از asp آلان پرداخته براش روشن سازی کرده بودم و برتری اوپن سورس رو بر ماکروسافت روتوضیح دادم! ببینید شما یه سایت دیجی کالا که یه سایت شخصی (حالا شرکتی یه غیر شرکتیش رو کار ندارم به هر حال خصوصی) رو با یه سایتی مثل فیسبوک مقایسه نکنید! قابل قیاس نیست عزیز
    اکه قرار باشه بگیم پشت asp ماکرسافت هست پشت php هم گوگل سامسونک و هزار شرکته دیگه هست، پی اچ پی تحت لینوکسه و این شرکت ها هم از لینوکس حمایت میکنند که خیلی بالاتر از ماکروسافت قرار دارند
    ببینید روزیکه ماکروسافت اعلام تعطیلی شرکت کنه asp هم همراهش میمیره در حالی که php رو خوده طرفداراش میتونند سرپا نکه دارند این خیلی مهمه مخصوصا با شکست هایی که پشت سر هم ماکروسافت داره میبینه (همین ویندوز هشت، نوکیا و ...)

شما با پایتون و php میتونید کار های خلق کنید که به دور از درک و فهم باشه! قدرت پایتون رو شمابرید سرچ کنید کار دستتون میاد، از ساخت بازی بگیر تا ساخت نرم افزاری که در همه ی سیستم ها یعنی ادروید که همون لین***ه ویندوز و مک میتونید این نرم افزار رو اجرا کنید در حالی که هیچ تغییری نیاز نداره بدید!
    یه نمونه ی ساده میارم
    نیم باز رو دیگه همه میشناسیمش! قبلایادمه یهسری بوت هایی ذر داخل چت روم هابوده که وظایفی رو انجام میداده وبرای اینکار مشتریانی داشتم که سرور خریداری میکردند، سری به این بوت ها زدم که دیدم با پایتون نوشته شده اند و همن بوتی که روی لینوکس اجرا میشه روی ویندوز و حتی سیمبین هم اجرامیشده! این قدرت یه زبان رو میرسونه
    زبانی که نزدیک ترین به زبان انکلیسی حساب میشه
    خوده ناسا هم داره از پایتن حمایت میکنه پس مهم نیست که سایتش با چی طراحی شده
    خیلی از سیستم های این شرکت برپایه پایتون هستند! و در سایتشون نیز ذکر شده که از پایتون حمایت میکنند پس من در اوردی نیست حرفم

10. تعداد تشکر ها از alireza.076 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    224
    تشکر تشکر شده 
    321
    تشکر شده در
    206 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط webna نمایش پست ها
    من خودم جز تیم برنامه نیسی بانک ملی ام پس حرف مفت نزن
    تو اصلا سنت قد نمیده باقالی پلو این انجمنم مثل اینکه صاحب نداره هرچی گذارش این خوشگل پسرو پ خ میکنیم انگار به دیوار داریم ریپورت میدیم. اگر قرار نیست مدیرا کاری بکنن ما حضوری ترتیب اینو بدیم ؟!

ویرایش توسط rules : January 23rd, 2014 در ساعت 19:40

عضو انجمن MEHDI KARAMI آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    664
    تشکر تشکر شده 
    543
    تشکر شده در
    355 پست

اقا بحث نکنید :دی ،این بحث مثل ایکس باکس بهتره یا پلی استیشن و یا پرسپولیس بهتره یا استقلال! هستش به هیچ جا هم اخرش نمیرسه!

عضو دائم mhiizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

مدیریت این تایپیکو ببنده؛ شد اسپمسرا
    از جمله تایپیک خودم

عضو انجمن camelian77 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    934
    تشکر شده در
    622 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nader.bayati نمایش پست ها
    بستگی به پروژه داره آخه!
    من میگم چون php طرافدار بیشتری در دنیا داره پروژه های خیلی بیشتری که مردم نیاز دارند گیر ادم میاد!کلی مدیریت محتوای php داریم که مردم میخوان گسترشش بدیم!
    برای شما تو خارج شاید اما برای ما ایرانی ها که یورو الان 4100 هستش خیلی خیلی عالی هستش که با خارجی ها کار کنیم!یعنی عاقلانه ترین کاره!
    همون کاری که من میکنم و کلی پروژه php از افراد مختلف و عادی تو کل دنیا میگیرم ولی یقینا پروژه های app.net کمتر هستش تو دنیا نسبت به php! چون در رکن کار بودم اینو میگم خدمتتون!
    اگر این طور بود من خودم میرفتم دنبال asp.net چون هر جا پول باشه منم رخنه میکنم اونجا!
    خلاصه حرفام اینه من خیلی بازار رو بررسی میکنم همیشه و از همه جا میخوام پول در بیارم و طی بررسی های خیلی زیادم دیدم پروژه های php خیلی بیشتر و سود آور تره!

کلا هر جا پول باشه من اونجا هستم!
    علت اینکه توی freelancer پروژه های دات نت نیست اینه که اون پروژه ها به غایت کوچیک اند. هیچ کس نمی یاد یه اپلیکیشن حساب داری آنلاین رو بگذاره روی freelacner.com

ضمنا شما که پی اچ پی کار خوبی هستین و با خارجی ها کار می کنین یه رزومه / پورتفولیو به من بفرستین :دی

ضمنا اگه عاشقان سینه چاک پی اچ پی / ای اس پی موافق اند یه مسابقه‌ی کوچولو بگذاریم؟ خودم هم بین ۵۰ تا ۱۰۰ دلار اسپانسر اش می کنم
    کمپین یاد آوری زبان فارسی به وب هاستینگ تالک !

چگونه از هاست / سرور مجازی خود شکایت کنیم؟ (طنز) http://www.webhostingtalk.ir/f118/92986/
    ----------------------------------------------------------

صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)