صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 87

موضوع: سرور اختصاصی برای دنلود | ovh or hetzner

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    101
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    17 پست

پیش فرض پاسخ : سرور اختصاصی برای دنلود | ovh or hetzner

از همه دوستان تشکر میکنم ولی تا اینجا که پیش رفت تمایل من به سرور های هتزنر است چون فکر میکنم که راحت تر باشم باهاش حداقل دوستان بحث تیکت رو مطرح کردن اگه مشکلی پیش بیاد میشه راحت تر بحث کرد و مشکل رو رفع کرد برای سایت دانلود به صورت vip هم پردازنده کم نمیاره ، هارد هم که کلاس اینترپرایس اومده که امکان سوختن رو به حداقل رسونده ، الان من قصد خرید از هتزنر رو دارم ولی چند سوال دیگه که قبلا هم پرسیدم ولی بحث بین دوستان داغ بود و فراموش شد.
    اینکه فرض رو بر این بزاریم که سرور رو سفارش دادم و تحویل گرفتم بعد از چند ماه میتونم هارد رو ارتقا بدم یا اینکه رید رو اضافه کنم؟
    و دوم اینکه درباره سایت دانلود فیلم و سریال خارجی به صورت vip بود که من یه سایت دانلود فیلم و سریال خارجی هم دارم اگه لینک مستقیم رو درون اون سایت قرار بدم به صورت وی آی پی و همچنین برای هر پستی که میدم یه گوشه از پست قسمت ریپورت آبیوز بزارم که اگه مشکلی کسی داشت به خودم بگه مشکلی برای سرور از لحاظ کپی رایت پیش نمیاد که یهو ببندنش یا ساسپند کننن ؟
    ویرایش توسط awed : January 14th, 2014 در ساعت 09:10

2. # ADS

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

ببین داداش منم سایت دانلود دارم vip .. همینجا بهت بگم سرور خصوصی بگیری بدجوری میره رو اعصابت.چون سرور خصوصی هزینه های اضافی جداگانه داره و حتی اگر بخری باید یک پشتیبان هم استخدام کنی مراقبش باشه.شما نیاز به یک سرور مجازی قدرتمند داری.میتونی حتی سرور نیمه اختصاصی بخری..یعنی هاستینگ یک سرور خصوصی میخره نصفشو در اختیارت میزاره اما کانفیگ و نگهداری و پشتیبانیشم با خودشه..اما خصوصی بخری همه اینا میفته گردنت.
    شما یک سرور مجازی قدرتمند مثلا 16 گیگ رم با هارد 2 ترا و.. بگیر.براش یک پنل دایرکت ادمین بخر ماهی 20 تومان میفته..بعدشم بده برای انجینکس یا لایت اسپید بنصبند تمام..

در مورد ساپسنت هم بگم به شخصه رو سرورهای امریکایی انواع ویندوز و.. گذاشته بودم برای دانلود.ایبوزی نخواهد امد.معمولا برای هاستهای فایل هاستینگ گذارشی ارسال نمیشه وگرنه تا الان رپیدشیر و.. باید بارها میبستند سایتشون رو..مخصوصا مال شما که vip هست و اختصاصی.. سایت رو بله ممکنه بنندند اما برای فایل هاستینگ تو این 8 سال هیچ اخطاری به شخصه از دیتاسنتری نگرفتم. پس از نظر ایبوز و..زیاد فکرش رو نکن..
    در ضمن برای ایبوز برای فایل اگر فایلت مورد دار باشه سرور رو قطع نمیکنند.اول بهت ایمیل میدند ان فایل رو 24 ساعته برداری..برش نداری بعد خاموش میکنند
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

4. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    101
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    17 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    ببین داداش منم سایت دانلود دارم vip .. همینجا بهت بگم سرور خصوصی بگیری بدجوری میره رو اعصابت.چون سرور خصوصی هزینه های اضافی جداگانه داره و حتی اگر بخری باید یک پشتیبان هم استخدام کنی مراقبش باشه.شما نیاز به یک سرور مجازی قدرتمند داری.میتونی حتی سرور نیمه اختصاصی بخری..یعنی هاستینگ یک سرور خصوصی میخره نصفشو در اختیارت میزاره اما کانفیگ و نگهداری و پشتیبانیشم با خودشه..اما خصوصی بخری همه اینا میفته گردنت.
    شما یک سرور مجازی قدرتمند مثلا 16 گیگ رم با هارد 2 ترا و.. بگیر.براش یک پنل دایرکت ادمین بخر ماهی 20 تومان میفته..بعدشم بده برای انجینکس یا لایت اسپید بنصبند تمام..

در مورد ساپسنت هم بگم به شخصه رو سرورهای امریکایی انواع ویندوز و.. گذاشته بودم برای دانلود.ایبوزی نخواهد امد.معمولا برای هاستهای فایل هاستینگ گذارشی ارسال نمیشه وگرنه تا الان رپیدشیر و.. باید بارها میبستند سایتشون رو..مخصوصا مال شما که vip هست و اختصاصی.. سایت رو بله ممکنه بنندند اما برای فایل هاستینگ تو این 8 سال هیچ اخطاری به شخصه از دیتاسنتری نگرفتم. پس از نظر ایبوز و..زیاد فکرش رو نکن..
    در ضمن برای ایبوز برای فایل اگر فایلت مورد دار باشه سرور رو قطع نمیکنند.اول بهت ایمیل میدند ان فایل رو 24 ساعته برداری..برش نداری بعد خاموش میکنند
    الان سرور اختصاصی رو که میخوام بگیرم با سیستم عامل لینوکس centos و کنترپنل دایرکت ادمین میدن ! دایرکت ادمین خوبه ولی برای کار من حتما سرور ویندوز باید باشه اگه بخوام از دایرکت ادمین استفاده کنم باید یه وی پی اس ویندوز هم بگیرم خوب چه کاریه مجازی ساز نصب میکنم بعدش اینکه الان سرور نیمه اختصاصی یا مجازی با هارد 6 ترا قیمتش دو برابر سرور اختصاصی میشه و همچنین اینکه منابع هم نصف هست.
    در مورد سایت خارجی اینکه دانلود فیلم و سریال هست و پرداخت vip از طریق پی پال صورت میگیره:| ولی میترسم که اگه لینک ها رو بزارم اونجا سرور بسته بشه سایت فیلم ایرانی و موزیک هم از دست بدم :|

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    649
    تشکر تشکر شده 
    888
    تشکر شده در
    618 پست

از نظر من آلمان بهتره !

7. تعداد تشکر ها از smhnw به دلیل پست مفید

عضو انجمن iNicz.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    1,297
    تشکر شده در
    776 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط awed نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت همه اساتید.
    دوستان من برای سایت دانلودم که به صورت vip هست و همچنین سایت رایگان موزیک میخوام سرور اختصاصی بگیرم .
    و تبدیلش کنم به 2 تا سرور مجازی ویندوز

بعد از کلی تحقیق و خوندن تاپیک ها بعضی ها گفتن هتزنر بعضی ها هم گفتن ovh فرانسه به هر حال اینکه من این سرور ها رو مد نظرم هست به نظر شما مشکلی نداره . از لحاظ کپی رایت کدومشون گیر میدن کمتر و اینکه سرور های جدید هتزنر دارای رید 1 هستند که برای حجم بالا به نظرم مناسب نیست مثلا الان هارد 4 ترا فقط 2 ترا قابل استفاده است که من حداقل 4 ترا فضا میخوام دستم باشه . حالا میشه سرور های هتزنر رو که رید دارند بدون رید سفارش داد؟
    مورد بعدی اینکه میگن هارد سرور های هتزنر میسوزه و قابل اطمینان نیست الان هارد ها که اینترپراز هست بازم این مشکل هست . از لحاظ هارد کدوم دیتاسنتر قابل اطمینان تره ؟ و امکان ارتقا هارد در کدوم دیتاسنتر وجود دارده؟
    هزینه ماهیانه هم تا ماهی 250 میتونم بدم .

من این 2 سرور رو مد نظر گرفتم براتون میزارم بگید کدومش بهتره نصب به قیمتش ؟

سرور اول از ovh با هزینه ماهیانه 230 هزار تومان و ستاپ 250 هزار تومان :

cpu :
    Xeon W3 565

Ram : 48 GB
    Hdd : 2*2Tb sata
    port : 1Gig
    ترافیک نامحدود
    کنترل پنل دایرکت ادمین
    رید 1 نرم افزاری

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سرور دوم از هتزنر با هزینه ماهیانه 230 هزار تومان و ستاپ 20 هزار تومان

cpu : Core i7-3770
    Ram : 32 GB
    Hdd : 2*2Tb sata
    port : 1Gig
    ترافیک 20 ترا
    کنترل پنل دایرکت ادمین
    رید 1 نرم افزاری

------------------------------------------------------------------------------

دوستان از همتون تشکر میکنم و عذرخواهی از بابت سوال های زیاد . یه سوال دیگه دارم اینکه من یه سایت دانلود فیلم و سریال خارجی هم دارم میخوام بدونم اگه لینک مستقیم و vip هم درون اون سایت قرار بدم برای خارج امکان داره سرور بسته بشه در حالی که برای هر پست که داخل سایت قرار میدم درسته که کپی رایت رو نقض میکنم ولی یه گزینه به عنوان ریپورت آبیوز قرار دادم که اگه شکایت شخصی از فیلم ها و سریال ها بود به خودم برسه و از رو سایت بردارم . به نظرتون به مشکل بر نمیخوره ؟

با سلام

بنده سال هاست که با هر 2 دیتاسنتر سرور دارم و در اختیار کاربران قرار دادم و طبق تجربه بنده برای دانلود ovh به دلیل پهنای باند اضافی بهتره و دلیل دوم هارد های خوب ovh هستش . المان هم خوبه ولی درصد سوختگی بالاتری دارند
    Contact Me: Tell : 044-32341756 **9149600789 \ Mail : Sup.inicz[at]gmail.com \ Y!ID : hadi_gby\ Old Inicz.com
    شرکت فرانوآوران : اولین و قدیمی ترین فروشنده سرور های هتزنر در ایران با 6 سال سابقه

9. تعداد تشکر ها از iNicz.Com به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    101
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    17 پست

دوستان میشه چند ماه بعد از تحویل سرور هارد رو افزایش داد ؟

عضو انجمن servervds.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    646
    تشکر تشکر شده 
    639
    تشکر شده در
    493 پست

باسلام

بله
    میشود

هارد های سرور های هتزنر رید نیست سری ای اکس

اکثر کاربران ما ویندوز استفاده میکنند تا بتوانند از ان برای انکد کردن و ... استفاده کنند
    شرکت(داده گستر سینا شیراز ) به شماره ثبت : 38085 ( سهامی خاص )
    " پشتیبانی سایت " پرتال پشتیبانی کاربران داده گستر سینا شیراز به صورت 24 ساعته ، و خدمات شبانه روزی خود میتوانید مکاتبه نمایید.
    " پشتیبانی تماس مستقیم " (22 الی 16) : 04116677880 و وقت اداری 9-13 07117307461 موارد حساب داری - پشتیبانی در مواقع غیر اداری : شیروانی 09365307804 -حسینی 09374329173
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت "شرکتی "

12. تعداد تشکر ها از servervds.com به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    101
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    17 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط servervds.com نمایش پست ها
    باسلام

بله
    میشود

هارد های سرور های هتزنر رید نیست سری ای اکس

اکثر کاربران ما ویندوز استفاده میکنند تا بتوانند از ان برای انکد کردن و ... استفاده کنند
    واقعا ممنونم که بدون هیچ چشم داشتی به سوالات پاسخ میدید.
    سرور های جدید که رید 1 هستند آیا برای سایتی مثل مال من مناسبن با حجم داده حدود 4 ترا بایت سرعت کم نمیشه چون من شنیدم که از سی پیو برا رید استفاده میکنه! و اینکه ایا واقعا اطمینان رو به آدم میده که اطلاعاتش از دست نره ، شما خودتون پیشنهاد میدین رید 1 رو برای حجم بالای اطلاعات؟

عضو انجمن iNicz.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    1,297
    تشکر شده در
    776 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط awed نمایش پست ها
    واقعا ممنونم که بدون هیچ چشم داشتی به سوالات پاسخ میدید.
    سرور های جدید که رید 1 هستند آیا برای سایتی مثل مال من مناسبن با حجم داده حدود 4 ترا بایت سرعت کم نمیشه چون من شنیدم که از سی پیو برا رید استفاده میکنه! و اینکه ایا واقعا اطمینان رو به آدم میده که اطلاعاتش از دست نره ، شما خودتون پیشنهاد میدین رید 1 رو برای حجم بالای اطلاعات؟
    بله رید 1 نرم افزاری مصرف سیپی یو بالایی داره . ما خودمون الان برای سایت هایی همچون rodfile و rioupload که برای دانلود هستند سرور ارائه میدیم که از ovh هستند و رید 1 استفاده میکنند . برای دانلود رید 1 مناسب هستش
    Contact Me: Tell : 044-32341756 **9149600789 \ Mail : Sup.inicz[at]gmail.com \ Y!ID : hadi_gby\ Old Inicz.com
    شرکت فرانوآوران : اولین و قدیمی ترین فروشنده سرور های هتزنر در ایران با 6 سال سابقه

15. تعداد تشکر ها ازiNicz.Com به دلیل پست مفید

عضو جدید mashadp30 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    372
    تشکر شده در
    318 پست

با توجه به تجربه ي چند ساله بنده با هر دو ديتاسنتر پيشنهاد ميكنم از ovh استفاده كنيد. بهتره از لحاظ دانلود و كپي رايت

باز هم اين نظر بنده هستش

سؤالي بود در خدمتم.
    ویرایش توسط mashadp30 : January 16th, 2014 در ساعت 04:09

17. تعداد تشکر ها از mashadp30 به دلیل پست مفید

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)