صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 71

موضوع: تعرفه اینترنت داخلی نصف شد

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

پیش فرض پاسخ : تعرفه اینترنت داخلی نصف شد

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    عزیز اینترانت بگیر هر گیگ حدود 300 تومان
    یک سرور مجازی ایران ارزون هم بگیر تونل بزن
    هرکاری دوست داشتی انجام بده
    من ایران بودم فقط این کار و انجام می دادم
    به همین راحتی
    آخه چند تا بحث هست:

1.اینکه مطمئنید اگه آسیاتک بفهمه اینترانت رو به اینترنت تبدیل کردیم چیزی نمیگه؟
    2.بعضی ها میگن اینترانت تبدیل شده به اینترنت سرعت و حتی پایداری جالبی نداره.
    3.تونل کردن که من اصلاً بلد نیستم اما وقتی تونل کنیم به اینترنت سرور مجازی فعالیت های ما توسط مدیریت اون هاستینگ اگه به vps ما دسترسی داشته باشه قابل پیگیری نیست؟
    4.با تونل کردن به سرور مجازی حتماً نیاز به ایران هست که سرور مجازی ایران هم که هزینه ترافیکش باز میشه یه چیزی مثل همین هزینه اینترنت معمولی.سرور مجازی آلمان هم که برای این کار بگیریم هم به دلیل فاصله جغرافیایی و پینگ کیفیت بدتری داره و هم به صورت پیش فرض فیـلترینگ هم رد میکنه که خب این موضوع در خونه ای که بچه هم توش باشه نکته خیلی منفی حساب میشه.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط samansystems نمایش پست ها
    ازشون سوال کنيد اين گيگی 1600 تومان که تو تصوير ارسال شده براتون فرستادم چی هست.
    بقيه isp ها تا گيگی 1900 تومن هم ميدن (در ازای خريد 100 گيگ)
    در مورد اينکه ميگن برای اشتراک جديد: خوب شما اشتراک رو لغو کنيد بعد بعنوان مشترک جديد اشتراک بگيريد
    يا روی يک خط تلفن ديگه اشتراک جديد بگيريد. (قيمت خط تلفن 50 هزار تومان هست.)

مد نظر داشته باشيد اگر آسياتک به شما گيگی 1600 نميده از بقيه آی اس پی ها ميتونيد اين سرويس ها رو بگيريد. کمی جستجو کنيد اکثر isp ها طرح های ارزون قيمتی برای شروع دارن و بعد ازون هم قيمت پهنای باند پايين تر از چيزی هست که الان ميخريد.

گیگی 1600 فقط برای همین جشنواره است که تو تصویر زده.
    برای خرید گیگ اضافی هم ظاهراً از نیمه شعبان قرار بوده تا 18 این ماه تخفیف بذارن که گذاشتن و قرار بود 18 به قیمت قبلی برگرده اما میگن با توجه به استقبال زیاد تا چند روز دیگه تمدید شده بعد من پرسیدم یعنی به این قیمت های ترافیک نمیشه دائمی تکیه کرد و هر ماه با همین قیمت خرید گفت نه اصلاً مگه اینکه حجم ترافیک یکسالتون رو به خاطر این تخفیف بخرید که من ماهی 20 گیگ ام سالیانه میشه حداقل 240 گیگ که اگه بخوام با همین تعرفه 30 گیگ 50 هزار تومان بخرم یعنی 400 هزار تومان برای یکسال که خب در این وضعیت تخفیف برای حجم یکسال من خیلی ارزون تر وضعیت معمولی حساب میشه اما خب همانطور که گفتم من 60 تومان ماهانه بودجه برای اینترنت ندارم و خب مسلماً نمی تونم یه دفعه 400 تومان بدم.

بازم از پیگیری شما ممنونم

2. # ADS

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

1. مشکلی پیش نمیاد بنده خیلی استفاده کردم در چند شهر
    2. اگر خوب انجام بدید اصلا مشکلی نداره
    3. از جایی تهیه کنید که براتون انجام بده این مورد و اصلا سخت نیست
    4.یک سرور مجازی با نرخ 20 تومان هم می تونید تهیه کنید که ترافیک نامحدود هست از ایران
    شما بیشتر ار 100 گیگ استفاده ندارید حتما و مصرف شما شخصی هست ( بهترین مشتری برای یک سرویس دهنده)
    اینترانت به اینترنت تبدیل میشه ولی ***** سرجای خودش هست
    چون هر دو ارتباط در بستر شبکه ایران انجام میشه
    یک بار انجام بدید و خودتون و راحت کنید واقعا PPTP باشه هم دیگه الان هرچی داشته باشید وصل میشه
    موبایل و... ( حتی Smart TV و ریسیور؟)
    موفق باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    16 پست

@viasky

تحریم کشکه. بخوان از همین روسیه ام میتونن بگیرن. دانش فنیشم دارن. ایران اساتید مخ زیاد داره. ولی گویا دولت بودجشو نداره بده مخابرات.فیبر گرونه. اونوقت بودجه دارن بدن این کشورهای عربی. حالا این به کنار. چرا ترافیکو چندبرابر قیمت اصلیش به ملت ارائه یا فرو میکنن؟

فرستاده شده با Tapatalk

5. تعداد تشکر ها از dave_m به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    22 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط samansystems نمایش پست ها
    خوب چی به شما ميرسه که همه چی رو انکار ميکنيد.
    جسارتا ميگيد از چه آی اس پی ای سرويس ميگيريد ؟؟؟؟؟
    تقريبا تمام isp ها 100 گيگ ترافيک رو زير 200 هزار تومان ميفروشن. من نميدونم شما چرا با اين مصرف بالا، بسته های 3600 ای رو ميخريد!

من نميگم قيمت ها عالی هست. قيمت ها بالا هست ولی اين واقعيت قابل انکار نيست که دو سال گذشته هم قيمت و هم سرعت خيلی خيلی بهتر از قبل شده.
    والا برای ما که مخابرات داریم میگن مخابرات با این کیفیت افتضاحش ارزونه ارزونه هر گیگ ترافیک رو 3920 تومن میخریم 9 درصد هم مالیات میدیم(مالیات 8 درصده ها ما یه درصد عیدی میدیم)
    تنها اینترنت قابل استفاده ما همینه.کاری ندارم که قبلا این مخابرات ما خودش از پارس آنلاین سرویس میداد.
    512 دارم.چقدر باید دانلود بده؟حد اقل 200 تا درسته؟باور میکنین مکسیموم سرعتش 50 تاست؟

7. تعداد تشکر ها از heatleap به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,427
    تشکر تشکر شده 
    441
    تشکر شده در
    249 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dave_m نمایش پست ها
    همه میدونن ایرانی جماعتو از هرچی منع کنند نسبت به اون چیز حریص تر میشن.
    یونان بودی کجا بودی دقیق خاطرم نیست اما اگه همین کیفیت و قیمت اینترنت شمارو تو ایران داشتیم، هم رو پیشرفت اقتصاد تاثیر بسزایی داشت هم تو صرفه جویی در زمان کاربر. حالا سوالم اینه یکی لطف کنه جواب بده. چرا ما نباید کیفیت اینترنتمون مث اروپا باشه؟؟؟

فرستاده شده با Tapatalk
    حرام است.

they said

9. تعداد تشکر ها ازnevergotme به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط geniune نمایش پست ها
    آسیاتک که چک کردم هنوز اعمال نشده ... اگه جایی نوشته بوده چه زمانی اجرا خواهد شد بگید چون من بررسی کردم این مورد رو ندیدم

مخابرات هم یک طرح رمضان داره جدیدا در سایت mr2020.ir
    کسانی که مخابرات اینترنت دارند بررسی کنند شاید براشون مفید باشه
    درباره این طرح اطلاعی دارید؟
    بنده الان سرویس 3 ماه دارم که 100 گیگ هم حجم خریداری کردم
    ترافیک هم از 3 تا 8 رایگان هست
    این تفاوتی که داره فقط سرویس 1 ساله میده؟
    زده سرعت تا 10 مگ آزاد ولی داخل پنل کدوم یکی از پلن ها به حساب میاد؟

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

تا صفحه 7 رفت
    یکی پست و لایک نکرد
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

12. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

تا صفحه 7 رفت
    یکی پست و لایک نکرد
    به نکته خوبی اشاره کردید، متشکر شدم

14. تعداد تشکر ها از iHSG به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    16 پست

تا صفحه 7 رفت
    یکی پست و لایک نکرد
    الان از پشت صحنه اشاره میکنن:

خواستیم ریا نشه.
    نخواستیم با لایکمون منیت استارترو افزایش بدیم.

من به خودم افتخار میکوونم برا اینکه جزوی از ملتی هستم که همه دکترن، فقط مطباشونو بستن[emoji16]

فرستاده شده با Tapatalk

عضو انجمن klax0n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    187
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    79 پست

آقا لینک اصلی خبر توی سایت وزارت ارتباطات هست و به این صورته:

سه اپراتور اينترنتي و سه سرويس دهنده خدمات اينترنتي، براي كاهش تعرفه ترافيك داخلي براي كاربران نهايي تفاهم نامه امضاء كردند.به گزارش مركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات؛ مراسم "امضاي تفاهم‌نامه اپراتورهاي اينترنتي جهت كاهش تعرفه ترافيك داخلي براي كاربران نهايي" با حضور مدير عامل شركت ارتباطات زيرساخت و مديران اپراتورهاي اينترنتي و سرويس دهندگان برگزار شد.
    با توجه به امضا اين تفاهم شركت هاى اينترنتى و موبايلى با ارتباطات مستقيم با مراكز تبادل اطلاعات كشورى، هزينه ها را كاهش خواهند دادكه اين كاهش هزينه ها براى كاربر نهايي بيشتر در استفاده از تصاوير و فيلم ها خواهد بود.
    گفتني است اين تفاهم نامه پيرو افتتاح پروژه مراكز تبادل ترافيك شبكه ملي اطلاعات امضا شد، كه اين مركز افزايش سرعت و كيفيت و همچنين شاهد هزينه خدمات اينترنتي، استفاده بهتر و از محتوا و خدمات داخلي، محلي سازي توزيع ترافيك و استفاده بهينه از منابع ارتباطي كشور به همراه ايجاد بستري مناسب و مطابق بااستانداردهاي بين‌المللي براي شبكه‌هاي توزيع محتوايي داخلي را به ارمغان مي‌آورد.
    مراكز تبادل ترافيك شبكه ملي اطلاعات داراي مزايايي همچون ايجاد زيرساخت لازم جهت پياده‌سازي اين شبكه و بومي‌سازي دسترسي به اطلاعات، جلوگيري از خروج سرمايه‌ها و گردش منابع در داخل كشور است.
    در اين مراسم تفاهم نامه اي ميان شركت هاى رايتل به عنوان اپراتور موبايلى ، شركت هاى اينترنتى شاتل و آسياتك و سه شركت ارائه دهنده خدمات تصويرى آپارات، فيليمو و تلويبيون امضا شد.
    منبع: لینک
    گفته فقط برای سه سایت: آپارات، فیلمو و تلویبیون
    و تنها توسط رایتل، شاتل و آسیاتک

و درسته اینترنت ایران داغونه ولی کسی نمیتونه این رو کتمان کنه که توی دو سه سال اخیر با همون قیمت قبل سرعت حداقل ۱۰ برابر شده و کیفیت هم خیلی بهتر شده
    بابا سه سال پیش من گیگی ۵تومن پول میدادم، با سرعت ۱۰۰کیلوبیت دانلود میکردم و بیشتر وقت‌ها هم قطع بود
    ولی الان یه خورده هوشمندانه و با دقت خرید کنید انقدر طرح تشویقی هست که تقریبا گیگی ۲تومن در میاد، با سرعت بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ کیلوبایت دانلود میکنم و قطعی در حد ماهی ۲ ۳ بار بیشتر نداریم

درسته مسئولان به فکر افزایش پهنای باند کشور نبودن و حتی مخالفت هم میکردن باهاش ولی این رو هم دقت کنید که دولت همه پهنای باند رو باید به قیمت‌های نجومی از کشورهای همسایه خریداری کنه و همه میدونیم دلیلش چیه

17. تعداد تشکر ها از klax0n به دلیل پست مفید

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)