صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 79

موضوع: بی کاری یا بی کارمندی؟!

عضو انجمن JeyServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    93
    تشکر تشکر شده 
    298
    تشکر شده در
    233 پست

پیش فرض پاسخ : بی کاری یا بی کارمندی؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin2025 نمایش پست ها
    سلام
    ما تو مشهد کارمند نیاز داشتیم و یک صفحه استخدام آماده کردیم و سه نویت در روزنامه چاپ کردیم بدون شماره تماس و آدرس و در سایت دیوار هم ثبت کردیم ، یعنی فقط از طریق سایت ثبت نام کردند و ما بعدا با گزینه های مورد نظر تماس گرفتیم و اومدن برای مصاحبه و انتخاب کردیم. حقوق و مزایا هم خیلی کمتر از چیزی که شما در نظر گرفتید هست.
    فکر میکنم حدود 40 نفر ثبت نام کردن که 10 12 نفرشون رو دعوت کردیم (با توجه به نزدیک بودن به دفتر شرکت) برای مصاحبه و بعضی هاشون خیلی فراتر از نیاز ما بودند. البته کار ما هاستینگ نیست و در زمینه طراحی سایت فعالیت داریم.
    به نظر من اگه نمیتونید نیروی متخصص بگیرید ، نیروی معمولی با مزایای کمتر بگیرید و خودتون متخصصش کنید و کم کم افزایش حقوق و غیره . اینجور نیرو ها معمولا وفاداری بیشتری هم پیدا میکنند.

موفق باشید
    سلام
    بله بنده هم از یکی دوستانمون شنیدم که توی مشهد صاحب کسب و کاری هستند که با حقوق های بسیار خنده دار و مهارت های بسیار قابل توجه نیرو های خیلی خوبی استخدام کردند
    به نظر شما فرق مشهد با اصفهان چیه؟
    آیا مشهد دیر تر برای تاسیس اینجور شرکت ها اقدام کرده؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyajabbarisani نمایش پست ها
    دوست عزیز می دونید موضوع چیه؟ اونهایی که یه چیز هایی بلدند و حاظر اند به یک میلیون کار کنند رو شما نمی پسندید و می خواهید که فول استک دولوپر باشه و اونهایی که به
    ....
    امید وارم که در باره ی حرف هام خوب فکر بکنید و منطقی باشید و اینکه یه کارمند خوب پیدا کنید
    روزتون خوش.
    سلام
    ببینید بنده هم قبلا اعلام کردم:
    شما توی هر کشور / سازمان / شرکتی که برید باید از یه نقطه 0 یا کمی بالاترش شروع کنید تا بعد از اثبات شخصیتتون و توانایی هاتون هم پستتون ترفیع پیدا کنه هم حقوقتون افزایش
    این به معنای این نیست که فقط شخص شروع کنه به ترفیع گرفتن! این به معنای اینکه شما در زمانی که داری برای ترفیع گرفتن تلاش میکنید همزمان شرکت هم با شما پیشرفت میکنه نه اینکه از 0 بیاید و انتظار همه چیز رو داشته باشید.
    همینطور:
    خیر اصلا حقوق یک میلیون برای یک برنامه نویس حرفه ای پولی حساب نمیشه، ولی انتظار چی رو دارید؟از ماه اول چند میلیون پرداخت کنیم؟
    ما هم یک شرکت نو پا هستیم و دستمزد کارشناس ها تنها یکی از مخارج ثابت ماست. البته بی حساب و کتاب هم وارد این کار نشدیم ولی آخرش هرچقدر هم سرمایه اولیه توی کار باشه، هیچوقت هیچ شرکتی نمیاد عمده این سرمایه رو برای دستمزد ها کنار بذاره
    حقوق 1300 برای یک برنامه نویس با تجربه متوسط کافی هست.
    خیر ما یک برنامه نویس یا پشتیبان معمولی نیاز نداریم، فعلا مجبوریم به سطح معمولی اکتفا کنیم تا فشار از دوش ما یا مشتری برداشته بشه.
    جدای تمامی حرف هایی که گفته شده، شما فکر کردی من وزیر ارتباطاتم؟(که البته اگرم بودم بازم کاری از دستم برنمیومد!)
    با توجه به وضعیت کشور، شرایط از دست یکی دو نفر کاملا خارج شده و مسئولیت روی دوش همه است.
    تقصیر من یا شما نیست که خونه شده 300 میلیون که طرف بعد از N سال کار کردن بتونه یدونه نقلیشو بخره!
    بله ما میتونیم حقوق ها رو افزایش بدیم ولی به شرطی که اصلا کاری صورت بگیره
    شما الان نگاه کنید، چندتا شرکت متخصص هاستینگ داریم واقعا؟ به 10 تا هم نمیرسند که واقعا میانگین رضایت مشتری ها رو مثبت کنند.
    چرا؟چون افرادی مثل بعضی از دوستان خودشون رو اینقدر بالا بردن که نه کار درستو حسابی گیر خودشون اومده و نه مفید برای بقیه واقع شدند، در نتیجه شرکت های تازه تاسیس مثل ما به افراد معمولی (و یا پایین تر از معمولی) راضی شدند که کارشون رو راه بندازند.
    آقا برید سر کار، یه مدت سختی بکشید، اونوقت ببینید که شرکت داره پیشرفت میکنه و قطعا حقوق شما هم افزایش پیدا میکنه.
    شما دوتا شرکت دیجی کالا و اینتورک رو مثال زدید، اصلا این شرکت ها کارشون بر پایه هاستینگ و برنامه نویسی نیست.سود هایی که این دوتا شرکت بصورت مستقیم از مشتری بدست میارند رو اصلا نمیتونید با صنف ما مقایسه کرد، چطور انتظار مقایسه دستمزد هارو دارید؟
    -----------
    شما دارید اروپا رو با ایران مقایسه میکنید؟خوبه منم پرایدو با پورشه مقایسه کنم؟
    چیه غرب با ایران یکسان هست که توی این مورد باشه؟
    آخه یه حرفی بزنید که بشه خوند و نخندید(و گریه نکرد!)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط TeraServerCo نمایش پست ها
    یا حرفاتون کاملا موافق هستم.توی این زمونه 1 میلیون نیازهای یک ادم مجرد رو هم برطرف نمیکنه
    شما الان یک گروه جمع و جور هاستینگ دارید، حدس میزنم میزان در آمد ما با شما تقریبا برابر هست.
    بفرمایید چقدر در میارید که بخواید پول مالیات رو بدید، بیمه کارمند هارو بدید، پول تجهیزات و هزینه های روزمره ی دفتر رو بدید، هزینه سرور ها و لایسنس هارو بدید، کمی برای اتفاقات پیشبینی نشده هر ماه پس انداز کنید و در آخر حقوق کارمند هاتونو بدید که نیاز های یک آدم مجرد هم برطرف بشه؟ (و خودتون هم هیچی گیرتون نیاد)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sheagle نمایش پست ها
    جناب یگانه مهر(اگر اشتباه عرض کردم عذر خواهی میکنم)میتونم بپرسم ملاک و معیار دقیق شما برای استخدام چی بوده ؟ یعنی شما فرض کن من اومدم برای مصاحبه ، چه چیزاهایی درخواست
    ....
    صرفا اگر کارتون رو راه میندازه با برنامه نویسی که از نظر خودتون قابل اطمینان باشه صحبت کنید و بجای لغو پروژه هاتون کارهارا درصدری حساب کنید تا انشاالله نیروی کار مناسب جمع آوری کنید.
    ما بصورت عمده دوگروه معیار برای بررسی داشتیم.
    گروه اول که به شخصیت مراجعه کننده برمیگشت که طبق اولویت:
    1- صداقت در گفتار و رفتار
    2- وضعیت پایدار نظام وظیفه حداقل برای یکی دو سال آینده
    3- ترجیحا در حال تحصیل نباشند(برای نظم در حضورشون)
    4- روابط عمومی

گروه دوم که به تخصص مراجعه کننده توجه میشه طبق اولویت:
    1- میزان تسلط به Backend زبان PHP
    2- مدیریت زمان
    3- میزان تسلط به Frontend

هرچند که معیار های شخصیتی ما از گروه معیار های تخصصی برامون اهمیت بیشتری داشت چون هر چقدر شخصیت قابل اعتماد تر باشه رغبت ما برای سرمایه گذاری روی چنین افرادی بیشتره
    اکثرا علاقه به کارآموزی داشتند که بنده اشتباهی که کردم این بود که اکثرا رو رد کردم، چون حداقل تا الان نصف مسیر رو گذرونده بودند
    .:: جی سرور - ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و سرور های مجازی و اختصاصی ::.
    دارنده نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

2. # ADS

عضو انجمن shahinmq آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    695
    تشکر شده در
    470 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط JeyServer نمایش پست ها
    جدای تمامی حرف هایی که گفته شده، شما فکر کردی من وزیر ارتباطاتم؟(که البته اگرم بودم بازم کاری از دستم برنمیومد!)
    با توجه به وضعیت کشور، شرایط از دست یکی دو نفر کاملا خارج شده و مسئولیت روی دوش همه است.
    تقصیر من یا شما نیست که خونه شده 300 میلیون که طرف بعد از N سال کار کردن بتونه یدونه نقلیشو بخره!
    بله ما میتونیم حقوق ها رو افزایش بدیم ولی به شرطی که اصلا کاری صورت بگیره
    شما الان نگاه کنید، چندتا شرکت متخصص هاستینگ داریم واقعا؟ به 10 تا هم نمیرسند که واقعا میانگین رضایت مشتری ها رو مثبت کنند.
    چرا؟چون افرادی مثل بعضی از دوستان خودشون رو اینقدر بالا بردن که نه کار درستو حسابی گیر خودشون اومده و نه مفید برای بقیه واقع شدند، در نتیجه شرکت های تازه تاسیس مثل ما به افراد معمولی (و یا پایین تر از معمولی) راضی شدند که کارشون رو راه بندازند.
    آقا برید سر کار، یه مدت سختی بکشید، اونوقت ببینید که شرکت داره پیشرفت میکنه و قطعا حقوق شما هم افزایش پیدا میکنه.
    شما دوتا شرکت دیجی کالا و اینتورک رو مثال زدید، اصلا این شرکت ها کارشون بر پایه هاستینگ و برنامه نویسی نیست.سود هایی که این دوتا شرکت بصورت مستقیم از مشتری بدست میارند رو اصلا نمیتونید با صنف ما مقایسه کرد، چطور انتظار مقایسه دستمزد هارو دارید؟
    -----------
    شما دارید اروپا رو با ایران مقایسه میکنید؟خوبه منم پرایدو با پورشه مقایسه کنم؟
    چیه غرب با ایران یکسان هست که توی این مورد باشه؟
    آخه یه حرفی بزنید که بشه خوند و نخندید(و گریه نکرد!)
    واقعا حرف درستیه ، شما تنها نیستی که چنین حقوقی میدی ، حقوق پایه اداره کار هستش که شما بازم بالا تر گفتی . حالا چون تو یه کشور دیگه فلان برنامه نویس n دلار حقوق میگیره دلیل نمیشه اینجا هم به همین صورت باشه. بله تو کشور های دیگه برای خریداری نرم افزار هزینه های زیادی پرداخت میشه و حقوق برنامه نویس هم رعایت میشه ! اما تو ایران شما بشین خودتو بکش یک سیستم مدیریت محتوا بنویس برای فروش ، فرداش یه سایت دیگه سیستم شما رو نال کرده داره میفروشه یا رایگان منتشر کرده.خوب وقتی همه ی ما دنبال هزینه نکردن هستیم چطور توقع داشته باشیم برنامه نویس هر چند حرفه ای حقوق بالایی دریافت کنه وقتی که وضعیت خرید به این گونه است ؟صاحبکار که نباید از جیب خودش پرداخت کنه باید انقدر فروش داشته باشه که حقوق منطقی هم پرداخت بشه.
    هرچند تو کشوری زندگی میکنیم که حقوق پایین داریم و مخارج رو به افزایش است که باز هم خودمون این شرایط رو ایجاد کردیم خودمون حاضر نیستیم حق و حقوق یک بنده خدارو رعایت کنیم براش هزینه کنیم.خیلی ها هستند خانواده ای را اداره می کنند و شبانه روز کار می کنند و حقوقشون کم تر 2 میلیون هستش اون بنده خداها چی باید بگن !

سلام
    ما بصورت عمده دوگروه معیار برای بررسی داشتیم.
    گروه اول که به شخصیت مراجعه کننده برمیگشت که طبق اولویت:
    1- صداقت در گفتار و رفتار
    2- وضعیت پایدار نظام وظیفه حداقل برای یکی دو سال آینده
    3- ترجیحا در حال تحصیل نباشند(برای نظم در حضورشون)
    4- روابط عمومی

گروه دوم که به تخصص مراجعه کننده توجه میشه طبق اولویت:
    1- میزان تسلط به Backend زبان PHP
    2- مدیریت زمان
    3- میزان تسلط به Frontend

هرچند که معیار های شخصیتی ما از گروه معیار های تخصصی برامون اهمیت بیشتری داشت چون هر چقدر شخصیت قابل اعتماد تر باشه رغبت ما برای سرمایه گذاری روی چنین افرادی بیشتره
    اکثرا علاقه به کارآموزی داشتند که بنده اشتباهی که کردم این بود که اکثرا رو رد کردم، چون حداقل تا الان نصف مسیر رو گذرونده بودند
    نمیدونم تو کشور ما فقط اینطوریه یا جاهای دیگه هم هست ، همه خوشون رو بالا میبرن به طور مثال شخصی که یک خط از سیستمی رو ویرایش می کنه تا کسی که در مقاطع راهنمایی یا هنرستان ها درحال یادگیری html یا php یا visual basic هستش اسم خودشون رو برنامه نویس حرفه ای میزارن.پس شما انتظار نداشته باش آقایی تشریف بیاره بگه من فلان کار رو 50% دانش دارم (خیلی کم پیدا میشه)،نمیدونم چرا همه فکر می کنن رشته های کامپیوتر درس های آسونی هستش !در دوره انتخاب رشته هرکس حال خوندن نداره میگن برو رشته کامپیوتر :| اکثر کسایی هم که از همین رشته وارد دانشگاه میشن اکثرا در اثر رو خونی بوده نه کمتر نه بیشتر. شما باورت میشه در دانشگاه دولتی (رشته مهندسی نرم افزار)که بنده با رتبه 1000 رفتم درس برنامه نویسی رو فقط 2 نفر با 20 پاس می کنن بقیه زیر 8 ؟من نمیفهمم دلیل اینکه دوست داشتن برنامه نویسی در پیش بگیرن چی بوده !من حاضرم هرچی که بخواهید رو بدم ولی شرط میبندم مفهوم frontend و backend را از اکثر دانشجو های برنامه نویسی بپرسید نمیدونن (خودم قبلا سوال کردم ، جسارت به دانشجو ها نباشه خودم هم دانشجو هستم)متاسفانه اکثر ما کورکورانه زندگی می کنیم ، رشته ای رو انتخاب می کنیم و جالب تر از اون اکثرا مشغول به کاری میشیم که 1% هم ارتباطی با رشته ی ما نداره.(شرمنده یک دردودل کوچک هم میشه اسمش رو گذاشت و کمی پاسخ به معیار های شما که شاید مشکل خیلی ها باشه)

4. تعداد تشکر ها ازshahinmq به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    83
    تشکر شده در
    62 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sheagle نمایش پست ها
    متاسفانه اکثر ما کورکورانه زندگی می کنیم ، رشته ای رو انتخاب می کنیم و جالب تر از اون اکثرا مشغول به کاری میشیم که 1% هم ارتباطی با رشته ی ما نداره.(شرمنده یک دردودل کوچک هم میشه اسمش رو گذاشت و کمی پاسخ به معیار های شما که شاید مشکل خیلی ها باشه)

دقیقا همینطوره دوست عزیز ٫ رشته ی مرتبط با کار یعنی درامد از تفریح ٫ واست تفریحه کاری که میکنی ! کسایی که رشته های دیگه رو برای کسب درامد انتخاب میکنن معمولا از زیر کار در میرن و میخوان کاری که دوست دارن رو انجام بدن که طبیعی هم هست . ممکن هست بعضی از رشته ها درامد بیشتری داشته باشه ولی بنده شخصا نمیتونم تو کاری که علاقه ندارم تا اندازه رشته خودم وقت بزارم و درامد داشته باشم و انتخاب رشته به صرف مسایل مالی انتخاب خوبی حتی از نگاه تجاری هم نیست
    ویرایش توسط kaveh.s : September 18th, 2015 در ساعت 13:58

6. تعداد تشکر ها از kaveh.s به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    این شایعه که کار نیست و بیکاری هست در جامعه دروغی بیش نیست.
    رفاه اقتصادی ... نمیشه با گشادی

8. تعداد تشکر ها از1eng.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن JeyServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    93
    تشکر تشکر شده 
    298
    تشکر شده در
    233 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1eng.ir نمایش پست ها
    رفاه اقتصادی ... نمیشه با گشادی

قطعا یه مشکلی وجود داره که اکثرا توی این صنف این خصوصیت رو پیدا کردند،
    راه حلتون چی هست؟پیشنهادی دارید؟
    .:: جی سرور - ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و سرور های مجازی و اختصاصی ::.
    دارنده نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

10. تعداد تشکر ها از JeyServer به دلیل پست مفید

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,987
    تشکر شده در
    1,513 پست

سلام

دوستان لطفا رعایت فرمائید.و پستهای نامرتبط و اسپم در تاپیک ارسال نفرمائید !

ارتباط: Ramin@WebHostingTalk.IR

12. تعداد تشکر ها ازRamin به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

قطعا یه مشکلی وجود داره که اکثرا توی این صنف این خصوصیت رو پیدا کردند،
    راه حلتون چی هست؟پیشنهادی دارید؟
    من که سال‌هاست بازنشست شدم و دیگه دوست ندارم برگردم به این صنعت

ولی اگه بخوام کار کنم (تو ایران)
    میرم سراغ آموزش نیرو
    اول دوست و آشنا و فامیل، بعدش از قشر بدبخت دانشجو استفاده میکنم!

اگه نتونستم کسی رو پیدا کنم از این دو مورد، سرچ میکنم بین افراد جویای علم و با سواد و غیر گشاد!
    آخر سر استخدامی میزنم با شرایط نسبتاً سخت گیرانه و حقوق و مزایای خوب ...

یکی از شرکتای موفق هاستینگ حدود 8 تا کارمند داره. همش هم دوست و فامیلشن.
    خونوادگی جمع شدن دور هم و ... خیلیم عالی کار میکنن. بدون مشکل، بدون ترس از دست رفتن اطلاعات شرکت، بدون دعوا و و و ...

یه شرکت هاستینگی هست تا استخدام میشی، 15 میلیون تومان ازت سفته میگیره، بدون ذکر این سفته تو قرارداد ...
    که اگه یه روزی دست از پا خطا کنی، بذاره اجرا
    حدود 35 کارمند داره تو بخشای مختلفش، از تک تکشون هم این سفته رو گرفته

و و و

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin نمایش پست ها
    سلام

دوستان لطفا رعایت فرمائید.و پستهای نامرتبط و اسپم در تاپیک ارسال نفرمائید !
    چشمممم آغا مدیر
    چه سریع گزارش دادن، دمشون گرمممم

14. تعداد تشکر ها از1eng.ir به دلیل پست مفید

عضو جدید ramtin2025 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    37 پست

سلام مجدد
    میبینم که بحث سیاسی شد
    من بارها در بحث هایی که شده در انجمن های مختلف ریشه این مشکلات و اختلاف حقوق ها در ایران و غرب رو گفتم و اون چیزی نیست به جز "عدم وجود کپی رایت" در ایران. مطمئنا اگه چیزی به معنای حقوق تولید کننده در ایران وجود داشت ، هم برنامه نویس ها حقوق واقعیشون رو دریافت میکردند و هم شرکتها به راحتی توان پرداخت این حقوق رو داشتند. به نظر من اگه ایران از ابتدا کپی رایت رو اجرا میکرد ، ما در حال حاضر در ایران شرکتهایی در حد و اندازه های ماکروسافت داشتیم ولی افسوس که هم ملت شریف و هم مسئولین شریف فقط جلوی پاشون رو میبینند.
    مورد دیگه عدم حمایت دولت از شرکتهای تازه تاسیس هست که موجب میشه 90درصد شرکتها بعد از یکی دو سال فعالیت و خرج تمام سرمایه و احتمالا با کلی بدهی از هم پاشیده بشوند. فشار بیمه و مالیات در بدو تاسیس شرکتها واقعا زیاد است.
    اما در مورد استخدام به نظر من فرقی بین مشهد و اصفهان نیست ، تفاوت در برخورد شما و توقعاتتون هست.
    اول چند مورد کلی رو بگم :
    1- طبق تجربه در مشاغل مختلفی که یا خودم داشتم یا اطرافیانم : خانم ها با حقوق کمتر کار بهتری رو ارائه میکنند و تعهد بیشتری هم دارند (البته همیشه استثناء هم وجود داره) . حالا شما اگه بتونید خانمی رو با حقوق و مزایای خوب استخدام کنید مطمئنا شرایط خیلی بهتری خواهید داشت. یادم رفت اینم بگم که ما توی آگهی فقط خانم میخواستیم.
    2- در مقابل گزینه بالا باید بگم تعداد آقایون متخصص خیلی بیشتر از خانم هاست ولی به همون میزان توقع مزایای بیشتری هم دارند.
    3- معمولا آقایون متخصص پر از ایده یا در برخی موارد تخیل هستند و به شرکت شما وفادار نمیشوند . تجربه ای کسب میکنند و یا خودشون کار مشابهی رو شروع میکنند یا به دنبال کار بهتری خواهند بود و تنها با حقوق خیلی بالا میتونید این افراد رو وفادار کنید. همانطور که دوستان در بالا گفتند ، کسی که تخصص کاملی داشته باشه با این حقوقها کار نمیکنه و در واقع اصلا بیکار نمیمونه که بخواد دنبال کار بگرده مگر اینکه تازه شروع به کار کرده باشه و به دنبال کسب تجربه باشه.
    با توجه به این موارد ، از نظر من شما باید دنبال یک خانم نه چندان حرفه ای باشید و خودتون اون رو حرفه ای کنید.
    اگه کار این متخصص که قصد استخدامش رو دارید ، پایه کار شماست و از ارکان محسوب میشه ، توصیه میکنم به نحوی در سود کل شریکش کنید. من اگه در زمینه ای تخصص داشته باشم ، ترجیح میدم با حقوق کم شروع کنم و شریک باشم تا اینکه یه حقوق ثابت مثلا 1 تومن با پورسانت کم دریافت کنم.

موفق باشید
    به شیرخوارگاههای شهرتون سر بزنید

16. تعداد تشکر ها ازramtin2025 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    146
    تشکر تشکر شده 
    400
    تشکر شده در
    277 پست

سلام همشهری.

1- طبق تجربه در مشاغل مختلفی که یا خودم داشتم یا اطرافیانم : خانم ها با حقوق کمتر کار بهتری رو ارائه میکنند و تعهد بیشتری هم دارند (البته همیشه استثناء هم وجود داره) . حالا شما اگه بتونید خانمی رو با حقوق و مزایای خوب استخدام کنید مطمئنا شرایط خیلی بهتری خواهید داشت. یادم رفت اینم بگم که ما توی آگهی فقط خانم میخواستیم.

من به جای شما بودم توی این کار خانم استخدام نمی کردم.هیچ خانمی به پای مردا نمی رسه. سعی کنید تا حد امکان در بخش فنی از خانم ها استفاده نکنید.

2- در مقابل گزینه بالا باید بگم تعداد آقایون متخصص خیلی بیشتر از خانم هاست ولی به همون میزان توقع مزایای بیشتری هم دارند.

کاملا طبیعه.چون آقایون باید خانواده رو بچرخونن ولی خانم ها نه. خانم ها به حقوق 400 تومنم راضین که خرج آرایششون دربیاد. ولی آقایون اجاره خونه و ....

3- معمولا آقایون متخصص پر از ایده یا در برخی موارد تخیل هستند و به شرکت شما وفادار نمیشوند . تجربه ای کسب میکنند و یا خودشون کار مشابهی رو شروع میکنند یا به دنبال کار بهتری خواهند بود و تنها با حقوق خیلی بالا میتونید این افراد رو وفادار کنید. همانطور که دوستان در بالا گفتند ، کسی که تخصص کاملی داشته باشه با این حقوقها کار نمیکنه و در واقع اصلا بیکار نمیمونه که بخواد دنبال کار بگرده مگر اینکه تازه شروع به کار کرده باشه و به دنبال کسب تجربه باشه.

تا حدی موافقم. خوب بگردید ببینید چرا این مورد اتفاق میوفته؟؟؟؟؟؟؟ چرا باید یک نیرو یک شرکتی رو ول کنه بیاد بیرون و بره یک شرکت دیگه؟؟؟؟

با توجه به این موارد ، از نظر من شما باید دنبال یک خانم نه چندان حرفه ای باشید و خودتون اون رو حرفه ای کنید.

تا به حال خانم حرفه ای ندیدم.
    اگه کار این متخصص که قصد استخدامش رو دارید ، پایه کار شماست و از ارکان محسوب میشه ، توصیه میکنم به نحوی در سود کل شریکش کنید. من اگه در زمینه ای تخصص داشته باشم ، ترجیح میدم با حقوق کم شروع کنم و شریک باشم تا اینکه یه حقوق ثابت مثلا 1 تومن با پورسانت کم دریافت کنم.
    ویرایش توسط spark3r : September 18th, 2015 در ساعت 17:03
    IDC EXPERT
    Linux System Administrator , Cloud Administrator

18. تعداد تشکر ها ازspark3r به دلیل پست مفید

عضو جدید designmagic آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    10 پست

دقیقا در بخش فنی از اقایون استفاده بکنید چون با جدیت بیشتری بحث فنی رو دنبال کردند البته به قول دوستمون استثنا هم وجود داره

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)