نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با گرفتن وکیل برای پیگیری وضعیت و ادعای خسارت موافق

رأی دهندگان
64. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

9 14.06%
  • اگر هزینه را بشرط برنده شدن بگیرد بله

44 68.75%
  • خیر

11 17.19%
صفحه 69 از 73 نخستنخست ... 1959656667686970717273 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 724

موضوع: مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

عضو انجمن Raymvnd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    779
    تشکر تشکر شده 
    576
    تشکر شده در
    399 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط mst_ab نمایش پست ها
    وقتی ما از کشور دیگه ای ثبت نام می کنیم، دیگه چه نگرانی داریم برای اینکه سایت بره کجا ثبت بشه، هر جا باشه، باشه! ما که ایران نیستیم
    در ثانی، هیچ کدوم از سایت های فری لنسر دیگه (که شما میگین تو اینترنت زیاده) به اندازه ی فری لنسر پروژه توش نیست به علاوه خیلیای دیگه هم مثل elance و odesk هم آمریکایی هستن و ایران رو قبول ندارن. سایت های ایرانی هم که افتضاح هست... کسی که روزی حدود 200 تومن تو فری لنسر درامدش بوده، دیگه حاضر نمیشه بره تو این سایتای الکی کار کنه...
    منظورت ما که ایران نیستیم یعنی چه؟
    عزیزم وقتی توی ایران همه نمی تونن پیگیری پول دریافتی فری لنسر باشن چرا باید کار کنن؟ درسته پول خوبی توش داره ولی ارزش کار کردن نداره طرف توی همین تاپیک که توی حساب 2000 دلار گیر کرده با چه امیدی می خواد پول بکشه بیرون وقتی که تحریم وجود داره...
    حتی نگید اونا توی سایت های الکی کار نمی کنن اتقاقا فری لنسرهای خوبی توی اینترنت وجود داره که با ایران کار می کنه....
    این فری لنسر استرالیا بره آمریکا مثل تم فارست ایران رو صد در صد تحریم می کنه و معلوم نیست قوانین داخلی اجازه رفع تحریم میده یا نه به این دلخوش نباشید....
    من خودم سایت هایی در تحریم ایران قرار دارن اصلا کار نمی کنم چون ارزش نداره که همه روز وقتت برای پول بیرون کشیدن صرف کنی...
    ثبت کردن با کشور دیگه هیچ وقت مشکلت حل نمی کنه حتی اگه مدرک ایران باشه و انگلیسی ثبت کنی براساس قوانین استرالیا اونایی مدرک کشور ایران به زبان انگلیسی دارن جز تحریم ها قرار داره ....
    ویرایش توسط Raymvnd : May 9th, 2016 در ساعت 13:57

2. # ADS

عضو جدید mst_ab آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    56 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط Raymvnd نمایش پست ها
    منظورت ما که ایران نیستیم یعنی چه؟
    عزیزم وقتی توی ایران همه نمی تونن پیگیری پول دریافتی فری لنسر باشن چرا باید کار کنن؟ درسته پول خوبی توش داره ولی ارزش کار کردن نداره طرف توی همین تاپیک که توی حساب 2000 دلار گیر کرده با چه امیدی می خواد پول بکشه بیرون وقتی که تحریم وجود داره...
    حتی نگید اونا توی سایت های الکی کار نمی کنن اتقاقا فری لنسرهای خوبی توی اینترنت وجود داره که با ایران کار می کنه....
    این فری لنسر استرالیا بره آمریکا مثل تم فارست ایران رو صد در صد تحریم می کنه و معلوم نیست قوانین داخلی اجازه رفع تحریم میده یا نه به این دلخوش نباشید....
    من خودم سایت هایی در تحریم ایران قرار دارن اصلا کار نمی کنم چون ارزش نداره که همه روز وقتت برای پول بیرون کشیدن صرف کنی...
    ثبت کردن با کشور دیگه هیچ وقت مشکلت حل نمی کنه حتی اگه مدرک ایران باشه و انگلیسی ثبت کنی براساس قوانین استرالیا اونایی مدرک کشور ایران به زبان انگلیسی دارن جز تحریم ها قرار داره ....
    ظاهراً منظور بنده رو بد متوجه شدین. ببینین الآن بحث این نیست که چطور پولهایی که توی حساب ما ایرانی ها گیر کرده رو خارج کنیم، چون تقریباً این قضیه منتفی هست. بحث اینه که با یک اکانت جدید و با هویت جدید کار رو شروع کنیم. اینکه میفرمایید «این فری لنسر استرالیا بره آمریکا ایران رو صد در صد تحریم می کنه» رو متوجه نمیشم، الآن فری لنسر استرالیا هست و ایران رو صد در صد تحریم کرده! دیگه مهم نیست کجا باشه، با اکانت ایرانی نمیشه توش کار کرد.

اینکه میگین «قوانین داخلی اجازه رفع تحریم میده یا نه به این دلخوش نباشید....» باید عرض کنم که اصلاً کسی به این زودی دلخوش رفع محدودیت ها نیست. به شخصه الآن فقط به دنبال راهی برای باز کردن یه اکانت جدید هستم.
    ممنون میشم اگر سایت فریلنسینگ خوبی میشناسین که ایران رو هم تحریم نکرده، معرفی کنید، من و سایر دوستان استفاده کنیم. من خودم یکم گشتم ولی سایت خوبی پیدا نکردم.
    ممنون از لطفتون

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سلام
    من هم همین مشکلات کلی رو دارم و مشتاقم که همفکری کنیم یه کاری کنیم دربارش
    خلاصه اینا هرچقدم چیز باشن ما هم ایرانی هستیم واسه هر چیزی یه راهی پیدا میکنیم.. والا
    من فکر میکردم مثلا با یه دوست که تو خارج هستش با مشخصات کامل اون ثبت نام کنم و خودم با یه وی پی ان که آی پی اون کشور رو داره فعالیت کنم
    به نظرتون چطوره؟

تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    56 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط v4hid.a نمایش پست ها
    سلام
    من هم همین مشکلات کلی رو دارم و مشتاقم که همفکری کنیم یه کاری کنیم دربارش
    خلاصه اینا هرچقدم چیز باشن ما هم ایرانی هستیم واسه هر چیزی یه راهی پیدا میکنیم.. والا
    من فکر میکردم مثلا با یه دوست که تو خارج هستش با مشخصات کامل اون ثبت نام کنم و خودم با یه وی پی ان که آی پی اون کشور رو داره فعالیت کنم
    به نظرتون چطوره؟
    تنها راهش همینه. منم در حال باز کردن حساب به همین شکل هستم. از کشور امارات. اگر کسی آشنا داره که بتونه کمک کنه، خوشحال میشیم اطلاع بده...

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

تنها راهش همینه. منم در حال باز کردن حساب به همین شکل هستم. از کشور امارات. اگر کسی آشنا داره که بتونه کمک کنه، خوشحال میشیم اطلاع بده...
    من یه آشنا دارم ولی آشنا فامیل نیست یه دوسته
    اگر موفق شدم حتما اعلام میکنم اینجا
    فقط یه سوال اینکه پی پال واسه افراد زیر 18 سال هم کار میکنه؟

7. تعداد تشکر ها از v4hid.a به دلیل پست مفید

عضو جدید vahid67 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    60
    تشکر شده در
    42 پست

دوستانی که توی فریلنسر فعال هستند اگر بتونیم باهم همکاری کنیم خیلی راحتتر میتونیم پروژه بگیریم ... اگر تمایل داشتید پ خ بزنید صحبت کنیم...

عضو انجمن Raymvnd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    779
    تشکر تشکر شده 
    576
    تشکر شده در
    399 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط v4hid.a نمایش پست ها
    من یه آشنا دارم ولی آشنا فامیل نیست یه دوسته
    اگر موفق شدم حتما اعلام میکنم اینجا
    فقط یه سوال اینکه پی پال واسه افراد زیر 18 سال هم کار میکنه؟
    نوچ ... پی پال بالای ۱۸ سال اجازه افتتاح حساب داره...
    برنامه نویسی ارکید
    https://orchiddev.ir
    طلاهاست

تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    56 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid67 نمایش پست ها
    دوستانی که توی فریلنسر فعال هستند اگر بتونیم باهم همکاری کنیم خیلی راحتتر میتونیم پروژه بگیریم ... اگر تمایل داشتید پ خ بزنید صحبت کنیم...
    صندوق پیامتون پر هست.

عضو جدید vahid67 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    60
    تشکر شده در
    42 پست

صندوق پیامتون پر هست.
    خالی کردم ... ببخشید دیر جواب دادم نمیدونم چرا ایمیل نوتیفیکشن برام نیومده بود توی این مدت ...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام.
    من تونستم پولمو بردارم. البته مبلغش کم بود.سال قبل به پشتیبانی تیکت زدم که چجوری از ایران حسابمو وریفای کنم حالا که تحریما برداشته شده . جواب دادن که تا 24 ساعت وقت داری پولتو برداری بعدش اکانت رو میبندیم . چند روزه پیش با مشخصات خودم اکانت رو وریفای کردم و قبول کردن و درخواست برداشت دادم . روزه بعدش دیدم اکانتمو بستن ولی پشتیبانی به ایمیلم جواب داد و گفتن که واریز موجودی حساب انجام شده .

من یه دوستی تو آمریکا پیدا کردم و باهاش صحبت کردم قبول کرد که حساب رو برام وریفای کنه. ولی میگه 30 درصد باید مالیت بده که من فعلا قبول کردم تا بعدا ببینیم چی میشه.
    یکیم تو گوگل سرچ میکردم انو دیدم
    http://larsa.ir/product/%D9%81%D8%B1...B1-freelancer/
    قبلا با مدیر سایت هم صحبت کرده بودم گفته بود 750 میگیره با حساب paypal. الان تو سایت زده 250 خودش و 650 با paypal. کسی میشناسه این سایت رو ؟ معتبره ؟ مدیرشو کسی میشناسه ؟

صفحه 69 از 73 نخستنخست ... 1959656667686970717273 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)