صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 62

موضوع: درخواست هویت کامل افراد دستاویزی برای نقض حریم خصوصی افراد در فضای وب

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    10 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست هویت کامل افراد دستاویزی برای نقض حریم خصوصی افراد در فضای وب

بله من بااینکه مدارک میگیرم ولی بازم فیشینگ خوردم
    انشالله اخر هفته راهی قم هستم و بااینکه مدارک گرفتم بازم میترسم
    چون مدارک جعلی هم میدن گاهی اوقات ، گاهی اوقات هم تا به فتا بفهمونی که بابا فیشینگ بوده و من کلاهبردار نیستم باید مثله سری قبل بنده سه روز بازداشت باشی

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    66
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    29 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست هویت کامل افراد دستاویزی برای نقض حریم خصوصی افراد در فضای وب

نقل قول نوشته اصلی توسط dlbar نمایش پست ها
    بله من بااینکه مدارک میگیرم ولی بازم فیشینگ خوردم
    انشالله اخر هفته راهی قم هستم و بااینکه مدارک گرفتم بازم میترسم
    چون مدارک جعلی هم میدن گاهی اوقات ، گاهی اوقات هم تا به فتا بفهمونی که بابا فیشینگ بوده و من کلاهبردار نیستم باید مثله سری قبل بنده سه روز بازداشت باشی
    مورد اول اینه که اصلا نباید بترسی چون شما مقصر نیستی . و ۱۰۰ درصد مشکل شما حل خواهد شد پلیس فتا پس از ارایه مدارک می بایست خود نسبت به پیگیری و یافتن مجرم اقدام کنه .

این موضوع سر همه پیش امده منجمله بنده . البته بنده خیلی قاطع صحبت کردم و آخر سر افسر مربوطه با شرمساری و عذرخواهی از بنده موضوع رو تمام کرد .

برخی موارد مربوط به شما هست و برخی موارد مربوط به طرف مقابل

شما در صورتی که از طرف خودتون مشکلی نداشته باشید همیشه رفع اتهام خواهید شد .

اما این با گرفتن مدارک از جزیی ترین مسایل زندگی شخصی افراد قابل حل نیست . از طرفی شان و منزلت افراد در فضای اینترنت باید حفظ بشه

بسیاری با جمع اوری مدارک مختلف می تونن با سو استفاده از اونها اقداماتی بکنن و این خطر بیشتری از حالت قبلی داره
    ویرایش توسط unix_magnet : February 5th, 2020 در ساعت 17:53

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    10 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط unix_magnet نمایش پست ها
    مورد اول اینه که اصلا نباید بترسی چون شما مقصر نیستی . و ۱۰۰ درصد مشکل شما حل خواهد شد پلیس فتا پس از ارایه مدارک می بایست خود نسبت به پیگیری و یافتن مجرم اقدام کنه .

این موضوع سر همه پیش امده منجمله بنده . البته بنده خیلی قاطع صحبت کردم و آخر سر افسر مربوطه با شرمساری و عذرخواهی از بنده موضوع رو تمام کرد .

برخی موارد مربوط به شما هست و برخی موارد مربوط به طرف مقابل

شما در صورتی که از طرف خودتون مشکلی نداشته باشید همیشه رفع اتهام خواهید شد .

اما این با گرفتن مدارک از جزیی ترین مسایل زندگی شخصی افراد قابل حل نیست . از طرفی شان و منزلت افراد در فضای اینترنت باید حفظ بشه

بسیاری با جمع اوری مدارک مختلف می تونن با سو استفاده از اونها اقداماتی بکنن و این خطر بیشتری از حالت قبلی داره
    ببینید اولا مسئله فیشینگ با رمز پویا کامل حل میشه و دیگه نیاز زیادی به حتی کارت شناسائی نیست
    دوما من تا حالا با دو نوع افسر طرف شدن
    یکی یک افسر خبره که به راحتی مسئله رو فهمید و تبرئه شدم
    دفعه دوم با یک افسر پسر شهید که بخاطر در جه پدر بزرگوارشون گذاشته بودنشون توی این پست و پدر من رو در اوردن و اخر هم با سند آزاد شدم چون اصلا نمیدونست فیشینگ چیه ، شخصی که خداشاهده جلو خودم به چندنفر میگفت آپ و ۷۸۰ کلاهبردارن و درگاهاشون فیشینگه

در مورد دومی گرفتن مدارک که سهله ، آوردن خود طرف هم بهت کمکی نمیکنه و باز هم باید تقاص پس بدی

امیدوارم سریعتر رمز پویا فعال بشه وگرنه بنده به شخصی از دنیای وب کنار میکشم چون حوصله سر و کله زدن با بعضی افراد رو ندارم

- - - Updated - - -

درسته بعضی همکاران دارن کمی زیاده روی میکنن و سلفی با کارت بانکی دیگه ...
    اما گرفتن تصویر از کارت ملی بنظر من اشتباه نیست و سرویس دهنده حق داره کاربرش رو بشناسه

5. تعداد تشکر ها ازdlbar به دلیل پست مفید

عضو انجمن mizbanwebhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    128
    تشکر تشکر شده 
    884
    تشکر شده در
    682 پست

ببینید اولا مسئله فیشینگ با رمز پویا کامل حل میشه و دیگه نیاز زیادی به حتی کارت شناسائی نیست
    دفعه دوم با یک افسر پسر شهید که بخاطر در جه پدر بزرگوارشون گذاشته بودنشون توی این پست و پدر من رو در اوردن و اخر هم با سند آزاد شدم چون اصلا نمیدونست فیشینگ چیه ، شخصی که خداشاهده جلو خودم به چندنفر میگفت آپ و ۷۸۰ کلاهبردارن و درگاهاشون فیشینگه

در مورد دومی گرفتن مدارک که سهله ، آوردن خود طرف هم بهت کمکی نمیکنه و باز هم باید تقاص پس بدی

امیدوارم سریعتر رمز پویا فعال بشه وگرنه بنده به شخصی از دنیای وب کنار میکشم چون حوصله سر و کله زدن با بعضی افراد رو ندارم

- - - Updated - - -

اما گرفتن تصویر از کارت ملی بنظر من اشتباه نیست و سرویس دهنده حق داره کاربرش رو بشناسه

سلام

در تصدیق گفته شما . نه تنها فروشنده حق دارد مشتری خود را شناسایی کند . بلکه طبق قوانینی که در این تاپیک چندین بار ارسال نمودم . طبق این قوانین ، ملزم هست که مشتری خود را شناسایی کند .
    شركت داده پرداز نت افروز ثبت 11189 و داراي نماد اعتماد الكترونيكي 2 ستاره از سازمان صنعت و معدن
    XZN Hosting

7. تعداد تشکر ها از mizbanwebhost به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    66
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    29 پست

- - - Updated - - -

نیازی به این کارها نیست . رمز دوم پویا بهانه ها رو از برخی فروشنده ها میگیره و گرفتن وقت رو از برخی فروشنده ها برطرف می کنه و باعث میشه خریدار هم خرید رو با اراده خودش انجام داده باشه

اما باز هم اگر میبینید که شرایط رو براتون سخت می کنن و در کل براتون ایجاد مزاحمت می کنن می تونید به طور کلی دریافت مبالغ به ریال رو کنسل کنید و صرفا پرداخت از طریق وب مانی رو در دستور کار انجام بدید

البته این یک پیشنهاد بود . چون بسیاری از ما فروشنده ها افرادی هستیم که تحصیلات آکادمیک رو گذروندیم و هیچ موقع حاضر به ناراحت کردن خریدارها نیستیم و معمولا اشخاصی که در کار آی تی هستن انسانهای شریف و با خانواده ای هستن و از طرفی عده بسیار کمی از فروشنده ها هستن ( که بنده به عینه دیدم ) که دارن اطلاعات افراد رو میگیرن به قصد سو استفاده

پس بنابراین یا مجریان امر شرایط رو محیا می کنن ( که با امدن رمز پویا تا حدودی محیا شده ) و یا خود ما باید دست به تغییراتی در دریافت مبالغ بکنیم تا اینکه راحت و ریلکس به کارمون ادامه بدیم

چون قرار نیست شمای عزیز و یا بنده یا هزاران فرد دیگه که دارن از راه آی تی امرار معاش می کنن و یک عمر در این راه تحصیل کردن به خاطر نادانی یک عده کارشون رو ول بکنن و بی کار بمونن

اما به هر حال باید شان و منزلت افراد به عنوان خریدار باید حفظ بشه . چون خود ما گاهی در نقش خریدار هم هستیم و این رویه بسیار زننده و زشت و دور از رفتار انسانی هست و با امدن رمز پویا بی مورد . علل خصوص وقتی برخی تمام مدارک هویتی یک شخص رو میگیرن و نمیتونه درست باشه
    ویرایش توسط unix_magnet : February 7th, 2020 در ساعت 13:55

تشکر تشکر کرده 
    128
    تشکر تشکر شده 
    884
    تشکر شده در
    682 پست

احتمالا شما کل موارد استفاده غیر قانونی از یک سرویس را محدود به استفاده برای راه اندازی فیشینگ می دانید ! و این دید محدود شما را می رساند . از سرویس دریافت شده موارد غیر قانونی زیادی می توان استفاده کرد که هیچ ارتباطی به رمز پویا ندارد .

طبق گفته های شما در خصوص ناراحت کردن خریدار !!!

پس زمانی

برای ثبت نام در یک کلاس موسیقی تشریف می برید برای شما پرونده تشکیل می دهند به شما توهین شده است و شما ناراحت شده اید .
    برای ثبت نام در کلاس های زبان تشریف می برید و برای شما پرونده تشکیل می دهند به شما توهین شده است و شما ناراحت شده اید .
    برای بازکردن حساب بانکی تشریف می برید و برای شما پرونده تشکیل می دهند به شما توهین شده است و شما ناراحت شده اید .
    برای ثبت نام خودرو تشریف می برید و برای شما پرونده تشکیل می دهند به شما توهین شده است و شما ناراحت شده اید .
    برای خرید سیم کارت یا تعویض سیم کارت و ... تشریف می برید و برای شما پرونده تشکیل می دهند به شما توهین شده است و شما ناراحت شده اید .
    برای خرید اشتراک تلفن ثابت تشریف می برید و برای شما پرونده تشکیل می دهند به شما توهین شده است و شما ناراحت شده اید .
    و ......

کمی دید خود را باز کنید و واقع گرایانه تر به موضوعات بنگرید .
    شركت داده پرداز نت افروز ثبت 11189 و داراي نماد اعتماد الكترونيكي 2 ستاره از سازمان صنعت و معدن
    XZN Hosting

عضو جدید Jime آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    57
    تشکر شده در
    47 پست

نیازی به این کارها نیست . رمز دوم پویا بهانه ها رو از برخی فروشنده ها میگیره و گرفتن وقت رو از برخی فروشنده ها برطرف می کنه و باعث میشه خریدار هم خرید رو با اراده خودش انجام داده باشه

اما باز هم اگر میبینید که شرایط رو براتون سخت می کنن و در کل براتون ایجاد مزاحمت می کنن می تونید به طور کلی دریافت مبالغ به ریال رو کنسل کنید و صرفا پرداخت از طریق وب مانی رو در دستور کار انجام بدید

البته این یک پیشنهاد بود . چون بسیاری از ما فروشنده ها افرادی هستیم که تحصیلات آکادمیک رو گذروندیم و هیچ موقع حاضر به ناراحت کردن خریدارها نیستیم و معمولا اشخاصی که در کار آی تی هستن انسانهای شریف و با خانواده ای هستن و از طرفی عده بسیار کمی از فروشنده ها هستن ( که بنده به عینه دیدم ) که دارن اطلاعات افراد رو میگیرن به قصد سو استفاده

پس بنابراین یا مجریان امر شرایط رو محیا می کنن ( که با امدن رمز پویا تا حدودی محیا شده ) و یا خود ما باید دست به تغییراتی در دریافت مبالغ بکنیم تا اینکه راحت و ریلکس به کارمون ادامه بدیم

چون قرار نیست شمای عزیز و یا بنده یا هزاران فرد دیگه که دارن از راه آی تی امرار معاش می کنن و یک عمر در این راه تحصیل کردن به خاطر نادانی یک عده کارشون رو ول بکنن و بی کار بمونن

اما به هر حال باید شان و منزلت افراد به عنوان خریدار باید حفظ بشه . چون خود ما گاهی در نقش خریدار هم هستیم و این رویه بسیار زننده و زشت و دور از رفتار انسانی هست و با امدن رمز پویا بی مورد . علل خصوص وقتی برخی تمام مدارک هویتی یک شخص رو میگیرن و نمیتونه درست باشه
    جای هیچ نگرانی نیست شرکت های معتبر و قدیمی هیچکدوم مدارک از کسی نخواستند
    این هایی که مدارک تایید هویت میخوان کاسه های داغ تر از آش هستند. کمتر کسی پیدا میشه که کارت ملی بخواد به فروشنده بده در نتیجه بزودی مجبورن دست از این کارها بردارند.

11. تعداد تشکر ها از Jime به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    66
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    29 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mizbanwebhost نمایش پست ها
    احتمالا شما کل موارد استفاده غیر قانونی از یک سرویس را محدود به استفاده برای راه اندازی فیشینگ می دانید ! و این دید محدود شما را می رساند . از سرویس دریافت شده موارد غیر قانونی زیادی می توان استفاده کرد که هیچ ارتباطی به رمز پویا ندارد .

طبق گفته های شما در خصوص ناراحت کردن خریدار !!!

پس زمانی

برای ثبت نام در یک کلاس موسیقی تشریف می برید برای شما پرونده تشکیل می دهند به شما توهین شده است و شما ناراحت شده اید .
    برای ثبت نام در کلاس های زبان تشریف می برید و برای شما پرونده تشکیل می دهند به شما توهین شده است و شما ناراحت شده اید .
    برای بازکردن حساب بانکی تشریف می برید و برای شما پرونده تشکیل می دهند به شما توهین شده است و شما ناراحت شده اید .
    برای ثبت نام خودرو تشریف می برید و برای شما پرونده تشکیل می دهند به شما توهین شده است و شما ناراحت شده اید .
    برای خرید سیم کارت یا تعویض سیم کارت و ... تشریف می برید و برای شما پرونده تشکیل می دهند به شما توهین شده است و شما ناراحت شده اید .
    برای خرید اشتراک تلفن ثابت تشریف می برید و برای شما پرونده تشکیل می دهند به شما توهین شده است و شما ناراحت شده اید .
    و ......

کمی دید خود را باز کنید و واقع گرایانه تر به موضوعات بنگرید .
    محودود به فیشینگ نیست . دهها استفاده غیر قانونی میشه داشت

این مواردی که اسم می برید یا نهادهای زیر نظر دولت هستن که ملزم به حفظ مشخصات کاربر هستن و یا جاهایی هستن که عکس سلفی بر سینه و عکس کارت و شناسنامه و تایید منزل ووووو نمی خوان.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    88 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mizbanwebhost نمایش پست ها
    سلام .

تمام مواردی که فرمودید چه ارتباطی به سرویس دهنده دارد ؟

1. قانون کشور در ارتباط با موارد دیجیتال کامل نیست . ارتباط سرویس دهنده که اگر مشتری خود را کاملا شناسایی نکرده باشد طبق همین قانون ناکامل خودش مقصر موضوع خواهد بود چی هست ؟

2. قاضی و کارشناس رسمی به موضوع واقف نیست . ارتباط آن به سرویس دهنده چی هست ؟ در این مورد هم اگر سرویس دهنده مشتری را شناسایی نکرده باشد باز هم مورد اتهام هست .

3. ای نماد کارایی قانونی ندارد . این موضوع چه ارتباطی به سرویس دهنده ای دارد که 10 برابر مدارکی که فرمودید را به علاوه چندین بار هزینه های بی مورد پرداخت کرده است و ارسال نموده است تا این نماد را دریافت نموده است . ارتباط ناکارامدی این ارگان به سرویس دهنده چی هست ؟

4.
    خود وبسایت قوه قضائیه، باگ داره. این هم به سرویس دهنده ها مربوط هست ؟

لطفا همه چیز را با هم قاطی نکنید . سرویس دهنده طبق همان قانون ناکاملی که می فرمایید می بایست مشتری را شناسایی کند .

اینکه قانون گذار مشخص نکرده است به چه صورت این شناسایی را انجام دهد مشکل سرویس دهنده نیست .

اگر در این مورد اعتراضی دارید به قانون گذارانی که اتفاقا خود شما آن ها را تعیین می کنید مراجعه کنید نه به وبهاستینگ تالک
    بحث نکنید - مشکل بیسوادی مسئولین است -مردم باید تاوان بدهند

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

پروفسور- طرف میره توی سایت - یک حرفی میزنه -یک توهینی میکنه خوب ای پی برای فروشنده است
    فقط فیشینگ نیست

14. تعداد تشکر ها از ali215215 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    128
    تشکر تشکر شده 
    884
    تشکر شده در
    682 پست

محودود به فیشینگ نیست . دهها استفاده غیر قانونی میشه داشت

این مواردی که اسم می برید یا نهادهای زیر نظر دولت هستن که ملزم به حفظ مشخصات کاربر هستن و یا جاهایی هستن که عکس سلفی بر سینه و عکس کارت و شناسنامه و تایید منزل ووووو نمی خوان.

یک آموزشگاه زیر نظر دولت هست . یک شرکت ثبت شده زیر نظر دولت نیست ؟

در مورد تصویر سلفی ما نیز تا به حال چنین موردی از شخصی نخواسته ایم . ولی اگر شرکتی هم چنین چیزی خواسته است مطمئنا دلیلی برای کار خود دارد .

ضمنا ما تعیین هویت اشخاص را تقریبا بر 5 سطح تقسیم بندی کرده ایم . که تقریبا در 95 درصد موارد نیازی به مدارک از کاربر نمی شود .

ولی شما در همین تاپیک کلا ارایه مشخصات را نفی کرده اید . مطمئن باشید هیچ شرکتی اگر در و پیکر داشته باشد بدون ارایه مشخصات به شما سرویس نمی دهد .

ولی در مقام مقایسه زمانی که شما در یکی از مواردی که خدمت شما عرض کردم ثبت نام می کنید شما حضور دارید و مسئول ثبت نام همزمان تصویر کارت ملی و خود شما را می بیند .

حرف آخر :

مطمئنا این آخرین پاسخ ما در این تاپیک خواهد بود . چون افرادی که متوجه می شوند و واقع بین هستند متوجه هستند و همیشه از قدیم گفته اند فردی که خوابیده را می توان بیدار کرد ولی فردی که خود را به خواب زده خیر ...

توصیه بنده به شما این هست که شما اگر با این موارد مخالف هستید .چند وقت دیگر قانون گذاران کشور به دست خود شما انتخاب می شوند . قبل از انتخاب مثل همین الان پیگیر بچسبین به همان شخصی که انتخاب می کنید و آن قدر پیگیری کنید تا 1. قوانین مربوط به سرویس دهی در سطح اینترنت بررسی و اصلاح کنند 2. لغو روند اشتباه برخورد با سرویس دهنده به جای متخلف اصلی و دیگر مواردی که سرویس دهنده را مجبور می کند چنین روند هایی را در دست بگیرد را اصلاح نمایند .

اینجا جایی نیست که بتوانید شما تغییری ایجاد کنید . ولی اگر جز دسته افرادی هم هستید که خود را به خواب زده اند . همچنان به این تاپیک خود ادامه دهید . باشد که رستگار شوید .
    XZN Hosting

16. تعداد تشکر ها از mizbanwebhost به دلیل پست مفید

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)