صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 2345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 100

موضوع: دلار ۴۸۰۰ تکلیف چیست؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    76
    تشکر شده در
    33 پست

پیش فرض پاسخ : دلار ۴۸۰۰ تکلیف چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط live نمایش پست ها
    ما چندسال از آمریکا که به قول شما مهد تمدنه عقب تریم ؟
    تو این 300 سالی که آمریکا داشت سرخ پوستارو میگشت بعد شرو کردن به کشتن مردم دنیا تا کشورشونو بسازن
    اصلا تو این 200 سال گذشته
    یا همین 100 سال گذشته
    چرا حکومتهای قبلی ایران مملکتو نساختن ؟
    بنداز گردن اسلام بنداز ، رضا خان از سر مردم چادر میکشید بنداز گردن اسلام

مردم ما قبل از اسلام حجاب داشتن ، ایرانیا بره اولینبار بره خودشون لباس درست کردن

اینترنت که هست یه سرچی بکنید ، اینارو به من نگید به خودتون و امثال خودتون بگید که همه چیو کور کورانه میبینید
    ینی این ثروت متعلق به این حکومت بوده ؟ چرا از فساد خانواده پهلوی ، اشرف پهلوی بزرگترین چاقاچ چی دنیا و از س====ک====س با سگش نمیگید ؟
    حرف حقو بگو ، منم قبول دارم که سران حکومت دیکتاتور شدن اما اینا به اسلام ربطی نداره ، اسلامو تغییر دادن تا بتونن به اهدافشون برسن
    همین بانکها مردومو رباخار کردن ، نتیچه رباخاری این شد که مردم پولاشونو گذاشتن تو بانک سود گرفتن بعد 1 سال پول مردمو خوردن یه آبم روش ، دلار ، طلا ، همه چی گرون شد از تو حلقوم مردم کشیدن بیرون

فقط به نفع خودت و امثال خودت حرف نزن ، حقیقتو بگو
    واقعا آدم عجيبي هستين پست يكي ديگه رو ميخونين جواب منو ميدين! من كي حرف از اسلام زدم! من كي حرفي از دين و غيره كردم فكر نكن فقط خودت مسلموني. هر كي حرف دلش رو ميزنه نگو دشمن اسلام. فوري ماركدارش نكن. همين آدم هايي مثل شما مردم رو دين زده ميكنن.
    التماس تفكر

2. تعداد تشکر ها ازrfm به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rfm نمایش پست ها
    واقعا آدم عجيبي هستين پست يكي ديگه رو ميخونين جواب منو ميدين! من كي حرف از اسلام زدم! من كي حرفي از دين و غيره كردم فكر نكن فقط خودت مسلموني. هر كي حرف دلش رو ميزنه نگو دشمن اسلام. فوري ماركدارش نكن. همين آدم هايي مثل شما مردم رو دين زده ميكنن.
    التماس تفكر
    وقتی میگید حکومت ، حکومت فعلی ینی حکومت اسلامی ، وقتی کسی این حرف شمارو میخونه مستقیم ذهنش به این سمت سرازیر میشه ، مثلا طرف میگه نظام فلان فلان شده ، حکومت آخوندی ینی چی ؟

اوکی اگر ناراحت شدید شما نقل قول رو پاک کنید پستتونو ویرایش کنید منم درستش میکنم ، پاک میکنم .

هدف شرکت در یک تاپیکه عمومی هست ، اگر باعث ناراحتی دوستان هستم دیگه پیام نمیذارم ، در صورتی که کسی پستهای منو نقل قول نکنه و از نگه بعضیها و ...

یاحق

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    76
    تشکر شده در
    33 پست

وقتی میگید حکومت ، حکومت فعلی ینی حکومت اسلامی ، وقتی کسی این حرف شمارو میخونه مستقیم ذهنش به این سمت سرازیر میشه ، مثلا طرف میگه نظام فلان فلان شده ، حکومت آخوندی ینی چی ؟

اوکی اگر ناراحت شدید شما نقل قول رو پاک کنید پستتونو ویرایش کنید منم درستش میکنم ، پاک میکنم .

هدف شرکت در یک تاپیکه عمومی هست ، اگر باعث ناراحتی دوستان هستم دیگه پیام نمیذارم ، در صورتی که کسی پستهای منو نقل قول نکنه و از نگه بعضیها و ...

یاحق
    ببينيد من آدمهايي مثل شما رو خوب ميشناسم. يكبار با شخصي فضول دعوامون شد جلوي همه حرف هاي ركيكي زد بعد زديم گوشش رفت مامور آورد جلوي همه گفت اينها به دين توهين كردن به شخص فلاني ناسزا گفتن. مردم تف كردن روش. خود مامور خجالت كشيد گفت برو اصلاح شو. انشاالله گرفتي ديگه چي ميگم نگرفتي هم نگرفتي مهم نيست همين مدلي بدون گواهينامه به راهت ادامه بده

6. تعداد تشکر ها ازrfm به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

ببينيد من آدمهايي مثل شما رو خوب ميشناسم. يكبار با شخصي فضول دعوامون شد جلوي همه حرف هاي ركيكي زد بعد زديم گوشش رفت مامور آورد جلوي همه گفت اينها به دين توهين كردن به شخص فلاني ناسزا گفتن. مردم تف كردن روش. خود مامور خجالت كشيد گفت برو اصلاح شو. انشاالله گرفتي ديگه چي ميگم نگرفتي هم نگرفتي مهم نيست همين مدلي بدون گواهينامه به راهت ادامه بده
    من میدونستم هدف شما چی هست ، کارای خودتو به من نسبت نده ، معلومه که چه هدفی داری ، اینقدر با یوزرهای مختلف نیا کامنت بذار چون به نتیجه نمیرسی

من هم از نظام فعلی انتقاد میکنم و هم خوبیهاشو میگم ، اما شما که میای میگی حکومت فلان معلومه که چه قصدی داری

واقعا تعجب میکنم که آدمهای مثل تو که اینقدر ترسو هستن چرا فرافکنی میکنن تا آدمایی مثل منو جلو جمع زیر سوال ببرن تا اسم اسلامو افرادی که به اسلام رو آوردن رو خراب کنن و اونطوری جلوه بدید که میخواید؟

ولی کاری از پیش نخواهید برد - هر شخصی خودش عقل داره و به این موارد توجه نمیکنه که بخواد با یک حرف همه رو به راه راست هدایت کنه یا از راه درشون بیاره - پس اینقدر ضعیف جلوه نکنید

یاحق

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

دوست عزیز چه فریدون چه رییسی ، چه روحانی و ... همگی سر و ته یک کرباس هستند
    اصلا فرقی نداره کی انتخاب بشه چون این از اون بدتر اون از این بدتر ...
    سه نفر را که همگی نوکر خانه زاد هستند را گذاشتن اونجا میگن یکی را انتخاب کنید
    اما در مورد جناب سردار سلیمانی یک حرف دارم با خودش
    جناب سردار سلیمانی که صدا تو گلو میاندازی و داد میزنی : ما در عراق، سرباز بی ادعای ملت عراق هستیم
    خواهشا یک روز هم سرباز بی ادعای مردمی باش که سرآپای وجودت از نمک اونهاست
    آیا میدانی سردار ، تعاونی سپاه با اسم موسسه ثامن الائمه پول مردم را غصب کرده و صدها نفر را بیچاره کرده ؟( احتمال قوی خودت هم سهامداری چون تعاونی سپاه هست دیگه )
    آیا میدانی تعاونی بسیجیان با اسم بانک مهر اقتصاد پول مردم را گرفته و پس نمیده ؟
    آیا میدانی ارگانهای نظامی ایران به گفته بانک مرکزی افتصاد ایران را نابود کردن ؟
    آیا تو آمریکا هم پنتاگون کار افتصادی میکنه و پول مالیات دهنده هایی که حقوق سربازان را میدن را میخوره ؟
    سردار یک روز ، فقط و فقط یک روز چشم غره هاتو سمت اونهایی بگیر که ، پول مردمی را خوردن که تو بنا و معمار دیروز را سردار سلیمانی امروز کردن ...
    بعد میتونی بری بشی سرباز همانهایی که هشت سال خون جوانهای ایرانی را ریختن
    این خانه از پای بست ویران است
    فساد بالا دستی ها کشور بزرگ و تاریخی ایران را نابود کرده و اقتصاد کشور رو به نابودی هست و
    امروز جوانان کشور با سن بالای چهل سال هنوز نمیتونند به دلیل مشکلات اقتصادی ازدواج کنند و همین فساد را در جامعه رواج داده اونور آیت الله نمیر المومنین تو سیصد سالگی تجدید فراش میکنه و بعد به مردم میگه روزی یک وعده غذا بخورید
    اصلا دلار بشه 50 هزار و من و شما از گرسنگی بمیریم مهم هست براش ؟
    مشکل اینجاست مردم و جوانان ایرانی دلسوزی ندارند و حکومت ایران فقط به فکر اعراب هست ، برای حکومت ایران مهم نیست که پان ترک ها ، پان کردها ، پان عرب ها و هر پان ... تو گوشه گوشه کشور در حال فعالیت برای جدایی طلبی هستند ، مهم نیست یک مهندس کامپیوتر و IT از زور بیچارگی و درماندگی مسافرکش شده مهم بلندی های جولان هست و دختر بشار اسد که جامش پر باشه از شراب سرخ ....
    دوست عزیز تحصیل کرده فرانسه دکتر مصدق بود که جان برای ملت ایران داد ، عرب زاده های حاکم امروز هم کسانی هستند که ما را به این روز انداختن
    به قول خودتان یا حق

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

9. تعداد تشکر ها ازiraniam2000 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    76
    تشکر شده در
    33 پست

من میدونستم هدف شما چی هست ، کارای خودتو به من نسبت نده ، معلومه که چه هدفی داری ، اینقدر با یوزرهای مختلف نیا کامنت بذار چون به نتیجه نمیرسی

من هم از نظام فعلی انتقاد میکنم و هم خوبیهاشو میگم ، اما شما که میای میگی حکومت فلان معلومه که چه قصدی داری

واقعا تعجب میکنم که آدمهای مثل تو که اینقدر ترسو هستن چرا فرافکنی میکنن تا آدمایی مثل منو جلو جمع زیر سوال ببرن تا اسم اسلامو افرادی که به اسلام رو آوردن رو خراب کنن و اونطوری جلوه بدید که میخواید؟

ولی کاری از پیش نخواهید برد - هر شخصی خودش عقل داره و به این موارد توجه نمیکنه که بخواد با یک حرف همه رو به راه راست هدایت کنه یا از راه درشون بیاره - پس اینقدر ضعیف جلوه نکنید

یاحق
    قسم به همون قرآني كه اعتقاد داريم فقط اين يوزر رو دارم. ببين وسط هر پستي كه ميذاري ميگي اسلام اسلام اما به راحتي به طرف مقابلت افترا ميزني.من هم از آدم هايي كه خودشون رو ميخوان بيشتر از همه مومن و مسلمون نشون بدن بدم مياد. تو زمان خدمت سربازي يه پسر سرباز ليسانس بود زمان نماز ظهر با صداي بلند داد ميزد الله اكبر الله اكبر برادرا وقت نمازه بعد مسئولين ما هم ايشون رو ميبردن صف اول. اما بعد از ظهر كه همه ميرفتن ايشون تو خيابون دنبال دختربازي بودن. متاسفانه امروزه كسايي كه بيشتر نهي مي كنن بيشتر گناه ميكنن.باز گرفتي كه چي ميگم خسته شدم از دستت

11. تعداد تشکر ها ازrfm به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    دوست عزیز چه فریدون چه رییسی ، چه روحانی و ... همگی سر و ته یک کرباس هستند
    اصلا فرقی نداره کی انتخاب بشه چون این از اون بدتر اون از این بدتر ...
    سه نفر را که همگی نوکر خانه زاد هستند را گذاشتن اونجا میگن یکی را انتخاب کنید
    جناب سردار سلیمانی که صدا تو گلو میاندازی و داد میزنی : ما در عراق، سرباز بی ادعای ملت عراق هستیم
    خواهشا یک روز هم سرباز بی ادعای مردمی باش که سرآپای وجودت از نمک اونهاست
    آیا میدانی سردار ، تعاونی سپاه با اسم موسسه ثامن الائمه پول مردم را غصب کرده و صدها نفر را بیچاره کرده ؟( احتمال قوی خودت هم سهامداری چون تعاونی سپاه هست دیگه )
    آیا میدانی تعاونی بسیجیان با اسم بانک مهر اقتصاد پول مردم را گرفته و پس نمیده ؟
    آیا میدانی ارگانهای نظامی ایران به گفته بانک مرکزی افتصاد ایران را نابود کردن ؟
    آیا تو آمریکا هم پنتاگون کار افتصادی میکنه و پول مالیات دهنده هایی که حقوق سربازان را میدن را میخوره ؟
    سردار یک روز ، فقط و فقط یک روز چشم غره هاتو سمت اونهایی بگیر که ، پول مردمی را خوردن که تو بنا و معمار دیروز را سردار سلیمانی امروز کردن ...
    بعد میتونی بری بشی سرباز همانهایی که هشت سال خون جوانهای ایرانی را ریختن
    این خانه از پای بست ویران است
    فساد بالا دستی ها کشور بزرگ و تاریخی ایران را نابود کرده و اقتصاد کشور رو به نابودی هست و
    امروز جوانان کشور با سن بالای چهل سال هنوز نمیتونند به دلیل مشکلات اقتصادی ازدواج کنند و همین فساد را در جامعه رواج داده اونور آیت الله نمیر المومنین تو سیصد سالگی تجدید فراش میکنه و بعد به مردم میگه روزی یک وعده غذا بخورید
    اصلا دلار بشه 50 هزار و من و شما از گرسنگی بمیریم مهم هست براش ؟
    مشکل اینجاست مردم و جوانان ایرانی دلسوزی ندارند و حکومت ایران فقط به فکر اعراب هست ، برای حکومت ایران مهم نیست که پان ترک ها ، پان کردها ، پان عرب ها و هر پان ... تو گوشه گوشه کشور در حال فعالیت برای جدایی طلبی هستند ، مهم نیست یک مهندس کامپیوتر و IT از زور بیچارگی و درماندگی مسافرکش شده مهم بلندی های جولان هست و دختر بشار اسد که جامش پر باشه از شراب سرخ ....
    دوست عزیز تحصیل کرده فرانسه دکتر مصدق بود که جان برای ملت ایران داد ، عرب زاده های حاکم امروز هم کسانی هستند که ما را به این روز انداختن
    به قول خودتان یا حق
    سلام
    سردار بخاطر سیاستش اون حرفو میزنه تا غرب نگه ایران عراقو گرفته تحت سلطه خودش ، عراق دست آمریکا باشه بهتره یا دست ایران باشه ؟
    من پولم کجا بود حاجی تازه بعد از اون ماجراها بود که فهمیدم لوتوس ینی چی
    سردار حرف بزنه جنگ داخلی میشه آخر خودشم میکشن ، مگه سیاد شیرازی رو یادتون رفته جلو بچش ترور کردن ؟ بابا این باشه امنیت باشه که بهتره
    نه بخدا نه تعاونی میشناسم نه بانک ، کسی که پول نداره از این چیزا خبر نداره ، من کاری که نمیتونم بکنم فعلا دارم درس میخونم ، البته قبلا کار میکردم ولی قعلا چسبیدم به درس

گور بابای اینایی که پول ملتو بالا میکشن بچه هاشون همه تو آمریکا ساکنن کردن

معلومه که دوستان فقط به بخشی از کامنتهای بنده توجه میکنن

یاحق

- - - Updated - - -

قسم به همون قرآني كه اعتقاد داريم فقط اين يوزر رو دارم. ببين وسط هر پستي كه ميذاري ميگي اسلام اسلام اما به راحتي به طرف مقابلت افترا ميزني.من هم از آدم هايي كه خودشون رو ميخوان بيشتر از همه مومن و مسلمون نشون بدن بدم مياد. تو زمان خدمت سربازي يه پسر سرباز ليسانس بود زمان نماز ظهر با صداي بلند داد ميزد الله اكبر الله اكبر برادرا وقت نمازه بعد مسئولين ما هم ايشون رو ميبردن صف اول. اما بعد از ظهر كه همه ميرفتن ايشون تو خيابون دنبال دختربازي بودن. متاسفانه امروزه كسايي كه بيشتر نهي مي كنن بيشتر گناه ميكنن.باز گرفتي كه چي ميگم خسته شدم از دستت
    آقا اصلا منو تراپ فرستاده اینجا مردمو اسلام زده کنم ، این همه به من تهمت میزنی ، حرفای خودت هیچی ، بگذریم

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

سلام
    سردار بخاطر سیاستش اون حرفو میزنه تا غرب نگه ایران عراقو گرفته تحت سلطه خودش ، عراق دست آمریکا باشه بهتره یا دست ایران باشه ؟
    من پولم کجا بود حاجی تازه بعد از اون ماجراها بود که فهمیدم لوتوس ینی چی
    سردار حرف بزنه جنگ داخلی میشه آخر خودشم میکشن ، مگه سیاد شیرازی رو یادتون رفته جلو بچش ترور کردن ؟ بابا این باشه امنیت باشه که بهتره
    نه بخدا نه تعاونی میشناسم نه بانک ، کسی که پول نداره از این چیزا خبر نداره ، من کاری که نمیتونم بکنم فعلا دارم درس میخونم ، البته قبلا کار میکردم ولی قعلا چسبیدم به درس

گور بابای اینایی که پول ملتو بالا میکشن بچه هاشون همه تو آمریکا ساکنن کردن

معلومه که دوستان فقط به بخشی از کامنتهای بنده توجه میکنن

یاحق
    اول اینکه دست هر کی میخواد باشه باشه ، من زنده باشم و از گرسنگی نمیرم بعدش مهم نیست

اما در مورد شما ، من گفتم شما خوردی ؟

حرف من با خود این جناب بود و کسانی که فکر میکنند ایشان ناجی بزرگ هست
    ایشان زرنگ بیاد حق من را که با مالیاتم حقوقش را میدن بگیره نمیخواد بره سوریه را نجات بده اون هم با پول مردم بیچاره ایران
    چطور نمیترسه آمریکایی ها و انگلیسی ها و ... اونجا بکشنش اما میترسه اینجا بگه داداش هام همگی توجه کنید بیاین ***ی نکنیم !
    اونوقت میکشنش ؟
    بابا ایول
    یارو با رفیق هاش چند تا تعاوئنی زده با بالای 2000 شعبه و پول مردم ایران را خورده رفته اونور از ضریح حضرت زینب (س) آویزان شده عین بچه یتیم گریه میکنه ، تو پول بچه یتیم های ایران را تو تعاونیت نخور نمیخواد بری التماس دعا داشته باشی چون حق الناس به قول خودشان تنها چیزیه که خدا ازش نمیگذره
    ویرایش توسط iraniam2000 : February 11th, 2018 در ساعت 18:44

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

14. تعداد تشکر ها ازiraniam2000 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    382
    تشکر شده در
    251 پست

تو این تاپیک تی تاپ ساندیس سکه میدن که یه عده دارن پاره می کنن خودشونو؟
    نت برا شما حرومه ها ارماناتونو سست می کنه بهتر نیست اف شین ؟ یا لابد شاید جیرتون از این کارا در میاد چقد زحمت کشین
    ملت دارن از گشنگی می میرن اوقت ببین طرف چی داره ور میزنه بسه بابا....

16. تعداد تشکر ها ازgdfire به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    76
    تشکر شده در
    33 پست

اما در مورد شما ، من گفتم شما خوردی ؟
    ناراحت نشين ايشون استاد اين كارن جاي ديگه اي تلگرامي سايت ديگري پستي چيزي ميخونن اينجا جواب ميدن. خوش به حالش ><

18. تعداد تشکر ها ازrfm به دلیل پست مفید

صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 2345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)