صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 2345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 79

موضوع: netdirect بدترین دیتاسنتر در جهان

عضو دائم vPsPersia.COM آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    346
    تشکر تشکر شده 
    1,809
    تشکر شده در
    997 پست

پیش فرض پاسخ : netdirect بدترین دیتاسنتر در جهان

من 3 تا سرور دارم ،

یکی Xeon 5630 که 12 گیگ رم داره و کمتر از 24 ساعت تحویل دادند .

2 تا Q9550 که الان دیگه 9550 نمی دهند . یکی رو بعد از 2 روز و یکی رو بعد از 4 روز ( چون به یکشنبه خورد ) دادند .

5 تا هم برای مشتریان همین سایت خریدم ، از Atom گرففته تا Xeon 5630 با 12 گیگ رم ، اگه به یکشنبه نخوره بعد از 2 یا 3 روز می دند ،

اگه هم به یکشنبه بخوره 1 روز اضافه میشه . یعنی 3 یا 5 روز .

در مورد پشتیبانی ، :

زمانی شما پنل داشته باشید و از طریق پنل ایمیل بدید ، حداکثر 30 دقیقه جواب می دهند . اما همین طوری ایمیل بزنی ، مخصوصا به info@netdirekt.de خیلی دیر جواب می دهند .

من برای مشتریانم یک اکانت ساختم و ایمیل ایشان را Verify کردم ، سریع جواب می دهند .

حرف کارکنان مهم نیست و ارزشی نداره و سندیت نداره . چیزی که توی سایت زده 10 روز مهمه . 10 روز بر اساس حرف گفته شده درسته ، اما اگه شد 12 و13 روز هم زیاد جای تعجب نداره .

با دعوا کاری پیش نمی گیری ، حداقل خوب حرف بزن که پولت رو پس بدند .

Aria یک حرف خوب میزنه همیشه ، میگه هر وقت دیتاسنتر خواسته های ما رو براورده کنه ، میگیم خوبه و یا بر عکس

میگیم Uptime حتما 100 باشه ، Warez باشه ، بشه SPAM کرد . هر نوع خلاف که دوست داریم ، اسکریپت ***ی کنیم . ارزان هم باشه ، سریع هم جواب بده ، سرور های UnManageed هم Managed حساب کنند .

سرعت خوب باشه ، اما پولم ندم :D

دیتاسنتر های مختلف مثل FDC و یا بقیه آمریکایی ها برای 1 روز KVM هزینه 50 دلار میگیرند . این 1 روز KVM مجانی میده . بهشون ISO بده برات رایت می کنند روی CD

اون FDC کثافت بهش گفتم با این 2 و 3 تا CMD برام PassWord root رو عوض کن ، گفت برو KVM بگیر . بعد هم هارد کرش کرده بود و هیچ جوابی ندادند و سلب مسئولیت کردند ، حالا من 270 تومان برای اون سرور میدادم .

دلیل نیست که هرجا گران میده ، پس حتما خوبه .

برای یکی از سرور ها لاین 1گیگ گرفتم و 1 روز KVM اضافی ، گفتم پول ندارم ، گفت ماه دیگه بده .

الانم پول 3 تا از سرور های مشتری رو پول ندادم ، گفتم صبر کنید که پول دستم بیاد .

در مورد سرور بستن ، بهتره برید OVH بگیرید که بفهمین سرور بستن چیه . طرف میگه چون POrt 445 بازه ، پس جریمه 30 یورو و سرور هم 24 ساعت خاموش

این ایمیل میاد ، میگه 24 ساعت وقت دارید که توضیح بدید و مشکل رو حل کنید . اگه نکنید IP رو از دست میدید !!!

تا حالا 1 بار هم سرورم بسته نشده . از 15 روز قبل الان ایمیل داده که برای ارتقا سرعت لاین باید 15- 30 دقیقه داون داشته باشید که شبکه رو ارتقا بدیم

من به FDC میگفتم که این سرعت دانلودش خرابه ، میگفت نه نیست . اینا خودشون فهمیدن که شاید افت سرعت هست ، دارن دیتاسنتر و ارتقا میدند .

برای شما مرغ همسایه ، غازه . یک اسم آمریکا پشتش باشه و یک اسم + 300 دلار در ماه ، دیگه کف از لای دهنتون راه می افتد .

همین آمریکایی ها ( نه همه ) ، بی معرفت ترین ها هستند . یک لحظه کاری نمی کنند . تا بجنبی و ( باد در کنی ) میگه پول بده ، INVOICE و ....

---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:16 AM ----------

به نقل از wht.com

mariushm
    view beta profile aspiring evangelist

quote:
    Netdirect.de is the worst datacenter in the world
    how would you know it's the worst datacenter if you don't even have a server there?

So far, you're only frustrated they didn't deliver a server yesterday - well, suck it up, it happens sometimes.

Ps. if you really want bad delivery dates, you should try hosting-ie ... Last i heard from them they had 30-40 days delivery estimates.

[CENTER]فروش ویژه سرور های مجازی با منابع اختصاصی

هدیه ما به شما یک عدد لایسنس دایرکت ادمین و LiteSpeed

2. تعداد تشکر ها ازvPsPersia.COM به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم rn4j1m1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    1,870
    تشکر شده در
    956 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vPsPersia.COM نمایش پست ها
    من 3 تا سرور دارم ،

یکی Xeon 5630 که 12 گیگ رم داره و کمتر از 24 ساعت تحویل دادند .

2 تا Q9550 که الان دیگه 9550 نمی دهند . یکی رو بعد از 2 روز و یکی رو بعد از 4 روز ( چون به یکشنبه خورد ) دادند .

5 تا هم برای مشتریان همین سایت خریدم ، از Atom گرففته تا Xeon 5630 با 12 گیگ رم ، اگه به یکشنبه نخوره بعد از 2 یا 3 روز می دند ،

اگه هم به یکشنبه بخوره 1 روز اضافه میشه . یعنی 3 یا 5 روز .

در مورد پشتیبانی ، :

زمانی شما پنل داشته باشید و از طریق پنل ایمیل بدید ، حداکثر 30 دقیقه جواب می دهند . اما همین طوری ایمیل بزنی ، مخصوصا به info@netdirekt.de خیلی دیر جواب می دهند .

من برای مشتریانم یک اکانت ساختم و ایمیل ایشان را Verify کردم ، سریع جواب می دهند .

حرف کارکنان مهم نیست و ارزشی نداره و سندیت نداره . چیزی که توی سایت زده 10 روز مهمه . 10 روز بر اساس حرف گفته شده درسته ، اما اگه شد 12 و13 روز هم زیاد جای تعجب نداره .

با دعوا کاری پیش نمی گیری ، حداقل خوب حرف بزن که پولت رو پس بدند .

Aria یک حرف خوب میزنه همیشه ، میگه هر وقت دیتاسنتر خواسته های ما رو براورده کنه ، میگیم خوبه و یا بر عکس

میگیم Uptime حتما 100 باشه ، Warez باشه ، بشه SPAM کرد . هر نوع خلاف که دوست داریم ، اسکریپت ***ی کنیم . ارزان هم باشه ، سریع هم جواب بده ، سرور های UnManageed هم Managed حساب کنند .

سرعت خوب باشه ، اما پولم ندم :D

دیتاسنتر های مختلف مثل FDC و یا بقیه آمریکایی ها برای 1 روز KVM هزینه 50 دلار میگیرند . این 1 روز KVM مجانی میده . بهشون ISO بده برات رایت می کنند روی CD

اون FDC کثافت بهش گفتم با این 2 و 3 تا CMD برام PassWord root رو عوض کن ، گفت برو KVM بگیر . بعد هم هارد کرش کرده بود و هیچ جوابی ندادند و سلب مسئولیت کردند ، حالا من 270 تومان برای اون سرور میدادم .

دلیل نیست که هرجا گران میده ، پس حتما خوبه .

برای یکی از سرور ها لاین 1گیگ گرفتم و 1 روز KVM اضافی ، گفتم پول ندارم ، گفت ماه دیگه بده .

الانم پول 3 تا از سرور های مشتری رو پول ندادم ، گفتم صبر کنید که پول دستم بیاد .

در مورد سرور بستن ، بهتره برید OVH بگیرید که بفهمین سرور بستن چیه . طرف میگه چون POrt 445 بازه ، پس جریمه 30 یورو و سرور هم 24 ساعت خاموش

این ایمیل میاد ، میگه 24 ساعت وقت دارید که توضیح بدید و مشکل رو حل کنید . اگه نکنید IP رو از دست میدید !!!

تا حالا 1 بار هم سرورم بسته نشده . از 15 روز قبل الان ایمیل داده که برای ارتقا سرعت لاین باید 15- 30 دقیقه داون داشته باشید که شبکه رو ارتقا بدیم

من به FDC میگفتم که این سرعت دانلودش خرابه ، میگفت نه نیست . اینا خودشون فهمیدن که شاید افت سرعت هست ، دارن دیتاسنتر و ارتقا میدند .

برای شما مرغ همسایه ، غازه . یک اسم آمریکا پشتش باشه و یک اسم + 300 دلار در ماه ، دیگه کف از لای دهنتون راه می افتد .

همین آمریکایی ها ( نه همه ) ، بی معرفت ترین ها هستند . یک لحظه کاری نمی کنند . تا بجنبی و ( باد در کنی ) میگه پول بده ، INVOICE و ....

---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:16 AM ----------

به نقل از wht.com
    کد:
    Dear Customer,

Please note that we plan a maintenance
    at 13.09.2010 - 02:00-03:00 MESZ / 13.09.2010 - 2AM - 3:00AM CEST +1 which also affect
    your server.

On this date your server(s) will have a
    downtime for about 15-30 Minutes

We are performing a network upgrade to
    ensure more reliability and performance.

We are geared to work as quickly as
    possible to make sure that your
    server(s) is/are online as fast as possible.

We thank you for your understanding and
    trust.
    می خانه اگر ساقی صاحب نظری داشت
    می خواری و مستی ره و رسم دیگری داشت

5. تعداد تشکر ها از rn4j1m1 به دلیل پست مفید

عضو دائم TukaNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

ما هم بعد از پنج روز سرورمون رو تحویل گرفتیم که یک روز هم یکشنبه بود و حساب نمیشه .

در مورد ایمیل هم اتفاقا من هر موقع ایمیل زدم در طی یک ساعت پاسخ دادند البته به جز دو دفعه اول

7. تعداد تشکر ها از TukaNet به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    92
    تشکر شده در
    72 پست

من با داد و بیداد یک سرور الان گرفتم ازشون هر کی نگرفته بره بحال خودش فکری کنه.
    شب خوش

عضو جدید IranSpace آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    62
    تشکر شده در
    23 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShahServer نمایش پست ها
    من با داد و بیداد یک سرور الان گرفتم ازشون هر کی نگرفته بره بحال خودش فکری کنه.
    شب خوش
    دوست عزیز اگر امکانش هست ایمیل یا Customer Number که باهاش اکانت ساختی رو بده تا توسط یکی از آشناهایی که توی Netdirekt هست موضوع رو براتون پیگیری کنم و علتشو جویا بشم و نتیجه رو اینجا برای بچه ها قرار بدم که این بحث رو تمومش کنیم.

10. تعداد تشکر ها از IranSpace به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    92
    تشکر شده در
    72 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط IranSpace نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر امکانش هست ایمیل یا Customer Number که باهاش اکانت ساختی رو بده تا توسط یکی از آشناهایی که توی Netdirekt هست موضوع رو براتون پیگیری کنم و علتشو جویا بشم و نتیجه رو اینجا برای بچه ها قرار بدم که این بحث رو تمومش کنیم.
    خودم پی گیرم نتیجه رو همین جا اعلام میکنم

عضو انجمن J4vad آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    673
    تشکر شده در
    524 پست

خودم پی گیرم نتیجه رو همین جا اعلام میکنم
    دوست عزیز پیگیری شما به جای خود ، لطفا Customer Number را بدهید تا دلیل را دوست خوبم IranSpace جویا شوند یکی از آشنایانشان در دیتاسنتر Netdirekt هستند و اینگونه یک دلیل درست برای این موضوع از طرف ایشان و نه شخص شما بیان می شود که گویای همه چیز برای کاربران خواهد بود .

فکر نمی کنم برای شما مشکلی ایجاد شود مگر اینکه ....

موفق باشید .

13. تعداد تشکر ها از J4vad به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    92
    تشکر شده در
    72 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط IranSpace نمایش پست ها
    پ.خ کردم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    1,159
    تشکر شده در
    762 پست

من 2 روز پیش ازشون سرور خریدم . امروز ایمیل زدن که پاسپورت بفرست و پی پالی که باهاش خرید کردی تایید کن . دیگه کی سرور رو بدن معلوم نیست

عضو جدید HOSSEIN1242000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    432
    تشکر تشکر شده 
    109
    تشکر شده در
    84 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط the_coder نمایش پست ها
    من 2 روز پیش ازشون سرور خریدم . امروز ایمیل زدن که پاسپورت بفرست و پی پالی که باهاش خرید کردی تایید کن . دیگه کی سرور رو بدن معلوم نیست
    با سلام خدمت دوست عزیز
    طبق صحبت های دوستان عزیز اقا اریا و جواد و بقیه دوستان بین چند روز کاری هست که اگر دقت کنی میبنی 3 تا 5 البته روزهای تعطیل رو هم حساب نکنید

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 2345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)