صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 63

موضوع: وضعیت آسیاتک؟

عضو انجمن مینا-صیفی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

پیش فرض پاسخ : وضعیت آسیاتک؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    آخه من با مرکز مخابراتی مون ارتباط خوبی ندارم حتی جریان اینکه الان در منزل کوچک دو تا خط داریم سر همین مرکز مخابراتی زبون نفهم است.
    هم کیفیت خطوط کوچه ما خیلی پایینه هم تمامی خطوط کوچه فیبر نوری هستن که فقط از مخابرات می تونن سرویس بگیرن بعد بنده به صورت منحصر به فرد با کلی دعوا و پیگیری تونستم یه خط جدید مسی در کنار خط فیبر نوری خودم داشته باشم که همین برام کلی دردسر و اضطراب داشت حوصله مواجه شدن دوباره با مرکز مخابراتی رو ندارم.

خب آخه میگم کوچه خیلی قدیمیه و همه چیزش قدیمی حساب میشه حتی همه خونه ها من جمله خونه ما کلنگی هستش و بیشتر از 20 سال قدمت داره مطمئنید اگه فقط به حرف من به عنوان یه نفر توی این کوچه میان کل سیم کشی کوچه رو درست میکنن؟ آخه تو کوچه ما 2 نفر بیشتر اینترنت ندارن بقیه اصلاً نمی دونن اینترنت چی هست همه شون پیرمرد پیرزن های ترک زبان هستن.
    به هر حال فیبر نوری در ایران تکنولوژی نوین و جدید خوب هست بهتره ازون استفاده کنید کیفیت خط بالاییی داره دیگه این دردسر ها نیست فقط بدیش اینه فقط مخابرات نت میده که خودتون اشاره کردید مشخص هست خلاصه زیرساخت سیم های انجا داغونه مشکل از بیرونه اینجور که توضیح دادید یا اینکه بیخیال بشید همینی که 2 مگ پهنا باز هست استفاده کنید کیفیت برای این پهنا خیلی مناسب هست .

2. # ADS

عضو انجمن novinvps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    839
    تشکر تشکر شده 
    3,024
    تشکر شده در
    2,194 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GOD نمایش پست ها
    بحث جالبی شده
    نظرتون درباره این چیه؟
    فایل پیوست 31391
    فایل پیوست 31389
    سلام
    شرایط خودمون تقریبا یکسان هست ولی یکم خط م وضعیتش بهتره امروز تا 800 هم کشید سرعت

آخه شما و دوستان چطوری می تونید روی SNR Down مثلاً 10 یا 11 هم کیفیت خوب داشته باشید و هم سرعت بالا؟
    برای من آسیاتک میگه نمیشه سرعتم رو حتی 1 مگ اضافه کنن چون میگه SNR Down برام میاد زیر 15 و قطعی پیدا میکنم.
    شما چطور قطعی ندارید؟

باور کنید من مودم رو سر خط هم بردم کیفیت SNR خطم همین بوده.
    یعنی سیم کشی داخلی مشکلی نداره چون حتی به تازگی سیم فویل دار مسی رو به صورت مستقیم از در خونه به مودم کشوندم یعنی هیچ سدی وسط راه نیست منزل هم خونه تک طبقه است نه آپارتمان و سیم مسیری بیشتر از 12 متر طی نکرده.

پس سیم کشی داخلی خوبه اگه مشکل از سیم کشی کوچه باشه چطوری می تونم حلش کنم؟
    باور بفرمایید حتی یک itme out نداریم

یه چیزی فهمیدم که خیلی جالبه ۴ نفر از کسانی که در همین نزدیکی یعنی ۲۰۰ متری ما هستند بنده چک کردم دقیقا حتی خود نمایندگی فروششون SNR 12 حداکثر بود که داشتند !

احساس میکنم یجای کار داره میلنگه که پهنای باند حداکثر نرسه
    ولی کیفیت خوبه

عضو انجمن farmanrava آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,122
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    781 پست

مشکل snr پایین خط من با تعویض فیوز مخابراتی حل شد . شما از طریق مخابرات پیگیری کنید و درخواست کنید که فیوز رو براتون تعویض کنند

خط من روی نهایتا 2 مگ جواب میداد با snr افتضاح 10 یا 9 که قطعی زیادی هم داشتم

الان خط روی 6 مگ بسته شده و snr بین 12 تا 15 هستش و اصلا هم قطعی نداره
    مجموعه هاستینگ (آی آر سرور) || از سال 1389 تاکنون
    دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت ، معدن و تجارت (نماد اعتماد از سال 1392)
    Tel : 013-42580909 || Telegram : @IrServerCo

5. تعداد تشکر ها از farmanrava به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    839
    تشکر تشکر شده 
    3,024
    تشکر شده در
    2,194 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط farmanrava نمایش پست ها
    مشکل snr پایین خط من با تعویض فیوز مخابراتی حل شد . شما از طریق مخابرات پیگیری کنید و درخواست کنید که فیوز رو براتون تعویض کنند

سلام
    تشکر از تجربه ای که در اختیار گذاشتید
    بله در جریان این موضوع بودم ولی برای ۵ نفر دیگر هم در منطقه ی ما به همین مقدار بوده بین ۱۰ تا ۱۲
    با اینکه قطعی نداریم به نظرتون بازم از فیوزه؟

7. تعداد تشکر ها از novinvps.com به دلیل پست مفید

عضو انجمن farmanrava آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,122
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    781 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط novinvps.com نمایش پست ها
    سلام
    بله در جریان این موضوع بودم ولی برای ۵ نفر دیگر هم در منطقه ی ما به همین مقدار بوده بین ۱۰ تا ۱۲
    خواهش میکنم

این فیوز ها به گفته خودشون زیاد کیفیت ندارن و به مرور زمان خراب میشن
    ممکنه باقی همسایه ها هم همین مشکل رو داشته باشند . ضرر که نداره یه فیوز تعویض کنند احتمالا درست میشه
    البته از سیم کشی مطمئن هستین ؟

سیم کشی داخل منزل ، سیم کشی جعبه تقسیم تا منزل ، سیم کشی مخابرات تا جعبه تقسیم

داخل منزل رو که چک کردنش کاری نداره باید مودم رو ببرید سر خط و اونجا وضعیت snr رو مشاهده کنید . برای چک کردن جعبه تقسیم تا منزلتون هم باید تماس بگیرید پشتیبانی isp و درخواست کارشناس کنید ، کارشانس میاد سر جعبه تقسیم مودم میذاره و snr رو چک میکنه اگه اونجا خوب بود که نشون میده سیم کشی بین مسیر جعبه تقسیم تا منزل شما مشکل داره ... اما اگه از اون هم نبود وظیفه بررسی سیم کشی مخابرات تا جعبه تقسیم بر عهده خود مخابرات هستش

من خودم همه اینها رو انجام دادم و در آخر با یک تعویض فیوز از مخابرات مشکل کاملا حل شد

وضعیت snr خط خودم :

مجموعه هاستینگ (آی آر سرور) || از سال 1389 تاکنون
    دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت ، معدن و تجارت (نماد اعتماد از سال 1392)
    Tel : 013-42580909 || Telegram : @IrServerCo

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا-صیفی نمایش پست ها
    دیر جواب دادید ایشون 1.2 روز پیش گرفتن دارن استفاده میکنند راضی هستند ولی با شما موافق هستم اقا امید که شاتل حرف نداره . ما که هنوز اسیاتک هستیم 5 ساله ناراضی اما مجبورم بسازم باهاش .
    یک مودم lte بگیر در کنار dsl ت با یه سیم کارت ایرانسل ، من تو سه ساعت ۲۰ گیگ دانلود کردم باش ، بعد طرحش ۲۰۰۰ تومنه !!! سرعتش واقعا عالیه .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    نمونه کیفیت خط بنده:

وضعیت خط شما جالب نیست و نویز زیاد دارید ، یک سیم مستقیم بکشید برای مودم تون ... اسپیلیتر هارو هم چک کنید ، سیمای تلفن رو هم از جایی ک برق هست رد نکنید ، این عدد (SNR) رو اگر ب بالای ۱۱ برسونید تازه کیفیت واقعی خط اینترنت تون مشخص میشه (۱۱ حداقل ه.).

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط novinvps.com نمایش پست ها
    سلام
    خودتون میتونید تست کنید ک مشکل کجاست ، مودم رو ببرید پارکینگ (یا هر جایی ک تقسیم تلفن های ساختمون تون هست) ، تست کنید ، اگر SNR بالاتر بود ، مشکل از سیم کشی تلفن شماست ک احتمالا بعضی جاها برق و تلفن رو رو هم رد کردن (این مورد شایع هست) ، یک کابل مستقیم بکشید مشکلتون حل میشه .

اسپیلیتر ها رو هم بررسی کنید ، پریز تلفن رو هم باز کنید ، ببینید سیم لختی نداره ک مثلا به پیچی چیزی اتصال پیدا کرده یا نه ، البته اگر پریز هاتون سوکتی هست ک هیچی .

رو ۱۲ ثابت نگه ش دارید اوکی هست ، ولی نزارید بیاد زیر ۱۱ .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط GOD نمایش پست ها
    بحث جالبی شده
    نظرتون درباره این چیه؟
    فایل پیوست 31391
    فایل پیوست 31389

نویز داری برادر .
    ...Zzzz...

تشکر تشکر کرده 
    839
    تشکر تشکر شده 
    3,024
    تشکر شده در
    2,194 پست

البته بنده اصلا قطعی با این وضعیت زیر ندارم اما با توجه به اینکه ۱۰ مگابیت تهیه کردم انتظار دارم بالاتر باشه
    هرچند دوستان گفتند که فرقی نداشت اگر ۱۲۸ هم میگرفتم.. انشالله ماه بعدی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

ممنون فقط این فیوز که میگید کجای خونه هستش؟
    آخه من از هر کسی آشنایان و در و همسایه می پرسم میگن مگه اصلاً تلفن فیوز داره؟ آخه تلفن که کنتور نداره که فیوز داشته باشه.
    ببخشید اگه سوالم مبتدیانه است آخه زیاد تو این زمینه اطلاعات ندارم.

مخابرات از تو کوچه برای ما فقط چند تا سیم داده تو خونه یعنی اصلاً هیچ دستگاه مسگاه دیگه ای نیست بعد با الکتریکی آوردیم و اون چند تا سیم رو به صورت داخلی سیم کشی کردیم.

حالا فیوزش کجا میشه؟

خیلی ممنون که راهنمایی میکنید.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    172
    تشکر تشکر شده 
    18
    تشکر شده در
    18 پست

باسلام و احترام

به نظر من صبانت بگیری بهتر هست .12 مگ سرعت + مودم رایگان فقط فقط داره میده 87 تومن

طرح های تابستان نگاه کنید به نظر من صبانت بهتر هست

موفق باشید

عضو انجمن مینا-صیفی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

ممنون فقط این فیوز که میگید کجای خونه هستش؟
    آخه من از هر کسی آشنایان و در و همسایه می پرسم میگن مگه اصلاً تلفن فیوز داره؟ آخه تلفن که کنتور نداره که فیوز داشته باشه.
    ببخشید اگه سوالم مبتدیانه است آخه زیاد تو این زمینه اطلاعات ندارم.

مخابرات از تو کوچه برای ما فقط چند تا سیم داده تو خونه یعنی اصلاً هیچ دستگاه مسگاه دیگه ای نیست بعد با الکتریکی آوردیم و اون چند تا سیم رو به صورت داخلی سیم کشی کردیم.

حالا فیوزش کجا میشه؟

خیلی ممنون که راهنمایی میکنید.
    فیوز داخل مخابرات هست .

- - - Updated - - -

خواهش میکنم

این فیوز ها به گفته خودشون زیاد کیفیت ندارن و به مرور زمان خراب میشن
    ممکنه باقی همسایه ها هم همین مشکل رو داشته باشند . ضرر که نداره یه فیوز تعویض کنند احتمالا درست میشه
    البته از سیم کشی مطمئن هستین ؟

سیم کشی داخل منزل ، سیم کشی جعبه تقسیم تا منزل ، سیم کشی مخابرات تا جعبه تقسیم

داخل منزل رو که چک کردنش کاری نداره باید مودم رو ببرید سر خط و اونجا وضعیت snr رو مشاهده کنید . برای چک کردن جعبه تقسیم تا منزلتون هم باید تماس بگیرید پشتیبانی isp و درخواست کارشناس کنید ، کارشانس میاد سر جعبه تقسیم مودم میذاره و snr رو چک میکنه اگه اونجا خوب بود که نشون میده سیم کشی بین مسیر جعبه تقسیم تا منزل شما مشکل داره ... اما اگه از اون هم نبود وظیفه بررسی سیم کشی مخابرات تا جعبه تقسیم بر عهده خود مخابرات هستش

من خودم همه اینها رو انجام دادم و در آخر با یک تعویض فیوز از مخابرات مشکل کاملا حل شد

وضعیت snr خط خودم :

ارمین خط شما هم نویز داره بخاطر اینکه Line 44 خیلی بالاست لاین زیر 20 یا 25 خوبه هرچی لاین پایین باشه نویز کمتره اگر لاین رو درست کنی کیفیت خط از اینی که هست میره روی 30 بازم کیفیت خط خوبی نداری اما خوب شاید کلا زیرساخت انجا در همین حد هست .
    من قبلا که 5 ساله پیش نتم قطع میشد مشکل کیفیت خط داشتم سیم تلفن نو خریدم از پست کوچه مخابرات امد عوض کرد تا سردروازه از سردروازه هم خودمون مستقیم کشیدیم تا اتاق الان کیفیت خطم روی پهناباند 10 مگابیت روی 30 هست یعنی اگر پهنا باند 6 مگ بگیرم کیفیت خطم روی 40 میاد . ( اگر خواستی ببینی تو صفحه قبل عکس کیفیت خط و پهناباند من هست )
    ویرایش توسط مینا-صیفی : May 18th, 2016 در ساعت 10:39

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)