صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 2345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 91

موضوع: مشکل دان بودن یکی از سرور میهن هاست با آی پی های غیر ایرانی

عضو انجمن yastheme آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    434
    تشکر تشکر شده 
    1,565
    تشکر شده در
    691 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل دان بودن یکی از سرور میهن هاست با آی پی های غیر ایرانی

یه دیتا سنتر خوب( نه عالی) باید حد اقل چیز ها رو بر آورده کنه که یکیش امنیته!

سنترال هاستینگ - اولین سرویس دهنده DDoS Protected ایرانی!
    █ شرکت ایمن میزبان راهبر کاسپین (شماره ثبت : 1799 شناسه ملی: 14006354907 )

2. # ADS

عضو انجمن modiranhosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    167
    تشکر تشکر شده 
    513
    تشکر شده در
    382 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
    اونایی که فروشندن میگن عالیه !

اونیکه مثل من مصرف کننده و یوزر هست میگه افتضاحه .

حالا دیگه خودتون قضاوت کنید من از میهن و آبتین وب تاحالا سرویس داشتم میگم هر دو سرور آلمان و افتضاح
    خیر ، تایید ما و دوستان دلیل بر خوب بودن و یا اینکه کلا Downtime نداشتن نیست منظورمون اینه که اینچنین مشکلی تقریبا غیرممکن به نظر میرسه ، چه بسا که میتونه دلایل خیلی زیادی از پیگیر نشدن توسط دوستان،تاخیر در سررسیدها و ... اشاره کرد . خوب به طبع هر دیتاسنتری قوانین خاص خودشو داره ، مثلا خود ما به تیکت هایی که هتزنر ارسال میکنه اهمیت خیلی زیادی میدیم و در کمترین از 30 دقیق پیگیر میشیم ، البته ناگفته نمونه قوانین خیلی سختی در خصوص Abuse و از این دست دارند.

امیدوارم تمامی عرایض بنده و دوستان رو به فال نیک بگیرید و به حساب فروشنده و مصرف کننده نزارید !

در پناه حق
    مدیران هاستینگ به شماره ثبت : 443690 با مسئولیت محدود
    نماد اعتماد ، ثبت شده در ساماندهی

عضو جدید iceemo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط yastheme نمایش پست ها
    یه دیتا سنتر خوب( نه عالی) باید حد اقل چیز ها رو بر آورده کنه که یکیش امنیته!
    ببینید من شما رو توی قدیمی بودن تو اینکار قبول دارم
    و شاید اطلاعات بنده در مقابل شما ک باشه که هست
    اما جسارت نباشه

اگر هتنزر امنیت نداشت هیچکس باهاش کار نمیکرد! امر طبیعیه درسته؟ بله مشکلات دارن هیچ جا هیچ چیز کامل نیست اما مشکلاتی که دارم اینقدر بزرگ نیست که اسم شرکت زیر سوال بره!
    با ما باشید

تشکر تشکر کرده 
    434
    تشکر تشکر شده 
    1,565
    تشکر شده در
    691 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iceemo نمایش پست ها
    ببینید من شما رو توی قدیمی بودن تو اینکار قبول دارم
    و شاید اطلاعات بنده در مقابل شما ک باشه که هست
    اما جسارت نباشه

اگر هتنزر امنیت نداشت هیچکس باهاش کار نمیکرد! امر طبیعیه درسته؟ بله مشکلات دارن هیچ جا هیچ چیز کامل نیست اما مشکلاتی که دارم اینقدر بزرگ نیست که اسم شرکت زیر سوال بره!
    هر کس به اندازه هزینه ای که میده سرویس میگیره, تا حدی حق با شماست, بسیاری از کاربران ما فقط هزینه رو ملاک می دونند! شاید هتنرز در حد نیاز خیلی ها خوب باشه که نیازی ندارند هزینه اظافی بدن, اما وقتی منی که نیاز به هاست دارم و سایتم خیلی اهمیت داره(چه فروشگاه یا موارد دیگر...) نباید به قیمت اهمیت بدم و برام مهم باشه دیتا سنتر این سرور کجا هست یا نیست! !هتنرز کسی رو مجبور نمی کنه از اونجا سرور بگیره!
    ویرایش توسط yastheme : May 5th, 2014 در ساعت 19:11

6. تعداد تشکر ها ازyastheme به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    15 پست

شاید بی ربط به بحث باشه ولی می تونم بپرسم چرا از عکس های گرافیکی سایت من کپی کردید؟

- - - Updated - - -

هر کس به اندازه هزینه ای که میده سرویس میگیره, تا حدی حق با شماست, بسیاری از کاربران ما فقط هزینه رو ملاک می دونند! شاید هتنرز در حد نیاز خیلی ها خوب باشه که نیازی ندارند هزینه اظافی بدن, اما وقتی منی که نیاز به هاست دارم و سایتم خیلی اهمیت داره(چه فروشگاه یا موارد دیگر...) نباید به قیمت اهمیت بدم و برام مهم نباشه دیتا سنتر این سرور کجا هست یا نیست! !هتنرز کسی رو مجبور نمی کنه از اونجا سرور بگیره!

همه حرف من هم همین هست که به توصیه بچه های همینجا هتنرز گرفتم و الان پشیمونم و فقط دارم تجربم رو به عنوان مصرف کننده در اختیار سایرین که قرار از هتنرز سرویس بگیرن قرار میدم و میگم که آقا هتنرز نگیرید و اگه براتون سایتتون مهمه از هساتینگهای با سرور های بهتر(بطور مثال آنهاییکه واقع در کانادا هستند) تهیه کنید

اگر دقت کنید تعداد ناراضی های میهن وب هاست و کلا سرور های آلمان بیشتر از سایرین هست ( چیزی که تو فروما میشه دید)

چرا اکثر نارضایتی ها از میهن وب هاست و هاستینگهای با سرور آلمان هست؟

قطعا خود سرویس دهنده ها هم دوست ندارن مشتری ناراضی باشه بلکه اون ها هم خودشون درگیر مشکلات هتنرز شدند و به سبب اون خیلی از مشتریهاشون رو از دست میدن ولی بخاطر مفت بودن این سرور ها قطعا مشتریهای دیگه ای رو تور میکنند .

تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    54 پست

شاید بی ربط به بحث باشه ولی می تونم بپرسم چرا از عکس های گرافیکی سایت من کپی کردید؟

- - - Updated - - -

هر کس به اندازه هزینه ای که میده سرویس میگیره, تا حدی حق با شماست, بسیاری از کاربران ما فقط هزینه رو ملاک می دونند! شاید هتنرز در حد نیاز خیلی ها خوب باشه که نیازی ندارند هزینه اظافی بدن, اما وقتی منی که نیاز به هاست دارم و سایتم خیلی اهمیت داره(چه فروشگاه یا موارد دیگر...) نباید به قیمت اهمیت بدم و برام مهم باشه دیتا سنتر این سرور کجا هست یا نیست! !هتنرز کسی رو مجبور نمی کنه از اونجا سرور بگیره!
    بله درسته همون اندازه که پول بدی اش میخوری حرف شما درسته!
    اما
    به این مسئله توجه کنید
    میشه خیلی از جاها کمبودهایی که هست رو خود طرف با یکمی کار بیشتر جبران کنه! من هیچ کاره ای نیستم که بخوام از هتنزر دفاع کنم و در جایگاهی نیستم که اینکار رو انجام بدم
    نظر شخصی من که خیلی وقته از این دیتاسنتر استفاده میکنم تا الان مشکلی نداشتم نه با سرعتش نه امنیتش نه کیفیتش
    خب!
    پس من میام به همه میگم که از همین دیتا سنتر بگیرید هاستتون رو
    اما یه بنده خدا هم هت در اثر یه اشتباه یه ضربه می خوره
    مثل یوزرهایی که روی میهن وب هاست هستند به نظر شما ایا مشکل از دیتاسنتر بوده؟ من میگم 90% نه و مشکل از عدم پیگیری میهن وب هاست! و خیلی چیزهای دیگه بوده
    با ما باشید

9. تعداد تشکر ها از iceemo به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    15 پست

اما
    به این مسئله توجه کنید
    میشه خیلی از جاها کمبودهایی که هست رو خود طرف با یکمی کار بیشتر جبران کنه! من هیچ کاره ای نیستم که بخوام از هتنزر دفاع کنم و در جایگاهی نیستم که اینکار رو انجام بدم
    نظر شخصی من که خیلی وقته از این دیتاسنتر استفاده میکنم تا الان مشکلی نداشتم نه با سرعتش نه امنیتش نه کیفیتش
    خب!
    مثل یوزرهایی که روی میهن وب هاست هستند به نظر شما ایا مشکل از دیتاسنتر بوده؟ من میگم 90% نه و مشکل از عدم پیگیری میهن وب هاست! و خیلی چیزهای دیگه بوده

شاید عدم پیگیری هاستینگ هم باشه ولی ولی من که الان از آبتین وب دارم و انقدر سریع جواب تیکت ها رو میدن و میگن که ما خودمون از شما پیگیر تر هستیم و حتی ! حتی سایت خودشون هم الان مشکل سایت من رو که مشتریشون هم هستم رو دارند چی‌؟
    این قطعا بر نمیگرده به عدم پشتیبانی و پیگیری آبتین وب بر میگرده به بد بودن کیفیت و .. هتنزر .

تشکر تشکر کرده 
    434
    تشکر تشکر شده 
    1,565
    تشکر شده در
    691 پست

اما
    به این مسئله توجه کنید
    خب!
    این مساله برای هر کسی می تونست پیش بیاد, این که تاحالا اتفاق نیفتاده دلیل این نیست که اتفاق نمی افته! شاید اگه از دیتا سنتری که DDoS Protection بهتری داشت سرویس می گرفت اینطوری نمیشد,

با این حال بازم نمی تونیم بگیم دیتاسنتر هتنزر بده, DDoS protection یکی از این ملاک هاست, ملاک های دیگه ای هم برای سنجیدن یه دیتا سنتر وجود داره ولی متاسفانه تو این زمینه تو هتنزر کمی ضعیف عمل شده

12. تعداد تشکر ها ازyastheme به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
    شاید عدم پیگیری هاستینگ هم باشه ولی ولی من که الان از آبتین وب دارم و انقدر سریع جواب تیکت ها رو میدن و میگن که ما خودمون از شما پیگیر تر هستیم و حتی ! حتی سایت خودشون هم الان مشکل سایت من رو که مشتریشون هم هستم رو دارند چی‌؟
    این قطعا بر نمیگرده به عدم پشتیبانی و پیگیری آبتین وب بر میگرده به بد بودن کیفیت و .. هتنزر .
    ببینید من از اول گفته هام گفتم هتنزر ه سری مشکلات داره
    اما کیفیتش مناسبه!
    شما از کجا میدونید که مشکل از ابتین نیست؟
    مشکل از هتنزره؟
    یعنی اون همه ادم توی اون دیتا سنتر کار میکنن اون همه مهندس و ... نمیتونن یه مشکل رو حل یا فعلا یه سرور جایگزین کنند؟ یکم فکر کن تو خودت دیتا سنتر داری
    میبینی یه سرورت اذیت میکنه و مشتری روشه چیکار میکنی؟ در سدد حلش بر میای اگر بفهمی حلش یکم طول میکشه چی؟ معلومه سرور جایگزین میکنی تا این دوباره پا بگیره!
    هتزر کم شرکتی نیست شرکت کوچیک و نوپایی هم نیست! باید همه ی جوانب رو در نظر گرفت!
    با ما باشید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    15 پست

ببینید من از اول گفته هام گفتم هتنزر ه سری مشکلات داره
    اما کیفیتش مناسبه!
    شما از کجا میدونید که مشکل از ابتین نیست؟
    مشکل از هتنزره؟
    یعنی اون همه ادم توی اون دیتا سنتر کار میکنن اون همه مهندس و ... نمیتونن یه مشکل رو حل یا فعلا یه سرور جایگزین کنند؟ یکم فکر کن تو خودت دیتا سنتر داری
    میبینی یه سرورت اذیت میکنه و مشتری روشه چیکار میکنی؟ در سدد حلش بر میای اگر بفهمی حلش یکم طول میکشه چی؟ معلومه سرور جایگزین میکنی تا این دوباره پا بگیره!
    هتزر کم شرکتی نیست شرکت کوچیک و نوپایی هم نیست! باید همه ی جوانب رو در نظر گرفت!
    پس شما میگی که من الان از آبتین وب بخوام که اگر طول میکشه من رو منتقل کنند روی یک سرور دیگه ؟

خود اینکار چقدر طول میکشه تا dns های جدید کامل ست بشن و سایت روی سرور جدید بیاد بالا ؟ ۲۴ ساعت ؟ درسته ؟

صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 2345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)