صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 2345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 116

موضوع: ریسلر از ایران ماهیانه 3.500 تومان !

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    87
    تشکر تشکر شده 
    358
    تشکر شده در
    187 پست

4 ریسلر از ایران ماهیانه 3.500 تومان !

با سلام
    تغییراتی در پلن های هاست اسپیس دادیم که امیدوارم باعث جلب نظر دوستان بشه .
    به واسطه این تغییرات ، از این به بعد ، سرویس هاست ایران و ریسلر ایران بدون محدودیت به فروش خواهد رسید .
    به این صورت که شما در ریسلر هیچ گونه محدودیت ساب دامنه ، پارک دامنه ، تعداد سایت های میزبانی و فضا ندارید و تنها شما هزینه پهنای باند مصرفی خود را پرداخت می کنید .
    در این هاست ، نصب لیچ ، نصب آپلود سنتر به صورت شخصی مجاز است !
    قابلیت Oversell نیز برای ریسلر ها فعال است . این به این معنی است که شما هر قدر بخواهید میتوانید بفروشید . فقط در صورتی که پهنای باند مصرفی شما به اتمام رسید ، می توانید جهت خرید پهنای باند بیشتر اقدام کنید .

امکانات :

• فضای نامحدود
    • پهنای باند 1 گیگ الی 1 ترابایت
    • پشتیبانی از رپیدلیچ شخصی
    • سرعت دسترسی بسیار عالی
    • 100% Warez
    • در سرورهای قدرتمند ایران
    • سایت شما قابل دسترسی در هر کشوری می باشد
    • Direct Admin
    • بی نهایت ساب دامنه
    • بی نهایت پارک دامنه
    • بی نهایت دیتابیس
    • پشتیبانی از بی نهایت وبسایت
    • دی ان اس اختصاصی
    • Oversell فعال !
    • قیمت ماهیانه 6.500 تومان

برای مشاهده کامل ، به لینک زیر مراجعه کنید !

ویرایش توسط hostspace : February 9th, 2013 در ساعت 13:33

2. تعداد تشکر ها ازhostspace به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    74
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    31 پست

پیش فرض پاسخ : ریسلر از ایران ماهیانه 3.500 تومان !

آقا من خرید کردم ... و حسابم هم فعال شد و یوزر و پس رو هم دیدم و با ip به دایرکت ادمین رفتم تا وارد شم خطا نام کاربری و رمز رو میده

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    87
    تشکر تشکر شده 
    358
    تشکر شده در
    187 پست

ریسلر چون پرداختش باید دستی تایید بشه
    برای همین طول کشسد
    سرویستون رو تایید کردم و می تونید استفاده کنید

6. تعداد تشکر ها ازhostspace به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    74
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    31 پست

واقعا ممنون ... لذت بردم
    فقط یه سوال هزینه ip رو زدین 6 تومن ماهی ... اگر 6 ماهه ثبت کنیم تخفیف داریم؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    87
    تشکر تشکر شده 
    358
    تشکر شده در
    187 پست

فقط یه سوال هزینه ip رو زدین 6 تومن ماهی ... اگر 6 ماهه ثبت کنیم تخفیف داریم؟
    متاسفانه خیر

9. تعداد تشکر ها از hostspace به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

سلام
    تاپیک فروش هاست دانلود نامحدود نمایندتون بسته شده و من نتونستم جواب بدم و اومدم اینجا جواب شما رو بدم،
    نقل قول نوشته اصلی توسط hostspace نمایش پست ها
    درود
    هر شرکتی طبق سیاست خودش می تونه قیمت گذاری انجام بده .
    بنده که دارم پول این سرور رو می دم ، می تونم هر استفاده ای که می خوام ازش داشته باشم .
    سرور توان لیچ شدن داره ، منم اجازه لیچ کردن می دم . فقط نباید طوری لیچ کنه که تمامی منابع سرور رو در اختیار بگیره .
    فکر می کنم اینقدر اختیار دارم که خودم بتونم پلن های هاستینگ رو انتخاب کنم و قبل از هاست اسپیس ، اینقدر سابقه پشتیبانی و کارهای هاستینگ رو دارم که خودم بتونم سیاست کاریم رو تعیین کنم .
    طرف حرف من بیشتر ریسلر شما جناب winsent بود بیشتر و می خواستم بگم هواسش باشه که کجا داره تکیه می کنه و در مورد اختیار و سیاست های شرکتتون شما کاملا مختارید و حتی می تونید هاست رایگان به دیگران بدید، اما من فقط گفتم با این توصیفات و این ویژگی ها، مگه قدرت سرور شما چقدر هست که شما و ریسلرهاتون، اینجوری دارید هاست میدید اونم با اون ویژگی ها ( هاست دانلود نامحدود با هارد 70 گیگ در ایران و قیمت 10 تومن)!!! و من فقط ویژگی های سرورتون (که به صورت پیش فرض انقدر هست) و تامین کنندتون رو گفتم، و بررسی انجام دادم با این سخت افزار چه استفاده ای می توان انجام داد. و حتی براتون دعای خیر هم کردم.
    اینقدر سابقه پشتیبانی و کارهای هاستینگ رو دارم که خودم بتونم سیاست کاریم رو تعیین کنم .
    تا به حال هم هر کسی از هاست اسپیس و یا هر کدوم از نماینده های هاست اسپیس سرویس گرفته ، راضی بوده و هیچ وقت شکایت نداشتم .
    الحمدلله که شما سابقه ی کاری زیادی دارید اما تاریخ عضویتتون در فروم به 10 ماه پیش برمی گرده! در ضمن از زمان آفرتون بیش از 3 هفته نمی گذره و با صبر مشخص میشه کیفیت چطور بوده و الان حدودا نمیشه نظر داد. من که دعا می کنم کیفیتتون هر روز بهتر دیروز بشه.
    پس لطفا تا زمانی که در مورد چیزی اطمینان ندارید ، نظر ندید و اینکه مولتی یوزر هم تو این انجمن ممنوعه .
    با تشکر
    من همونطور که گفتم فقط بررسی کردم سرویس دهنده ی اصلی شما رو و ویژگی های سرور تون رو و در پست تون در جواب به من، حرف های منو تکذیب نکردید که من الان دلایل بیشتر براتون بیارم، حالا دیگه نمی دونم دیگه در مورد چی باید اطمینان کسب کنم! چون همه چیز روشنه حدودا! (البته انسان ممکنه اشتباه کنه و منم از این جمع بیرون نیستم و اگه من اشتباه می کنم شما ثابت کنید من اشتباه می کنم)! اما همین جا، جا داره که جمله خودتون رو در مورد خودتون استفاده کنم و بگم این تنها یوزر من تو سایت هست و تاریخ عضویتم به یک سال و پنج ماه پیش برمیگرده "پس لطفا تا زمانی که در مورد چیزی اطمینان ندارید ، نظر ندید"!!!
    متشکرم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

سلام
    ایدی و ایمیلتون را می فرستید ؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    87
    تشکر تشکر شده 
    358
    تشکر شده در
    187 پست

دوستان سرور ریسلر به مشکل برخورده داریم انتقال میدیم

در پی همین تغییرات هم در حال جدا کردن سرور بعضی از سایتها هستیم .
    سرور شماره 1 تا فردا ظهر اختلال داره
    از کاربران عذرخواهی می کنم .
    به دلیل این اختلال , 10 روز به اعتبار همه مشتریانی که در سرور 1 بودند اضافه خواهد شد .

13. تعداد تشکر ها ازhostspace به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    87
    تشکر تشکر شده 
    358
    تشکر شده در
    187 پست

مشکل حل شد
    طرف حرف من بیشتر ریسلر شما جناب winsent بود بیشتر و می خواستم بگم هواسش باشه که کجا داره تکیه می کنه و در مورد اختیار و سیاست های شرکتتون شما کاملا مختارید و حتی می تونید هاست رایگان به دیگران بدید، اما من فقط گفتم با این توصیفات و این ویژگی ها، مگه قدرت سرور شما چقدر هست که شما و ریسلرهاتون، اینجوری دارید هاست میدید اونم با اون ویژگی ها ( هاست دانلود نامحدود با هارد 70 گیگ در ایران و قیمت 10 تومن)!!! و من فقط ویژگی های سرورتون (که به صورت پیش فرض انقدر هست) و تامین کنندتون رو گفتم، و بررسی انجام دادم با این سخت افزار چه استفاده ای می توان انجام داد. و حتی براتون دعای خیر هم کردم.
    این تاپیک من نیست

الحمدلله که شما سابقه ی کاری زیادی دارید اما تاریخ عضویتتون در فروم به 10 ماه پیش برمی گرده! در ضمن از زمان آفرتون بیش از 3 هفته نمی گذره و با صبر مشخص میشه کیفیت چطور بوده و الان حدودا نمیشه نظر داد. من که دعا می کنم کیفیتتون هر روز بهتر دیروز بشه.
    مدت سابقه کاری به تاریخ عضویت و آفر دادن نیست

من همونطور که گفتم فقط بررسی کردم سرویس دهنده ی اصلی شما رو و ویژگی های سرور تون رو و در پست تون در جواب به من، حرف های منو تکذیب نکردید که من الان دلایل بیشتر براتون بیارم، حالا دیگه نمی دونم دیگه در مورد چی باید اطمینان کسب کنم! چون همه چیز روشنه حدودا! (البته انسان ممکنه اشتباه کنه و منم از این جمع بیرون نیستم و اگه من اشتباه می کنم شما ثابت کنید من اشتباه می کنم)! اما همین جا، جا داره که جمله خودتون رو در مورد خودتون استفاده کنم و بگم این تنها یوزر من تو سایت هست و تاریخ عضویتم به یک سال و پنج ماه پیش برمیگرده "پس لطفا تا زمانی که در مورد چیزی اطمینان ندارید ، نظر ندید"!!!
    متشکرم
    شما اگه خریدار هستید ، می تونید از خود سایت خریداری کنید . اینم بوزر قبلی من که به خاطر بی اطلاعی از قوانین سایت بسته شد
    نمایش مشخصات: goldcom - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

طریقه ی جواب دادن های شما جالبه! جا داره این مسئله رو در قالب یک مثال طرح کنم که باعث بفهم بیشتر بشه، جریان مثل اینه که من می گم گاو شما انقدر شیر نمی ده که همه رو به امید یک سطل شیر معطل کنید (فوق فوقش به هر کس یه لیوانم به زور میرسه!)، بعد شما می گی گاو حیوان خیلی خوبیه! من این گاو خریدم و هر جور بخوام شیرش رو بین همه پخش می کنم! شما هم شیر می خواین بیاید صف وایسید!!! موضوع اینه که اصلا اینهه به همه نمیرسه، اما شما به جای پاسخ دادن به سوالات داری مغالطه می کنید. کسی که خوابیده رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودش رو به خواب زده رو هرگز! کسایی که می خواستن بفهمن فهمیدن و منم منظورم همین بود.
    مدت سابقه کاری به تاریخ عضویت و آفر دادن نیست
    ...

اینم بوزر قبلی من که به خاطر بی اطلاعی از قوانین سایت بسته شد
    نمایش مشخصات: goldcom - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران
    بله از روی تاریخ عضویت نمی شه گفت 100 % سابقه ی کاری داره اما تا حدودی میشه فهمید و همینطور سابقه ی هر کس هم نشان دهنده ی قابل اعتماد بود اون طرف هست. اما من نمی خوام تهمت بزنم اما باور کنید اگه آدم یوزر قبلش که توسط مدیران بسته شده رو اعلام بکنه باعث ایجاد اعتماد نیست بلکه برعکس اونه!!!
    در مورد آفر، من اصلا نگفتم هر کی آفر بده یعنی سابقش بیشتره، گفتم با صبر 100% مشخص میشه که عاقبتش چی میشه البته متاسفانه از الان معلومه.
    سپاس
    ویرایش توسط mha_mha : November 26th, 2012 در ساعت 16:32

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    87
    تشکر تشکر شده 
    358
    تشکر شده در
    187 پست

به هر حال از نظراتتون ممنونم
    و اینکه اینجا تاپیک آفر هست .
    در مورد کیفیت هم زمان مشخص میکنه
    با تشکر

17. تعداد تشکر ها از hostspace به دلیل پست مفید

صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 2345678910 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)